![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - raven.second - 15-05-2020 W sprawie wymagań korzystam z tego: https://www.systemrequirementslab.com/cyri i do tej pory mnie nie zawiodło (a GTA 5 niby pójdzie mi na minimalnych, ha). RE: Gry - Snappik - 18-05-2020 Robią prawdziwe remastery pierwszych 2 części Tony'ego Hawka, a Jack Black odwiedza głównego bohatera serii który w wieku 48 lat wciąż robi triki na takim poziomie, że młodzież kapituluje ;) Jaram się na maksa. Nad wymaksowaniem obu części spędziłęm bez kitu chyba z 300-400 godzin, a odciski na dłoniach mam do dzisiaj. Z pewnością wrócę do tej serii, bo remaster zapowiada się zajedwabiście. RE: Gry - Huntersky - 18-05-2020 Bez tej piosenki nie zagram :) RE: Gry - Snappik - 19-05-2020 Powraca cały OST (podobno dogadali się dla wszystkich kawałków). RE: Gry - zdzichon - 23-05-2020 W Epicu dajo cywilizację szóstkę za darmo. Nie powiem, przygarnąłem RE: Gry - Kluski - 12-06-2020 Jak kilka lat temu składałem blaszaka to Wiedźmin 3 wyciągał na maks detalach, to samo nowy Tomb Raider, wszystkie asasyny i inne benchmarki. Teraz patrzę, że nie łapię się na minimalne Death Stranding, mam uwierzyć, że przeskok graficzny jest aż tak duży? RE: Gry - zdzichon - 12-06-2020 A te wymagania są jakoś niesamowicie wyśrubowane? Już odkładając na bok fakt że minimalne nie różnią się jakoś wybitnie od zalecanych. GTX 1050 to raczej niska półka (że karty z niskiej półki kosztują obecnie chore pieniądze to inna sprawa), a od premiery PS4 jako jej pecetowy odpowiednik wiele osób podawało 1050 w wersji Ti. RE: Gry - Kluski - 12-06-2020 Jestem posiadaczem 970-tki, która na owe czasy była mocarzem, 1050Ti było wtedy tylko dla fanatyków. W3 na pełnych wyciąga do 50-klatek. Minimalne wymagania dla Kojimy: System operacyjny: Windows 10 Procesor: Intel i5-3470 lub AMD Ryzen 3 1200 Karta graficzna: GeForce GTX 1050 3 GB lub AMD Radeon RX 560 4 GB Pamięć RAM: 8 GB Direct X: Wersja 12 Ilość miejsca na dysku: 80 GB RE: Gry - zdzichon - 12-06-2020 A 1050ti nie jest przypadkiem wolniejsze niż 970tka? Tak czy siak ta karta w Fullhd dalej sobie ze wszystkim daje radę, sam mam Radka 570 i tez nie narzekam, ale to mimo wszystko sześcioletnia karta. A wymagania zawsze traktowałem z przymrużeniem oka, bo to co piszą to jedno, a potem się okazuje że wystarczy dać cienie na high zamiast v. high co jest praktycznie niezauważalne, a klatki wracają do akceptowalnego poziomu. RE: Gry - Kuba - 13-06-2020 "Baldurs Gate 3" we wczesnym dostępie zadebiutuje w sierpniu. Niezły maraton się szykuje - TLoU, Ghost of Tsushima, BoG i Cyberpunk. RE: Gry - Kuba - 23-06-2020 https://ustatkowanygracz.pl/dying-light-2-chris-avellone-wyrzucony/?fbclid=IwAR1POvDLTit6SP7ecyJgsFZm0aMKLppUNF9iqmKBjci2p-jK0P73yrhGvs8 Oj oj oj Mroczne chmury zbierają się nad Chrisem Avellonem. Został zwolniony z ekipy pracującej przy "Dying Light" (molestowanie) i jak się okazuje wcześniej opuścił ekipe Bloodlines 2. Sypie mu się kariera od rozstania z Obsydianem a to przecież jeden z najważniejszych scenarzystów w historii branży. RE: Gry - Albertino - 23-06-2020 Jak zwykle ukrzyżowanko bez wyroku skazującego. RE: Gry - Kuba - 23-06-2020 To brzmi tak jakby jego działania nie były tajemnicą ani szczególnie ciche a raczej każdy sobie zdawał z tego sprawe i po prostu w którymś momencie im się