Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - marsgrey21 - 06-05-2025



[Obrazek: 7k96ek.jpg]


RE: Gry - Albertino - 06-05-2025

Cywilizacjo, spoczywaj w pokoju.


RE: Gry - Snappik - 06-05-2025

We Wuz Mongols and shiet.

Notbene, ta Cywilizacja to jest niesamowicie rypana przez fanów. Wypuścili ją w early access i w zasadzie mało co naprawili/wprowadzili. Lepiej odpalić poprzednią odsłonę z dodatkami - produkt kompletny i wciąż ładnie wyglądający.


RE: Gry - Snappik - 05-06-2025

Nowy Bond na PS5 w 2026. Tylko czemu w roli głównej gimnazjalista z zerową charyzmą? 




RE: Gry - Paszczak - 05-06-2025

Co chcesz, to wierna adaptacja. Tyle że tego:

Just like Ian Fleming intended.


RE: Gry - Mefisto - 05-06-2025

To wygląda lepiej niż ostatnie 3 filmy, a przy tym jest takie... normalne. James faktycznie wygląda za młodo (choć w sumie praktycznie tak samo jak aktor podkładający mu głos), choć z drugiej strony w sumie lepsze to i założenie, iż faktycznie mniej więcej zaczyna, niż Craig, który już w Casino wyglądał jakby miał 7 dni do emerytury. Plus za dodanie blizny, która była w książkach, a nigdy w filmach. W idealnym świecie to byłby zwiastun kolejnej kinowej odsłony.


RE: Gry - Albertino - 05-06-2025

Też nie rozumiem problemu, jest w miarę młody, ale przynajmniej nie gogusiowaty. Fajnie się ta gierka zapowiada.


RE: Gry - Paszczak - 05-06-2025

Jest nijaki, przynajmniej w tym krótkim trailerze. W tym klubie nocnym w podkoszulku wygląda jak bohater powieści YA.
Do tego ciapata M, znowu czarna Moneypenny...
Jedyny dobry element to użycie muzyki z OHMSS.


RE: Gry - shamar - 05-06-2025

(05-06-2025, 08:17)Snappik napisał(a): Nowy Bond na PS5 w 2026. Tylko czemu w roli głównej gimnazjalista z zerową charyzmą? 

Mialem wstawiac wczoraj. Bond bez aparycji Bonda. Kicha. Ale... Tytul moze sugerowac, ze to początek kariery.


RE: Gry - yacajackowski - 05-06-2025

Zwiastun też to sugeruje. Wróć… On mówi to prosto w ryj.


RE: Gry - marsgrey21 - 05-06-2025

Mi się podoba, wygląda ciekawiej niż ostatnie filmy.


RE: Gry - slepy51 - 08-06-2025



Tego się nie spodziewałem, miła niespodzianka.


RE: Gry - Paszczak - 08-06-2025

Znaczy co, prequel z młodą Sophią?
Jakoś tego nie czuję.


RE: Gry - shamar - 09-06-2025

Jebać Witcheres Ciri




RE: Gry - marsgrey21 - 20-06-2025



Rok temu zapowiedziano, a pierwszy raz to widzę.

Bardzo diverse.


RE: Gry - shamar - 21-06-2025

to WCALE nie wygląda jak "Wiedzmin". Pod względem gameplayu, widoczków, muzyki czy... MENU ;)




RE: Gry - marsgrey21 - 21-06-2025

Witcher 3 bis, whatever.


RE: Gry - Spoilerowo - 22-06-2025

gra od PL studia, dobre recenzje zbiera




RE: Gry - Pelivaron - 30-07-2025

Ładne.




RE: Gry - Snappik - 31-07-2025

Ło matko, to ta gra jeszcze istnieje? Ktoś (Mental?) wrzucał jakieś pre-alpha materiały z tego tytułu jakieś 4 lata temu kiedy wszyscy jarali się, że tak będą wyglądać "gry jutra" ;)

Ostatecznie, fajnie że to wychodzi bo pachnie mieszanką Residenta i Half-Life.