![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - marsgrey21 - 21-02-2024 Kojarzę tytuł, tylko tytuł i wiem, że było w chuj reshootów przy tej adaptacji, meh. RE: Gry - Bucho - 22-02-2024 Tyler pisze na fejsie, ze oni oryginalnie zeszli z planu trzy lata temu. Wizualnie wyglada ok, ale juz teraz widac, ze fabularnie to tam za duzo nie bedzie. Skojarzenia z Guardiansami (pierwszymi) wrecz obowiazkowe. RE: Gry - Snappik - 22-02-2024 Występ Kevina Harta dyskwalifikuje ten film na mojej liście do obejrzenia. Widziałem niedawno taki netflixowy kupsztal z nim o tytule "Lift", detoks przechodzę do dzisiaj. RE: Gry - Bucho - 22-02-2024 Tez nie przepadam za Hartem, zwlaszcza, ze tradycyjnie to on odstaje od tej grupy, z tym swoim stylem garnia na jedno kopyto. RE: Gry - al_jarid - 22-02-2024 Gier nie znam. Po opisie fabuły wydawało mi się, że to będzie w moim guście. Ale po zwiastunie stwierdzam, ze jednak do mnie nie trafia. Bardzo lubię przepełnione humorem opowieści w fantastycznych klimatach o niedobranej ekipie typu właśnie "Strażnicy galaktyki" czy (jeszcze lepsze moim zdaniem) ostatnie "Dungeons & Dragons". Ale tutaj już widzę, że postacie są zbyt dziwne (dziołcha nosząca królicze uszy?), a humor tu zaprezentowany mnie nie śmieszy. RE: Gry - Paszczak - 22-02-2024 Właśnie. Mnie bardziej od Harta denerwuje ta jakaś Ariana Greenblatt (dziołcha z uszami). Miała być Tiny Tina, a wyszła im Ava. Wyjaśniam, ta druga to najbardziej znienawidzona postać z trójki. Ta pierwsza jest tak popularna, że doczekała się własnego spin-offa. RE: Gry - zdzichon - 07-03-2024 Jaki cudowny pomysł na grę. Przenosisz się w czasie do średniowiecza i napierdalasz zdziwionych rycerzy ze współczesnej broni. Karabiny, helikoptery, granaty, Toyota pickup :) RE: Gry - Snappik - 07-03-2024 Haha, wygląda jak jakiś randomowy pomysł na film Zacka Snydera, ale generalnie wygląda spoko choć pewnie nie ucieknie od głupot typu "skąd wziąć paliwo i amunicję w średniowieczu". RE: Gry - zdzichon - 07-03-2024 Nie no, myślę że to można tutaj absolutnie olać. To jest poziom absurdu mechanicznej ręki w Army of darkness i myślę że tak warto do tego podchodzić. RE: Gry - Paszczak - 20-03-2024 GoG właśnie zapracowali na miejsca w Valhalli, przywracając do życia jedną z najlepszych gier rpg wszechczasów: Whoever doesn't buy it, sucks cock by choice. RE: Gry - zdzichon - 20-03-2024 Połatali to trochę? Wspominam to jak Vampire:Bloodlines: intrygująca i nowatorska, ale koszmarnie niedopracowana na premierę. Mi gdzieś w połowie wyskoczył jakiś bug blokujący postęp a potem wykrzaczyły się sejwy. RE: Gry - Paszczak - 20-03-2024 Co do sejwów, wprowadzili tą swoją chmurę w Galaxy. Co do reszty, wątpię. Z drugiej strony przeszedłem AP dwa razy i nie napotkałem bugów aż tak wielkiego formatu. Widać miałem farta. RE: Gry - shamar - 20-03-2024 (20-03-2024, 21:39)zdzichon napisał(a): Połatali to trochę? Wspominam to jak Vampire:Bloodlines: intrygująca i nowatorska, ale koszmarnie niedopracowana na premierę. Mi gdzieś w połowie wyskoczył jakiś bug blokujący postęp a potem wykrzaczyły się sejwy. Ee, grałem w całą z rok temu, przy prawie najnowszym updejcie. Prawie bo z najnowszym nie działa polonizacja a ja nie znać angielski. Więc ominęło mnie tylko kilka misji. RE: Gry - Reno - 26-03-2024 Po raz kolejny rozpoczynam Wiedźmina 3 plus dodatki. Cholera, nigdy nie grałem chyba w bardziej uzależniającą grę. Postacie, świat, fabuła i klimat tej gry