Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - raven.second - 15-05-2020

W sprawie wymagań korzystam z tego: https://www.systemrequirementslab.com/cyri i do tej pory mnie nie zawiodło (a GTA 5 niby pójdzie mi na minimalnych, ha).


RE: Gry - Snappik - 18-05-2020

Robią prawdziwe remastery pierwszych 2 części Tony'ego Hawka, a Jack Black odwiedza głównego bohatera serii który w wieku 48 lat wciąż robi triki na takim poziomie, że młodzież kapituluje ;) 



Jaram się na maksa. Nad wymaksowaniem obu części spędziłęm bez kitu chyba z 300-400 godzin, a odciski na dłoniach mam do dzisiaj. Z pewnością wrócę do tej serii, bo remaster zapowiada się zajedwabiście. 


RE: Gry - Huntersky - 18-05-2020

Bez tej piosenki nie zagram :)



RE: Gry - Snappik - 19-05-2020

Powraca cały OST (podobno dogadali się dla wszystkich kawałków). 


RE: Gry - zdzichon - 23-05-2020

W Epicu dajo cywilizację szóstkę za darmo. Nie powiem, przygarnąłem


RE: Gry - Kluski - 12-06-2020

Jak kilka lat temu składałem blaszaka to Wiedźmin 3 wyciągał na maks detalach, to samo nowy Tomb Raider, wszystkie asasyny i inne benchmarki. Teraz patrzę, że nie łapię się na minimalne Death Stranding, mam uwierzyć, że przeskok graficzny jest aż tak duży?


RE: Gry - zdzichon - 12-06-2020

A te wymagania są jakoś niesamowicie wyśrubowane? Już odkładając na bok fakt że minimalne nie różnią się jakoś wybitnie od zalecanych. GTX 1050 to raczej niska półka (że karty z niskiej półki kosztują obecnie chore pieniądze to inna sprawa), a od premiery PS4 jako jej pecetowy odpowiednik wiele osób podawało 1050 w wersji Ti.


RE: Gry - Kluski - 12-06-2020

Jestem posiadaczem 970-tki, która na owe czasy była mocarzem, 1050Ti było wtedy tylko dla fanatyków. W3 na pełnych wyciąga do 50-klatek.

Minimalne wymagania dla Kojimy:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel i5-3470 lub AMD Ryzen 3 1200
Karta graficzna: GeForce GTX 1050 3 GB lub AMD Radeon RX 560 4 GB
Pamięć RAM: 8 GB
Direct X: Wersja 12
Ilość miejsca na dysku: 80 GB


RE: Gry - zdzichon - 12-06-2020

A 1050ti nie jest przypadkiem wolniejsze niż 970tka? Tak czy siak ta karta w Fullhd dalej sobie ze wszystkim daje radę, sam mam Radka 570 i tez nie narzekam, ale to mimo wszystko sześcioletnia karta.

A wymagania zawsze traktowałem z przymrużeniem oka, bo to co piszą to jedno, a potem się okazuje że wystarczy dać cienie na high zamiast v. high co jest praktycznie niezauważalne, a klatki wracają do akceptowalnego poziomu.


RE: Gry - Kuba - 13-06-2020

"Baldurs Gate 3" we wczesnym dostępie zadebiutuje w sierpniu.

Niezły maraton się szykuje - TLoU, Ghost of Tsushima, BoG i Cyberpunk.




RE: Gry - Kuba - 23-06-2020

https://ustatkowanygracz.pl/dying-light-2-chris-avellone-wyrzucony/?fbclid=IwAR1POvDLTit6SP7ecyJgsFZm0aMKLppUNF9iqmKBjci2p-jK0P73yrhGvs8

Oj oj oj

Mroczne chmury zbierają się nad Chrisem Avellonem. Został zwolniony z ekipy pracującej przy "Dying Light" (molestowanie) i jak się okazuje wcześniej opuścił ekipe Bloodlines 2.
Sypie mu się kariera od rozstania z Obsydianem a to przecież jeden z najważniejszych scenarzystów w historii branży.


RE: Gry - Albertino - 23-06-2020

Jak zwykle ukrzyżowanko bez wyroku skazującego.


RE: Gry - Kuba - 23-06-2020

To brzmi tak jakby jego działania nie były tajemnicą ani szczególnie ciche a raczej każdy sobie zdawał z tego sprawe i po prostu w którymś momencie im się przelało.