przelało. Jeśli tak było to na dobrą sprawe reakcja jest właściwa. Chociaż z wypowiedzi zainteresowanego wynika, że jednak sprawa nie jest tak oczywista. RE: Gry - Norton - 09-07-2020 CD-Action uratowane: https://beesfund.com/wkrotce/cdaction Odcięli się od kuli u nogi w postaci Bauera i, spóźnieni o kilka dobrych lat, wchodzą w vlogosferę. Może i się utrzymają, ale wielkiego sukcesu im nie wróżę, bo mają prężnie działająca konkurencję i przede wszystkim - to już nie to CDA, nie ci charakterystyczni redaktorzy z nierzadko dobrym piórem. RE: Gry - Badus - 11-07-2020 Nigdy nie czułem klimatu CD-Action, gdzieś na przełomie wieków z doskoku przeglądałem jedynie u kolegów. Na pewno wrażenie robiła jakość wydań oraz objętość/różnorodność tematyczna, zawsze miałem jedna wrażenie, że kupuje się tę gazetę głównie dla gierek. Co do obecnej sytuacji, to ciekawi mnie czy mają jakiś sensowny pomysł, by do siebie przyciągnąć czytelników, jednak ciężko nie odnieść wrażenia, że te działania wydają się spóźnione o dobre kilka lat. Anyway, z growej prasy papierowej póki co przyciągnął mnie Pixel - format pisma najbardziej mi przypasował. RE: Gry - Kuba - 07-08-2020 Rocksteady oficjalnie potwierdzili, że robią gre Suicide Squad. Pokaz na DCFandom Grafika promocyjna sugeruje Supermana jako antagoniste Edit. Według plotek nie tyle co sam Clark a cała Liga. RE: Gry - Maćko - 07-08-2020 Nie napalam się, bo według tych samych plotek będzie to gra-usługa, online co-op, mikropłatności i setki kosmetycznych przebranek itp. No, ale takie czasy. :/ RE: Gry - zdzichon - 17-09-2020 Wszyscy o nowych konsolach i Cyberpunku, a tymczasem po cichutku miała miejsce premiera jednego z najlepszych crpg od lat. Wasteland 3 jest rewelacyjny, postęp poczyniony od takiej sobie części drugiej jest niesamowity. Gram już dobre kilkanaście godzin i nie mogę się oderwać. Spokojnie można postawić na półce obok F1 czy F2. Setting w odśnieżonym Colorado niezwykle klimatyczny, pełnokrwiste postacie i wciągająca fabuła. Mieszanka powagi/humoru dobrana idealnie, do tego kupa fantastycznych pomysłów. Gra wygląda też bardzo przyzwoicie i choć może widać ograniczenia silnika, to o stronie artystycznej nie da się złego słowa powiedzieć. Znowu dostarczył też Mark Morgan. OST wypada w ucho, a jak w czasie walki zagrał mi ten kawałek To się zturlałem z krzesła. RE: Gry - Gal Anonim - 17-09-2020 Kurde, W2 troche mnie znudzilo. Brakowalo mi krwawych rozbryzgów, dokladnego celowania (ktore chyba potem dodali) i troche glebszego prowadzenia dialogow. A jak to tutaj wyglada? Szczegolnie od strony dialogow. No i nie wiem czy jestem fanem, gdy prowadzi sie druzyne. W Falloutach jednak zawsze cenilem to, ze moge byc samotnikiem i ewentualnie miec przydupasów, ale gra nie traktuje druzyny jako glownego bohatera. Tu chyba jest troche inaczej? RE: Gry - zdzichon - 17-09-2020 Też mnie dwójka znudziła w połowie z podobnych powodów co ciebie. Trójka to jeden z tych rzadkich przypadków gdzie dev przeanalizował dokładnie sytuację i poprawili WSZYSTKO co słabowało. Lepszy jest pacing, historia, dialogi, walki, ui i wiele innych rzeczy. Ja z drużyną nie mam problemu, traktuję ich jako całość. Dodatkowo pozbyli się spików w poziomie trudności, które mnie irytowały w jedynce. Jedyny mankament to loadingi, których jest sporo i nawet na SSD są dość długie |