Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Mierzwiak - 01-07-2008

military napisał(a):Mozna z tego zrobic swietny film, pod warunkiem ze ta cala strzelanina bedzie tylko tlem. Czyli zrobic tak samo jak z Aliens. Ale boje sie, ze jesli nie urozmaica charakteru glownych bohaterow, to nawet odsuniecie wojny na drugi plan nie pomoze - przeciez Fenix to stereotypowy kloc, tak samo jak reszta kompanii.
Polecam wygooglać streszczenie pierwszej połowy treatmentu autorstwa Stuarta Beattie. Nie wiem jak wypadają postacie, ale ta pierwsza połowa ładnie dopowiada to czego nie było w grze - pokazuje trochę sprzed pierwszego ataku Hordy, sam atak, użycie satelit mających ich zniszczyć i wtedy akcja przeskakuje o 10 lat.

Beattie jest świetnym scenarzystą, ale co z tego, skoro do napisania nowej wersji skryptu wybrano kolesia od Wanted i Szybcy i wściekli Tokyo Drift. ten drugi film był zaskakująco zjadliwy, ale mimo wszystko.


- military - 01-07-2008

Tyle ze wg imdb Beattie pracowal nad Halo, a nie GoW. Poza tym czy taki swietny jest - ot, szlifowal scenariusze Piratow, poza tym nic godnego polecenia nie napisal. Ba, popelnil znienawidzone przeze mnie 30 dni nocy.


- Mierzwiak - 01-07-2008

Zakładnika napisał, nowe 3:10 do Yumy ponoć też chociaż nie widnieje w czołówce.

Świetny w sensie pisał to co mi się akurat podoba, chociaż ma na koncie kilka wpadek :wink:


- Ciuniek - 07-07-2008

Malcolm McDowell w Fallout 3

Nic dodać, nic ująć, tylko zacytować komentarz - "Zalatuje kultem" ;)


- Gladius - 10-07-2008

Kolejna rzecz na plus F3 :)
W zasadzie, w tym newsie bardziej ucieszyło mnie to, że nie będę zmuszony do polskiego dubbingu :P


- military - 10-07-2008

Troche to frustrujace - istnieja obecnie 3 gry, ktore chce kupic, ale zadna z nich jeszcze nie wyszla. :) A informacje o nich coraz bardziej zaostrzaja apetyt. Ciekawe co wyjdzie pierwsze - Aliens: Colonial Marines, Fallout 3, czy R-type Command.


- military - 12-07-2008

http://gamecorner.pl/gamecorner/0,0.html - Nowy trailer Fallout 3. Taaaki sobie. Widac, ze tworcy usilnie staraja sie skopiowac intro z poprzednich czesci. Tylko ze robia to bez sladu subtelnosci czy polotu F1 i F2. Ot, wiedza ze trzeba puscic stara piosenke do obrazu zniszczen. W pierwszym trailerze zrobili to tak koszmarnie wolno, ze ledwo dotrwalem do konca dwuminutowej zajawki, w drugiej tak koszmarnie szybko ze juz o niej zapomnialem. Ble.


- military - 12-07-2008

Wczoraj zagralem w demo Condemned 2, zachwycilem sie absolutnie wszystkim, dzis kupilem pierwsza czesc - rewelacja! Grafika gorsza i gorzej, jakby to rzec, zaprogramowana (bo animacja nie jest na 100% plynna, mimo sredniego wygladu), ale ten KLIMAT! Jakby polaczyc X-files z Milczeniem owiec. Dodatkowo to, co uwielbiam - czyli obecnosc ciala postaci, ktora sie prowadzi, rzadkosc w FPP. Zostalem zmasakrowany.


- Ciuniek - 13-07-2008

Condemned na początku też mnie rozwaliło klimatem, ale później coś zaczęło powoli zgrzytać - było coraz mniej skradania się i atmosfery zagrożenia, a coraz więcej bezmyślnego machania sztachetą w celu przemodelowania facjat przeciwników.

Na plus:

- genialny początek
- genialny klimacik (niestety tylko na początku)
- wypaczone postacie przeciwników
- kilka rewelacyjnych motywów, ze świadomością własnego ciała na czele
- szczegół, który cieszy - żeby sprawdzić ilość naboi w pistolecie, trzeba wyjąć magazynek.

Na minus:

- jeden, ale poważny - dość szybko do rozgrywki wkrada się nuda i monotonia (a przynajmniej w moim wypadku tak było)


- Don Vito - 14-07-2008

Miałem okazję grać przez godzinę w GTA IV i powiem krótko: MOC! Przepiękna grafika, wielkie, świetnie zrobione miasto. Zdziwiłem się, że jest tyle różnych przejść miedzy blokami. Policja bardziej inteligentna i ostrzejsza (ścigali mnie za przejechanie na czerwonym, przeskakiwanie płotów itp). Chowanie się za samochodami, ścianami itp to świetny pomysł i dobrze to wykonano. Trochę przeszkadzał mi system jazdy, ale to głównie dlatego, że nie jestem przyzwyczajony do pada.