Jeśli tak było to na dobrą sprawe reakcja jest właściwa.

Chociaż z wypowiedzi zainteresowanego wynika, że jednak sprawa nie jest tak oczywista.


RE: Gry - Norton - 09-07-2020

CD-Action uratowane:

https://beesfund.com/wkrotce/cdaction

Odcięli się od kuli u nogi w postaci Bauera i, spóźnieni o kilka dobrych lat, wchodzą w vlogosferę. Może i się utrzymają, ale wielkiego sukcesu im nie wróżę, bo mają prężnie działająca konkurencję i przede wszystkim - to już nie to CDA, nie ci charakterystyczni redaktorzy z nierzadko dobrym piórem.


RE: Gry - Badus - 11-07-2020

Nigdy nie czułem klimatu CD-Action, gdzieś na przełomie wieków z doskoku przeglądałem jedynie u kolegów. Na pewno wrażenie robiła jakość wydań oraz objętość/różnorodność tematyczna, zawsze miałem jedna wrażenie, że kupuje się tę gazetę głównie dla gierek.
Co do obecnej sytuacji, to ciekawi mnie czy mają jakiś sensowny pomysł, by do siebie przyciągnąć czytelników, jednak ciężko nie odnieść wrażenia, że te działania wydają się spóźnione o dobre kilka lat.
Anyway, z growej prasy papierowej póki co przyciągnął mnie Pixel - format pisma najbardziej mi przypasował.


RE: Gry - Kuba - 07-08-2020

Rocksteady oficjalnie potwierdzili, że robią gre Suicide Squad. Pokaz na DCFandom

Grafika promocyjna sugeruje Supermana jako antagoniste

Edit. Według plotek nie tyle co sam Clark a cała Liga.


RE: Gry - Maćko - 07-08-2020

Nie napalam się, bo według tych samych plotek będzie to gra-usługa, online co-op, mikropłatności i setki kosmetycznych przebranek itp.

No, ale takie czasy. :/ 


RE: Gry - zdzichon - 17-09-2020

Wszyscy o nowych konsolach i Cyberpunku, a tymczasem po cichutku miała miejsce premiera jednego z najlepszych crpg od lat. Wasteland 3 jest rewelacyjny, postęp poczyniony od takiej sobie części drugiej jest niesamowity. Gram już dobre kilkanaście godzin i nie mogę się oderwać. Spokojnie można postawić na półce obok F1 czy F2. Setting w odśnieżonym Colorado niezwykle klimatyczny, pełnokrwiste postacie i wciągająca fabuła. Mieszanka powagi/humoru dobrana idealnie, do tego kupa fantastycznych pomysłów. Gra wygląda też bardzo przyzwoicie i choć może widać ograniczenia silnika, to o stronie artystycznej nie da się złego słowa powiedzieć. Znowu dostarczył też Mark Morgan. OST wypada w ucho, a jak w czasie walki zagrał mi ten kawałek



To się zturlałem z krzesła.


RE: Gry - Gal Anonim - 17-09-2020

Kurde, W2 troche mnie znudzilo. Brakowalo mi krwawych rozbryzgów, dokladnego celowania (ktore chyba potem dodali) i troche glebszego prowadzenia dialogow. A jak to tutaj wyglada? Szczegolnie od strony dialogow.

No i nie wiem czy jestem fanem, gdy prowadzi sie druzyne. W Falloutach jednak zawsze cenilem to, ze moge byc samotnikiem i ewentualnie miec przydupasów, ale gra nie traktuje druzyny jako glownego bohatera. Tu chyba jest troche inaczej?


RE: Gry - zdzichon - 17-09-2020

Też mnie dwójka znudziła w połowie z podobnych powodów co ciebie. Trójka to jeden z tych rzadkich przypadków gdzie dev przeanalizował dokładnie sytuację i poprawili WSZYSTKO co słabowało. Lepszy jest pacing, historia, dialogi, walki, ui i wiele innych rzeczy. Ja z drużyną nie mam problemu, traktuję ich jako całość. Dodatkowo pozbyli się spików w poziomie trudności, które mnie irytowały w jedynce. Jedyny mankament to loadingi, których jest sporo i nawet na SSD są dość długie