![]() |
|
Castle - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Castle (/Thread-Castle--1209) |
RE: Castle - Proteus - 16-10-2013 Ja bym wolał by oni już po prostu ze sobą byli i byli szczęśliwi (taka ze mnie miękka faja), bez wymyślania jakichś sucharnych, mdłych, dramatycznie miałkich problemów. Zwłaszcza, że od początku tego sezonu widać było co się święci - "ona jest w DC, on w NY, nie mogą się dogadać, związek nie działa na odległość, Beckett wybiera karierę, a gdyby tego było mało, w pracy poznaje przystojnego, czarującego murzyna". Dajcie spokój. "Stare dobre małżeństwo", również można fajnie przedstawić z humorem i wyczuciem (co zresztą po części zrobiono w najnowszym odcinku). Ten powtarzający się w serialach od lat schemat gry w kotka i myszkę też może się ograć po paru latach, a gdy już twórcy próbują wprowadzać "poważne" problemy do związków (bo z jakiegoś powodu nie może być tak, że bohaterowie się w końcu spikną i będzie spokój) to poziom 'dramatu' zazwyczaj spada do jakości harlequinowej. RE: Castle - Azgaroth - 17-10-2013 Liczyłem na to, że wątek nowej pracy Kate odświeży formułę serialu, ale jak widać wyszła lipa. Dobrze, że chociaż wszystko odkręcili i będzie po staremu, chociaż brak nowych pomysłów sprawia, że serial robi się nudnawy. Jak dla mnie mogliby dać po prostu jakiegoś fajnego przeciwnika i długie śledztwo na kilka odcinków (albo cały sezon), wtedy może zrobiłoby się ciekawiej. RE: Castle - Mefisto - 17-10-2013 Cały czas liczę, że wróci jeszcze zabójca matki Kate RE: Castle - JC-H - 18-10-2013 A ja chciałabym sprawy wielowątkowej i skomplikowanej, która nie byłaby do rozwiązania w trakcie jednego odcinka. Trochę męczy mnie już śledztwo prowadzone między śniadaniem i kolacją. RE: Castle - Hitch - 19-10-2013 Cytat: Cały czas liczę, że wróci jeszcze zabójca matki Kate RE: Castle - Mefisto - 19-10-2013 Nie mówię o gościu, który to nakazał, tylko o killerze, który im uciekł bodajże w sezonie drugim? Chyba, że to co innego było i mi się myli już :D RE: Castle - Hitch - 19-10-2013 Było odwrotnie. RE: Castle - Mefisto - 19-10-2013 Kurde, już nie pamiętam. To może inny killer im uciekł w takim razie - ten co Castle'a przywiązał w hotelu. RE: Castle - patyczak - 19-10-2013 Niby go zastrzelili i spadł z mostu, ale pewno wróci. RE: Castle - Azgaroth - 13-05-2016 Castle skasowany, 8 sezon będzie ostatnim. To w takim przypadku pewnie dokończę serial, bo przerwałem oglądanie, nawet nie pamiętam na którym odcinku. RE: Castle - raven.second - 13-05-2016 Cytat:pewnie dokończę serialNie warto, naprawdę. Z uroczego, lekkiego serialu nie zostało nic - najlepiej zakończyć wszystko na odcinku przed ślubem, albo w połowie odcinka ze ślubem i zapomnieć, że coś było dalej. RE: Castle - Azgaroth - 13-05-2016 Te odcinki po ślubie jeszcze widziałem, chyba zakończyłem na początku ostatniego sezonu, więc w sumie niewiele zostało :) Wiem, że koszmar, przez to zakończyłem ten serial. RE: Castle - Mefisto - 13-05-2016 Teraz jak już zakopali to można wymęczyć - po całości to równia pochyła (zwłaszcza ta cała Haley), ale jest kilka sympatyczniejszych epizodów i wątków. Pytanie tylko, czy skasowanie oznacza, że w tym sezonie czeka nas więcej odcinków na domknięcie czy w ogóle kładą na to lachę. |