![]() |
|
Najgłupsze teksty z okładek DVD/Plakatów/spotów reklamowych - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Najgłupsze teksty z okładek DVD/Plakatów/spotów reklamowych (/Thread-Najg%C5%82upsze-teksty-z-ok%C5%82adek-DVD-Plakat%C3%B3w-spot%C3%B3w-reklamowych--788) |
- Mierzwiak - 27-08-2008 Masz rację, zupełnie zapomniałem o tej komedii romantycznej o Zorro :twisted: - Eorath - 27-08-2008 Wątek miłosny był ;) Może chcą podkreślić natury głównych bohaterów? :P - Jakuzzi - 27-08-2008 Mierzwiak napisał(a):Kiedy Zorro poznał Sally... Rotfl. :) - majkel78 - 11-09-2008 Okładka DVD Infiltracji Scorsese "Wybitny przykład amerykańskiej klasyki kryminalnej w wykonaniu samego mistrza..." No i wszystko cacy tyle, że ten film jest remakiem Infernal Affairs z Hongkongu :D czysta amerykańska klasyka made in china?? - Corn - 14-09-2008 http://gfx.filmweb.pl/po/18/92/161892/7209433.3.jpg?l=1221054059000 :lol: - Mental - 14-09-2008 mały offtop w związku zamieszczonym wyżej plakatem: annette bening - aktorka starzejąca się z niezwykłą klasą - nigdy jeszcze nie wyglądała tak beznadziejnie. przypomina kinge rusin z tvn-u, która jak widzę, to odwracam wzrok. - Karol - 14-09-2008 Magia photoshopa :roll:. - Mierzwiak - 14-09-2008 Corn napisał(a):http://gfx.filmweb.pl/po/18/92/161892/7209433.3.jpg?l=1221054059000 :lol:Film z 1939 to też odpowiedź na Lejdis? :lol: :lol: :lol: - Snappik - 14-09-2008 A Lejdis to odpowiedź na testosteron, testosteron zaś to odpowiedź na Gorączkę - prawdziwe męskie kino :D - Corn - 14-09-2008 Karol napisał(a):Magia photoshopa :roll:.To nie magia raczej, to nieudane czary-mary... - Mierzwiak - 14-09-2008 Raczej czarna magia. Gdybym nie wiedział, w życiu nie powiedziałbym że ten kobietopodobny twór to Benning. - Khet - 06-10-2008 Spot TV Monolithu promujący film "Kobiety" - Hollywoodzka odpowiedź na Lejdis! Litości :) Teraz ktoś u nas powinien nakręcić "Ja pie**olę!", czyli polską odpowiedź na Mamma Mia! EDIT Dobra, nie pierwsza i nie ostatnia wtopa w tym temacie :P - majkel78 - 07-10-2008 Dziś miałem w rękach nowego Woody'ego Allen'a "Sen Kasandry". Czy ktoś mi może powiedzieć do to jest dźwięk 3.0? To takie stereo jak się zrobi z 2.1 --> 2+1 czy jak? - Mefisto - 07-10-2008 dźwięk 3.0 masz wtedy, jak ci się walnie jeden głośnik ;) - Jakuzzi - 07-10-2008 Raczej dwa. ;) - Mefisto - 07-10-2008 no nie, subwoofer i tak daje przy 3.0... chyba :D - Mierzwiak - 10-10-2008 Okładka DVD filmu "Kto nigdy nie żył": Film pokolenia JPII Litości... - simek - 10-10-2008 Ale przecież takie hasło bardzo dobrze oddaje naturę tego filmu - wiadomo czego się spodziewać. - Mierzwiak - 10-10-2008 W sumie. Jedno spojrzenie na napis i już wiem że nie chcę tego oglądać :twisted: - Don Vito - 10-10-2008 Ze dwa lata temu był w kinach film pod tytułem Maria (albo Maryja) i miał hasło "Odpowiedź na "Pasję" Mela Gibsona". Od razu wiedziałem, że nie chcę tego oglądać :) |