Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Iron Man (2008) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+---- Dział: MARVEL CINEMATIC UNIVERSE (MCU) (https://forumkmf.pl/Forum-MARVEL-CINEMATIC-UNIVERSE-MCU--54)
+---- Wątek: Iron Man (2008) (/Thread-Iron-Man-2008--429)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


- Akaki - 29-07-2007

O kuźwa, ale fun! :D To będzie dobry film, jak bum cyk kucyk :).


- LPC - 30-07-2007

śmieszny to jest nowy joker z DK :lol:

to jest zbroja prototyp , nie odrazu rzym zbudowano ...
dalej jest fajnie efekty świetne rdjr świetny wszystko mi pasowało aż do momentu jak sobie leci z dwoma odrzutowcami tu już moje krytyczne oko dałoby klapsa specom od fx


- Q - 30-07-2007

Zapowiada się całkiem dobrze, po tym materiale trudno mi sobie wyobrazić innego aktora w roli Starka oprócz Roberta Downey jr.

Niestety, efekty specjalne, lot Iron Mana, wygladał słabo, by nie powiedzieć żenująco, ale mam nadzije że w kinie będzie to się zdecydowanie lepiej prezentowało.


- Mierzwiak - 30-07-2007

LPC napisał(a):to jest zbroja prototyp , nie odrazu rzym zbudowano ...
Co nie znaczy że musi wyglądać jak chodząca buła.

Cytat:wszystko mi pasowało aż do momentu jak sobie leci z dwoma odrzutowcami tu już moje krytyczne oko dałoby klapsa specom od fx
Mhm, premiera za niecały rok :roll:


- Akaki - 30-07-2007

Chodząca buła? Mi się tam podoba jego topornosć :). Lepiej żeby prototyp był od razu wymuskany, kszytałtny, opływowy i ogólnie ach och? Jak wyciągnięty z dupy kosmiczny kostium Spider-Mana? :D


- Gal Anonim - 30-07-2007

Mierzwiak napisał(a):
LPC napisał(a):to jest zbroja prototyp , nie odrazu rzym zbudowano ...
Co nie znaczy że musi wyglądać jak chodząca buła.
Mark I chodząca buła, Thing chodząca kupa. Kurcze, Mierzwiak, dlaczego wszystkie twoje porównania oscylują wokół układu trawiennego? :wink: To jego pierwsza zbroja - musi być w miare wygodna, kulodoporna i efektywna. Nic dziwnego, że wygląda jak puszka.

Cytat:
Cytat:wszystko mi pasowało aż do momentu jak sobie leci z dwoma odrzutowcami tu już moje krytyczne oko dałoby klapsa specom od fx
Mhm, premiera za niecały rok :roll:
Dokładnie, dopiero zaczęli zajmować się efektami, ponieważ niedawno skończyli zdjęcia.


- Gamart - 30-07-2007

Cytat:Niestety, efekty specjalne, lot Iron Mana, wygladał słabo, by nie powiedzieć żenująco, ale mam nadzije że w kinie będzie to się zdecydowanie lepiej prezentowało.
Favreau mowil na Comic-Con, ze teraz wlasnie film idzie do specow od efektow i CGI z Industrial Light and Magic i jakis jeszcze, wiec o to nie ma sie co bac. Zreszta to nawet nie teaser, a juz nakreca swietnie
Cytat:Co nie znaczy że musi wyglądać jak chodząca buła.
Musi byc bula bo.
* Stark robil pancerz z elektroniki i zelastwa ktore mial pod reka w bunkrze w ktorym go przetrzymywali i zrobil ja taka zeby zapewniala jak najlepsza obrone i po prostu pozwolila mu uciec, to nie jest szpanerska zbroja ktora bedzie pozniej uzywal i do ktorej stworzenia mial duzo wiecej czasu, sprzetu, technologii wbudowanej, gdzie mogl zapewnic sobie wytrzymaly material przy zmniejszeniu wielkosci. Pamietaj, ze tam robil to z byle czego. Taki Amerykanski Adam Slodowy :wink:
* Jest to podrasowana, ale prawie identyczna zbroja jak w komiksie i to jest przyklad, ze Favreau dba o fanow


- Mierzwiak - 30-07-2007

Crov napisał(a):Kurcze, Mierzwiak, dlaczego wszystkie twoje porównania oscylują wokół układu trawiennego? :wink:
Pisząc buła mam na myśli tylko wielki, nieudany wypiek :wink:

To co zaprezentowano mnie nie powala, czegoś w tym brakuje, ale dobrze wiedzieć że powstaje film który na pewno będzie lepszy od tego całego syfu pokroju F4, Ghost Ridera itp.


- Akaki - 30-07-2007

Ehh to wiecznie brakujące "coś" ;P.

Mam dziką nadzieję że Stark będzie miał więcej takich kwestii jak w teaserze :).


- military - 07-08-2007

Widziałem zdjęcie filmowej czerwono-zółtej zbroi Iron Mana i tak się zastanawiam... Czy tylko Brian Singer zauważył, że kretyńsko kolorowe kostiumy ze starych komiksów na taśmie filmowej wyglądają śmiesznie? Czy to jedyny reżyser, który wie jak śmiesznie wyglądałby Wolverine w żółto-niebieskim stroju? I Iron Man w czerwono-zółtej zbroi?


- Anonymous - 07-08-2007

Cytat:Czy to jedyny reżyser, który wie jak śmiesznie wyglądałby Wolverine w żółto-niebieskim stroju? I Iron Man w czerwono-zółtej zbroi?
I Superman w niebieskim wdzianku z czerwoną pelerynką :P


- military - 07-08-2007

Superman musiał tak wyglądać bo ma kolory narodowej flagi USA, to symbol tego państwa, jakakolwiek zmiana byłaby profanacją świętości. :P


- Akaki - 07-08-2007

Się zacznie... :D

Bo generalnie Iron Man powinien mieć czarny pancerz, a najlepiej to w panterkę & barwy maskujące. A tak właściwie to po co mu pancerz, wystarczyłaby kamizelka kuloodporna i jetpack. Zresztą, jaki tam jetpack, rozkładana surowa i ascetyczna lotnia... :D


- D'mooN - 08-08-2007



Iron Man's new kick-ass abilities! ;)


- Oconnel - 08-08-2007

Wracając do tematu. Oto OFICJALNY wygląd Ironmen-a.

[Obrazek: 482dc9a1e214d12f.jpg]

EDIT:
I don't like it.


- Mierzwiak - 10-09-2007

http://www.apple.com/trailers/paramount/ironman/

Trailer, ten sam materiał co na Comic-Con. Fajne, ale zdania na temat pierwszego kostiumu-beki nie zmieniam.


- Mefisto - 10-09-2007

trailerek spoko - zapowiada fajny klimacik. Sam Iron nigdy mnie nie grzał więc i tak nie czekam bóg wie na co :D


- Mierzwiak - 04-10-2007

Fajny plakacik:

[Obrazek: ironmangiantteasergk2.th.jpg]


- MOLQ - 04-10-2007

Mierzwiak ,przyznaj sie co brales :D :D ??


- Mierzwiak - 04-10-2007

What?