Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Community - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Community (/Thread-Community--2058)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Community - nawrocki - 30-10-2011

Piąty odcinek słabszy od poprzedniego, ale to i tak Community w bardzo wysokiej formie. Chociaż do ubiegłorocznego odcinka na Halloween się IMO nie umywa.


RE: Community - nawrocki - 07-11-2011

Szósty odcinek powraca (niestety) do średniego poziomu. Fabuła absurdalna, ale nie był to ten typ absurdu, za który pokochałem Community.


RE: Community - nawrocki - 17-11-2011

Siódmy odcinek to powrót do formy. Ten sezon to istna karuzela...

A NBC nie znalazło miejsca dla Community w ramówce na midseason. Shame on them.


RE: Community - Gal Anonim - 08-12-2011

SAVE GREENDALE!

http://www.collegehumor.com/video/6664700/save-greendale-with-the-cast-of-community


RE: Community - Gal Anonim - 09-12-2011

Fajnie, że Glover może porapować sobie w Komunity, lubie jego kawałki:




RE: Community - Gal Anonim - 07-03-2012




RE: Community - Gal Anonim - 08-03-2012

Pojawił się pierwszy animowany short:

http://www.slashfilm.com/tv-bits-parks-recreation-shoots-multiple-endings-community-short-debuts-justified-renewed-showtime-developing-you-kill-me/


RE: Community - Perfik - 22-04-2012

W temacie cisza, a tymczasem odcinki po marcowym powrocie - mistrzostwo świata. Ze szczególnym wskazaniem na "Pillows and Blankets", który jest niezłą beką z wojennych dokumentów. Liczę, że do końca sezonu Community utrzyma poziom i wkrótce dostaniemy potwierdzenie 4 serii :)


RE: Community - Craven - 28-04-2012

śmignąłem dwie pierwsze serie. Serial jest OK, z pojedynczymi przebłyskami świetności.

Póki co odcinki paintballowe wymiatają. No i to kolejny serial potwierdzający, że wystarczy powiedzieć wedżajna i już jest +25% do śmieszności:

/watch?v=HMPnsL-AOnE&t=17s


RE: Community - Bielau - 29-04-2012

III sezon, moim zdaniem, utrzymuje dość nierówny poziom ale najnowszy odcinek parodiujący Prawo i porządek zostanie chyba jednym z moich ulubionych. Coś wspaniałego.


RE: Community - nawrocki - 11-05-2012

Szkoda, że tylko trzynaście epów, ale i tak... nie ma cancela! :)


RE: Community - Craven - 11-05-2012

Dobry odcinek.

"May your nightmares be spooky-monster-scary not grandma-died-scary."


RE: Community - Gal Anonim - 15-05-2012

O-oł:

http://www.slashfilm.com/showrunner-dan-harmon-signed-community-show-moves-fridays/
http://www.youtube.com/watch?v=BtEW3dAAF7M


RE: Community - Gal Anonim - 16-05-2012

Zdjęcia z planu (;)) jednego z przyszłych odcinków Community zapowiadają znów smakowity kąsek:

[Obrazek: community_video_game_a_l.jpg]

[Obrazek: community_video_game_html.jpg]

http://www.hollywoodreporter.com//live-feed/community-nbc-finale-digital-estate-planning-photos-324721




RE: Community - Gal Anonim - 19-05-2012

Dan Harmon nie wraca do serialu już na pewno. Tj. będzie miał pozycję consulting producera, co, jak sam tłumaczy, znaczy gówno. Jak bardzo serial się zmieni? Cholera wie, ale ten czwarty sezon już nie znaczy tego samego na pewno.

Dan Harmon, choć uważam go za miałkliwego buca, bo takie odniosłem wrażenie po czytainu czasem jego innych twittów czy tekstów (zwłaszcza jego skandowanie "FUCK CHEVY" na spotkaniu, na którym była również żona i córka Chase'a), to tutaj wypada dowcipnie, a do tego pokazuje fałszywość NBC: http://www.slashfilm.com/dan-harmon-longer-showrunner-community/


Z innej beczki, wczoraj wyszły trzy odcinki - finał Community. Poki co ogladałem pierwszy z nich, 20, i tekstem odcinka dla mnie jest: I guess, there's no hug button. - zwłaszcza, że tak bardzo pasuje do Britty. ;) Może nie jest jakoś mega śmiesznie, ale jak to w przypadku Community, ogladalem z usmiechem. Dolacza do moich ulubionych odcinków! ;)


RE: Community - Gal Anonim - 19-05-2012

Kurcze, ostatni odcinek wygląda jak koniec serii trochę, więc przynajmniej jak czwarty sezon będzie słaby bez Harmona to będzie można go olać z łatwością.


RE: Community - Corn - 19-05-2012

Za co krzyczał Fuck Chevy?


RE: Community - Gal Anonim - 19-05-2012

Bo sie pokłócili i się nie lubią.


RE: Community - Corn - 19-05-2012

Ale Chevy w serialu jest do końca?


RE: Community - Perfik - 20-05-2012

Generalnie chyba o to się rozchodziło, że albo usuną Harmona, albo Chase'a. Prawdę mówiąc nieobecność tego drugiego jakoś niespecjalnie by mnie obeszła, bo ostatnimi czasy jego rola ogranicza się do rzucenia raz na jakiś czas mniej lub bardziej śmiesznym tekstem.

No ale pozostała część obsady w konflikcie Harmon vs. Chase stanęła murem za tym drugim, więc skończyło się jak się skończyło.