Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Snappik - 04-09-2025

Wygląda dokładnie jak skrzyżowanie Hitmana z Uncharted, tylko te spadki klatek (zwłaszcza w samolocie, auć).... Może poprawią to do marca, bo jednak ten pokaz mnie jednak przekonał do młodego Bonda.


RE: Gry - Corn - 04-09-2025

Dziwny wybór castingowy na Bonda (Tom Blythe byłby lepszy jak dla mnie), ale gra zapowiada się przednio. Wreszcie po dekadzie smutów mamy Bonda, który jest fun jak filmy z Moorem czy Brosnanem. Czekam!


RE: Gry - Huntersky - 04-09-2025

Zwracam też uwagę na uroczo luźną interpretację Słowacji w tym gameplayu, prezentuje się co najmniej jak szwajcarskie Valais. :)


RE: Gry - Rudy102 - 09-09-2025

W sumie ciekawa analiza tego co się dzisiaj dzieje w przemyśle growym:




RE: Gry - Gieferg - 09-09-2025

Cytat:W jakie gry mozna zagrac po "Wiedzminie 3"?

Mnie się od czasu W3 nie chciało już grać w żadne :P


RE: Gry - Norton - 09-09-2025

Silksong przez lata był fenomenem socjologicznym. Po premierze już oficjalnie jest gigantem. Jako fajboj Hollow Knighta staram się być twardy i dawkować sobie kontynuację i jako tako mi to wychodzi, niemniej jestem pod wrażeniem (bynajmniej nie przytłoczony) rozmachem i WIELKOŚCIĄ świata. Pograłem już ponad 10 godzin, a wciąż nie odkryłem nawet 1/4 mapy. Ogólnie czuję tę samą dziecięca ekscytację, co kilka lat wstecz w trakcie eksploracji Hallownest, a równocześnie nie zauważam zmęczenia materiału/odcinania kuponów. Zmian w rozgrywce nie ma gigantycznych, ale są i tak na tyle istotne, by proponować coś innego od poprzednika. No i jest trudno. Naprawdę trudno. Z jedynką nie miałem większych problemów (owocowała krwawica soulsowa i "wymaksowanie" Celeste) — tam wyzwanie stanowiły głównie opcjonalne miejscówki/panteony. W Silksong czwarta z kolei miejscówka dała mi (i, z tego co czytam, wielu graczom) mocno w dupsko, a potem jest jeszcze trudniej. Jestem zachwycony.


RE: Gry - shamar - 09-09-2025

(09-09-2025, 09:34)Gieferg napisał(a):
Cytat:W jakie gry mozna zagrac po "Wiedzminie 3"?

Mnie się od czasu W3 nie chciało już grać w żadne :P

Próbowalem"
* "Alice Madness Returns", nie dalem rady.
* "Alpha Protocol", tez nie dalem rady (nie byla zła ale historia zupelnie mi nie podeszla)
Zrobilem:
* Silent Hill 3
* PoP Forgotten Sands
* Arkham Asylum
*Arkham City (teraz)
Dopiero 2 ostatnie dają mi frajdę.


RE: Gry - Rudy102 - 09-09-2025

Shamar ciężko coś polecić bo wszystko rozbija się o indywidualne upodobania. Ja po Wieśku grałem w Horizon, obie części i bardzo mi się podobały mimo, że do TW3 nie mają startu, bo to taka Kalifornijska Apokalipsa, a druga część ma już silne DEI wibracje, które czuć dość mocno. Grałem też w remake System Shock i też mi się podobało, bo przypomniało mi o tym, że kiedyś gracza traktowało się trochę poważniej. Teraz gram w CP2077 i po tych wszystkich poprawkach też mi się podoba. A do ostatnich gier, które miło wspominam dorzuciłbym Metro Exodus, bo miało fajny klimat, ale z RPG to nie ma za wiele wspólnego. Możesz też zajrzeć do serii Deus EX, bo to prorocze gry były, albo do Dishonored.


