![]() |
|
Yellowstone (Paramount, 2018-) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Yellowstone (Paramount, 2018-) (/Thread-Yellowstone-Paramount-2018--4804) |
RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 20-01-2019 Jaram sie jak las. A kurtka zacna, bije z niej obraz prawdziwego mezczyzny:) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Bibliomisiek - 20-01-2019 Zacna. 129 USD = 486 PLN, dostawa na świat gratis: https://americasuits.com/rip-wheeler-yellowstone-jacket RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 04-02-2019 RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - michax - 04-04-2019 RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Paszczak - 04-04-2019 No. Niech sobie popatrzą ci wszyscy, którzy ostatnimi czasy używają na tym forum imienia epy nadaremno. Tak wygląda epa. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 04-04-2019 Cytat:Tak wygląda epa. Dzisiejsza młodzież nie zrozumie. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - yacajackowski - 06-04-2019 Oj czekam, pierwszy sezon kocham bezwarunkowo. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 12-04-2019 W sobote o 20 na paramount pictures pierwszy odcinek drugiego sezonu. Trailer w pytke, czekam mocno:) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Corn - 12-04-2019 Chyba pierwszego. Drugi ma być jakoś w wakacje ;) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Paszczak - 12-04-2019 Właśnie. Już się ucieszyłem, a drugi sezon dopiero 19 czerwca ma premierę. Wiedziałem, że opinii Danusa nie można traktować poważnie, ale najwyraźniej niczego co napisze nie można. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - patyczak - 12-04-2019 Kanał nazywa się "Paramount Channel", a nie "picture" i program telewizyjny pokazuje mi, że leci nie o 20:00, tylko o 0:20 w sobotę (a o 22:15 dzisiaj), więc Danus popełnił kilka błędów, ale i tak bardzo dziękuję, bo chciałem to zobaczyć! RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Danus - 12-04-2019 Przepraszam, ale tak sie podniecilem drugim sezonem, ze reklama na Paramount Channel, ktora swoja droga byla bardzo ogolna bez wskazania, który to sezon przyslonila mi rozsadne myslenie. Ps. Paszczak, spierdalaj:) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - slepy51 - 20-06-2019 Warto odkopać, w końcu wraca najlepszy serial ostatnich lat - dziś/wczoraj premiera 2 sezonu; potwierdzili oficjalnie też sezon z numerkiem 3. Bonus: RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 20-06-2019 No i to jest życie - ranczo, preria, kapelusz kowbojski i broń w siodle. Beth wspomina moment, kiedy pierwsza raz zobaczyła Ripa: RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - slepy51 - 22-06-2019 RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Paszczak - 30-06-2019 Jak wrażenia po pierwszych dwóch odcinkach? Bo u mnie mocno mieszane. Nieszczególnie podoba mi się resetowanie wątków z poprzedniego sezonu (choroba Duttona, wieszanie), a jeszcze mniej postępujący bajzel na ranczu. Krnąbrny murzaj i cwel z gitarą się panoszą, Kayce daje kolejne dowody swej ogólnej cipowatości, Rip jest chamsko postponowany przez wszystkich poza Beth, Spoko Wodza prawie nie ma... Źle się dzieje w Yellowstone. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - zdzichon - 08-08-2019 I jak? Dalej źle się dzieje w Yellowstone? Przymierzałem się do 2 sezonu, ale po burzy entuzjazmu przy okazji pierwszego nie zostało ani śladu, więc nie wiem czy jest sens tracić czas. Tyle tego teraz. Naprawdę jest tak źle że skomentowała jedna osoba? RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Mental - 09-08-2019 Ja czekam, aż wyjdzie cały drugi sezon. Dlatego milczę w temacie. RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - yacajackowski - 09-08-2019 (09-08-2019, 01:05)Mental napisał(a): Ja czekam, aż wyjdzie cały drugi sezon. Dlatego milczę w temacie. Ja też, nie lubię oglądać seriali i czekać na kolejny odcinek tydzień :) RE: Yellowstone (reż. Taylor Sheridan) - Snuffer - 10-08-2019 Pierwszy odcinek był tak pozbawionym ikry zapychaczem (z doslownie jedna ciekawa scena ale tez niezamierzenie komiczna momentami), ze chyba go nawet nie skończyłem. Dam jednak szanse bo lubie ten serial bardzo, również poczekam na całość. |