Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - marsgrey21 - 21-02-2024

Kojarzę tytuł, tylko tytuł i wiem, że było w chuj reshootów przy tej adaptacji, meh.


RE: Gry - Bucho - 22-02-2024

Tyler pisze na fejsie, ze oni oryginalnie zeszli z planu trzy lata temu. Wizualnie wyglada ok, ale juz teraz widac, ze fabularnie to tam za duzo nie bedzie. Skojarzenia z Guardiansami (pierwszymi) wrecz obowiazkowe.


RE: Gry - Snappik - 22-02-2024

Występ Kevina Harta dyskwalifikuje ten film na mojej liście do obejrzenia. Widziałem niedawno taki netflixowy kupsztal z nim o tytule "Lift", detoks przechodzę do dzisiaj.


RE: Gry - Bucho - 22-02-2024

Tez nie przepadam za Hartem, zwlaszcza, ze tradycyjnie to on odstaje od tej grupy, z tym swoim stylem garnia na jedno kopyto.


RE: Gry - al_jarid - 22-02-2024

Gier nie znam. Po opisie fabuły wydawało mi się, że to będzie w moim guście. Ale po zwiastunie stwierdzam, ze jednak do mnie nie trafia. Bardzo lubię przepełnione humorem opowieści w fantastycznych klimatach o niedobranej ekipie typu właśnie "Strażnicy galaktyki" czy (jeszcze lepsze moim zdaniem) ostatnie "Dungeons & Dragons". Ale tutaj już widzę, że postacie są zbyt dziwne (dziołcha nosząca królicze uszy?), a humor tu zaprezentowany mnie nie śmieszy.


RE: Gry - Paszczak - 22-02-2024

Właśnie. Mnie bardziej od Harta denerwuje ta jakaś Ariana Greenblatt (dziołcha z uszami). Miała być Tiny Tina, a wyszła im Ava. Wyjaśniam, ta druga to najbardziej znienawidzona postać z trójki. Ta pierwsza jest tak popularna, że doczekała się własnego spin-offa.


RE: Gry - zdzichon - 07-03-2024



Jaki cudowny pomysł na grę. Przenosisz się w czasie do średniowiecza i napierdalasz zdziwionych rycerzy ze współczesnej broni. Karabiny, helikoptery, granaty, Toyota pickup :) 


RE: Gry - Snappik - 07-03-2024

Haha, wygląda jak jakiś randomowy pomysł na film Zacka Snydera, ale generalnie wygląda spoko choć pewnie nie ucieknie od głupot typu "skąd wziąć paliwo i amunicję w średniowieczu". 


RE: Gry - zdzichon - 07-03-2024

Nie no, myślę że to można tutaj absolutnie olać. To jest poziom absurdu mechanicznej ręki w Army of darkness i myślę że tak warto do tego podchodzić.


RE: Gry - Paszczak - 20-03-2024

GoG właśnie zapracowali na miejsca w Valhalli, przywracając do życia jedną z najlepszych gier rpg wszechczasów:

Whoever doesn't buy it, sucks cock by choice.


RE: Gry - zdzichon - 20-03-2024

Połatali to trochę? Wspominam to jak Vampire:Bloodlines: intrygująca i nowatorska, ale koszmarnie niedopracowana na premierę. Mi gdzieś w połowie wyskoczył jakiś bug blokujący postęp a potem wykrzaczyły się sejwy.


RE: Gry - Paszczak - 20-03-2024

Co do sejwów, wprowadzili tą swoją chmurę w Galaxy. Co do reszty, wątpię.
Z drugiej strony przeszedłem AP dwa razy i nie napotkałem bugów aż tak wielkiego formatu. Widać miałem farta.


RE: Gry - shamar - 20-03-2024

(20-03-2024, 21:39)zdzichon napisał(a): Połatali to trochę? Wspominam to jak Vampire:Bloodlines: intrygująca i nowatorska, ale koszmarnie niedopracowana na premierę. Mi gdzieś w połowie wyskoczył jakiś bug blokujący postęp a potem wykrzaczyły się sejwy.

Ee, grałem w całą z rok temu, przy prawie najnowszym updejcie. Prawie bo z najnowszym nie działa polonizacja a ja nie znać angielski.
Więc ominęło mnie tylko kilka misji.


