![]() |
|
Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Kino domowe (https://forumkmf.pl/Forum-Kino-domowe--43) +--- Dział: Kupię/Sprzedam/Gdzie kupić (https://forumkmf.pl/Forum-Kupi%C4%99-Sprzedam-Gdzie-kupi%C4%87--46) +--- Wątek: Taniuchne DVD/Blu-ray - gdzie i za ile (/Thread-Taniuchne-DVD-Blu-ray-gdzie-i-za-ile--57) |
- majkel78 - 28-07-2008 Jak się już ktoś zdecyduje na zakup i weźmie 2 filmy to niech się upomina u kasjera o plakat. Teraz są "Śniadanie u Tiffaniego" i " Butch Cassidy i Sundance Kid" do wyboru. - szpaclaf - 28-07-2008 a orientuje się ktoś może czy Dr Strangelove z tej kolekcji empiku jest dwupłytowy? Bo na opakowaniu nie jest nic napisane ze zawiera dwie plytki, ale kiedyś chodziła taka wersja z ukrytą dodatkową płytką :) - Mefisto - 28-07-2008 wszystko piknie, tylko czemu znowu to wygląda jak największa tandeta (vide kolekcja oscarowa)? - Don Vito - 29-07-2008 Kilka słów o tej kolekcji Empiku i Imperiala (na przykładzie jednego filmu): 1. Moje "Dziesięcioro przykazań" to najnormalniejsze wydanie. Jako dodatki dali tylko kinowe tralery. Z resztą filmów chyba jest tak samo (w sensie, że są to normalne imperialowskie edycje, nie żadne nowości). 2. Napis "6 dekad historii kina" (czy jaki tam jest) nie jest na okładce. Pudełko jest włożone do plastikowego czegoś na którym jest nadruk z tym napisem. 3. Filmy lepiej zamawiać w internecie, bo w Empikach na pólkach kosztują 30 zł. 4. Wydanie mojego filmu jest całkiem fajne: 2 płytki, dźwięk 5.1. O jakości obrazu napiszę, jak obejrzę film :) Nie wiem, co jeszcze można powiedzieć, więc pytajcie. - Mefisto - 29-07-2008 zaraz, zaraz - w dodatkach tylko trailery, a płyty 2? - Don Vito - 29-07-2008 Film trwa prawie 4 godziny, więc najprawdopodobniej obie płyty zajmuje film (jak w Liście Schindlera) - majkel78 - 30-07-2008 szpaclaf napisał(a):a orientuje się ktoś może czy Dr Strangelove z tej kolekcji empiku jest dwupłytowy? Sprawdziłem, Dr Strangelove jest 2płytowy:
- simek - 30-07-2008 Nie mam jak zobaczyć tego na półce, więc zapytam jakie jest wydanie Pewnego razu na dzikim zachodzie? Dwupłytówka? Tak w ogóle to fajna ta kolekcja, już zacieram rączki na lata 70. - ts25 - 30-07-2008 tak, Pewnego Razu Na Dzikim Zachodzie to wydanie dwupłytowe - Ronaldinho - 03-08-2008 Możecie polecić jakiegoś sprzedawcę na Allegro z tanimi wydaniami specjalnymi (2DVD) lub ewentualnie sklep internetowy? - skizzie - 05-08-2008 Hellboy Blu-ray wydanie All regions z polskimi napisami jest dostępny na Amazon.com za $14,95 + $3,99 przesyłka. Warto!. Tym bardziej że wersja z UK nie ma polskich napisów. pozdrawiam Krzysiek - phonik - 07-08-2008 Batman poczatek (2DVD), Superman powrót (2DVD), King Kong 2005 (2DVD) - wszystko po 19,90 we wroclawskich Saturnach. V jak Vendetta (2DVD) za 24 w tym samym sklepie. pozdr - skizzie - 10-08-2008 Media Markt Rybnik: Labirynt Fauna - 19,90 Zabójcza Broń 1-4 (wydanie zbiorcze) - 64,90 dla fanów Halle Berry - Catwoman 2DVD - 16,90 pozdr. Krzysiek - Wojzu - 10-08-2008 Z tego co wiem Kobiety Kot nie wydano w Polsce w edycji 2DVD Za to w Katowickim Media wyczaiłem fajną, 3-płytową edycję "Raya" na DVD za 19,99 zł. - Tyler Durden - 10-08-2008 To był u nas 3-płytowy "Ray"? Nie pomyliło ci się czasem ze "Spacerem po linie"? - Wojzu - 10-08-2008 Ta edycja "Raya" to 2 Dvd + cd zawierające muzykę z filmu, wszystko w wydane w podobnym amarayu jak 3-płytowe wydanie Sin City. - skizzie - 12-08-2008 Wojzu napisał(a):Z tego co wiem Kobiety Kot nie wydano w Polsce w edycji 2DVD Biję się w pierś. Nie wiem jakim cudem przeczytałem na srebrnym pasku u góry okładki Edycja dwupłytowa skoro pisze "Edycja Widescreen" Pozdrawiam Krzysiek - Mefisto - 14-08-2008 szukam Batmana 2dvd w cenie znośnej (tj nie więcej jak 50 zł) - tak wiem, że na chwilę obecną jest to rarytas (obecne na allegro wydania mają jednak znacznie przesadzone ceny), ale pozostałe części jeszcze da się znaleźć, więc jakby ktoś gdzieś widział to uprzejmie proszę o cynk ;) - David Frost - 14-08-2008 Jeszcze ze dwa miesiące temu Batman i Batman Returns były na Punkt44.pl za 29.99 z wliczonymi kosztami wysyłki, ale teraz już widzę nakład wyczerpany... Pozostaje chyba allegro i może jakieś resztki w empikach ;) - Predator895 - 15-08-2008 Można jeszcze znaleźć poszczególne egzemplarze w Gdańskim Media i Saturnie za 39.99 od sztuki. |