![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Snappik - 15-12-2023 Wygląda jak idealna gra z segmentu AA, która dostaje oceny 6-7/10, ale taki gracz jak ja wykrywa w niej pokłady miodu na poziomie 9/10. Musze w końcu ją kupić. RE: Gry - Mefisto - 22-12-2023 Dopiero teraz się skapłem, że w GTA (i bodaj większości tego typu gier) nigdy nie było dzieci - czy się mylę? Niby nic, ale jak się nad tym zastanowić to trochę creepy. Gry - srebrnik - 22-12-2023 To dość znany temat, gdy mowa o historii GTA. W świecie gry są znaki, że żyją tam dzieci - trafiają się jakieś napisy typu "zniżki dla dzieci", znaleźć można wózki dziecięce - natomiast nie da się żadnego spotkać. W Vice City Stories jest bodajże jedyna ekranowa obecność dziecka w całej serii - jedna z NPC trzyma niemowlę. Podobno w GTA III miały być dzieci i w jakiejś wstępnej części chodziły po mieście, ale jednak je wycięto RE: Gry - Derelict Machine - 22-12-2023 No w chuj creepy, że nie dano możliwości mordowania dzieci, by nie dojebali się cenzorzy do gry, która już i tak testowała ich limity. RE: Gry - Mefisto - 22-12-2023 1 - sam napisałeś o mordowaniu, znaczy się głodnemu chleb na myśli. 2 - to generalnie i tak są tylko piksele gościu. 3 - faktycznie, przy dzisiejszych możliwościach AI, silników i gameplayów nie jest w ogóle możliwe to, żeby zablokować możliwość mordowania dzieci przy jednoczesnej ich obecności w danym świecie xD Już nawet nie powinienem wspominać o tym, jak mocno by to uatrakcyjniło rozgrywkę, gdy nagle uciekający przed glinami bohater samoistnie by hamował albo skręcał, bo nagle mu babka z wózkiem weszła na pasy. RE: Gry - Derelict Machine - 22-12-2023 Dla mnie i dla Ciebie są to tylko piksele, ale dla organów cenzurujących gry, chociażby w takiej Wielkiej Brytanii już nie. Nie widzę niczego "creepy" w decyzji wyjebania dzieci z gry, w której biegasz po mieście z minigunem i robisz sieczkę, lub rozjeżdżasz przechodniów samochodem. Już i tak bez tych dzieci gra była mocno kontrowersyjna, więc po chuj psuć sobie dodatkowo dystrybucję? RE: Gry - Żółte Krzesło - 23-12-2023 Czyli gra "Star Wars Episode I: The Phantom Menace" z 1999 była odważniejsza niż cała seria "GTA". Tam można było mordować wszystkich, włącznie z dziećmi. RE: Gry - simek - 23-12-2023 Ja kojarzę narzekania Mentala z okolic premiery chyba IV, że właśnie wciąż nie można zabijać dzieci, bo ich nie ma :p więc wątek na forum się jak najbardziej pojawił. RE: Gry - OGPUEE - 04-01-2024 Efekt wejścia Myszki Mikiego domeny publicznej działa z górki: RE: Gry - marsgrey21 - 01-02-2024 Suicide Squad: Kill the Justice League, ludzie po niej jadą, widziałem gameplay, straszny pierdolnik na ekranie, fabularnie też dziecinada, po tym jak zrobili z Deadshota murzyna (choć w trylogii Arkham był biały jak Pan Bóg przykazał), zrobili coś jeszcze lepszego, nie znam kontekstu, ale z tego co czytałem, Poison Ivy teraz jest nową postacią, to Ivy (bez Poison) jako dziecko i chce by się do niej zwracać "they/them". RE: Gry - Snappik - 01-02-2024 Zrobili jeszcze coś z Batmanem, co mocno wk..iło fanów komiksów :) RE: Gry - marsgrey21 - 01-02-2024 To jest gra dla pokolenia fortnite i wszelkiej maści dziadostwa tego typu, widziałem cutscenkę z Batmanem, słuchałem dialogów... Dosłownie jakby 15 letni gówniarze byli odpowiedzialni za produkcję. Ostatnia rola Conroya to ten chłam... RE: Gry - shamar - 02-02-2024 A ja gram w Injustice. I pierdole te nowe dziadostwa. RE: Gry - Snappik - 02-02-2024 Czemu gra sprzed 9 lat wygląda 2x lepiej niż nowa gra? Ta branża trochę się ośmiesza takimi kupsztalami wizualnymi. RE: Gry - srebrnik - 02-02-2024 (01-02-2024, 22:46)Snappik napisał(a): Zrobili jeszcze coś z Batmanem, co mocno wk..iło fanów komiksów :) Widziałem to. Potworne gówno. Jeszcze motyw, że to jest niby kanoniczne z serią Arkham i wystąpił tam Conroy powoduje, że do twórców da się czuć wyłącznie pogardę RE: Gry - marsgrey21 - 02-02-2024 Na jaki chuy łączyli to z Akham? Taka fortanajtowa bezmyślna strzelanka sprzedałaby się tak samo będąc stand alone game, zdekanonizowali białego Deadshota, teraz sami zdekanonizują tą grę względem serii Arkham, bo nikt nie będzie tego traktował jak części tego uniwersum. RE: Gry - Corn - 02-02-2024 (02-02-2024, 09:46)Snappik napisał(a): Czemu gra sprzed 9 lat wygląda 2x lepiej niż nowa gra? Ta branża trochę się ośmiesza takimi kupsztalami wizualnymi.Ale to Gotham w tych grach jest brzydkie. Nasrane gównem, nic nie widać z tych 50 odcieni brązu. Odpaliłem jakiś czas temu pierwszy raz Arkhama i wyłączyłem po misji ze skaczącym batmobilem. Za tę grę powinna być Norymberga. RE: Gry - shamar - 02-02-2024 Jaką wersję odpalieś? Na PC? RE: Gry - Corn - 02-02-2024 Na PS4 RE: Gry - Paszczak - 21-02-2024 Zastanawialiście się co by było, gdyby Eli Roth zrobił Strażników Galaktyki? Ja też nie. |