są dla mnie absolutnie niepowtarzalne. I pomimo ponad 3 dyszek na karku, za każdym razem ostatnie sceny z dodatku Krew i Wino, przywołują jakieś poczucie pustki i utraty. I tak jak nie znoszę niektórych questów i momentami męczy mnie system walki, to wszystko jakoś wspólgra tak dobrze, że prędzej czy później muszę znowu wrócić na szlak w poszukiwaniu Ciri. Moim zdaniem jedna z gier wszechczasów obok Fallouta 2, Baldur's Gate 2, Tekkena 3 i Gran Turismo. RE: Gry - Norton - 10-04-2024 Jeśli lubicie pokera i roglajki (i lajty), to polecam Balatro. Szybka i prosta gierka, przez mnogość Jokerów (kart z bonusami) cholernie wciągająca. Odpowiednia taktyka i odrobina szczęścia (losowość wszakże gryzie leciutko, bo rozgrywkę świetnie zbalansowano) gwarantują czasem chore podejścia i kompletne rozpieprzenie wyniku. Ostrzegam: wciąga jak bagno. RE: Gry - Snappik - 15-04-2024 Manor Lords, czyli słowiański city builder, który od kilku lat tworzy 1 Polak :) Zapowiada się świetnie, właśnie za takie rzeczy kocham niezależny gamedev. Wielkie korpo kazałoby już wrzucić do takiej gry murzynów, postacie LGBT i "unowocześnienia". Tymczasem mamy takie urocze spojrzenie na budowę wiosek pośrodku niczego, naparzanki z plemionami i... tryb zwiedzania TPP swojej wioski. I to - powtarzam - od jednej osoby! CZAD RE: Gry - shamar - 15-04-2024 (26-03-2024, 16:39)Reno napisał(a): Po raz kolejny rozpoczynam Wiedźmina 3 plus dodatki. . To tak jak ja. Tyle, że pierwszy raz ;) Przeszedlem Bialy Sad i robie przerwę na GTA 4. Skończę GTA to wracam do Wiedzmina. RE: Gry - Reno - 15-04-2024 Nie rób tego sobie i nam. RE: Gry - shamar - 15-04-2024 Za późno. RE: Gry - zdzichon - 30-04-2024 Kingdom come, jaka to jest piękna gra. Nie tylko graficznie (choć też), ale praktycznie pod każdym jednym względem. To jest dosłownie machina czasu, która przenosi cię do średniowiecznych Czech w czasach ich największego rozkwitu. Poznajesz to wszystko oczami młodego chłopaka, ucznia kowala. Przez długi czas jednak wszyscy traktują cię raczej z góry i przeważnie obcesowo jak zwykłego wieśniaka którym w końcu jesteś. To cię ktoś opieprzy, tu dostaniesz szmatą, trafisz do pierdla za łażenie po nocy bez pochodni. Cudo. Mechaniki są wymagające ale mega satysfakcjonujące. Walka z parowaniem, unikami, seriami ciosów jest żmudna i wręcz fizycznie męcząca ale jak ją opanujesz daje mnóstwo radochy. To mogłaby być osobna gra. Łucznictwo to samo, nie ma celownika więc musisz wyczuć łuk i dobrać strzały a potem wprowadzać korekty. Fabularnie jest równie dobrze. Historia rusza z kopyta i już nie odpuszcza. No chyba że akurat stwierdzisz, że masz ochotę zapolować na zające w lesie, jebanym lesie :) To jest najpiękniejszy las jaki kiedykolwiek zrobiono w wirtualnym świecie. Już dobrych parę godzin mam złażonych. Jak kogoś lubi łazić na grzyby to będzie w siódmym niebie. Dźwięki wiatru, ptaków, szemranie strumienia, kołyszące się gałęzie i światło przebijające się przez poszycie i kładące się na ziemi tysiącami cieni. Rewelacja. Misje to też mistrzostwo świata od pierwszej, w której z kumplami idziecie obrzucić łajnem świeżo pobielony dom wioskowego Niemca, bo po pijaku obgadywał króla, czy ta w której musisz zdecydować kto z twoich danych sąsiadów dostanie robotę przy noszeniu wody, a kto gówna z latryn. Pięknie oddaną średniowieczna wrażliwość i stosunki społeczne. No cudeńko. Jak tak dalej pójdzie to w moim osobistym rankingu wyprzedzi Wiedźmaka. |