![]() |
|
mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +--- Wątek: mother! (2017) reż. Darren Aronofsky (/Thread-mother-2017-re%C5%BC-Darren-Aronofsky--4497) |
RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Reno - 15-08-2017 bo takie wydarzenie zapewne nie miało miejsca... RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017 Dziennikarze filmowi z Los Angeles rowniez otrzymali promocyjne ciasto w wisniowej glazurze. An impressively gross cake just arrived at my doorstep, promoting Darren Aronofsky's "mother!" Do I dig in? https://mobile.twitter.com/kylebuchanan/status/897160809624645633/photo/2 RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017 Jest nowy zwiastun, ulubiony przez rezysera, plus takie cos z okazji urodzin aktorki: https://mobile.twitter.com/JenLawFilms/status/897612251829592065/video/1 RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Mierzwiak - 16-08-2017 Z ciekawości, założyłeś konto na forum tylko po to żeby robić PR temu filmowi? RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Reno - 16-08-2017 Na to wygląda. Jeśli ten news to nie fake, to ta kampania marketingowa robi się coraz dziwniejsza. Jeszcze się okaże, że jest ciekawsza niż sam film. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017 Hey, na Filmwebie normalnie sie udzielam, ale od paru tygodni jest tam padaka, wiec tutaj zagladam w nadziei na interesujaca dyskusje. Na angielskich forach goraco jest w sprawie filmu mother!, chociaz nikt filmu jeszcze nie widzial to jest on wymieniany na kandydata do Oscarow paradoksalnie. Rozkminka z plakatow oraz trailera siega zenitu na reddicie ì tweeterze. Sam Aronofski osobiscie polubil moja rozkminke dotyczaco tajemniczego symbolu ì nawiazanych do nich starozytnych run. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017 We wtorek w moim telefonie dostaje info: Darren Aronofski likes your tweet. Bardzo mile, tymbardziej iz pochodzi to z oficjalnego profilu rezysera Nawiazalam do znaczenia run Wendehorn, prawdopodobnie symbolu kultu, na ktorego czele stoi Bardem. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - SonnyCrockett - 16-08-2017 Paranoja zemsty pewnych użytkowników jest ogromna ale że nowi użytkownicy lgną akurat wyłącznie do tego filmu jest co najmniej zastanawiające. :) RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 17-08-2017 Kto tu ma paranoję, jak dwie osoby to już "lgną" a pierwszą rzeczą którą się tu słyszy to że się jest jakimś underem czy czymś.... TV spot: RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 17-08-2017 (16-08-2017, 14:06)lalique21 napisał(a): We wtorek w moim telefonie dostaje info: Darren Aronofski likes your tweet. To napewno nie odkryłes niczego co by sugerowało jakieś fabularne rozwiązania. Albo likuje każdy tweet o teorii. Acz fakt, za granica hype na film wydaje sie spory. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 17-08-2017 Ja chyba zbyt agresywnie do neigo tweetuje bo moich jeszcze nie polubił....albo zbyt trafne były :P RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 17-08-2017 Nie chcac byc goloslowna wklejam link ze screenem z telefonu. Na tweeterze jestem od tygodnia. Piewszego lajka dostalam od Aranofski'ego a drugiego od malarza Jamesa Jeana, autora posterow do mother. Oni raczej w ogole nie lajkuja. http://wstaw.org/w/4CeY/linki/ Ciekawe czy moja teoria z runami wendehorn jako symbolu sekty, na czele ktorej stoi Bardem, sie sprawdzi. I czy rzeczywiscie na sukni krwia jest wymazane Eve po hebrajsku. Ponoc imiona bohaterow to Grace I Eli. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 18-08-2017 (17-08-2017, 22:47)lalique21 napisał(a): Nie chcac byc goloslowna wklejam link ze screenem z telefonu. Na tweeterze jestem od tygodnia. Piewszego lajka dostalam od Aranofski'ego a drugiego od malarza Jamesa Jeana, autora posterow do mother. Oni raczej w ogole nie lajkuja. Chyba Entertainment Weekly potwierdziło te imiona. Darren też na reddit próbuje śmigać, więc ogółem jest przyjazny fanom :) RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 18-08-2017 Hurrah! Darren Aronofski uaktywnil sie na reddicie. Odpisuje na posty. Od niego dostalam osobista odpowiedz odnosie sekretow ukrytych w posterze oraz zwiastunach. Tym genialnym rezyserem jaralam sie od czasow Requiem, a teraz bam, moge z nim osobiscie porozmawiac. Moze I Wy przylaczycie sie do dyskusji? https://www.reddit.com/user/MotherMovie/comments/6tuzuf/something_new_shortly/ RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017 Pfff, mi Bagiński na Facebooku odpowiedział=widział mojego face=prawie sie znamy=mam lepsze kontakty z twórcami niż wy (nie licząc Mentala). I sie nie chwale. A tak swoja droga do Aronofsky i tak jest lata świetlne za Gunnem jeśli chodzi o kontakt z widzami (bo poziom kina jest rzecz jasna nieporównywalny) RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Pelivaron - 18-08-2017 Kto to Bagiński? RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017 Gośc od popularnych, wielkich filmów jak "Katedra" czy najlepszej sagi fantasy w historii polskiego kina (Legend) RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 18-08-2017 Nowy plakat dzis sie ukazal I jest on zerzniety z plakatu Dziecka Rosemary. RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Mierzwiak - 18-08-2017 Wklejenie linka do tego plakatu było problemem bo...? RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017 Bo stażyści nie lubia sie przepracowywać. Ja tam żadnego nowego plakatu nigdzie nie widze. |