Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12)
+--- Wątek: mother! (2017) reż. Darren Aronofsky (/Thread-mother-2017-re%C5%BC-Darren-Aronofsky--4497)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Reno - 15-08-2017

bo takie wydarzenie zapewne nie miało miejsca...


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017

Dziennikarze filmowi z Los Angeles rowniez otrzymali promocyjne ciasto w wisniowej glazurze.
An impressively gross cake just arrived at my doorstep, promoting Darren Aronofsky's "mother!" Do I dig in? https://mobile.twitter.com/kylebuchanan/status/897160809624645633/photo/2


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017

Jest nowy zwiastun, ulubiony przez rezysera, plus takie cos z okazji urodzin aktorki:
https://mobile.twitter.com/JenLawFilms/status/897612251829592065/video/1


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Mierzwiak - 16-08-2017

Z ciekawości, założyłeś konto na forum tylko po to żeby robić PR temu filmowi?


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Reno - 16-08-2017

Na to wygląda. Jeśli ten news to nie fake, to ta kampania marketingowa robi się coraz dziwniejsza. Jeszcze się okaże, że jest ciekawsza niż sam film.


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017

Hey, na Filmwebie normalnie sie udzielam, ale od paru tygodni jest tam padaka, wiec tutaj zagladam w nadziei na interesujaca dyskusje. Na angielskich forach goraco jest w sprawie filmu mother!, chociaz nikt filmu jeszcze nie widzial to jest on wymieniany na kandydata do Oscarow paradoksalnie. Rozkminka z plakatow oraz trailera siega zenitu na reddicie ì tweeterze. Sam Aronofski osobiscie polubil moja rozkminke dotyczaco tajemniczego symbolu ì nawiazanych do nich starozytnych run.


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 16-08-2017

We wtorek w moim telefonie dostaje info: Darren Aronofski likes your tweet.
Bardzo mile, tymbardziej iz pochodzi to z oficjalnego profilu rezysera
Nawiazalam do znaczenia run Wendehorn, prawdopodobnie symbolu kultu, na ktorego czele stoi Bardem.


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - SonnyCrockett - 16-08-2017

Paranoja zemsty pewnych użytkowników jest ogromna ale że nowi użytkownicy lgną akurat wyłącznie do tego filmu jest co najmniej zastanawiające. :)


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 17-08-2017

Kto tu ma paranoję, jak dwie osoby to już "lgną" a pierwszą rzeczą którą się tu słyszy to że się jest jakimś underem czy czymś....

TV spot:



RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 17-08-2017

(16-08-2017, 14:06)lalique21 napisał(a): We wtorek w moim telefonie dostaje info: Darren Aronofski likes your tweet.
Bardzo mile, tymbardziej iz pochodzi to z oficjalnego profilu rezysera
Nawiazalam do znaczenia run Wendehorn, prawdopodobnie symbolu kultu, na ktorego czele stoi Bardem.

To napewno nie odkryłes niczego co by sugerowało jakieś fabularne rozwiązania. Albo likuje każdy tweet o teorii.

Acz fakt, za granica hype na film wydaje sie spory.


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 17-08-2017

Ja chyba zbyt agresywnie do neigo tweetuje bo moich jeszcze nie polubił....albo zbyt trafne były :P


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 17-08-2017

Nie chcac byc goloslowna wklejam link ze screenem z telefonu. Na tweeterze jestem od tygodnia. Piewszego lajka dostalam od Aranofski'ego a drugiego od malarza Jamesa Jeana, autora posterow do mother. Oni raczej w ogole nie lajkuja.
http://wstaw.org/w/4CeY/linki/
Ciekawe czy moja teoria z runami wendehorn jako symbolu sekty, na czele ktorej stoi Bardem, sie sprawdzi. I czy rzeczywiscie na sukni krwia jest wymazane Eve po hebrajsku. Ponoc imiona bohaterow to Grace I Eli.


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - harlequinade - 18-08-2017

(17-08-2017, 22:47)lalique21 napisał(a): Nie chcac byc goloslowna wklejam link ze screenem z telefonu. Na tweeterze jestem od tygodnia. Piewszego lajka dostalam od Aranofski'ego a drugiego od malarza Jamesa Jeana, autora posterow do mother. Oni raczej w ogole nie lajkuja.
http://wstaw.org/w/4CeY/linki/
Ciekawe czy moja teoria z runami wendehorn jako symbolu sekty, na czele ktorej stoi Bardem, sie sprawdzi. I czy rzeczywiscie na sukni krwia jest wymazane Eve po hebrajsku. Ponoc imiona bohaterow to Grace I Eli.

Chyba Entertainment Weekly potwierdziło te imiona. Darren też na reddit próbuje śmigać, więc ogółem jest przyjazny fanom :)


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 18-08-2017

Hurrah! Darren Aronofski uaktywnil sie na reddicie. Odpisuje na posty. Od niego dostalam osobista odpowiedz odnosie sekretow ukrytych w posterze oraz zwiastunach. Tym genialnym rezyserem jaralam sie od czasow Requiem, a teraz bam, moge z nim osobiscie porozmawiac. Moze I Wy przylaczycie sie do dyskusji?
https://www.reddit.com/user/MotherMovie/comments/6tuzuf/something_new_shortly/


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017

Pfff, mi Bagiński na Facebooku odpowiedział=widział mojego face=prawie sie znamy=mam lepsze kontakty z twórcami niż wy (nie licząc Mentala).

I sie nie chwale.
A tak swoja droga do Aronofsky i tak jest lata świetlne za Gunnem jeśli chodzi o kontakt z widzami (bo poziom kina jest rzecz jasna nieporównywalny)


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Pelivaron - 18-08-2017

Kto to Bagiński?


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017

Gośc od popularnych, wielkich filmów jak "Katedra" czy najlepszej sagi fantasy w historii polskiego kina (Legend)


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - lalique21 - 18-08-2017

Nowy plakat dzis sie ukazal I jest on zerzniety z plakatu Dziecka Rosemary.


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Mierzwiak - 18-08-2017

Wklejenie linka do tego plakatu było problemem bo...?


RE: Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky - Kuba - 18-08-2017

Bo stażyści nie lubia sie przepracowywać.

Ja tam żadnego nowego plakatu nigdzie nie widze.