![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Snappik - 04-09-2025 Wygląda dokładnie jak skrzyżowanie Hitmana z Uncharted, tylko te spadki klatek (zwłaszcza w samolocie, auć).... Może poprawią to do marca, bo jednak ten pokaz mnie jednak przekonał do młodego Bonda. RE: Gry - Corn - 04-09-2025 Dziwny wybór castingowy na Bonda (Tom Blythe byłby lepszy jak dla mnie), ale gra zapowiada się przednio. Wreszcie po dekadzie smutów mamy Bonda, który jest fun jak filmy z Moorem czy Brosnanem. Czekam! RE: Gry - Huntersky - 04-09-2025 Zwracam też uwagę na uroczo luźną interpretację Słowacji w tym gameplayu, prezentuje się co najmniej jak szwajcarskie Valais. :) RE: Gry - Rudy102 - 09-09-2025 W sumie ciekawa analiza tego co się dzisiaj dzieje w przemyśle growym: RE: Gry - Gieferg - 09-09-2025 Cytat:W jakie gry mozna zagrac po "Wiedzminie 3"? Mnie się od czasu W3 nie chciało już grać w żadne :P RE: Gry - Norton - 09-09-2025 Silksong przez lata był fenomenem socjologicznym. Po premierze już oficjalnie jest gigantem. Jako fajboj Hollow Knighta staram się być twardy i dawkować sobie kontynuację i jako tako mi to wychodzi, niemniej jestem pod wrażeniem (bynajmniej nie przytłoczony) rozmachem i WIELKOŚCIĄ świata. Pograłem już ponad 10 godzin, a wciąż nie odkryłem nawet 1/4 mapy. Ogólnie czuję tę samą dziecięca ekscytację, co kilka lat wstecz w trakcie eksploracji Hallownest, a równocześnie nie zauważam zmęczenia materiału/odcinania kuponów. Zmian w rozgrywce nie ma gigantycznych, ale są i tak na tyle istotne, by proponować coś innego od poprzednika. No i jest trudno. Naprawdę trudno. Z jedynką nie miałem większych problemów (owocowała krwawica soulsowa i "wymaksowanie" Celeste) — tam wyzwanie stanowiły głównie opcjonalne miejscówki/panteony. W Silksong czwarta z kolei miejscówka dała mi (i, z tego co czytam, wielu graczom) mocno w dupsko, a potem jest jeszcze trudniej. Jestem zachwycony. RE: Gry - shamar - 09-09-2025 (09-09-2025, 09:34)Gieferg napisał(a):Cytat:W jakie gry mozna zagrac po "Wiedzminie 3"? Próbowalem" * "Alice Madness Returns", nie dalem rady. * "Alpha Protocol", tez nie dalem rady (nie byla zła ale historia zupelnie mi nie podeszla) Zrobilem: * Silent Hill 3 * PoP Forgotten Sands * Arkham Asylum *Arkham City (teraz) Dopiero 2 ostatnie dają mi frajdę. RE: Gry - Rudy102 - 09-09-2025 Shamar ciężko coś polecić bo wszystko rozbija się o indywidualne upodobania. Ja po Wieśku grałem w Horizon, obie części i bardzo mi się podobały mimo, że do TW3 nie mają startu, bo to taka Kalifornijska Apokalipsa, a druga część ma już silne DEI wibracje, które czuć dość mocno. Grałem też w remake System Shock i też mi się podobało, bo przypomniało mi o tym, że kiedyś gracza traktowało się trochę poważniej. Teraz gram w CP2077 i po tych wszystkich poprawkach też mi się podoba. A do ostatnich gier, które miło wspominam dorzuciłbym Metro Exodus, bo miało fajny klimat, ale z RPG to nie ma za wiele wspólnego. Możesz też zajrzeć do serii Deus EX, bo to prorocze gry były, albo do Dishonored. RE: Gry - shamar - 