![]() |
|
Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +---- Dział: GWIEZDNE WOJNY (https://forumkmf.pl/Forum-GWIEZDNE-WOJNY--56) +---- Wątek: Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017) reż. Rian Johnson (/Thread-Star-Wars-Episode-VIII-The-Last-Jedi-2017-re%C5%BC-Rian-Johnson--3934) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
|
RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 28-12-2015 Broń Boże !!!! Dajcie już spokój z tą idiotyczną teorią Nie lepiej, żeby Snoke był po prostu nową postacią, z własną historią? Jest tyle możliwości na jego origin i mieli by pójść w strone takiego głupiutkiego twista ? Serio ?PS On był Muunem !!!! RE: Star Wars: Episode VIII - Doppelganger - 28-12-2015 Z Wookiepedii/StarWarsopedii już chyba a wyleciało że był Muunem. I niestety, książka Jamesa Luceno już też nie jest kanonem. Wolę coś co spaja 9 filmów, serio. To nie jest wcale głupia teoria. Głupia teoria to ta w której Phasma jest marką Rey (są takie ) albo że Snoke to... Tarkin.
RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 28-12-2015 Miejsce Plagueisa (nigdy się nie nauczę jak pisać jego imię poprawnie) jest w grobie Snoke przecież może być równie dobrze Inkwizytorem, jakimś sekretnym uczniem Palpiego/Vadera, upadłym Jedi który przeżył czystkę i przeszedł na CSM. Nie można też zapominać, że w nowym kanonie mamy na banicji gdzieś tam żywego Maula, który także mógł kogoś wyszkolić. Możliwości jest bardzo dużo, a teoria z Mądrym jest zbyt naciągana jak dla mnie. Wolałbym, żeby już się nie bawili w takie twisty tylko tworzyli nowe historie i postacie niezwiązane z przeszłością.Mi by najlepiej leżał chyba motyw z ex-Inkwizytorem. RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 17-01-2016 Też mam taką nadzieje Co do Rey i miecza, to by było ciekawe Wprawdzie było w "Clone Wars", wyciętej scenie z RotJ i książkach, ale w filmie tak normalnie jeszcze tego nie było ![]() Ja to bym chciał zobaczyć Luke vs Kylo Ren Ciekaw jestem czy w nowej trylogii zobaczymy jakiś nowy kolor miecza np. żółty W TCW dostaliśmy aż 2 nowe kolory: żółty i czarny. W Rebelsach nawet biały miecz jest ;O No ale te seriale są dla mnie tylko dodatkiem, więc póki co filmy pokazały tylko niebieski, zielony, czerwony + fioletowy Mace'a Windu
RE: Star Wars: Episode VIII - nawrocki - 17-01-2016 Ja w epizodzie VIII bardzo chciałbym zobaczyć coś oryginalnego.
RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 18-01-2016 W sumie nie miałbym nic przeciwko podobnemu motywowi co w AotC. Rey dostaje oklep od Kylo, później wkracza Luke i walka już wygląda inaczej
RE: Star Wars: Episode VIII - OGPUEE - 18-01-2016 (17-01-2016, 18:25)Phil napisał(a): Wiecie co bardzo bym chciał zobaczyć w ósmej części? Rey budującą swój miecz. Tego jeszcze w filmach nie było, a okazja jest idealna. No i w końcu nowy kolor, np. żółty. I z chęcią ujrzałbym jakiś nowy typ miecza świetlnego. Skoro Rey chodziła z tym kijasem, to mogłaby mieć broń w stylu naginaty. RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 18-01-2016 Kombinacji z mieczami już bym nie chciał Ale nowy kolor jak najbardziej ![]() Ponoć George chciałwprowadzić żółty kolor na bitwie Geonosis w E2, ale słabo się jadł kolor miecza z tłem bitwy, więc zrezygnowali z tego
RE: Star Wars: Episode VIII - Grievous - 18-01-2016 (18-01-2016, 12:22)OGPUEE napisał(a):(17-01-2016, 18:25)Phil napisał(a): Wiecie co bardzo bym chciał zobaczyć w ósmej części? Rey budującą swój miecz. Tego jeszcze w filmach nie było, a okazja jest idealna. Nie zdziwię się, jak domontuje ona miecz do tego swojego kija. RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 18-01-2016 Znając życie to Rey będzie walczyć mieczem Anakina/Luke'a. Fajny byłby motyw jakby Rey przegrała a Kylo zabrał ten miecz, jako swoje należyte dziedzictwo
RE: Star Wars: Episode VIII - Lawrence - 18-01-2016 Trochę nie za dużo tych prezentów: Najpierw Sokół Millenium, teraz ten miecz? Stworzenie własnego miecza byłoby ciekawsze. I patrząc jakim fanbojem jest Kylo, to on chyba wolałby miecz z czerwoną klingą. Plus sorry, że do tego wracam, ale teraz nie wiem, jak niby Rey miałaby przegrać walkę z Kylo? I twórcy muszą się mocno nasilić, aby jakoś to wiarygodnie uczynić, podobnie jak teoretycznie Luke jest niepotrzebny, gdyż Rey już sama opanowała Moc, albo sobie przypomniała jak ją używać. Wspólne walki z Lukiem byłyby świetne, ale boję się, że on też zostanie usunięty w cień, aby dać pierwszeństwo nowym bohaterem. Co naturalną koleją rzeczy jest. RE: Star Wars: Episode VIII - OGPUEE - 18-01-2016 (18-01-2016, 12:28)szopman napisał(a): Kombinacji z mieczami już bym nie chciał Czemu nie? W RedLetterMedia ładnie wytłumaczyli, że każdy ten sam miecz świetlny dla różnorodnego Jedi mija się z celem i jest niepraktyczny (np. ten z mackami na głowie lub ten o cienkiej szyjce z TPM), a każdy Jedi powinien mieć odpowiednią dla siebie. No i takiego Dartha Maula wyróżnia podwójny miecz, a Kylo claymore. Zawsze coś nowego. A warto uniknąć narzekań o powtarzanie i lizanie jajec fanom .
RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 18-01-2016 Cytat: Czemu nie? W RedLetterMedia ładnie wytłumaczyli, że każdy ten sam miecz świetlny dla różnorodnego Jedi mija się z celem i jest niepraktyczny (np. ten z mackami na głowie lub ten o cienkiej szyjce z TPM), a każdy Jedi powinien mieć odpowiednią dla siebie.W sumie coś w tym jest Kit Fisto miał miecz, który działał pod wodą, Yoda miał swój miecz troche mniejszy chyba niż inni (dostosowany do wzrostu), Windu miał swój własny fioletowy kolor Ja tylko nie jestem za jakimiś przesadnymi udziwnieniami typu np jak w starym EU, Lumiya miała jakiś świetlny bicz ;O
RE: Star Wars: Episode VIII - Snappik - 18-01-2016 (18-01-2016, 10:53)szopman napisał(a): W sumie nie miałbym nic przeciwko podobnemu motywowi co w AotC. Rey dostaje oklep od Kylo, później wkracza Luke i walka już wygląda inaczej Z jednej strony fajne, ale z drugiej lekki brak konsekwencji bo Rey już raz wpieprzyła Renowi Ten miałby się niby tak szybko pozbierać? A walczącego Luke'a pewnie zobaczymy, w sieci krążyły kiedyś fotki zmachanego od treningu Hamilla - raczej nie trenował swojego 30-sekundowego epizodu z EVII
RE: Star Wars: Episode VIII - Lawrence - 19-01-2016 Snappik dobrze pisze. Rey już pokazała, swe umiejętności walki i teraz kolejna walka z Kylo nie ma sensu. Gdyż nawet jak on się podszkoli, to przecież ona też ma tyle samo czasu, czyli się jeszcze bardziej polepszy. I wiadomo fajnie by było zobaczyć Luke'a w akcji, ale boję się, że tak samo jak Rey pomagała Hanowi naprawiać Sokoła Millenium i okazała się być w tym lepsza od niego, tak pewnie w ostateczności to Rey, będzie pomagała i ratowała Luke'a. RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 19-01-2016 Nie no ja mimo wszystko myślę, że Kylo nie będąc ranny spokojnie dałby radę Rey Mowa o gościu, który zatrzymuje strzały z blastera i wyciąga z ludzi siłą woli sekrety z głowy. Nawet Lord Vader tego nie potrafił ! Chociaż z drugiej strony, jest potężny mocą, ale nie ma takiego doświadczenia jak jego przodkowie ![]() Wiecie co, a raczej kogo, naprawde chciałbym ujrzeć w E8? LANDO !
RE: Star Wars: Episode VIII - shamar - 19-01-2016 (17-01-2016, 18:25)Phil napisał(a): Wiecie co bardzo bym chciał zobaczyć w ósmej części? Rey budującą swój miecz. Tego jeszcze w filmach nie było, a okazja jest idealna. Eee. W "scenach usuniętych" z VI jest chyba Luke budujący zielony miecz. Nic specjalnego. RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 19-01-2016 Tak, w scenach wyciętych. Ale fajnie by to było w końcu zobaczyć w normalnej, kinowej wersji filmu
RE: Star Wars: Episode VIII - Mierzwiak - 19-01-2016 Nigdzie nie pokazano Luke'a BUDUJĄCEGO swój miecz. W scenie usuniętej Luke kończy swój miecz coś tam przy nim grzebiąc ale i tak nic nie widać. RE: Star Wars: Episode VIII - szopman - 19-01-2016 Mierzwiak dobrze pisze. W scenie wyciętej z E6 widzimy ostatnie sekundy tworzenia miecza. Cały proces budowy był tylko w produktach okołofilmowych (CW, TCW, Rebels, książki). Gdyby nie "Clone Wars" to byśmy nawet nie wiedzieli, że to działa na takiej zasadzie, że tam kryształ jest w środku, od którego zależy kolor miecza. Dlatego byłoby fajnie zobaczyć to w końcu w Epizodzie, chociaż tak z grubsza Nie mam też na to jakiegoś parcia, ale nie pogardziłbym jakimiś szczegółami odnośnie miecza Kylo Rena. Dlaczego się tak różni (pomijam kształt już krzyżowy, ale widać gołym okiem, że troche ma inną "konsystencję"), chociaż po zwiastunie drugiej serii 'Rebels' nie wykluczam, że w serialu wyjaśnią coś odnośnie tego ![]() http://gwiezdne-wojny.pl/News/20409,Zdjecia_do_Epizodu_VIII_przesuniete.html |