![]() |
|
Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Botoks (2017) reż. Patryk Vega (/Thread-Botoks-2017-re%C5%BC-Patryk-Vega--4701) |
RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Mierzwiak - 03-10-2017 (03-10-2017, 10:02)Capt. Nascimento napisał(a): "Last Minute", "Ciacho", nowy "Hans Kloss" - jasno widać że jak tylko Vega wychodzi poza szablon Pitbulla to robi kino blisko poziomu Kac Wawy (czyli najgłębsze szambo)A piszesz o tym w kontekście jadącego na szablonie Pitbulla Botoksu bo...? RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Capt. Nascimento - 03-10-2017 No bez jaj, trochę poza schemat wyszedł. Piszę bo co by nie mówić Pitbulle również zarabiały mnóstwo kasy, ale jakiś tam jeszcze poziom trzymały (średnio-niski). Reszta już nie... co dowodzi, że z Vegi jest bardzo kiepski reżyser. f.lamer napisał(a):z pewnością mocno przeżywa te wszystkie negatywne recenzje 1. Ta, bo żaden reżyser nie marzy o kręceniu zajebistych, wybitnych filmów... a wyłącznie o grubej kasie za gnioty. 2. To żaden argument, tak samo można bronić każdego beznadziejnego reżysera, ale to nie ma nic do rzeczy. My tu oceniamy film, a co tam wewnętrznie przeżywa Patryk Vega to chyba nikogo nie obchodzi. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Mental - 03-10-2017 Vega jest wygrywizm w czystej postaci. Gówniany reżyser i beztalencie najbardziej kasowym twórcą w III RP :) RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Gal Anonim - 03-10-2017 W krainie ślepców jednooki jest królem. :) Tfu, znaczy, łysy. :) RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Arahan - 03-10-2017 Vega to filmowy analfabeta. Wyszedł mu pierwszy Pitbull i tyle. Reszta to gówno. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Pitero - 03-10-2017 "Służby specjalne" były całkiem ok, zwłaszcza wątek Janusza Chabiora, no i dwa następne Pitbulle też były do obejrzenia, nawet widziałem je więcej niż raz. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Bzyku - 04-10-2017 W dzisiejszym odcinku Kuby Wojewódzkiego była m.in. Agnieszka Dygant i zdradziła, że będzie grała w następnym filmie Vegi. Film ma być o mafii. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - zdzichon - 04-10-2017 Agnieszka Dygant to największy miskast tych filmów. Tak bardzo sie stara i tak bardzo nie wychodzą jej te role twardych lasek, że aż boli to oglądać. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - simek - 04-10-2017 (03-10-2017, 18:45)Capt. Nascimento napisał(a): 2. To żaden argument, tak samo można bronić każdego beznadziejnego reżysera.Nie każdy beznadziejny reżyser kręci najbardziej kasowy film roku, powiedziałbym nawet, że właściwie żaden beznadziejny reżyser tego nie osiąga, więc argument jest jak najbardziej ok. Trzeba się z tym pogodzić: Botoks może być słaby, ale Vega idealnie trafia w potrzeby polskiej publiczności i zbija na tym miliony. Z nim to tak, jakby nazywać producenta jakichś ochydnych chrupek marnym biznesmenem, bo to gówniane jedzenie. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - zdzichon - 04-10-2017 (04-10-2017, 09:39)simek napisał(a): powiedziałbym nawet, że właściwie żaden beznadziejny reżyser tego nie osiąga Jednemu sie ewidentnie udało Cytat:Trzeba się z tym pogodzić: Botoks może być słaby, ale Vega idealnie trafia w potrzeby polskiej publiczności i zbija na tym miliony. Z nim to tak, jakby nazywać producenta jakichś ochydnych chrupek marnym biznesmenem, bo to gówniane jedzenie. Ale to nie świadczy o tym, że nie jest beznadziejnym reżyserem (bo jest) tylko o tym, że jest świetnym biznesmenem (z czym sie chyba nikt nie kłóci), który na pełnej cynie robi padliny dla specyficznej publiczności. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Dr Strangelove - 04-10-2017
RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - szopman - 04-10-2017 Grabowski byłby Gandalfem, koksu byłby Aragornem a Stramowski Frodem :) RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Capt. Nascimento - 04-10-2017 simek napisał(a):Nie każdy beznadziejny reżyser kręci najbardziej kasowy film roku, powiedziałbym nawet, że właściwie żaden beznadziejny reżyser tego nie osiąga, więc argument jest jak najbardziej ok. Trzeba się z tym pogodzić: Botoks może być słaby, ale Vega idealnie trafia w potrzeby polskiej publiczności i zbija na tym miliony. Z nim to tak, jakby nazywać producenta jakichś ochydnych chrupek marnym biznesmenem, bo to gówniane jedzenie. Dlatego w kontekście Vegi napisałem kiepski reżyser. No i jednak rozdzieliłbym kasowość filmu od jego jakości. Porównanie do chrupek trafione, z tym że Vega tutaj właśnie jest dobrym biznesmenem sprzedającym gówniane jedzenie. :) RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - simek - 05-10-2017 (04-10-2017, 10:23)zdzichon napisał(a):Jakby wyszedł mu jeden hit a potem same wtopy, to możnaby powiedzieć że mu się udało, a skoro jest sukces po raz kolejny, to ciężko zaprzeczyć że gość znalazł sposób na hit i go konsekwentnie realizuje.(04-10-2017, 09:39)simek napisał(a): powiedziałbym nawet, że właściwie żaden beznadziejny reżyser tego nie osiągaJednemu sie ewidentnie udało RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Reno - 05-10-2017 Zenon Martyniuk robi chyba tak samo. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - simek - 05-10-2017 Myślę, że obaj uważają się za spełnionych artystów i mają do tego pełne prawo. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - zdzichon - 05-10-2017 (05-10-2017, 14:08)simek napisał(a): Myślę, że obaj uważają się za spełnionych artystów i mają do tego pełne prawo. Twoim wnioskiem jest Boxoffice=jakość? Bo nie jestem pewien. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - Reno - 05-10-2017 (05-10-2017, 14:08)simek napisał(a): Myślę, że obaj uważają się za spełnionych artystów i mają do tego pełne prawo. Nie hejtuję, ale nie wiem czy to przypadkiem nie mówi więcej od odbiorcach, niż artyście. RE: Botoks (2017) reż. Patryk Vega - simek - 05-10-2017 Moim wnioskiem jest to, że sukces można mierzyć albo nagrodami i recenzjami, albo box officem, więc Vega sukces jak najbardziej odniósł, do tego nieprzypadkowy, bo zdarzający się mój już któryś raz. Botoks (2017) reż. Patryk Vega - srebrnik - 05-10-2017 To jedno. Druga sprawa jest taka, że Vega nie sprawia wrażenia cynika. Podobnie jak Zenek trochę. Mam wrażenie, że on naprawdę wierzy, że te jego "Botoksy" i "Pitbulle" to świetne kino. Pewnie wręcz sam lubi te swoje filmy oglądać. |