![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Mierzwiak - 01-07-2008 military napisał(a):Mozna z tego zrobic swietny film, pod warunkiem ze ta cala strzelanina bedzie tylko tlem. Czyli zrobic tak samo jak z Aliens. Ale boje sie, ze jesli nie urozmaica charakteru glownych bohaterow, to nawet odsuniecie wojny na drugi plan nie pomoze - przeciez Fenix to stereotypowy kloc, tak samo jak reszta kompanii.Polecam wygooglać streszczenie pierwszej połowy treatmentu autorstwa Stuarta Beattie. Nie wiem jak wypadają postacie, ale ta pierwsza połowa ładnie dopowiada to czego nie było w grze - pokazuje trochę sprzed pierwszego ataku Hordy, sam atak, użycie satelit mających ich zniszczyć i wtedy akcja przeskakuje o 10 lat. Beattie jest świetnym scenarzystą, ale co z tego, skoro do napisania nowej wersji skryptu wybrano kolesia od Wanted i Szybcy i wściekli Tokyo Drift. ten drugi film był zaskakująco zjadliwy, ale mimo wszystko. - military - 01-07-2008 Tyle ze wg imdb Beattie pracowal nad Halo, a nie GoW. Poza tym czy taki swietny jest - ot, szlifowal scenariusze Piratow, poza tym nic godnego polecenia nie napisal. Ba, popelnil znienawidzone przeze mnie 30 dni nocy. - Mierzwiak - 01-07-2008 Zakładnika napisał, nowe 3:10 do Yumy ponoć też chociaż nie widnieje w czołówce. Świetny w sensie pisał to co mi się akurat podoba, chociaż ma na koncie kilka wpadek :wink: - Ciuniek - 07-07-2008 Malcolm McDowell w Fallout 3 Nic dodać, nic ująć, tylko zacytować komentarz - "Zalatuje kultem" ;) - Gladius - 10-07-2008 Kolejna rzecz na plus F3 :) W zasadzie, w tym newsie bardziej ucieszyło mnie to, że nie będę zmuszony do polskiego dubbingu :P - military - 10-07-2008 Troche to frustrujace - istnieja obecnie 3 gry, ktore chce kupic, ale zadna z nich jeszcze nie wyszla. :) A informacje o nich coraz bardziej zaostrzaja apetyt. Ciekawe co wyjdzie pierwsze - Aliens: Colonial Marines, Fallout 3, czy R-type Command. - military - 12-07-2008 http://gamecorner.pl/gamecorner/0,0.html - Nowy trailer Fallout 3. Taaaki sobie. Widac, ze tworcy usilnie staraja sie skopiowac intro z poprzednich czesci. Tylko ze robia to bez sladu subtelnosci czy polotu F1 i F2. Ot, wiedza ze trzeba puscic stara piosenke do obrazu zniszczen. W pierwszym trailerze zrobili to tak koszmarnie wolno, ze ledwo dotrwalem do konca dwuminutowej zajawki, w drugiej tak koszmarnie szybko ze juz o niej zapomnialem. Ble. - military - 12-07-2008 Wczoraj zagralem w demo Condemned 2, zachwycilem sie absolutnie wszystkim, dzis kupilem pierwsza czesc - rewelacja! Grafika gorsza i gorzej, jakby to rzec, zaprogramowana (bo animacja nie jest na 100% plynna, mimo sredniego wygladu), ale ten KLIMAT! Jakby polaczyc X-files z Milczeniem owiec. Dodatkowo to, co uwielbiam - czyli obecnosc ciala postaci, ktora sie prowadzi, rzadkosc w FPP. Zostalem zmasakrowany. - Ciuniek - 13-07-2008 Condemned na początku też mnie rozwaliło klimatem, ale później coś zaczęło powoli zgrzytać - było coraz mniej skradania się i atmosfery zagrożenia, a coraz więcej bezmyślnego machania sztachetą w celu przemodelowania facjat przeciwników. Na plus: - genialny początek - genialny klimacik (niestety tylko na początku) - wypaczone postacie przeciwników - kilka rewelacyjnych motywów, ze świadomością własnego ciała na czele - szczegół, który cieszy - żeby sprawdzić ilość naboi w pistolecie, trzeba wyjąć magazynek. Na minus: - jeden, ale poważny - dość szybko do rozgrywki wkrada się nuda i monotonia (a przynajmniej w moim wypadku tak było) - Don Vito - 14-07-2008 Miałem okazję grać przez godzinę w GTA IV i powiem krótko: MOC! Przepiękna grafika, wielkie, świetnie zrobione miasto. Zdziwiłem się, że jest tyle różnych przejść miedzy blokami. Policja bardziej inteligentna i ostrzejsza (ścigali mnie za przejechanie na czerwonym, przeskakiwanie płotów itp). Chowanie się za samochodami, ścianami itp