![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- D'mooN - 18-11-2006 Mierzwiak napisał(a):A mnie się plakat Pottera podoba. Ma swój styl. Mandaryna też ma. Tylko co z tego? ;) - Artemis - 18-11-2006 Mierzwiak napisał(a):Główny bohater na ostatnim plakacie ma wszystko mówiącą minę :PAle przynajmniej ma brudne paznokcie... Nawiasem mówiąc, autor "Eragona", cudowne dziecko amerykańskiej fantasy Christopher Paolini kończy dzisiaj 23 lata. Życzymy mu wszystkiego najlepszego :) Ale żeby było w temacie, nowe "Ząbki":
- Azgaroth - 20-11-2006 Ten plakat jest fajny.
- Sana - 20-11-2006 Maria Antonina ![]() z oryginalniejszych ~ Frekwencja
- Great Gonzo - 20-11-2006 Sana napisał(a):z oryginalniejszych ~ FrekwencjaTo chyba nie jest najszczęśliwsze tłumaczenie... - Karol - 20-11-2006 "Frekwencja"? :lol: A cóż to takiego? :twisted: Swoją drogą - plakat niezły, film ("Częstotliwość") również. - desjudi - 20-11-2006 Maria Antonina - świetne. Eragon - no tragedia, brak słów. The Astronaut Farmer - ciekawe, choć trochę dosłowne. a co powiecie na to? brakuje mi tego typu plakatów... ![]() [/img]
- Artemis - 20-11-2006 desjudi napisał(a):Eragon - no tragedia, brak słów.A szkoda, bo teaser poster był niezły w sumie, jak na tego typu produkcję: ![]() To jest gorsza wersja, dwukolorowa, najlepsza była taka całkowicie niebieska, nawet nieźle się to prezentowało. - desjudi - 21-11-2006 świetny plakat do filmu, o którym może być głośno, jeśli nie jest kolejną podróbką gangsterki a'la Guy Ritchie:
- Akaki - 21-11-2006 Wyparzyłem toto dziś na Filmweb. Podoba mi się ta konwencja. Shooting Dogs
- hops - 07-12-2006 HOT FUZZ. To będzie jazda :) ![]()
- Jakuzzi - 09-12-2006 A mi sie podoba Iwo Jima..
- hops - 09-12-2006 Dlaczego oni nazywają dwa filmy sagą? [tagline na plakacie] - Jakuzzi - 09-12-2006 Moze chodzi tu o drugie znaczenie terminu - opowiesc o bohaterach, wladcach... - Mierzwiak - 09-12-2006 To po prostu kolejny idiotyzm/dziwactwo jakie zazwyczaj spotyka się na plakatach. - hops - 09-12-2006 Jakuzzi napisał(a):Moze chodzi tu o drugie znaczenie terminu - opowiesc o bohaterach, wladcach..."Saga" wg SJP PWN: 1. ÂŤstaroskandynawska opowieść o wielkich rodach, bohaterach i władcachÂť 2. ÂŤwielotomowa powieść lub serial filmowy przedstawiające dzieje jakiejś rodziny lub bohateraÂť Mierzwiak ma racje. To po prostu głupota :) - Mierzwiak - 09-12-2006 No właśnie, skoro to temat o plakatach chyba nie zostanę skarcony za małe jego poszerzenie o ewentualne dyskusje na temat tego co można na plakatch przeczytać? Cholernie zirytował mnie plakat "S@motności w sieci" (film litościwie przemilczę, jakby co to na blogu opisałem): 1) "Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat" - no nieźle, a ja myślałem że jest nim "Kod Da Vinci". Może wypadałoby dodać "polskiego"? 2) "Najbardziej poruszająca historia miłosna naszych czasów" - brzmi to jakby chodziło o film oparty na faktach, i jeszcze to "najbardziej". Co za cymbały wymyślają takie teksty? Plakat do "Piratów z Karaibów 3"; niezły.
- Q - 09-12-2006 hops napisał(a):Dlaczego oni nazywają dwa filmy sagą? [tagline na plakacie]Pewnie dlatego że są to dwa filmy Clinta Eastwooda opowiadajace o tym samym wydarzeniu tylko z dwóch puktów widzenia: amerykanów i japończyków. - hops - 10-12-2006 Mierzwiak: średni plakat, standardowy. Q: wiem co to za filmy. Ale pierwszy raz spotykam się, żeby ktoś dwie historie nazywał sagą. No chyba, że będzie to opowieść o życiu każdego z żołnierzy tam walczących, od urodzenia, aż po śmierć, wliczając w to ich przodków, do czterech pokoleń wstecz. - Q - 10-12-2006 Gdyby były trzy to pewnie by była trylogia :wink: Ale dla mnie określenie saga w tym przypadku kompletnie nie przeszkadza. Pozatym według angielskiego znaczenia saga oznacza - "a narrative telling the adventures of a hero or a family", więc przygoda o bohaterach pasuje do tych filmów, nic nie pisze że ma być jakaś wielopokoleniowa opowieść. |