![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Dr Strangelove - 31-10-2019 W "Pillars 2" grałem, bo tutaj już ktoś polecał. Całkiem, całkiem niezłe choć z sentymentem do "Baldura" wygrać nie mogło. No oczywiście nie musi być kopią "Baldura" - wystarczy że jest dobre, izometryczne są czarodzieje, rycerze, smoki i inne pierdoły :) No i słyszałem, że 3 część "Baldura" robią!!! RE: Gry - patyczak - 31-10-2019 No to polecam, bo "Original Sin 2" to wybitny izometryczny RPG, tylko właśnie z jajem (chociaż historia nie ucieka od ciężkich tematów). Mechanika walki jest cudowna, choć wymagająca, a historia trzyma wysoki poziom. Nowy "Baldur's Gate" wylądował a najlepszych rękach, w jakich mógł :) RE: Gry - Dr Strangelove - 31-10-2019 A to dzięki, pewnie spróbuję. A "Tyranny", bo też słyszałem że niezłe. RE: Gry - patyczak - 31-10-2019 Tyranny też jest dobre, ale czuć, że to była odskocznia między wielkimi projektami. A może budżet był za mały? Gra jest dużo mniejsza (chociaż to może być też plus dla niektórych) od "Pillars od Eternity", lokacji nie ma tak wiele i są bardziej kameralne, finał następuje chyba zbyt szybko. Cały czas jakby czegoś tu brakowało, ale fabuła jest dobra, a świat gry fenomenalnie nakreślony. RE: Gry - Salto - 31-10-2019 DOS2 jest świetne, razem z Wieśkiem to najlepsze co powstało na rynku RPG w ostatnich latach. Obsidian od jakiegoś czasu robi straszne średniaki i Outer Worlds jest tego potwierdzeniem. Dostają kilka plusów za nie bycie Bethesdą, ale nic tam nie wybija się ponad przeciętność. Nie mają już pazura i odwagi, żeby wprowadzać coś świeżego. Lepiej pocisnąć w Disco Elysium. RE: Gry - Snuffer - 31-10-2019 Cytat:I jest raczej liniowo, bo nie uświadczyłem sytuacji, że jakiegoś questa mogłem skończyć na diametralnie różne sposoby, najwyżej w dialogu mam minimalny wybór. Absolutnie sie nie zgodze - przeciez questa z odprowadzaniem mocy od miasta/osadnikow, mozna skonczyc na tyle sposob, i to w dodatku naturalnie! No bo co ja zrobilem: odcialem prad osadnikom i dostarczylem do miasta. Przeprosilem osadnikow i wytlumaczylem czemu to zrobilem. Rozmawiajac z jej przywodczynia namowilem ja na powrot - pod warunkiem, ze pozbede sie korpo agenta z miasta. Poszedlem do korpo agenta i przekonalem go zeby sobie poszedl. Wszyscy wrocili. Przeciez to mozna zrobic na mnostwo sposobow. Moze za malo daliscie w personality czy coś :D RE: Gry - Albertino - 31-10-2019 Kogoś to może zainteresować: https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/dpgwmv/diablo_4_information_leak_spoiler/ RE: Gry - patyczak - 01-11-2019 Haha, dałem wszystko w personality :D Spróbuję ponownie pogadać z tą przywódczynią. RE: Gry - Paszczak - 01-11-2019 Mnie natomiast przez myśl by nie przeszło wybierać Edgewater zamiast ogrodu. To miasto to wrzód, który trzeba przeciąć. RE: Gry - Albertino - 01-11-2019 Nie wiem jak wy, ale ja się zmoczyłem - na takie Diablo pół życia czekałem: https://imgur.com/gallery/qtZJoNC Teraz niech jeszcze pokażą dzisiaj jakiś miodny gameplay w stylu D2 i Cyberpunk 2077 zdetronizowany w moim dzienniczku najbardziej wyczekiwanych premier... RE: Gry - zdzichon - 01-11-2019 To już nie ten Blizzard co kiedyś, a to są koncept arty. Jak powiedzą coś o mechanikach/monetyzacji i się jakimś cudem okaże, że nie będzie mikropłatności to spojrzę na resztę. Na razie pozostaję kompletnie obojętnym mimo że bardzo lubię te klikacze. Na szczęście lukę wypełniły inne studia i zrobiły to z dużo większą gracją niż ActiBlizz RE: Gry - Albertino - 01-11-2019 No i pojawił się gamplay - wygląda to dużo ciekawiej niż D3, ale jednak dupy nie urywa. Teraz dużo zależy od tego o czym piszesz: czy nie będą zbyt chciwi oraz czy nie zinfantylizują mechaniki. Co mnie zaskoczyło, to że gra planowana jest na PS4 i Xone, co wskazuje, że wyjdzie jeszcze przed następną generacją... RE: Gry - Kluski - 14-11-2019 Crov mam dla Ciebie świetny pomysł na skecz: zmarnowany chłopak w brudnym podkoszulku siedzi po ciemku i wygląda jakby się po kryjomu masturbował, ktoś wchodzi do pokoju, przyłapany na gorącym uczynku mówi: "nie osądzaj mnie", kamera robi obrót w stronę monitora, a tam Fallout 76. RE: Gry - Snappik - 14-11-2019 https://www.ign.com/articles/2019/11/14/tell-me-why-is-the-new-episodic-game-from-life-is-strange-studio Transgenderowy bohater w grze xD RE: Gry - Kuba - 14-11-2019 Co w związku z tym? RE: Gry - Snappik - 14-11-2019 W sumie nic. Taka ciekawostka. Pierwszy raz w historii. Ciekawe, czy będzie to miało uzasadnienie fabularne czy będzie to tylko tania agitka. RE: Gry - Kuba - 14-11-2019 Jest to nawet ciekawe, że to pierwszy taki bohater, gry jeśli chodzi o kwestie seksualności bohaterów (nawet jak poruszane w dość ograniczony sposób) zawsze były bardziej do przodu. Tutaj ekipa jest chyba dobra jeśli chodzi o opowiadanie więc jest szansa, że jakoś to dobrze przedstawią. Co nie zmienia faktu, że oczywiście do premiery będzie lament :) RE: Gry - Albertino - 15-11-2019 Life is Strange to jakiś Paulo Coelho był, więc odpowiedź chyba jest jasna. Gry chcą być dziś bardzo poważne i dojrzałe, a później wychodzi ten kupsztal z Ellen Page i wszyscy powyżej 12 lat mają ubaw. RE: Gry - Mierzwiak - 15-11-2019 (14-11-2019, 23:43)Snappik napisał(a): Ciekawe, czy będzie to miało uzasadnienie fabularne czy będzie to tylko tania agitka.Ciekawe że nikt nie wymaga by bohater płci męskiej / żeńskiej był uzasadniony fabularnie :) RE: Gry - Wolfman - 15-11-2019 (15-11-2019, 15:45)Mierzwiak napisał(a):(14-11-2019, 23:43)Snappik napisał(a): Ciekawe, czy będzie to miało uzasadnienie fabularne czy będzie to tylko tania agitka.Ciekawe że nikt nie wymaga by bohater płci męskiej / żeńskiej był uzasadniony fabularnie :) Pewnie dlatego, że mężczyźni i kobiety stanowią jakieś 99% społeczeństwa ;) |