09-09-2025 W "Deusa" jedynkę kiedyś grałem ale nie skończyłem ;) Teraz robię ten "Arkham City" jeszcze trochę mi zejdzie ;) RE: Gry - Reno - 10-09-2025 Jak nie ograniczasz się do gier AAA, na czas poszukiwań kolejnego dużego tytułu polecam Mutant Year Zero: Road to Eden. Skradanka i turowa walka w postapokaliptycznym i dość specyficznym świecie. Fabuła dość pretekstowa, ale klimat jest i walki dają dużo satysfakcji, a sama gra nawet na standardowym poziomie trudności potrafi być wymagająca. Aż się prosi o jakiś sequel z większą ilością broni, przeciwników, z jakimś craftingiem i większą ilością mutacji do wyboru. Zdecydowanie polecam. RE: Gry - Snappik - 25-09-2025 Zremasterowany Deus Ex pojawi się na początku 2026. Szkoda, że nie jest to pełen remake, bo gameplay trochę się zestarzał i przydałoby się go podbić do poziomu przynajmniej z Mankind Divided. RE: Gry - shamar - 25-09-2025 I pyk, 200 PLN. Ciekawe jak sie sprzedal "The thing". Bo wygladal chujowo. RE: Gry - Huntersky - 25-09-2025 Szkoda, że nie robi tego Nightdive Studios, przynajmniej byłby pewniak pod kątem jakości. Remastery Dooma, Quake'a i Hexena są wybitne, do tego nie trzeba za nie płacić w przypadku posiadania oryginałów. RE: Gry - Paszczak - 25-09-2025 Nie byłby pewniak. Ich Blade Runner na przykład to kompletna porażka. A najlepsze remastery od NS to Shadow Man i Killing Time. RE: Gry - Kluski - 25-09-2025 https://www.gry-online.pl/newsroom/cd-projekt-red-pokazal-nowa-siedzibe-wybudowano-ja-z-mysla-o-twor/z52ef3e Ciekawe czy ekipa budowalna też była zdywersyfikowana i inkluzywna, a co najmniej połowę stanowiły kobiety. hue hue hue RE: Gry - al_jarid - 25-09-2025 "W całej siedzibie odczuwalny będzie również unikalny klimat Wiedźmina – każde piętro ma reprezentować inną postać z dzieł Andrzeja Sapkowskiego." To ciekawe, ile jest tych pięter. I drugie ważne pytanie - czy do pracy nad każdą nową grą będą teraz budować nowe biuro? Bo przecież chyba źle się będzie pracowało nad jakąś nie-wiedźmińską grą (jeśli kiedyś jeszcze będą chcieli taką zrobić) w budynku, którego piętra reprezentują postacie z "Wiedźmina"? Czy zatem jesteśmy świadkami narodzin nowej tradycji? RE: Gry - Snappik - 08-10-2025 Blackwood czyli połączenie Johna Wicka, Watch Dogs i Collaterall z Cruisem :) Oczywiście robione przez małe studio, bez milionowych budżetów więc trzeba wybaczyć np. dość słabą grafę (twarze). Natomiast klimat, muza i logo z tytułem na końcu? Wow, zostałem kupiony. RE: Gry - Huntersky - 08-10-2025 Temu Wayne Pattinsona połączony z Temu Wickiem i z Temu muzyką Chromatics. :) Ale jeżeli gameplay będzie fajny, to gierka się obroni. RE: Gry - shamar - 08-10-2025 (08-10-2025, 08:33)Snappik napisał(a): Blackwood czyli połączenie Johna Wicka, Watch Dogs i Collaterall z Cruisem :) Oczywiście robione przez małe studio, bez milionowych budżetów... Czyli Eliasz Wood jest tani. RE: Gry - Żółte Krzesło - 09-10-2025 Jest to zwrot fabularny godny (wczesnego) Shyamalana! Okazuje się, że za ideologizacją współczesnych gier stoi To nie jest żaden żart. |