![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Kuba - 21-09-2020 Microsoft kupił Bethesde a tym sam prawa do Fallouta (Obsidian szczerzy zęby) czy remaku Skyrima na kalkulator. Co jak co, ale TES VI jako ekskluzywny tytuł zamknie rywalizacje RE: Gry - Huntersky - 21-09-2020 I może Bethesda zacznie traktować swoich fanów poważnie :) RE: Gry - Kuba - 21-09-2020 Znaczy zwolnią Howarda? :) RE: Gry - Gal Anonim - 21-09-2020 (21-09-2020, 16:43)Kuba napisał(a): Microsoft kupił Bethesde a tym sam prawa do Fallouta (Obsidian szczerzy zęby)Kurcze, nowy Fallout pod okiem Tima Caine'a to byłoby coś. Chociaż bez Chrisa Avellone'a, który już nie będzie raczej pracował z Obsidianem (z różnych powodów), to troche szkoda. RE: Gry - Snappik - 21-09-2020 Gdybym był CEO MS i Xboxa to pierwszą rzeczą jaką bym zrobił byłoby wyje.anie Todda Howarda. RE: Gry - Norton - 08-10-2020 Gra ktoś w Among Us? Koleżanka mnie w to wciągnęła i od pewnego czasu gram sobie w doborowym towarzystwie. Pewnie kojarzycie o co chodzi, bo ostatnio Among Us stało się szalenie popularne (głównie dzięki znanym Youtuberom), ale i tak powiem: to wariacja na temat towarzyskiej gry Mafia ("wszyscy idą spać, Mafia się budzi i zabija") - mamy grupkę osób z których większość to normalni obywatele miasta, a 2-3 indywidua to postacie negatywne. "Miasto" musi zebrać dowody (prawie każdy posiada rolę, np. detektyw albo doktor) i poprawnie wskazać Mafię, Mafia musi wyeliminować "Miasto". Na podstawie tej gry powstała zmyślnie zaprojektowana, stale aktualizowana i rozbudowana "adaptacja": Town Of Salem (wzorowana też na niedocenionym "The Crucible" z Day-Lewisem). O ile jednak Town Of Salem polega wyłącznie na dedukcji i unikaniu podejrzeń (gameplay to tylko klikanie i pisanie na chacie/w wiadomościach), to Among Us dodaje coś więcej. Możemy sterować postacią, wykonywać zadania/mini-gierki, naciskać różne rzeczy i przede wszystkim zabijać (no i uciekać). TOS jest świetny, ale tam rozgrywka może zająć i pół godziny, a w AU wszystko jest dynamiczne. Gra się naprawdę dobrze o ile nie trafi się na idiotów albo trolli. To jest właśnie największa bolączka (standard w tego typu grach) - niektórzy mogliby sobie dać spokój i nie marnować czasu innych. Oprócz tego, kilku bugów (kiepski serwer co jakiś czas wywala) i pomniejszych bolączek Among Us jest świetne - szczególnie do gry w sprawdzonej ekipie. RE: Gry - Arahan - 08-10-2020 Among Us jest ok przez pierwsze kilka razy. Później zwyczajnie nudzi. RE: Gry - Finlandia - 08-10-2020 Chyba obecnie mamy deficyt gier w stylu commando and conquer generals? Chciałbym sobie zagrać w jakiegoś porządnego RTSa! Polecacie coś oprócz c and c remastered? RE: Gry - Norton - 09-10-2020 (08-10-2020, 21:40)Arahan napisał(a): Among Us jest ok przez pierwsze kilka razy. Później zwyczajnie nudzi. Jak w zasadzie każda gierka. Wszystko sprowadza się do ludzi, bo ostatecznie chodzi o dobrą zabawę, a Among Us jest tylko dodatkiem. RE: Gry - Kluski - 16-10-2020 (08-10-2020, 18:08)Norton napisał(a): Gra ktoś w Among Us? Najwyraźniej Crov, wkręcił się do ekipy Wonzia i się nie chwali: Może jakieś forumowe Among Us Party? RE: Gry - Bucho - 04-01-2021 Doom IV z 2011 roku...no prawie: RE: Gry - marsgrey21 - 11-01-2021 RE: Gry - Norton - 12-01-2021 Ludzie, grajcie w Hades. Gry typu roguelike muszą mnie skłaniać do próbowania. Jeśli nie są wystarczająco zróżnicowane i rozbudowane albo po prostu nie gra się w nie przyjemnie, to szybko odpadam. Hades, mimo braku skrótów, nie nudzi nawet na chwilę i zachęca na każdym kroku do kolejnego podejścia. Dialogi są tak dobrze napisane, że po śmierci zamiast pędzić na złamanie karku w stronę wrogów, to zatrzymuje się w każdym zakątku głównej miejscówki i gadam z postaciami. Nie ma tu stron tekstu, tylko krótkie, często zabawne rozmówki (najbardziej lubię narratora i następujące po tym łamanie czwartej ściany przez protagonistę), nierzadko ładnie kreślące świat bogów, piekła i mitologii. Otoczka jest rewelacyjna (zawsze lubiłem mity), ale i bez niej rozgrywka byłaby wspaniała. Całość przypomina Diablo nie tylko z dekoracji; mamy tu też rzut izometryczny, dynamiczną walkę, losowo generowane komnaty i dość prosty gameplay przypominający hack'n'slash, wyciskający z kilku komand (uderzenie, special, cast, przywołanie, dash) sto procent mięcha. Każde podejście jest inne - na początku wybierasz broń, potem dostajesz losowo bonusy, czasem tylko możesz obrać jedną z dwóch/trzech ścieżek, żeby zdobyć przedmiot, którego aktualnie potrzebujesz. Doszedłem dopiero do trzeciego etapu, ale już wyję z zachwytu. Na tę chwilę nie widzę minusów, gra bez wad. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy uważają (przecenianą moim zdaniem) Dead Cells za najlepsze, co rogale mają do zaoferowania. RE: Gry - Mental - 28-01-2021 Ktoś wrzucał? Zapowiada się mega: RE: Gry - Lawrence - 31-01-2021 A to ktoś wrzucał? Połączenie Silent Hill i twórczości Zdzisława Beksińskiego wygląda obłędnie. Uwielbiam twórczość Beksińskiego i lubię Silent Hill i nawet Akirę Yamaokę kompozytora Silent Hill udało się zatrudnić do projektu. RE: Gry - Mental - 05-02-2021 Nowy gejmplej z "ILL" Podobno 4 Ruskich robi tę gierkę. RE: Gry - shamar - 15-04-2021 Piękne RE: Gry - Snappik - 15-04-2021 "Jedna z najlepszych gier obecnej generacji. Serdecznie zapraszam. Danus" ;) RE: Gry - Danus - 15-04-2021 Nie bede oszukiwal. Ta gra to taki troche mokry sen:) RE: Gry - Badus - 15-04-2021 (05-02-2021, 15:01)Mental napisał(a): Nowy gejmplej z "ILL"Kurde, czuję tu lekkie echo "Alana Wake'a" tylko na sterydach i z konkretnym gnatem ;) Niech ktoś im sypnie budżetem, by wyszło dobro. |