![]() |
|
Trylogia The Mummy (1999-2008) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Trylogia The Mummy (1999-2008) (/Thread-Trylogia-The-Mummy-1999-2008--1886) |
RE: Mumia(Stephen Sommers) - Juby - 07-04-2016 Może ktoś wydzieli temat dla nowej Mummi, bo wersja z Tomkiem to chyba nie sequel? RE: Mumia(Stephen Sommers) - Grievous - 08-05-2016 Russel Crowe dołączył do obsady jako Dr. Jekyll/Mr. Hyde. RE: Mumia(Stephen Sommers) - shamar - 08-05-2016 No to jeszcze Wilkołak, Dracula... Zalatuje chłamem jak "Van Helsing" czy "Liga dziadowskich dżentelmnnów" RE: Mumia(Stephen Sommers) - raven.second - 08-05-2016 Cytat:Wilkołak, DraculaSpokojnie, będą. To w końcu ma być "monsters cinematic universe", czy jakoś tak, z Draculą, mumią, Frankensteinem, niewidzialnym człowiekiem i resztą ferajny która kilkadziesiąt lat temu była na ekranach. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Martinipl - 08-05-2016 to całe szczęście że nie jest to reboot świetnej Mumii Sommersa. Można założyć nowy temat i niech tam Tomek sobie żyje :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - shamar - 08-05-2016 (08-05-2016, 14:40)raven.second napisał(a):Cytat:Wilkołak, DraculaSpokojnie, będą. Chodziło mi o to, że robią mieszanie - Jekyll/Hyde w filmie... "Mumia" RE: Mumia(Stephen Sommers) - Lawrence - 09-05-2016 Universal chce konkurować z Marvelem i widzę chcą swoje dziedzictwo "zkomiksowac" . Z Dracula Untold średnio to wyszło. RE: Mumia(Stephen Sommers) - SonnyCrockett - 09-05-2016 Mnie te filmy cuchną tym Frankensteinem z Eckhartem. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Lawrence - 12-05-2016 Brian Tyler skomponuje muzykę do tej nowej "Mumii". P.S. Może wydzielimy temat? RE: Mumia(Stephen Sommers) - szopman - 12-05-2016 No tez uwazam, ze juz dawno powinno sie wydzielic temat dla nowej Mumii :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Grievous - 10-04-2017 Sequele lepiej odpuść sobie :P RE: Mumia(Stephen Sommers) - Gal Anonim - 10-04-2017 Dwójka jest spoko. Choc jedynka najlepsza. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Hitch - 11-04-2017 Dwójka jeszcze ujdzie. Za to w trójce wymieniają Weisz na Bello, a Imhotepa na Jeta li, który transformuje się w smoki, potwory i inne futrzaki :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Arahan - 11-04-2017 Zawsze będę powtarzał, że pierwsza Mumia to film, który mogę spokojnie postawić obok trylogii IJ. Dwójka to takie 7/10, a trójka to ... kupa? RE: Mumia(Stephen Sommers) - Hitch - 11-04-2017 Understatement of the year :) RE: Mumia(Stephen Sommers) - Juby - 12-04-2017 Jedynka to świetne kino rozrywkowe. Dwójka to taka gorsza wersja jedynki (scenariusz to krok po kroku przepisana pierwsza część w takim samym stopniu co T2 po T1), a trójkę dwa razy próbowałem obejrzeć i wciąż nie udało mi się tego dokończyć, a już 9 lat od premiery! :P RE: Mumia(Stephen Sommers) - al_jarid - 12-04-2017 W czym trójka jest gorsza od dwójki? Chyba tylko w kwestii obecności Weisz. Dla mnie oba te filmy to straszna słabizna - pusta pokazówka efektów. Za to pierwsza część to jeden z fajniejszych filmów przygodowych, żeby nie było. Byłem na niej zresztą w kinie jako dwunastolatek, strasznie mi się wtedy podobało i do dziś pozostał duży sentyment. RE: Mumia(Stephen Sommers) - Juby - 12-04-2017 Nie wiem w czym. Wiem, że dwójkę miałem na kasecie i obejrzałem z przyjemnością kilka razy w swoim życiu, a do trójki podchodziłem dwa razy i poległem jeszcze przed akcją z Yeti, czy chuj wie czym, co tam było w trailerze. Brak uroku tamtych części i niemiłosierna nuuuuuda biły z ekranu. Dla mnie to 1/10, przy 6-7 dla dwójki i 8 dla części pierwszej. RE: Trylogia The Mummy (1999-2008) - Mierzwiak - 04-02-2018 Naprawdę ciężko o drugi tak MARTWY na każdym poziomie film. Mumie Sommersa, nawet jeśli miały swoje drobne problemy, rekompensowały je przesympatycznymi! bohaterami, chemią między nimi, humorem, klimatem, przygodą, lekkością i bezpretensjonalnością. W trzecim filmie nie ma dokładnie niczego poza bardzo dobrą scenografią. Na wspólne sceny między znudzonym Fraserem i koszmarną Bello aż przykro się patrzy. Nie ma między nimi żadnej więzi, żadnej chemii, niczego. Dwójka obcych sobie ludzi. Ich beznadziejny syn tylko dopełnia obrazu rozpaczy, o reszcie bohaterów, w tym o czarnych charakterach, nie wspominając. Myślałem że żenadą są Yeti futboliści, ale czarę goryczy przelała Michelle Yeoh budząca zmarłych chińczyków po angielsku tylko po to, by chwilę później pojawił się między głównymi bohaterami dialog mówiący o tym, że oni raczej nie rozumieją po angielsku. #killme RE: Trylogia The Mummy (1999-2008) - Dirk - 11-09-2019 Brendan Fraser byłby zainteresowany, gdyby mu zaproponowano powrót do roli Ricka O'Connella. https://movieweb.com/mummy-reboot-brendan-fraser/ Wprawdzie po pierwszej części było już tylko gorzej, ale... niech robią. Może się uda, a dobrą przygodówkę zawsze miło obejrzeć. |