![]() |
|
The Counselor (2013) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Ridleya Scotta (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Ridleya-Scotta--62) +---- Wątek: The Counselor (2013) (/Thread-The-Counselor-2013--3313) |
RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Hannibal - 08-08-2013 (08-08-2013, 16:12)Predator895 napisał(a): gówna pokroju Hannibala RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Gal Anonim - 08-08-2013 Trzeba było nie świrować z tymi słoniami to by się Predator895 teraz Ciebie nie czepiał. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - nawrocki - 08-08-2013 (08-08-2013, 16:12)Predator895 napisał(a): Zwiastun zapowiada kupę nie oglądalnego gówna pokroju Hannibala :pNie no, rozumiem, że komuś się zwiastun może nie podobać, ale... ![]() RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Danus - 08-08-2013 A co takiego w zwiastunie jest, by można było powiedzieć, ze zapowiada się zajebisty film? RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - nawrocki - 08-08-2013 Odpowiem pytaniem: a co jest, żeby pisać, że zapowiada się nieoglądalne gówno? RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Danus - 08-08-2013 Jak na razie, przynajmniej patrząc na zwiastun zapowiada się mało angażująca miałką historia jakich wiele już widzieliśmy. Brak w tej zajawce jakichkolwiek emocji, czegoś co by niczym magnes przyciągnęło potencjalnego widza-czyli mnie. Bo samo nagromadzenie gwiazd dobrym filmem nie czyni. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Strummer - 08-08-2013 Szansa na to, że cokolwiek powiązanego z nazwiskiem Cormac McCarthy okaże się klapą, można oszacować jako mniej więcej 1 do miliona. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - nawrocki - 08-08-2013 (08-08-2013, 21:34)Danus napisał(a): Bo samo nagromadzenie gwiazd dobrym filmem nie czyni.Bo czyni go nim emocjonujący zwiastun. Aha. Ale rozumiem narzekania - faktycznie mało w tej zajawce dramatycznych scen godnych zapamiętania i kultowych motywów/dialogów. Z drugiej strony, przy panującej obecnie modzie na upychanie w trailerach wszystkiego co najlepsze, może to i lepiej. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - simek - 09-08-2013 Chyba ostatnimi czasy trailery was po prostu rozpieściły, bo sporo było takich po których można było popuścić do pampersa, więc teraz film, który ma zajawkę taką sobie od razu podejrzewany jest o bycie gniotem. Ja tam jestem spokojny, bo to, że zwiastun nie urywa głowy nie musi o niczym świadczyć, jest masa świetnych filmów z bezjajecznymi trailerami. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Pan_Samochodzik - 09-08-2013 Jak czytam te wasze posty, to już sam nie wiem, czego oczekujecie. Wolelibyście, żeby w zwiastunie były pokazane wszystkie najlepsze momenty? Co, że nic się nie dzieje, tylko gadaja? Sorry, jeżeli oczekujecie nie wiem jakiej akcji i rozwałki, to obejrzyjcie sobie jeszcze raz pacific rim albo innego man of steela. Rozumiem, że wszyscy uważacie, że obcy to best movie ever i po prometeuszu oczekiwaliście Bóg wie czego i teraz wylewacie na Scotta wiadro pomyj... Zreszta, nie chcecie to nie idźcie do kina - wasza strata. Ja na ten film czekam pewnie od dobrych 2 lat, jak tylko pojawiły się pierwsze wzmianki na jego temat i gdy zobaczyłem jaka obsada się szykuje. Jak dla mnie takie osobistości nie moga się mylić i gdyby to zapowiadało się na średni film, to by w nim nie wzięli udziału. Tyle. PS. Jak dla mnie najważniejszy film tego sezonu obok 12 years a Slave, American Hustle i Her. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - simek - 09-08-2013 (09-08-2013, 13:47)Pan_Samochodzik napisał(a): Jak dla mnie takie osobistości nie moga się mylić i gdyby to zapowiadało się na średni film, to by w nim nie wzięli udziału. Tyle.Nie no, wywodzenie jakości filmu po samej obsadzie się zazwyczaj nie sprawdza. Aktor to nie reżyser, może trzaskać po kilka filmów rocznie, a jak w całej karierze w kilku średniakach zagra to się świat nie zawali, takich aktorów co to grają tylko w filmach, które uważają, że będą świetne jest może kilku, z obsady Counselora najbliżej Pittowi do tego grona. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - nawrocki - 09-08-2013 Tak, to z nieomylnością aktorów to akurat mocno nietrafiony argument - bo wszyscy z tej obsady mają na koncie jakąś poważniejszą wtopę. Niektórzy nawet po kilka. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Pan_Samochodzik - 09-08-2013 Spoko, tylko że tam grali w pojedynkę, tutaj jest ich aż pięć. Znajdźcie mi film w ostatnich latach, który by miał taka mocna obsadę i okazał się klapą. Jak dodamy nazwisko scenarzysty i reżysera (a no tak, zapomniałem, to cienias bo zbeszcześcił obcego), to ja już nie mam wiecej pytan... RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Mental - 11-08-2013 PropJoe napisał(a):Tree of Life, Moneyball, nawet Killing Them Softly to przecież jedne z lepszych ról w jego całej karierze. Pitt z czasów Kalifornii, Siedem i 12 małp jest nie do pobicia. Nawet w Fight Clubie był lepszy niż w tym gównie od Dominika. Co do zwiastuna - coś czuje, że powieje nuda i bezpłciowością jak w przypadku Body of Lies. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - MOLQ - 11-08-2013 Cameron Diaz wyglada tutaj bardzo hot, dlatego czekam na ten film
RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - nawrocki - 11-08-2013 Żeby tylko wygląd pokrył się z poziomem gry. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Lawrence - 12-08-2013 Akurat dla mnie Cameron Diaz to nigdy jakoś nie pokazała, że potrafi naprawdę dobrze grać, więc nie oczekuję tutaj za wiele. A co do ról Brada Pitta, to zgadzam się z Mentalen. Na razie ten "The Counselor" to wygląda mi na WIELKIE nazwiska ze wszystkich stron i tyle. Nie twierdzę, że trailer ma mi opowiedzieć całą historię, ale jednak w jakimś stopniu powinien zaciekawić. I dalej nie mogę uwierzyć, że tak odpychające zdjęcia mogą być autorstwa Dariusza Wolskiego. Zawsze lubiłem i podobały mi się jego zdjęcia i uważałem go za zdolnego operatora, który trochę za bardzo jest w cieniu Kamińskiego i Idziaka. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - PropJoe - 12-08-2013 (11-08-2013, 20:53)Mental napisał(a):Dlatego napisałem, że to jego druga młodość. Nie twierdzę, że lepsza. W Siedem to chyba moja ulubiona jego rola, ale w 12 Małp z kolei takie typowe świrowanie, niezłe, ale wynikające bardziej z postaci. No i dobra, z Killing Them Softly blefowałem. Chyba nawet nie zmęczyłem tego do końca. Ale rola zła nie była przecież.PropJoe napisał(a):Tree of Life, Moneyball, nawet Killing Them Softly to przecież jedne z lepszych ról w jego całej karierze. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - nawrocki - 12-08-2013 (12-08-2013, 12:36)Lawrence napisał(a): Akurat dla mnie Cameron Diaz to nigdy jakoś nie pokazała, że potrafi naprawdę dobrze grać, więc nie oczekuję tutaj za wiele.Bo też rzadko wybierała sobie ciekawe, wymagające role. Tutaj jest inaczej. RE: The Counselor (2013, reż. Ridley Scott) - Mental - 12-08-2013 Cytat:Ale rola zła nie była przecież. Był atak samo dobra jak w Oceanach 10, 11, 12 i 156. Czyli polegała na siedzeniu i mówieniu, ew. jedzeniu fast foodów i mówieniu. Z kolei w "Moneyballu" Pitt zagrał wiadomo dobrze, ale na jego miejscu mógłby być inny aktor i tez zagrałby dobrze. |