Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Castle - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Castle (/Thread-Castle--1209)

Strony: 1 2 3 4


RE: Castle - Proteus - 16-10-2013

Ja bym wolał by oni już po prostu ze sobą byli i byli szczęśliwi (taka ze mnie miękka faja), bez wymyślania jakichś sucharnych, mdłych, dramatycznie miałkich problemów. Zwłaszcza, że od początku tego sezonu widać było co się święci - "ona jest w DC, on w NY, nie mogą się dogadać, związek nie działa na odległość, Beckett wybiera karierę, a gdyby tego było mało, w pracy poznaje przystojnego, czarującego murzyna". Dajcie spokój.

"Stare dobre małżeństwo", również można fajnie przedstawić z humorem i wyczuciem (co zresztą po części zrobiono w najnowszym odcinku). Ten powtarzający się w serialach od lat schemat gry w kotka i myszkę też może się ograć po paru latach, a gdy już twórcy próbują wprowadzać "poważne" problemy do związków (bo z jakiegoś powodu nie może być tak, że bohaterowie się w końcu spikną i będzie spokój) to poziom 'dramatu' zazwyczaj spada do jakości harlequinowej.


RE: Castle - Azgaroth - 17-10-2013

Liczyłem na to, że wątek nowej pracy Kate odświeży formułę serialu, ale jak widać wyszła lipa. Dobrze, że chociaż wszystko odkręcili i będzie po staremu, chociaż brak nowych pomysłów sprawia, że serial robi się nudnawy. Jak dla mnie mogliby dać po prostu jakiegoś fajnego przeciwnika i długie śledztwo na kilka odcinków (albo cały sezon), wtedy może zrobiłoby się ciekawiej.


RE: Castle - Mefisto - 17-10-2013

Cały czas liczę, że wróci jeszcze zabójca matki Kate


RE: Castle - JC-H - 18-10-2013

A ja chciałabym sprawy wielowątkowej i skomplikowanej, która nie byłaby do rozwiązania w trakcie jednego odcinka. Trochę męczy mnie już śledztwo prowadzone między śniadaniem i kolacją.


RE: Castle - Hitch - 19-10-2013

Cytat: Cały czas liczę, że wróci jeszcze zabójca matki Kate




RE: Castle - Mefisto - 19-10-2013

Nie mówię o gościu, który to nakazał, tylko o killerze, który im uciekł bodajże w sezonie drugim? Chyba, że to co innego było i mi się myli już :D


RE: Castle - Hitch - 19-10-2013

Było odwrotnie.



RE: Castle - Mefisto - 19-10-2013

Kurde, już nie pamiętam. To może inny killer im uciekł w takim razie - ten co Castle'a przywiązał w hotelu.


RE: Castle - patyczak - 19-10-2013

Niby go zastrzelili i spadł z mostu, ale pewno wróci.


RE: Castle - Azgaroth - 13-05-2016

Castle skasowany, 8 sezon będzie ostatnim. To w takim przypadku pewnie dokończę serial, bo przerwałem oglądanie, nawet nie pamiętam na którym odcinku.


RE: Castle - raven.second - 13-05-2016

Cytat:pewnie dokończę serial
Nie warto, naprawdę. Z uroczego, lekkiego serialu nie zostało nic - najlepiej zakończyć wszystko na odcinku przed ślubem, albo w połowie odcinka ze ślubem i zapomnieć, że coś było dalej.



RE: Castle - Azgaroth - 13-05-2016

Te odcinki po ślubie jeszcze widziałem, chyba zakończyłem na początku ostatniego sezonu, więc w sumie niewiele zostało :) Wiem, że koszmar, przez to zakończyłem ten serial.


RE: Castle - Mefisto - 13-05-2016

Teraz jak już zakopali to można wymęczyć - po całości to równia pochyła (zwłaszcza ta cała Haley), ale jest kilka sympatyczniejszych epizodów i wątków. Pytanie tylko, czy skasowanie oznacza, że w tym sezonie czeka nas więcej odcinków na domknięcie czy w ogóle kładą na to lachę.