![]() |
|
The Matrix (1999-2022) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: The Matrix (1999-2022) (/Thread-The-Matrix-1999-2022--97) |
RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 17-09-2021 Serio? To, że były te postacie to wiem. Ale tego, że zaznaczyli, że to wampiry - nigdy nie zwróciłem uwagi. RE: The Matrix (1999-2022) - yacajackowski - 17-09-2021 Nie było powiedziane wprost, że to wampiry ale chyba zasugerowane było dosyć jasno czym lub kim są, dawno nie oglądałem. RE: The Matrix (1999-2022) - Kwasiboromir - 17-09-2021 (17-09-2021, 02:21)Mefisto napisał(a):(16-09-2021, 20:16)Żółte Krzesło napisał(a): Pamiętam, jak tuż przed premierą "Reaktywacji" pokazywano "Ostatni lot..." w telewizji. Chyba była jakaś jednorazowa emisja w TVN w okresie premiery " Reaktywacji". To był piątek, po Superkinie. Przypominam sobie, że specjalnie zerwałem nockę aby obejrzeć "Ostatni lot..." przed pójściem do kina na "Reaktywację". EDIT. Znalazłem. TVN wyemitował "Ostatni lot..." po pierwszym Matriksie w piątek 16 maja 2003 o godz. 23:30 https://anime.com.pl/Animatrix_w_polskiej_telewizji,news,read,405.html RE: The Matrix (1999-2022) - Corn - 17-09-2021 Było było, też pamiętam. Specjalnie siedziałem, żebym wiedział o czym będą gadać chłopaki w klasie RE: The Matrix (1999-2022) - raven.second - 17-09-2021 Tak, był w telewizji. Oglądałem. Jakiż to szok był wtedy :) RE: The Matrix (1999-2022) - Gieferg - 17-09-2021 Też oglądałem w TV. RE: The Matrix (1999-2022) - OGPUEE - 17-09-2021 Każdy chyba oglądał Ozyrysa wtedy w TV. Tzn. ja oglądałem wraz z pierwszym Matrixem zgranymi z TV na VHSie przez znajomego ojca (wtedy wówczas w domu TVN słabo odbierał). RE: The Matrix (1999-2022) - Mefisto - 17-09-2021 No cóż, nie będę się kłócił, ale na bank leciał też w kinach przed wybranymi filmami (a może wszystkimi?). RE: The Matrix (1999-2022) - Corn - 17-09-2021 Leciał przed Oszukać Przeznaczenie 2 RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 17-09-2021 Wolę Oszukać Przeznaczenie 1. RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 17-09-2021 (17-09-2021, 09:25)yacajackowski napisał(a): Nie było powiedziane wprost, że to wampiry ale chyba zasugerowane było dosyć jasno czym lub kim są, dawno nie oglądałem. Wymęczył mnie ten film w kinie i później przez długie lata go nie oglądałem. Dlatego tak zdziwiła mnie ta wrzutka w grze.. RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 23-09-2021 RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 10-10-2021 Z 1 strony niesmaczne, z drugiej smutne. Z 3ciej - takiej technologie używają amatorzy więc dlaczego wielkie studia odwalają kity w produkcjach za dziesiątki milionów? RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 18-10-2021 Gnosticism and Cinema: The Matrix and The Matrix Reloaded - Dr. Stephan Hoeller. Lepsze niz Matrix: Bez kitu, ogladalbym :) RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 20-10-2021 Nowy matrix dostał R'kę głównie za przemoc. RE: The Matrix (1999-2022) - nawrocki - 20-10-2021 I będzie najdłuższym filmem serii - 140 minut. RE: The Matrix (1999-2022) - Maćko - 20-10-2021 Hmm... po zwiastunie, który trochę po mnie spłynął to odbieram te dwa newsy jako pewną iskierkę nadziei. RE: The Matrix (1999-2022) - Albertino - 20-10-2021 (10-10-2021, 19:45)shamar napisał(a): Z 1 strony niesmaczne, z drugiej smutne. Z 3ciej - takiej technologie używają amatorzy więc dlaczego wielkie studia odwalają kity w produkcjach za dziesiątki milionów? To wygląda fajnie na filmiku z youtube, ale w 4k już nie za bardzo sobie taki deepfake radzi. Sam tego nijak nie mogę zweryfikować, ale gdzieś spotkałem się z takim tłumaczeniem. Z drugiej strony filmik na YT jest w 4K, także tego ;) RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 20-10-2021 Ale przecież wielkie studia dysponują megakomputerami, które nie miałyby problemu sobie z tym poradzić. Zupełnie mnie nie przekonują te wyjaśnienia. Bardziej obstawiam, że to kwestia praw autorskich bo te deep fake'i czerpią z wielu źródeł (przynajmniej tak mi się wydaję), co oznacza, że np. trzeba byłoby zapłacić twórcom 10 filmów z których pobrano tylko po kilka ujęć. Tak sobie gdybam.. Co do Brandona - smutne, w sensie, że, jak głosi legenda, on był planowany jako Neo. A sam filmik wygląda świetnie. RE: The Matrix (1999-2022) - Trailery Srailery - 17-11-2021 Kolejny plakat...
|