Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Interstellar (2014) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+---- Dział: Filmy Christophera Nolana (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Christophera-Nolana--60)
+---- Wątek: Interstellar (2014) (/Thread-Interstellar-2014--3183)



RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Gal Anonim - 05-04-2013

Widzicie? Crov ma racje nawet, jezeli filmu nie ogladal!


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Mefisto - 05-04-2013

(05-04-2013, 18:41)jarod napisał(a): Wracając do Insomnii - akurat ten film Nolan BARDZO ugrzecznił i "uhollywoodził" względem oryginału, także pisanie o jego rzekomych jajach w kontekście tego filmu wydaje mi sie nietrafine.

Owszem, niemniej w porównaniu z Batmanami czy Incepcją tam jeszcze nie bał się w pokazywaniu oczywistości oraz konsekwencji tematów, na które się porywa.


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Lawrence - 06-04-2013

Rety, ale w tym temacie zrobiło się sucho. Normalnie jak na Morzu Aralskim. W takim razie pozostając w tych suchych klimatach, to mogę tylko od siebie dodać, że coś podejrzanie cała dyskusja obraca się wokół jaj Nolana:/


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Lawrence - 07-04-2013

W temacie o "Oblivionie" rozmawialiśmy sobie o Islandii, a właśnie Christopher Nolan był tam na święta:

Lokalizacje do Interstellar?


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Galadh - 09-04-2013

Anka potwierdzona (finalny etap negocjacji):

http://www.imdb.com/news/ni50928651/




RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Bogdan - 09-04-2013

Lawrence zapłacze ze szczęścia Uśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - nawrocki - 09-04-2013

Lawrence się ucieszy Oczko


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Lawrence - 10-04-2013

Gdyby nie fakt, że gify są zabronione i że siedzę teraz w PolskimBusie w drodze do Berlina, gdzie będę za jakieś 9 godzin, pewnie jakoś bardziej wymyślnie wyraziłbym swoją radość na forum. A tak to skulony na fotelu i przygnieciony przez pasażera przede mną oznajmiam, że bardzo się cieszę, mimo, że to jeszcze nie ma 100% pewności. I jak tu się nie jarać? Oczko

Teraz tylko jakoś trzeba się na ten plan zdjęciowy załapać Język


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Juby - 10-04-2013

Z tej informacji to i ja się cieszę. Wprawdzie nie chciałem aby Nolan znowu zatrudniał znane twarze, ale Anne zagrał u niego póki co tylko raz i jeszcze mi się nie przejadła (a aktorką jest świetną, więc obsada filmu kompletuje się coraz lepsza).


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Pitero - 10-04-2013

Yes yes yes Anne hathaway Uśmiech Uśmiech Uśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Lawrence - 10-04-2013

OK, tylko na razie jeszcze nie ma nigdzie potwierdzenia tej informacji. Dlatego też jestem jeszcze ostrożny. Ale liczę, że jednak Anne zagra w tym filmie. To bym dopiero pięknie "wykrakał" Uśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Szaman - 10-04-2013

Wiedziałem, że Lawrence się ucieszy! Jak na razie jest nieźle, zobaczymy co dalej. Mógłby znowu zdmuchnąć kurz z jakiejś gwiazdy lat 80-tych, w jego filmach grali już Anthony Michael Hall, Rutger Hauer, Tom Berenger itd, może ktoś następny?


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - nawrocki - 10-04-2013

Kurt Russell Uśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Szaman - 10-04-2013

Russell jakby ostatnio również się przykurzył, więc jak najbardziej.


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Mickey - 10-04-2013

może Michael Biehn? Uśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Lawrence - 16-04-2013

Cytat:Christopher Nolan shot 28 minutes of The Dark Knight with IMAX cameras. He followed with 72 minutes of IMAX footage for The Dark Knight Rises. We learned with the release date announcement that his next project, Interstellar, is destined for IMAX. At CinemaCon tonight, Greg Foster, Chairman and President of IMAX Entertainment, revealed Nolan will shoot a significant portion of Interstellar with IMAX cameras. I imagine Nolan wants to test the limits of the technology and film as much of this “heroic interstellar voyage to the furthest reaches of our scientific understanding” as possible in his ideal format. We will see if he can push it to 100 minutes or more this time around and—fingers crossed—shoot an entire feature film in IMAX in the near future.

http://collider.com/interstellar-imax-christopher-nolan/

Aw, goody goodyUśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Szaman - 16-04-2013

Wygląda na to, że Nolan i Pfister dzielą między siebie obsadę Incepcji i TDKR. To dobrze, to oznacza więcej nowych twarzy u Chrisa.


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Szaman - 23-04-2013

Polska premiera 7 listopada 2014 roku, dystrybutorem jest Warner.


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Lawrence - 23-04-2013

Hm, ciekawe kiedy w Niemczech? Ale jakby co to i ja już tak od dłuższego czasu ustawiłem sobie licznik do Listopada 2014 roku. Żadnym innym filmowym projektem nie podniecam się tak jak tym. Mimo, że półtora roku przyjdzie mi czekać Duży uśmiech


RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Gieferg - 23-04-2013

Po Incepcji i TDKR już chyba żadnym projektem Nolana nie będę się podniecać, no ale kto wie, ponoć czas leczy rany...