RE: Gry - shamar - 09-09-2025

W "Deusa" jedynkę kiedyś grałem ale nie skończyłem ;) Teraz robię ten "Arkham City" jeszcze trochę mi zejdzie ;)


RE: Gry - Reno - 10-09-2025

Jak nie ograniczasz się do gier AAA, na czas poszukiwań kolejnego dużego tytułu polecam Mutant Year Zero: Road to Eden. Skradanka i turowa walka w postapokaliptycznym i dość specyficznym świecie. Fabuła dość pretekstowa, ale klimat jest i walki dają dużo satysfakcji, a sama gra nawet na standardowym poziomie trudności potrafi być wymagająca. Aż się prosi o jakiś sequel z większą ilością broni, przeciwników, z jakimś craftingiem i większą ilością mutacji do wyboru. Zdecydowanie polecam.


RE: Gry - Snappik - 25-09-2025

Zremasterowany Deus Ex pojawi się na początku 2026. Szkoda, że nie jest to pełen remake, bo gameplay trochę się zestarzał i przydałoby się go podbić do poziomu przynajmniej z Mankind Divided.




RE: Gry - shamar - 25-09-2025

I pyk, 200 PLN.
Ciekawe jak sie sprzedal "The thing". Bo wygladal chujowo.


RE: Gry - Huntersky - 25-09-2025

Szkoda, że nie robi tego Nightdive Studios, przynajmniej byłby pewniak pod kątem jakości. Remastery Dooma, Quake'a i Hexena są wybitne, do tego nie trzeba za nie płacić w przypadku posiadania oryginałów.


RE: Gry - Paszczak - 25-09-2025

Nie byłby pewniak. Ich Blade Runner na przykład to kompletna porażka.
A najlepsze remastery od NS to Shadow Man i Killing Time.


RE: Gry - Kluski - 25-09-2025

https://www.gry-online.pl/newsroom/cd-projekt-red-pokazal-nowa-siedzibe-wybudowano-ja-z-mysla-o-twor/z52ef3e

Ciekawe czy ekipa budowalna też była zdywersyfikowana i inkluzywna, a co najmniej połowę stanowiły kobiety.

hue hue hue


RE: Gry - al_jarid - 25-09-2025

"W całej siedzibie odczuwalny będzie również unikalny klimat Wiedźmina – każde piętro ma reprezentować inną postać z dzieł Andrzeja Sapkowskiego." To ciekawe, ile jest tych pięter.
I drugie ważne pytanie - czy do pracy nad każdą nową grą będą teraz budować nowe biuro? Bo przecież chyba źle się będzie pracowało nad jakąś nie-wiedźmińską grą (jeśli kiedyś jeszcze będą chcieli taką zrobić) w budynku, którego piętra reprezentują postacie z "Wiedźmina"? Czy zatem jesteśmy świadkami narodzin nowej tradycji?


RE: Gry - Snappik - 08-10-2025

Blackwood czyli połączenie Johna Wicka, Watch Dogs i Collaterall z Cruisem :) Oczywiście robione przez małe studio, bez milionowych budżetów więc trzeba wybaczyć np. dość słabą grafę (twarze). Natomiast klimat, muza i logo z tytułem na końcu? Wow, zostałem kupiony.




RE: Gry - Huntersky - 08-10-2025

Temu Wayne Pattinsona połączony z Temu Wickiem i z Temu muzyką Chromatics. :) Ale jeżeli gameplay będzie fajny, to gierka się obroni.


RE: Gry - shamar - 08-10-2025

(08-10-2025, 08:33)Snappik napisał(a): Blackwood czyli połączenie Johna Wicka, Watch Dogs i Collaterall z Cruisem :) Oczywiście robione przez małe studio, bez milionowych budżetów...

Czyli Eliasz Wood jest tani.


RE: Gry - Żółte Krzesło - 09-10-2025

Jest to zwrot fabularny godny (wczesnego) Shyamalana! Okazuje się, że za ideologizacją współczesnych gier stoi
To nie jest żaden żart.