to świetny pomysł i dobrze to wykonano. Trochę przeszkadzał mi system jazdy, ale to głównie dlatego, że nie jestem przyzwyczajony do pada. Po godzinie grania daję 9,99/10 (- za system jazdy) za to, co zobaczyłem. - military - 14-07-2008 Co robi policja po tym, jak przejedziesz na czerwonym? Wlepia mandat czy od razu strzela miedzy oczy? - Don Vito - 14-07-2008 Przy jednej gwiazdce chcą Cię aresztować i raczej nie strzelają. Chyba że stawiasz opór (jest taka opcja), wtedy otwierają ogień. To nie Mafia, nie spodziewaj się zbyt wiele ;) - military - 14-07-2008 No to gdzie ten realizm, skoro po przejechaniu na czerwonym chca cie juz brac do pierdla? :P - Gal Anonim - 14-07-2008 No właśnie. Myślę, że stworzenie mandatów, jak w Mafii, nie byłoby dla nich trudne, a fajny byłby to dodatek. No i byłoby na co kasę wydawać. ;) Wracając do MGS. Przeszedłem ostatnio całą trylogię i jest rewelka. Trójka zdecydowanie najlepsza póki co. Jak dobry film rozrywkowy z wieloma ciekawymi zwrotami akcji, chociaż czasem z wkurzającym patosem (ostatni filmik, na cmentarzu). Oprócz tego gejmplej w trójce jest miazga, na extreme przechodzenie po cichu to mordęga, ale ogromna satysfakcja. Szkoda, że w czwórkę szybko nie zagram, bo ciekaw jestem jak rozwiązuje się fabuła. Teraz czekam aż dojdzie do mnie Splinter Cell: Double Agent w wersji na PS2, dzięki Poczcie Polskiej mój priorytet idzie jużtrzecitydzień. Porównywać MGS i SC nie ma co, bo to jednak inny rodzaj gry, mimo że obie to skradanki. - Don Vito - 14-07-2008 Zainstalowałem sobie Mac Payne'a, ale mam angielską wersję. Czy istnieje spolszczenie w którym są przetłumaczone tylko napisy, bez polskiego dubbingu? Na forach znalazłem tylko 200 mb wersje z dubbingiem. - KrzychuS - 15-07-2008 Są juz pierwsze filmiki z gameplaya Fallouta III -oj będzie sie działo...obadajcie tez trailer "Perfect Life" i inne zaraz obok http://www.gametrailers.com/player/36197.html - military - 15-07-2008 Swietnie rozwiazana walka! Choc przeciwnicy wygladaja troche slabo. Ogolnie grafika genialna, a do tego na tak duzym kawalku mapy kompletny brak ladowan! W Oblivionie przerywaloby gre ze 3 razy. :) Ciesze sie ze tak wyglada wersja na X360. :) - Snappik - 15-07-2008 Gameplay Fallouta 3 - masakra co oni zrobią z tą serią. To już Blizzard przy Diablo 3 nie będzie tak majstrował i zachował chocby krztę przyzwoitości. Momentami F3 wygląda jak typowy shooter. - KrzychuS - 15-07-2008 No własnie, to jest ciekawa sprawa. Jakiś czas temu czytałem artykuł o swietnym chwycie marketingowym jaki zastosował Blizzard. Diablo 3 będzie DOKLADNIE takie jak chcieli fani -zadnych niepotrzebnych innowacji ani fajerwerków grafiki, zbędnego efekciarstwa, zadnego MMORPG, zadnego FPP, TPP, etc. Prosty rzut izometryczny z mozliwoscia płynnego zoomu i jest ok. Czerwona kuleczka po lewej, niebieska po prawej...proste ? Pewnie ze proste. Po co zarzynać kurę znosząca złote jajka i na siłę poprawiac cos co do tej pory działało idealnie ? Fani są zadowoleni a szefowie Blizzarda juz zacierają rece na mysl o kupie $$$ na koncie. Bethesda moim zdaniem troche za bardzo zaszalała, nie wiem, jakos ciezko mi sie przyzwyczaic do Fallouta w wersji FPP -i wiekszosci zagorzałych fanów pewnie tez sie nie spodoba. Wg mnie mogliby zrobic go nawet na silniku Fallout Tactics i byłoby ok...mam tylko nadzieje ze gra nie bedzie zbytnio "ukonsolowiona" i łatwa A pierwsze skojarzenie z trailera ? Gears Of War... - Wawrzyniec - 15-07-2008 Bethesda robi to, w czym jest najlepsza, czyli widok FPP/TPP i broń Boże izometryczny. Chłopaki mają ogromne doświadczenie jeśli o ten typ rozgrywki chodzi, więc ja się raczej nie boję. Najważniejsze dla mnie było to, by "dialogi" nie wyglądały jak w, dajmy na to, Morrowindzie. I nie wyglądają. A co do walki, to z tego co zdążyłem zobaczyć na trailerze, jest ona w 100% procentach zadowalająca. |