Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Inception (2010) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Filmy Christophera Nolana (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Christophera-Nolana--60)
+---- Wątek: Inception (2010) (/Thread-Inception-2010--1430)



- Craven - 07-05-2010

Tia... a akurat w świecie snu typowe dla kina obligatoryjne_napierdalanie_się_po_ryjach_w_finale mogło by mieć jednakowy sens jak strzelanina Język


Snappik napisał(a):Bydło na sali, gorsze niż w Polsce. Gdzie oni to nagrywali? W teksańskim chlewie ze świniami?

IMO w Polsce nie jest źle. z wyjątkiem żarcia albo niedojebanych dzieci, które się dopytują o rzeczy oczywiste jest z reguły nieźle. U nich natomiast to jest standard afaik.


- Mefisto - 07-05-2010

Craven napisał(a):Cotillard... nie wiedziałem, że występuje. Super.

Jak dla mnie obsada sama w sobie epicka - oj, coraz bardziej czekam na film Uśmiech


- Lawrence - 07-05-2010

Mimo fatalnej jakości obrazu i fatalnej publiczności mogę napisać tylko jedno słowo "WOW!". Ten film zapowiada się więcej niż świetnie i jak na razie chyba najbardziej wyczekiwana przeze mnie premiera roku. Czekam z niecierpliwością, a najnowszy plakat podoba mi się Zdezorientowanymile:


- Mental - 07-05-2010

Craven napisał(a):brzydka kinówa nowego trailera.

podczas oglądania tego trailera usłyszałem więcej bluzgów niż w trzech ostatnich filmach Nolana. dokąd ten świat zmierza?Uśmiech

i taka moja obserwacja: zajebiście wnerwiające bydło dopchało się na pokaz.


- Tyler Durden - 07-05-2010

Tutaj mamy już dość hardkorowy tego przykład, ale w UK zauważyłem, że tamtejsi widzowie generalnie "żywiej" reagują podczas filmów.


- Arahan - 07-05-2010

Shut the fuck up and watching ! lol Oczko

A zwiastun mimo, że kopia chu**** ogląda się świetnie, coś czuje, że ten film mocno namiesza.


- Craven - 07-05-2010

Ciekaw jestem bardzo czy ten SFX przetrwa do filmu.


- Mierzwiak - 07-05-2010

Mój skromny kandydat do tytułu najlepszego filmu 2010 : )

Zaczynam rozumieć na co poszło 200 baniek.


- Rodia - 07-05-2010

A ja zwiastunu nie oglądam dopóki nie ukaże się w zajebistej jakości. Dopiero wtedy z czystym sumieniem spuszczę się w gacie czekając na Inception - kolejny film aktualnie mojego najulubieńszego żyjącego reżysera na świecie ;]


- Snappik - 07-05-2010

Mierzwiak napisał(a):Zaczynam rozumieć na co poszło 200 baniek.

Ja też wiem - na obsadę Uśmiech


- Dexter - 07-05-2010

Znów premierę dzieła Nolana poprzedza seria dobrych plakatów. Właściwie brakuje jeszcze tylko czegoś na poziomie 'Why so serious?' i będzie git.

A na sam film czekam coraz bardziej. I ta obsada... :)


- Mental - 07-05-2010

ja tam jestem niezmiernie ciekaw występu Marion i Toma Berengera. Marion to piękna, inteligentna kobieta, w dodatku dzierży w prawicy męski model broni, wiec jej seksowność z automatu idzie w górę o 100 pkt, a Toma uwielbiam za ryj, którym mógłby konie płoszyć:

[Obrazek: 10102604A~Tom-Berenger-Platoon-Posters.jpg]

... oraz za to, że spadł na samo dno aktorstwa, co potwierdza jedynie, że epoka dobrych filmów dawno za nami i gdyby nie ludzie wielkiego serca jak Nolan, Tarantino czy właściciele HBO (przypominam, że do serialu "pilotowanego" przez Manna zaangażowali trupa Nicka Nolte oraz praktycznie niegrającego już w niczym sensownym Dustina Hoffmana), nikt by dzisiaj nie pamiętał o dinozaurach kina.

z innej paki: rzadko ilość topowych aktorów przekłada się na fajność ich pojawiania sie w filmie. przy takiej liczbie znanych twarzy wszyscy muszą wystąpić i w efekcie istnieje zagrożenie, że film przerodzi się w coś na kształt epizodów z aktorem w roli głównej, a i tak ci najlepsi, a najmniej medialni - jak Berenger - dostaną z łaski kilka minut i tyle ich było widać.


- Hitch - 07-05-2010

Akurat Nolte ostatnio zaliczył rewelacyjny występ w "Tropic Thunder" Uśmiech


- Mierzwiak - 07-05-2010

Do tej pory w filmach Nolana bohaterki kobiecie były zdecydowanie w cieniu męskich postaci, Incepcja ma spore szanse to zmienić. Nie żebym spodziewał się że Leo albo wyglądający na totalnego badassa Gordon Lewitt mieli zostać przez którąś z pań przyćmieni, ale zapowiada się naprawdę dobrze w tej kwestii.

Co do Marion - z jej ważniejszych ról widziałem tylko tę w Public Enemies i chociaż była bardzo dobra, dopiero po zobaczeniu jej jako Edith Piaf muszę postawić Cotillard ołtarzyk, bo mnie zmiażdżyła swoją kreacją.


- Mental - 07-05-2010

Mierzwiak napisał(a):dopiero po zobaczeniu jej jako Edith Piaf muszę postawić Cotillard ołtarzyk, bo mnie zmiażdżyła swoją kreacją

e tam Edith Piaf.







- Mierzwiak - 07-05-2010

To swoją drogą : )


- Pitero - 07-05-2010

Hitch napisał(a):Akurat Nolte ostatnio zaliczył rewelacyjny występ w "Tropic Thunder" Uśmiech

No nie wiem, Cruise i Downey Jr. tak go przyćmili swoimi rolami, aż zapomniałem że on tam w ogóle występował.


- Craven - 07-05-2010

Darman napisał(a):Znów premierę dzieła Nolana poprzedza seria dobrych plakatów. Właściwie brakuje jeszcze tylko czegoś na poziomie 'Why so serious?' i będzie git.
Zajebiście wysoko postawiona poprzeczka IMO Uśmiech

Co do ról kobiecych Page i Cotillard stać na sporo, zobaczymy co będą miały do zagrania.


- Mental - 07-05-2010

Page to jest ta rezolutna smarkula z Hard Candy?

Nolan lubi wolty i twisty - życzę jej zatem śmierci w połowie filmuUśmiech


- Mierzwiak - 07-05-2010

Raczej nie zginie, bo z tego co wynika z poprzedniego trailera akcja (przynajmniej częściowo) rozgrywa się w jej snach.