![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - marsgrey21 - 06-05-2025
RE: Gry - Albertino - 06-05-2025 Cywilizacjo, spoczywaj w pokoju. RE: Gry - Snappik - 06-05-2025 We Wuz Mongols and shiet. Notbene, ta Cywilizacja to jest niesamowicie rypana przez fanów. Wypuścili ją w early access i w zasadzie mało co naprawili/wprowadzili. Lepiej odpalić poprzednią odsłonę z dodatkami - produkt kompletny i wciąż ładnie wyglądający. RE: Gry - Snappik - 05-06-2025 Nowy Bond na PS5 w 2026. Tylko czemu w roli głównej gimnazjalista z zerową charyzmą? RE: Gry - Paszczak - 05-06-2025 Co chcesz, to wierna adaptacja. Tyle że tego: Just like Ian Fleming intended. RE: Gry - Mefisto - 05-06-2025 To wygląda lepiej niż ostatnie 3 filmy, a przy tym jest takie... normalne. James faktycznie wygląda za młodo (choć w sumie praktycznie tak samo jak aktor podkładający mu głos), choć z drugiej strony w sumie lepsze to i założenie, iż faktycznie mniej więcej zaczyna, niż Craig, który już w Casino wyglądał jakby miał 7 dni do emerytury. Plus za dodanie blizny, która była w książkach, a nigdy w filmach. W idealnym świecie to byłby zwiastun kolejnej kinowej odsłony. RE: Gry - Albertino - 05-06-2025 Też nie rozumiem problemu, jest w miarę młody, ale przynajmniej nie gogusiowaty. Fajnie się ta gierka zapowiada. RE: Gry - Paszczak - 05-06-2025 Jest nijaki, przynajmniej w tym krótkim trailerze. W tym klubie nocnym w podkoszulku wygląda jak bohater powieści YA. Do tego ciapata M, znowu czarna Moneypenny... Jedyny dobry element to użycie muzyki z OHMSS. RE: Gry - shamar - 05-06-2025 (05-06-2025, 08:17)Snappik napisał(a): Nowy Bond na PS5 w 2026. Tylko czemu w roli głównej gimnazjalista z zerową charyzmą? Mialem wstawiac wczoraj. Bond bez aparycji Bonda. Kicha. Ale... Tytul moze sugerowac, ze to początek kariery. RE: Gry - yacajackowski - 05-06-2025 Zwiastun też to sugeruje. Wróć… On mówi to prosto w ryj. RE: Gry - marsgrey21 - 05-06-2025 Mi się podoba, wygląda ciekawiej niż ostatnie filmy. RE: Gry - slepy51 - 08-06-2025 Tego się nie spodziewałem, miła niespodzianka. RE: Gry - Paszczak - 08-06-2025 Znaczy co, prequel z młodą Sophią? Jakoś tego nie czuję. RE: Gry - shamar - 09-06-2025 Jebać Witcheres Ciri RE: Gry - marsgrey21 - 20-06-2025 Rok temu zapowiedziano, a pierwszy raz to widzę. Bardzo diverse. RE: Gry - shamar - 21-06-2025 to WCALE nie wygląda jak "Wiedzmin". Pod względem gameplayu, widoczków, muzyki czy... MENU ;) RE: Gry - marsgrey21 - 21-06-2025 Witcher 3 bis, whatever. RE: Gry - Spoilerowo - 22-06-2025 gra od PL studia, dobre recenzje zbiera RE: Gry - Pelivaron - 30-07-2025 Ładne. RE: Gry - Snappik - 31-07-2025 Ło matko, to ta gra jeszcze istnieje? Ktoś (Mental?) wrzucał jakieś pre-alpha materiały z tego tytułu jakieś 4 lata temu kiedy wszyscy jarali się, że tak będą wyglądać "gry jutra" ;) Ostatecznie, fajnie że to wychodzi bo pachnie mieszanką Residenta i Half-Life. |