Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Najgłupsze teksty z okładek DVD/Plakatów/spotów reklamowych - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: Najgłupsze teksty z okładek DVD/Plakatów/spotów reklamowych (/Thread-Najg%C5%82upsze-teksty-z-ok%C5%82adek-DVD-Plakat%C3%B3w-spot%C3%B3w-reklamowych--788)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Mierzwiak - 27-08-2008

Masz rację, zupełnie zapomniałem o tej komedii romantycznej o Zorro :twisted:


- Eorath - 27-08-2008

Wątek miłosny był ;) Może chcą podkreślić natury głównych bohaterów? :P


- Jakuzzi - 27-08-2008

Mierzwiak napisał(a):Kiedy Zorro poznał Sally...

Rotfl. :)


- majkel78 - 11-09-2008

Okładka DVD Infiltracji Scorsese "Wybitny przykład amerykańskiej klasyki kryminalnej w wykonaniu samego mistrza..." No i wszystko cacy tyle, że ten film jest remakiem Infernal Affairs z Hongkongu :D
czysta amerykańska klasyka made in china??


- Corn - 14-09-2008

http://gfx.filmweb.pl/po/18/92/161892/7209433.3.jpg?l=1221054059000 :lol:


- Mental - 14-09-2008

mały offtop w związku zamieszczonym wyżej plakatem: annette bening - aktorka starzejąca się z niezwykłą klasą - nigdy jeszcze nie wyglądała tak beznadziejnie. przypomina kinge rusin z tvn-u, która jak widzę, to odwracam wzrok.


- Karol - 14-09-2008

Magia photoshopa :roll:.


- Mierzwiak - 14-09-2008

Corn napisał(a):http://gfx.filmweb.pl/po/18/92/161892/7209433.3.jpg?l=1221054059000 :lol:
Film z 1939 to też odpowiedź na Lejdis? :lol: :lol: :lol:


- Snappik - 14-09-2008

A Lejdis to odpowiedź na testosteron, testosteron zaś to odpowiedź na Gorączkę - prawdziwe męskie kino :D


- Corn - 14-09-2008

Karol napisał(a):Magia photoshopa :roll:.
To nie magia raczej, to nieudane czary-mary...


- Mierzwiak - 14-09-2008

Raczej czarna magia. Gdybym nie wiedział, w życiu nie powiedziałbym że ten kobietopodobny twór to Benning.


- Khet - 06-10-2008

Spot TV Monolithu promujący film "Kobiety" - Hollywoodzka odpowiedź na Lejdis!

Litości :)

Teraz ktoś u nas powinien nakręcić "Ja pie**olę!", czyli polską odpowiedź na Mamma Mia!

EDIT

Dobra, nie pierwsza i nie ostatnia wtopa w tym temacie :P


- majkel78 - 07-10-2008

Dziś miałem w rękach nowego Woody'ego Allen'a "Sen Kasandry". Czy ktoś mi może powiedzieć do to jest dźwięk 3.0? To takie stereo jak się zrobi z 2.1 --> 2+1 czy jak?


- Mefisto - 07-10-2008

dźwięk 3.0 masz wtedy, jak ci się walnie jeden głośnik ;)


- Jakuzzi - 07-10-2008

Raczej dwa. ;)


- Mefisto - 07-10-2008

no nie, subwoofer i tak daje przy 3.0... chyba :D


- Mierzwiak - 10-10-2008

Okładka DVD filmu "Kto nigdy nie żył":

Film pokolenia JPII

Litości...


- simek - 10-10-2008

Ale przecież takie hasło bardzo dobrze oddaje naturę tego filmu - wiadomo czego się spodziewać.


- Mierzwiak - 10-10-2008

W sumie. Jedno spojrzenie na napis i już wiem że nie chcę tego oglądać :twisted:


- Don Vito - 10-10-2008

Ze dwa lata temu był w kinach film pod tytułem Maria (albo Maryja) i miał hasło "Odpowiedź na "Pasję" Mela Gibsona". Od razu wiedziałem, że nie chcę tego oglądać :)