![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - yacajackowski - 08-03-2023 I to tyle na temat II kwartału 2023. Cóż, lepiej tak niż wydać półprodukt (co przy Bethescie i tak brzmi jak zart bo oni to chyba nigdy nie dali gotowego produktu na premierę). Niemniej, czekam mocno. RE: Gry - brat_pete - 19-04-2023 Okazało się, że panna Ejloj jest LPG. https://www.ppe.pl/news/317400/horizon-forbidden-west-burning-shores-zawiera-watek-lgbt-plotki-mogly-zostac-potwierdzone-spoiler.html I jeszcze ma być serial od Netflixa w planach, to wiadomo co będzie tematem przewodnim. RE: Gry - shamar - 10-07-2023 Tak na oko zrobili już (czy może dopiero) 1/5. Co oznacza, że w takim tempie to potrawa z 5 lat. Bo dalej jest jeszcze gorzej czytaj "puściej". Przeszedłem całego pierwszego builda te kilka miesięcy temu. I "przeszedłem" jest tu bardzo na miejscu, bo oprócz pierwszego rozdziału chodzi się głownie po pustych przestrzeniach. RE: Gry - Turek - 10-07-2023 Gdyby Duke Nukem Forever ukazał się w tej wersji z legendarnego trailera z 2001 roku to dziś byłby to kultowy klasyk. Szkoda że tak się nie stało... Gry - slepy51 - 12-07-2023 R. I. P. ![]() Wysłane z mojego H8216 przy użyciu Tapatalka RE: Gry - Danus - 12-07-2023 Przecież on już ma tam wolną rękę i może robić co chce, bez różnicy. RE: Gry - shamar - 12-07-2023 (10-07-2023, 19:50)Turek napisał(a): Gdyby Duke Nukem Forever ukazał się w tej wersji z legendarnego trailera z 2001 roku to dziś byłby to kultowy klasyk. Szkoda że tak się nie stało... Dlatego ta fanowska wersja będzie tego namiastką. Namiastką bo prawie całą grę muszą wymyślić na nowo. Jest jakaś oficjalna wersja, ponoć ukończona w 90%, ale ona już raczej nie wycieknie. RE: Gry - Snappik - 19-08-2023 RE: Gry - zdzichon - 19-08-2023 Zajebista gra, od tygodnia nie dosypiam :) RE: Gry - Snappik - 11-11-2023 Nie wiem, czy wiecie, ale po opuszczeniu GOLa UV odpalił własny kanał na YT. Może technicznie dupska nie urywa (głównie to gadanie do kamery poprzetykane fragmentami z gier), ale za to merytorycznie jest tam dużo mięsa i anegdot związanych z pracą jako dziennikarz. Na przykład w najnowszym materiale o Skyrimie pojawia się dość zabawna historia, związana z pracą nad polonizacją gry. UV pojechał do studia Cenega, gdzie odbywały się nagrania z Fronczewskim. Na korytarzu w biurze znalazł jakąś pomiętą kartkę, na której była lista postaci z (mało wtedy jeszcze promowanym) Diablo III, dzięki czemu dowiedział się kto podłoży głosy :) RE: Gry - Żółte Krzesło - 17-11-2023 "NWO Wars". Gra od Alexa Jonesa. https://rumble.com/v3w0bk4-alex-jones-nwo-wars-official-trailer.html RE: Gry - shamar - 17-11-2023 Grał ktoś w "Saints Raw 2"na PC? RE: Gry - Melvin27 - 23-11-2023 Terminator: Salvation Dziwna ta gra w sumie. Bo z jednej strony jest bardzo krótka i miejscami dosyć monotonna, graficznie nie powala nawet na rok 2009, nie ma w niej nic rewolucyjnego a i poza tym to John Connor bardziej przypomina Sheparda z Mass Effect bo Bale'owi nie chciało się użyczyć facjaty. Ale muszę przyznać całkiem szczerze że pomimo wszystkich tych minusów to nie grało mi się się w to aż tak źle, być może wynika to z tego że jestem fanem serii i mam przez to skrzywioną percepcję? Nie mam pojęcia ale w sumie to fajnie jest strzelać do maszyn Johnem Connorem kiedy w tle pogrywa main theme od Friedela. Poza tym to lokacje miejscami mocno przypominały mi "The Last of Us", szczególnie porośnięte roślinkami budynki. 5/10 RE: Gry - shamar - 23-11-2023 Ja to bym zagral w starą ramotę T3 ale tą z Arnoldem RE: Gry - Reno - 23-11-2023 Nie wiedziałem, że ten franchise jeszcze żyje. Pamiętam, że pierwszy Commandos był mocno fpytkę. Przejście w 3D dodało trochę opcji, ale kontynujacja już mnie nie zachwyciła jak poprzednik. Tymczasem okazuje się, że kolejna gra zmierza na konsole. RE: Gry - Pixie - 30-11-2023 https://vm.tiktok.com/ZGednKpuT/ RE: Gry - Snappik - 30-11-2023 Jaki to ma związek z grami a zwłaszcza z HOMM? :D RE: Gry - Derelict Machine - 30-11-2023 Jeżeli to zakładanie troll kont po różnych forach to miała być strategia promocyjna to fail po całości :D RE: Gry - marsgrey21 - 30-11-2023 No nie wiem, czuje, że mam ochotę wybrać się do takiej zakopconej kanciapy i popatrzeć na wijące się karyny w stringach. RE: Gry - Bucho - 09-12-2023 No, ladne, ladne, ciekawe jak wyjdzie w praniu: |