![]() |
|
Iron Man (2008) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54) +---- Wątek: Iron Man (2008) (/Thread-Iron-Man-2008--429) |
- Akaki - 29-07-2007 O kuźwa, ale fun! :D To będzie dobry film, jak bum cyk kucyk :). - LPC - 30-07-2007 śmieszny to jest nowy joker z DK :lol: to jest zbroja prototyp , nie odrazu rzym zbudowano ... dalej jest fajnie efekty świetne rdjr świetny wszystko mi pasowało aż do momentu jak sobie leci z dwoma odrzutowcami tu już moje krytyczne oko dałoby klapsa specom od fx - Q - 30-07-2007 Zapowiada się całkiem dobrze, po tym materiale trudno mi sobie wyobrazić innego aktora w roli Starka oprócz Roberta Downey jr. Niestety, efekty specjalne, lot Iron Mana, wygladał słabo, by nie powiedzieć żenująco, ale mam nadzije że w kinie będzie to się zdecydowanie lepiej prezentowało. - Mierzwiak - 30-07-2007 LPC napisał(a):to jest zbroja prototyp , nie odrazu rzym zbudowano ...Co nie znaczy że musi wyglądać jak chodząca buła. Cytat:wszystko mi pasowało aż do momentu jak sobie leci z dwoma odrzutowcami tu już moje krytyczne oko dałoby klapsa specom od fxMhm, premiera za niecały rok :roll: - Akaki - 30-07-2007 Chodząca buła? Mi się tam podoba jego topornosć :). Lepiej żeby prototyp był od razu wymuskany, kszytałtny, opływowy i ogólnie ach och? Jak wyciągnięty z dupy kosmiczny kostium Spider-Mana? :D - Gal Anonim - 30-07-2007 Mierzwiak napisał(a):Mark I chodząca buła, Thing chodząca kupa. Kurcze, Mierzwiak, dlaczego wszystkie twoje porównania oscylują wokół układu trawiennego? :wink: To jego pierwsza zbroja - musi być w miare wygodna, kulodoporna i efektywna. Nic dziwnego, że wygląda jak puszka.LPC napisał(a):to jest zbroja prototyp , nie odrazu rzym zbudowano ...Co nie znaczy że musi wyglądać jak chodząca buła. Cytat:Dokładnie, dopiero zaczęli zajmować się efektami, ponieważ niedawno skończyli zdjęcia.Cytat:wszystko mi pasowało aż do momentu jak sobie leci z dwoma odrzutowcami tu już moje krytyczne oko dałoby klapsa specom od fxMhm, premiera za niecały rok :roll: - Gamart - 30-07-2007 Cytat:Niestety, efekty specjalne, lot Iron Mana, wygladał słabo, by nie powiedzieć żenująco, ale mam nadzije że w kinie będzie to się zdecydowanie lepiej prezentowało.Favreau mowil na Comic-Con, ze teraz wlasnie film idzie do specow od efektow i CGI z Industrial Light and Magic i jakis jeszcze, wiec o to nie ma sie co bac. Zreszta to nawet nie teaser, a juz nakreca swietnie Cytat:Co nie znaczy że musi wyglądać jak chodząca buła.Musi byc bula bo. * Stark robil pancerz z elektroniki i zelastwa ktore mial pod reka w bunkrze w ktorym go przetrzymywali i zrobil ja taka zeby zapewniala jak najlepsza obrone i po prostu pozwolila mu uciec, to nie jest szpanerska zbroja ktora bedzie pozniej uzywal i do ktorej stworzenia mial duzo wiecej czasu, sprzetu, technologii wbudowanej, gdzie mogl zapewnic sobie wytrzymaly material przy zmniejszeniu wielkosci. Pamietaj, ze tam robil to z byle czego. Taki Amerykanski Adam Slodowy :wink: * Jest to podrasowana, ale prawie identyczna zbroja jak w komiksie i to jest przyklad, ze Favreau dba o fanow - Mierzwiak - 30-07-2007 Crov napisał(a):Kurcze, Mierzwiak, dlaczego wszystkie twoje porównania oscylują wokół układu trawiennego? :wink:Pisząc buła mam na myśli tylko wielki, nieudany wypiek :wink: To co zaprezentowano mnie nie powala, czegoś w tym brakuje, ale dobrze wiedzieć że powstaje film który na pewno będzie lepszy od tego całego syfu pokroju F4, Ghost Ridera itp. - Akaki - 30-07-2007 Ehh to wiecznie brakujące "coś" ;P. Mam dziką nadzieję że Stark będzie miał więcej takich kwestii jak w teaserze :). - military - 07-08-2007 Widziałem zdjęcie filmowej czerwono-zółtej zbroi Iron Mana i tak się zastanawiam... Czy tylko Brian Singer zauważył, że kretyńsko kolorowe kostiumy ze starych komiksów na taśmie filmowej wyglądają śmiesznie? Czy to jedyny reżyser, który wie jak śmiesznie wyglądałby Wolverine w żółto-niebieskim stroju? I Iron Man w czerwono-zółtej zbroi? - Anonymous - 07-08-2007 Cytat:Czy to jedyny reżyser, który wie jak śmiesznie wyglądałby Wolverine w żółto-niebieskim stroju? I Iron Man w czerwono-zółtej zbroi?I Superman w niebieskim wdzianku z czerwoną pelerynką :P - military - 07-08-2007 Superman musiał tak wyglądać bo ma kolory narodowej flagi USA, to symbol tego państwa, jakakolwiek zmiana byłaby profanacją świętości. :P - Akaki - 07-08-2007 Się zacznie... :D Bo generalnie Iron Man powinien mieć czarny pancerz, a najlepiej to w panterkę & barwy maskujące. A tak właściwie to po co mu pancerz, wystarczyłaby kamizelka kuloodporna i jetpack. Zresztą, jaki tam jetpack, rozkładana surowa i ascetyczna lotnia... :D - D'mooN - 08-08-2007 Iron Man's new kick-ass abilities! ;) - Oconnel - 08-08-2007 Wracając do tematu. Oto OFICJALNY wygląd Ironmen-a. ![]() EDIT: I don't like it. - Mierzwiak - 10-09-2007 http://www.apple.com/trailers/paramount/ironman/ Trailer, ten sam materiał co na Comic-Con. Fajne, ale zdania na temat pierwszego kostiumu-beki nie zmieniam. - Mefisto - 10-09-2007 trailerek spoko - zapowiada fajny klimacik. Sam Iron nigdy mnie nie grzał więc i tak nie czekam bóg wie na co :D - Mierzwiak - 04-10-2007 Fajny plakacik:
- MOLQ - 04-10-2007 Mierzwiak ,przyznaj sie co brales :D :D ?? - Mierzwiak - 04-10-2007 What? |