Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Black Sails - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Black Sails (/Thread-Black-Sails--3539)

Strony: 1 2 3 4


RE: Black Sails - Wawrzyniec - 29-07-2022

Przestać oglądać najlepszy twór piracki przez taki drobiazg? Mental, miejżesz godność.


RE: Black Sails - Mefisto - 29-07-2022

(29-07-2022, 13:51)al_jarid napisał(a): Tam mało który wątek nie był gejowski.

Ja pamiętam lesbijski, ale gejowski mi jakoś wyleciał z pamięci, co znaczy, że był słaby :)


RE: Black Sails - Gieferg - 29-07-2022

(29-07-2022, 13:29)Mefisto napisał(a): Tam był wątek gejowski?
LOLz :)

Nie pamiętasz zakończenia wątku... HARD SPOILERS



RE: Black Sails - Craven - 29-07-2022

(29-07-2022, 07:57)Mental napisał(a): NIE! KURVA NIE!

Jak zamierzacie mnie teraz zachęcić do dalszego oglądania?

Też tak zareagowałem :D

Zachęta nr. 1: Nic bardziej gejowskiego chyba już nie będzie.
Zachęta nr. 2: Ray Fucking Stevenson
[Obrazek: black-sails-starz.gif]


RE: Black Sails - Dr Strangelove - 29-07-2022

(29-07-2022, 07:57)Mental napisał(a): Kiedy już zacząłem się wkręcać w ten serial, odjebali takie coś. Odcinek 5, sezon 2 to dla mnie chyba koniec. Gieferg, ostrzegałeś przed "wątkiem gejowskim", ale coś tak ordynarnego nie przejdzie. I jeszcze ten babski głos, który próbuje go przekonać, żeby "nie wstydził się swoich uczuć". Jak zamierzacie mnie teraz zachęcić do dalszego oglądania?
Winston Churchill swego czasu Pierwszy Lord Admiralicji powiedział coś w ten deseń - Tradycje Royal Navy? Pedalstwo, pedalstwo i jeszcze raz pedalstwo.

Akurat wśród marynarzy, ten temat był przez wiele stuleci, no że tak powiem, dość popularny.
Więc nie ma się co obruszać, bo to żadne promowanie czy co tam. Tak było.
Jeden "pedzio" to chyba niewielka cena :D


RE: Black Sails - Mefisto - 29-07-2022

(29-07-2022, 17:45)Gieferg napisał(a): Nie pamiętasz zakończenia wątku...

No cóż, najpewniej wyparcie :)


RE: Black Sails - Mental - 29-07-2022

Gieferg napisał(a):Mental się po tym powiesi w szafie :>

Zobaczyłem gifa. Nie mogę oglądać już tego serialu. Wybaczcie. Ray Fucking Stevenson w normalnych okolicznościach by mnie zachęcił, ale teraz nawet pojawienie się Eastwooda-Gibsona-Ciarán Hindsa w roli überpirata nie zatrze wrażenia po tym, co się stało. Umarłem wewnątrz. Dawno nikt mnie tak nie zabił.


RE: Black Sails - Bucho - 04-01-2023

Dobra rzecz, wlasnie przy niej zarywam nocke:




00:00 Introduction
05:46 Sea People
12:10 Pax Romana
17:04 Medieval Chaos
26:00 The New World
34:52 The Barbary Pirate
42:43 Rise of the Buccaneer
56:10 The Golden Age
1:16:54 The Fall


RE: Black Sails - Dirk - 04-01-2023

Kurde, muszę w końcu wrócić i skończyć ten serial. Został mi ostatni sezon. Jestem maniakiem pirackich klimatów, a tu taka zaległość.