Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Grand Theft Auto (seria) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Grand Theft Auto (seria) (/Thread-Grand-Theft-Auto-seria--2644)



RE: Grand Theft Auto - Turus - 26-08-2012

(26-08-2012, 08:41)Hitch napisał(a): Co raz wychodzą jakieś zacne pozycje, od "Batmana" przez "Red Dead Redemption" po "Uncharted", a ty trzymasz konsolę w szafie?
Pierwszego batmana ograłem jeszcze na 360tce, drugiego niestety ukradłem i pokonałem na kompie. A co do Uncharted 3 (pierwsze dwie części stoją na półce, 2 w kozackim steelbox'ie) i RDR, to jakoś mnie do nich nie ciągnie. Chociaż pewnie teraz zakupił bym je za grosze na Alledrogo.



RE: Grand Theft Auto - Khet - 27-08-2012

Cytat:A jakbym ci pożyczył swoją płytkę, to też kradzież?
No niestety tak - w świetle obecnego debilnego prawa i idiotycznych zasad, jakie wydawcy sami ustalają:) Tyle że pazerność wydawców to temat na osobną dyskusję.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 25-10-2012

Rockstar Games - coraz ładniejsze gry, coraz ładniejsze artworki.

[Obrazek: 1351097747.jpg]


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 25-10-2012

I just peed a little.


RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

Oby jeszcze na obecną generację.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-10-2012

Tym bym się nie przejmował. Do maja nie wyjdzie nowa generacja, a jestem pewny, że GTA5 spadnie dokładnie w maju. Na twoim miejscu bym się martwił raczej, ile płyt zajmie na klocku :)


RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

RDR zajmowało jedną (i wyglądało lepiej niż na PS3 - wyższa rozdzielczość, lepsze cienie, więcej traw itp. szczegółów, większy framerate), więc o to bym się nie martwił.;)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-10-2012

Oczywiście masz prawo wierzyć, w co tylko zechcesz ;)


RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

http://www.lensoftruth.com/head2head-red-dead-redemption/

A ty masz prawo grać w swoją rozmytą, zubożoną graficznie wersję.:)


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 26-10-2012

(26-10-2012, 12:36)Hitch napisał(a): Do maja nie wyjdzie nowa generacja, a jestem pewny, że GTA5 spadnie dokładnie w maju.
Wrzesień. O ile zakład?

military, porównywanie pikseli średnio mnie obchodzi, bo odpalam grę na PS3 i jest piękna, so who gives a fuck? :)




RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

Yep, mnie też to nie obchodzi, ale skoro już Hicz zaczął flejma, to niegrzecznie byłoby go nie pociągnąć.:)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-10-2012

Cytat:Wrzesień. O ile zakład?

Skąd ten pomysł?

Cytat:Hicz zaczął flejma

Flejma od razu :)
Wskazuję tylko braki techniczne u konsolowego giganta. A na tych filmikach porównawczych ja nigdy nie mogę dopatrzeć się różnicy. A na żywo jak oglądam działanie obu sprzętów, zawsze wygrywa PS3 :)



RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

Ale co od razu na filmikach? Patrz na obrazki - najedziesz kursorem i różnica jest oczywista. Nie udawaj, że nie widzisz, bo to naprawdę słabe.:)


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-10-2012

Fajnie, tylko u mnie tak nie ma. I nie było na żadnym innym telewizorze u moich znajomych :)


RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

Hicz, po prostu daj spokój, bo nie wierzę, że nie rozumiesz.:) To są powiększone fragmenty pełnego screena - więc nie, nie masz aż tak rozmytego obrazu, ale masz mniej ostry niż na x360, co widać właśnie na tych powiększeniach. Do tego nie mów, że nie zauważasz brak cieni albo niższej jakości cienie na PS3, czy też rzadszą i gorzej wyglądającą trawę.


RE: Grand Theft Auto - Hitch - 26-10-2012

Dostrzegam na tych screenach. Nie dostrzegam u siebie na telewizorze grając w grę. Wiele razy widziałem to intro, bo wiele razy przechodziłem RDR, ale cienie nigdy nie znikały.

No, ale nieważne. GTA5 szykuje się wybornie, choć nic jeszcze o niej nie wiadomo :)


RE: Grand Theft Auto - Danus - 26-10-2012

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te screnny, ale załóżmy że to prawda.
Skoro zakładamy, że tak jest, to dlaczego rockstar sabotuje swoją grę w wersji na PS3. Bo to, że to wina sprzętu nie uwierzę, gdyż bebechy Czarnuli są w stanie wygenerować grafikę o jakości niedoścignionej przez klocka od dawien dawna. Więc powtarzam pytanie, dlaczego na PS3 gra wygląda gorzej?



RE: Grand Theft Auto - military - 26-10-2012

Dauns, plz. Poszukaj w Google, bo nie chce mi się produkować o banałach, a naprawdę szukasz teorii spiskowej w niewłaściwym miejscu.


RE: Grand Theft Auto - Danus - 26-10-2012

Daj linka, oczy mnie pieką, nie chce mi się szukać. Oświeć mnie.


RE: Grand Theft Auto - Mierzwiak - 26-10-2012

(26-10-2012, 20:23)Hitch napisał(a): Skąd ten pomysł?
Bo maj to za wcześnie, a nawet jeśli zapowiedzą na maj, to premiera i tak zostanie przełożona, a powodem będzie - o niespodzianko! - chęć lepszego dopracowania gry :)

W grudniowym numerze GameInformera ma być ogromny materiał o V, więc czeka nas wysyp screenów, informacji i być może data premiery, chociaż w to ostatnie wątpię.