Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Thor: The Dark World (2013) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Thor: The Dark World (2013) (/Thread-Thor-The-Dark-World-2013--2909)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Thor: The Dark World - Mefisto - 01-08-2013

Za Tobą - odwróć się teraz, szybko!


RE: Thor: The Dark World - Pitero - 01-08-2013

Zajebisty plakat jednego z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów. Wprawdzie jedynka mnie specjalnie nie porwała (moze dlatego że wczesniej chyba nawet nie slyszalem o tym bohaterze), ale jest dobrym filmem z charyzmatycznym Chrisem Hemsworthem, piękną Natalie a najlepszy i tak był Tom Hiddleston jako Loki. Czekam i licze na jeszcze lepszy film od jedynki.


RE: Thor: The Dark World - Juby - 02-08-2013

(01-08-2013, 17:38)Mierzwiak napisał(a): Nie powinienem, ale... bardzo mi się podoba :)

Będzie coś na blogu?

A plakat bardzo mi się podoba, uwielbiam postery z wieloma postaciami, a ten ma fajny klimacik i został dobrze wykonany (nie to co nieszczęsny zlepek gówna do IM3).


RE: Thor: The Dark World - OGPUEE - 02-08-2013

Coś w nim mi nie pasi, ale chyba to jedna z najlepszych fotoszopowych "kopii" stylu Struzana.


RE: Thor: The Dark World - Juby - 02-08-2013

Pomijając to, że jak już wspomniałem plakat bardzo mi się podoba, to dostrzegam w nim pewną rzecz, która mnie martwi. Jest bardzo podobny do nieszczęsnego postera IM3. Nawet czcionka wypisanych głównych aktorów u góry jest ta sama. Czyżby faza druga miała mieć "podobne" plakaty wszystkich filmów? Trza poczekać na plakat zimowego Kapitana.


RE: Thor: The Dark World - Kaczor - 02-08-2013

Plakat byłby lepszy gdyby została sama głowna para bez parady postaci dookoła.


RE: Thor: The Dark World - Gieferg - 03-08-2013

Fajny plakat, choć ilość postaci w tle mogli ograniczyć (np zostawiając tylko mordę badguya, powiększając ją i ustawiając centralnie, trzymając oczy na tej samej wysokości na której są teraz).


RE: Thor: The Dark World - leMur - 07-08-2013

Jest drugi zwiastun "Thora":




RE: Thor: The Dark World - SonnyCrockett - 07-08-2013

Ostatnia scena to suchar sucharów ;)


RE: Thor: The Dark World - raven.second - 07-08-2013


Nowy zwiastun. Podoba mi się. Zwłaszcza końcówka.

Edit: się spóźniłem deczko. I może ostatnia scena jest sucha, ale lubię to - ten kamienny ziomek był w komiksach, pozował na uberkoksa i też dostał wpieprz momentalnie :)


RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 07-08-2013

Wygląda świetnie. W ogole wizualnie bardzo mi odpowiada - znacznie bardziej niż jedynka. W sumie chyba tylko moment gdy Thor i Loki stoją bodaj na skarpie i Loki mówi "cośtamcsoam desperate" i widać dość mocne green screen CGI tło. Poza tym jaram się. Póki co wydaje się, że reżyser był dobrym wyborem, zobaczymy co dalej. Ogolnie ten zwiastun to parada voice-overów, dobrze usłyszeć Ecclestona. Ciekaw jestem czy będzie biegal w masce czy zobaczymy jego twarz.

Możliwy spoiler Tora Dwujki:




RE: Thor: The Dark World - raven.second - 07-08-2013

Crov, w najnowszych komiksach Thor śmiga z ręką zrobioną z Destroyera, tego żelastwa które było w pierwszej części filmu. Wygląda tak:



RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 07-08-2013

Ekstra! Chce tego. :)

Możliwy spoiler Tora Dwujki:




RE: Thor: The Dark World - nawrocki - 07-08-2013

Wygląda to nieźle - z pewnością lepiej od pierwszej części. Którą, nawiasem mówiąc, muszę wreszcie powtórzyć, bo ponoć mocno zyskuje przy drugim seansie.


RE: Thor: The Dark World - Craven - 07-08-2013

Szkoda tylko, że lata w tym temacie zajebisty spoiler bez tagów. Spoiler rzeczy, której nawet nikt nie hintuje w zwiastunach. No ale kutasizm nic nie kosztuje. Szkoda bo niespodzianka w kinie to dla mnie wielka rzadkość. A tu była szansa, że film mnie czymś zaskoczy.

Serdeczne chujwamwdupę dla Crova i raven.second


RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 07-08-2013

To ten dzień w miesiącu, że histeryzujesz jak dojrzewająca dziewczynka? Zmień tampon i uspokoj sie. To informacja, która lata w sieci już dawno - nie jako plotka, tylko jako nius z SDCC. Poprzednio ją otagowałem jako spoiler, ale po tym jak rozmawiano o tym z Hemsworthem w wywiadach przestałem. Skoro pokazali to na SDCC i potwierdził to Hemsworth to pewnie pojawi się ta scena w następnym zwiastunie. A jeżeli nie to miej pretensje do nich, a nie do mnie.


RE: Thor: The Dark World - Craven - 07-08-2013

Mam do ciebie, bo póki co ta informacja się w zwiastunach i na plakatach nie pojawiła.


RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 07-08-2013

To kim jest przeciwnik Thora też nie mogę mowić? Bo ta informacja też nie pojawiła się w zwiastunach ani na plakatach.

Tak czy inaczej - jezeli nie pojawi się to info później to rzeczywiście przepraszam (ale to nie moja wina, bo zbyt głośno o tym się mówi, żeby tego nie pokazali w którymś momencie). A jeżeli się pojawi to wal się na ryj ;)


RE: Thor: The Dark World - Craven - 07-08-2013

Przeciwnika widać w trailerach, no chyba, że źle widzę, albo jest im ktoś inny niż ten elfik.

Jak się info pojawi to szkoda, póki co podtrzymuję życzenie chuja w dupę. ;)


RE: Thor: The Dark World - Gal Anonim - 07-08-2013

Ale skąd wiesz, że to elf? ;) Może jeszcze powiesz, że Mroczny Elf? SPOILER! Tego nie ma w zwiastunach ani na plakatach. Przeciwnik jest wyeksponowany głównie voice-overem, a kim jest nie jest powiedziane. Nawet nie jest powiedziane kim jest zagrożenie. Że to mroczny elf nazywający się Malaria de Akjuzd (czy coś) to wiemy z opisów, więc to też spoiler?

Jak tak dalej będziemy podtrzymywać to chyba trzeba będzie się umówić na jakieś randez-vous.