Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Snappik - 15-12-2023

Wygląda jak idealna gra z segmentu AA, która dostaje oceny 6-7/10, ale taki gracz jak ja wykrywa w niej pokłady miodu na poziomie 9/10. Musze w końcu ją kupić.




RE: Gry - Mefisto - 22-12-2023

Dopiero teraz się skapłem, że w GTA (i bodaj większości tego typu gier) nigdy nie było dzieci - czy się mylę? Niby nic, ale jak się nad tym zastanowić to trochę creepy.


Gry - srebrnik - 22-12-2023

To dość znany temat, gdy mowa o historii GTA. W świecie gry są znaki, że żyją tam dzieci - trafiają się jakieś napisy typu "zniżki dla dzieci", znaleźć można wózki dziecięce - natomiast nie da się żadnego spotkać. W Vice City Stories jest bodajże jedyna ekranowa obecność dziecka w całej serii - jedna z NPC trzyma niemowlę.

Podobno w GTA III miały być dzieci i w jakiejś wstępnej części chodziły po mieście, ale jednak je wycięto


RE: Gry - Derelict Machine - 22-12-2023

No w chuj creepy, że nie dano możliwości mordowania dzieci, by nie dojebali się cenzorzy do gry, która już i tak testowała ich limity.


RE: Gry - Mefisto - 22-12-2023

1 - sam napisałeś o mordowaniu, znaczy się głodnemu chleb na myśli.
2 - to generalnie i tak są tylko piksele gościu.
3 - faktycznie, przy dzisiejszych możliwościach AI, silników i gameplayów nie jest w ogóle możliwe to, żeby zablokować możliwość mordowania dzieci przy jednoczesnej ich obecności w danym świecie xD Już nawet nie powinienem wspominać o tym, jak mocno by to uatrakcyjniło rozgrywkę, gdy nagle uciekający przed glinami bohater samoistnie by hamował albo skręcał, bo nagle mu babka z wózkiem weszła na pasy.


RE: Gry - Derelict Machine - 22-12-2023

Dla mnie i dla Ciebie są to tylko piksele, ale dla organów cenzurujących gry, chociażby w takiej Wielkiej Brytanii już nie. Nie widzę niczego "creepy" w decyzji wyjebania dzieci z gry, w której biegasz po mieście z minigunem i robisz sieczkę, lub rozjeżdżasz przechodniów samochodem. Już i tak bez tych dzieci gra była mocno kontrowersyjna, więc po chuj psuć sobie dodatkowo dystrybucję?


RE: Gry - Żółte Krzesło - 23-12-2023

Czyli gra "Star Wars Episode I: The Phantom Menace" z 1999 była odważniejsza niż cała seria "GTA". Tam można było mordować wszystkich, włącznie z dziećmi.




RE: Gry - simek - 23-12-2023

Ja kojarzę narzekania Mentala z okolic premiery chyba IV, że właśnie wciąż nie można zabijać dzieci, bo ich nie ma :p więc wątek na forum się jak najbardziej pojawił.


RE: Gry - OGPUEE - 04-01-2024

Efekt wejścia Myszki Mikiego domeny publicznej działa z górki:




RE: Gry - marsgrey21 - 01-02-2024

Suicide Squad: Kill the Justice League, ludzie po niej jadą, widziałem gameplay, straszny pierdolnik na ekranie, fabularnie też dziecinada, po tym jak zrobili z Deadshota murzyna (choć w trylogii Arkham był biały jak Pan Bóg przykazał), zrobili coś jeszcze lepszego, nie znam kontekstu, ale z tego co czytałem, Poison Ivy teraz jest nową postacią, to Ivy (bez Poison) jako dziecko i chce by się do niej zwracać "they/them".


RE: Gry - Snappik - 01-02-2024

Zrobili jeszcze coś z Batmanem, co mocno wk..iło fanów komiksów :) 




RE: Gry - marsgrey21 - 01-02-2024

To jest gra dla pokolenia fortnite i wszelkiej maści dziadostwa tego typu, widziałem cutscenkę z Batmanem, słuchałem dialogów... Dosłownie jakby 15 letni gówniarze byli odpowiedzialni za produkcję.

Ostatnia rola Conroya to ten chłam...


RE: Gry - shamar - 02-02-2024

A ja gram w Injustice. I pierdole te nowe dziadostwa.


RE: Gry - Snappik - 02-02-2024

Czemu gra sprzed 9 lat wygląda 2x lepiej niż nowa gra? Ta branża trochę się ośmiesza takimi kupsztalami wizualnymi. 




RE: Gry - srebrnik - 02-02-2024

(01-02-2024, 22:46)Snappik napisał(a): Zrobili jeszcze coś z Batmanem, co mocno wk..iło fanów komiksów :) 


Widziałem to. Potworne gówno. Jeszcze motyw, że to jest niby kanoniczne z serią Arkham i wystąpił tam Conroy powoduje, że do twórców da się czuć wyłącznie pogardę


RE: Gry - marsgrey21 - 02-02-2024

Na jaki chuy łączyli to z Akham?

Taka fortanajtowa bezmyślna strzelanka sprzedałaby się tak samo będąc stand alone game, zdekanonizowali białego Deadshota, teraz sami zdekanonizują tą grę względem serii Arkham, bo nikt nie będzie tego traktował jak części tego uniwersum.


RE: Gry - Corn - 02-02-2024

(02-02-2024, 09:46)Snappik napisał(a): Czemu gra sprzed 9 lat wygląda 2x lepiej niż nowa gra? Ta branża trochę się ośmiesza takimi kupsztalami wizualnymi. 

Ale to Gotham w tych grach jest brzydkie. Nasrane gównem, nic nie widać z tych 50 odcieni brązu. Odpaliłem jakiś czas temu pierwszy raz Arkhama i wyłączyłem po misji ze skaczącym batmobilem. Za tę grę powinna być Norymberga.


RE: Gry - shamar - 02-02-2024

Jaką wersję odpalieś? Na PC?


RE: Gry - Corn - 02-02-2024

Na PS4


RE: Gry - Paszczak - 21-02-2024

Zastanawialiście się co by było, gdyby Eli Roth zrobił Strażników Galaktyki?
Ja też nie.