![]() |
|
Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Zbieractwo, czyli plakaty, ulotki itp. (/Thread-Zbieractwo-czyli-plakaty-ulotki-itp--735) |
- Fryta - 10-09-2009 Oryginał. A co do ramek, w Ikea sa fajne za 39,99. 100x70cm. Plakat Avatara jest własnie w takiej ramce. - majlo - 10-09-2009 Mam pewne wątpliwości, dzwoniłem właśnie do jednego sprzedawcy i jak się dowiedziałem grubość plexi to 0,85 mm. Czy Wy też macie takie chudzinki, czy coś masywniejszego? Bo wydaje mi się, że ledwie milimetrowe płyty, a raczej płytki, plexi nawet nie przeżyją przesyłki... - military - 10-09-2009 One są pakowane w grube tektury, więc spokojnie przeżyją. W końcu do tej ikei też je musieli jakoś przetransportować, no nie?:) [ Dodano: Czw Wrz 10, 2009 16:39 ] A, dodatkowym zabezpieczeniem jest folia przylepiona z obu stron części przezroczystej, więc nie pękaj.:) - Predator895 - 18-09-2009 Przytulny kącik :D
- majlo - 18-09-2009 Predator895 napisał(a):One są pakowane w grube tektury, więc spokojnie przeżyją. W końcu do tej ikei też je musieli jakoś przetransportować, no nie?:) No w zeszłym tygodniu zapłaciłem i jeszcze nie ma, a koleś podobno kurierem śle. - military - 18-09-2009 A dostałeś powiadomienie o wysyłce? Bo ja też czekałem na kuriera kiedyś, a okazało się że na magazynie nie mieli.:) - majlo - 22-09-2009 Nie dostałem. Wczoraj maila napisałem do sprzedawcy. Odpisał mi, że paczka nadana. No cóż, jak będę czekał 2 tyg. to najwyżej "nega" zarobi. [ Dodano: Wto Wrz 22, 2009 21:40 ] OK, na poczatek taki zestawik:
- Craven - 23-09-2009 2x bękarty? Aż tak? - Fryta - 23-09-2009 Metro strachu? Aż tak? :twisted: - majlo - 23-09-2009 Craven napisał(a):2x bękarty? Aż tak?Az tak. :) Fryta napisał(a):Metro strachu? Aż tak? :twisted:Hehe, a z tym MS to akurat bylo tak, ze mialem to po prostu na stanie. Na pewno nastapi jakas zmiana na tej pozycji w niedalekiej przyszlosci. ;) Docelowo i tak mam zamiar umiescic kadry z filmow, nie plakaty. - kubek - 26-09-2009 Ja teraz muszę polować na plakat do filmu "Moje Winnipeg", gdyby ktoś miał jakiś dostęp i mógł załatwić to chętnie kupię taki plakacik, nawet bardzo chętnie. - Tyler Durden - 26-09-2009 Kurde, jakbyś dał znać wcześniej to ostatniego dnia festiwalu ENH walało się tego trochę luzem po korytarzach kin (nie, nie po podłodze) :) - kubek - 26-09-2009 No właśnie ja nie mogłem żadnego znaleźć, nawet poszedłem do tego salonu Ery, w którym właśnie te plakaty były rozdawane i już ich nie mieli, więc kiszka. Ale i tak te plakaty wydane przez nich były szczerze mówiąc średniej jakości, teraz jest szansa na normalny, ładny, kinowy plakat :wink: - Tyler Durden - 26-09-2009 Wystarczyło pójść do Warszawy, tam widziałem co najmniej kilka :) - Fryta - 03-10-2009 Tylko gdzie taką wielką naklejkę przykleić? - Snappik - 03-10-2009 Szczerze? Czekam na jakiś lepszy plakat. Ten jest za bardzo teaserowy. - Fryta - 08-10-2009 Teaserowy znaczy gorszy? Jest mnóstwo teaser plakatów o niebo lepszych od "późniejszych" Mi się podoba i do tego w gratisie :) - Craven - 08-10-2009 IMO jest fajny jako teaserowy, ale liczyłem na coś ciekawszego i bardziej finałowego. Ale chyba nic nie będzie - już wiszą jebne polskie bannery z półpyszczkami, więc nic innego chyba nie będzie. - Predator895 - 08-10-2009 Ja też moją kopię zarąbałem z kina wraz z gratisową taśmą "Tylko dla ludzi" z Dystryktu :P - Craven - 08-10-2009 Kurde mnie babka zbyła jak chcialem wydębić biały plakat D9 :( trza bedzie poczekac az na allegro beda w jakies ludzkiej cenie. |