RE: Gry - Reno - 26-03-2024

Po raz kolejny rozpoczynam Wiedźmina 3 plus dodatki. Cholera, nigdy nie grałem chyba w bardziej uzależniającą grę. Postacie, świat, fabuła i klimat tej gry są dla mnie absolutnie niepowtarzalne. I pomimo ponad 3 dyszek na karku, za każdym razem ostatnie sceny z dodatku Krew i Wino, przywołują jakieś poczucie pustki i utraty. I tak jak nie znoszę niektórych questów i momentami męczy mnie system walki, to wszystko jakoś wspólgra tak dobrze, że prędzej czy później muszę znowu wrócić na szlak w poszukiwaniu Ciri. Moim zdaniem jedna z gier wszechczasów obok Fallouta 2, Baldur's Gate 2, Tekkena 3 i Gran Turismo.


RE: Gry - Norton - 10-04-2024

Jeśli lubicie pokera i roglajki (i lajty), to polecam Balatro. Szybka i prosta gierka, przez mnogość Jokerów (kart z bonusami) cholernie wciągająca. Odpowiednia taktyka i odrobina szczęścia (losowość wszakże gryzie leciutko, bo rozgrywkę świetnie zbalansowano) gwarantują czasem chore podejścia i kompletne rozpieprzenie wyniku. Ostrzegam: wciąga jak bagno.


RE: Gry - Snappik - 15-04-2024

Manor Lords, czyli słowiański city builder, który od kilku lat tworzy 1 Polak :)



Zapowiada się świetnie, właśnie za takie rzeczy kocham niezależny gamedev. Wielkie korpo kazałoby już wrzucić do takiej gry murzynów, postacie LGBT i "unowocześnienia". Tymczasem mamy takie urocze spojrzenie na budowę wiosek pośrodku niczego, naparzanki z plemionami i... tryb zwiedzania TPP swojej wioski.

I to - powtarzam - od jednej osoby! CZAD


RE: Gry - shamar - 15-04-2024

(26-03-2024, 16:39)Reno napisał(a): Po raz kolejny rozpoczynam Wiedźmina 3 plus dodatki. .

To tak jak ja. Tyle, że pierwszy raz ;) Przeszedlem Bialy Sad i robie przerwę na GTA 4. Skończę GTA to wracam do Wiedzmina.


RE: Gry - Reno - 15-04-2024

Nie rób tego sobie i nam.


RE: Gry - shamar - 15-04-2024

Za późno.


RE: Gry - zdzichon - 30-04-2024

Kingdom come, jaka to jest piękna gra. Nie tylko graficznie (choć też), ale praktycznie pod każdym jednym względem.

To jest dosłownie machina czasu, która przenosi cię do średniowiecznych Czech w czasach ich największego rozkwitu. Poznajesz to wszystko oczami młodego chłopaka, ucznia kowala. Przez długi czas jednak wszyscy traktują cię raczej z góry i przeważnie obcesowo jak zwykłego wieśniaka którym w końcu jesteś. To cię ktoś opieprzy, tu dostaniesz szmatą, trafisz do pierdla za łażenie po nocy bez pochodni. Cudo.

Mechaniki są wymagające ale mega satysfakcjonujące. Walka z parowaniem, unikami, seriami ciosów jest żmudna i wręcz fizycznie męcząca ale jak ją opanujesz daje mnóstwo radochy. To mogłaby być osobna gra. Łucznictwo to samo, nie ma celownika więc musisz wyczuć łuk i dobrać strzały a potem wprowadzać korekty.

Fabularnie jest równie dobrze. Historia rusza z kopyta i już nie odpuszcza. No chyba że akurat stwierdzisz, że masz ochotę zapolować na zające w lesie, jebanym lesie :) To jest najpiękniejszy las jaki kiedykolwiek zrobiono w wirtualnym świecie. Już dobrych parę godzin mam złażonych. Jak kogoś lubi łazić na grzyby to będzie w siódmym niebie. Dźwięki wiatru, ptaków, szemranie strumienia, kołyszące się gałęzie i światło przebijające się przez poszycie i kładące się na ziemi tysiącami cieni. Rewelacja.

Misje to też mistrzostwo świata od pierwszej, w której z kumplami idziecie obrzucić łajnem świeżo pobielony dom wioskowego Niemca, bo po pijaku obgadywał króla, czy ta w której musisz zdecydować kto z twoich danych sąsiadów dostanie robotę przy noszeniu wody, a kto gówna z latryn. Pięknie oddaną średniowieczna wrażliwość i stosunki społeczne.

No cudeńko. Jak tak dalej pójdzie to w moim osobistym rankingu wyprzedzi Wiedźmaka.