Po godzinie grania daję 9,99/10 (- za system jazdy) za to, co zobaczyłem.


- military - 14-07-2008

Co robi policja po tym, jak przejedziesz na czerwonym? Wlepia mandat czy od razu strzela miedzy oczy?


- Don Vito - 14-07-2008

Przy jednej gwiazdce chcą Cię aresztować i raczej nie strzelają. Chyba że stawiasz opór (jest taka opcja), wtedy otwierają ogień.

To nie Mafia, nie spodziewaj się zbyt wiele ;)


- military - 14-07-2008

No to gdzie ten realizm, skoro po przejechaniu na czerwonym chca cie juz brac do pierdla? :P


- Gal Anonim - 14-07-2008

No właśnie. Myślę, że stworzenie mandatów, jak w Mafii, nie byłoby dla nich trudne, a fajny byłby to dodatek. No i byłoby na co kasę wydawać. ;)

Wracając do MGS. Przeszedłem ostatnio całą trylogię i jest rewelka. Trójka zdecydowanie najlepsza póki co. Jak dobry film rozrywkowy z wieloma ciekawymi zwrotami akcji, chociaż czasem z wkurzającym patosem (ostatni filmik, na cmentarzu). Oprócz tego gejmplej w trójce jest miazga, na extreme przechodzenie po cichu to mordęga, ale ogromna satysfakcja. Szkoda, że w czwórkę szybko nie zagram, bo ciekaw jestem jak rozwiązuje się fabuła.

Teraz czekam aż dojdzie do mnie Splinter Cell: Double Agent w wersji na PS2, dzięki Poczcie Polskiej mój priorytet idzie jużtrzecitydzień. Porównywać MGS i SC nie ma co, bo to jednak inny rodzaj gry, mimo że obie to skradanki.


- Don Vito - 14-07-2008

Zainstalowałem sobie Mac Payne'a, ale mam angielską wersję. Czy istnieje spolszczenie w którym są przetłumaczone tylko napisy, bez polskiego dubbingu? Na forach znalazłem tylko 200 mb wersje z dubbingiem.


- KrzychuS - 15-07-2008

Są juz pierwsze filmiki z gameplaya Fallouta III -oj będzie sie działo...obadajcie tez trailer "Perfect Life" i inne zaraz obok

http://www.gametrailers.com/player/36197.html


- military - 15-07-2008

Swietnie rozwiazana walka! Choc przeciwnicy wygladaja troche slabo. Ogolnie grafika genialna, a do tego na tak duzym kawalku mapy kompletny brak ladowan! W Oblivionie przerywaloby gre ze 3 razy. :) Ciesze sie ze tak wyglada wersja na X360. :)


- Snappik - 15-07-2008

Gameplay Fallouta 3 - masakra co oni zrobią z tą serią. To już Blizzard przy Diablo 3 nie będzie tak majstrował i zachował chocby krztę przyzwoitości. Momentami F3 wygląda jak typowy shooter.


- KrzychuS - 15-07-2008

No własnie, to jest ciekawa sprawa.

Jakiś czas temu czytałem artykuł o swietnym chwycie marketingowym jaki zastosował Blizzard. Diablo 3 będzie DOKLADNIE takie jak chcieli fani -zadnych niepotrzebnych innowacji ani fajerwerków grafiki, zbędnego efekciarstwa, zadnego MMORPG, zadnego FPP, TPP, etc. Prosty rzut izometryczny z mozliwoscia płynnego zoomu i jest ok. Czerwona kuleczka po lewej, niebieska po prawej...proste ? Pewnie ze proste. Po co zarzynać kurę znosząca złote jajka i na siłę poprawiac cos co do tej pory działało idealnie ? Fani są zadowoleni a szefowie Blizzarda juz zacierają rece na mysl o kupie $$$ na koncie.

Bethesda moim zdaniem troche za bardzo zaszalała, nie wiem, jakos ciezko mi sie przyzwyczaic do Fallouta w wersji FPP -i wiekszosci zagorzałych fanów pewnie tez sie nie spodoba. Wg mnie mogliby zrobic go nawet na silniku Fallout Tactics i byłoby ok...mam tylko nadzieje ze gra nie bedzie zbytnio "ukonsolowiona" i łatwa

A pierwsze skojarzenie z trailera ? Gears Of War...


- Wawrzyniec - 15-07-2008

Bethesda robi to, w czym jest najlepsza, czyli widok FPP/TPP i broń Boże izometryczny. Chłopaki mają ogromne doświadczenie jeśli o ten typ rozgrywki chodzi, więc ja się raczej nie boję. Najważniejsze dla mnie było to, by "dialogi" nie wyglądały jak w, dajmy na to, Morrowindzie. I nie wyglądają.
A co do walki, to z tego co zdążyłem zobaczyć na trailerze, jest ona w 100% procentach zadowalająca.