![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
- Jakuzzi - 03-04-2009 Wychodzi, ze tak. - Mental - 03-04-2009 a zatem specjalnie dla ciebie: no to jest rzeczywiście nędza, płacz i zgrzytanie zębów. z dopiskiem: plakat mierzwiaka 10x lepszy. teraz pasi?:) - Mefisto - 03-04-2009 Glut napisał(a):No tak, tylko że 'Crime Saga' to nie wymysł Mierzwiaka, tekst jest obecny na każdym posterze do Gorączki. no jakoś ten poniżej, zapodany przez Monikę nie ma takiego cuda :> - Jakuzzi - 03-04-2009 Mental napisał(a):a zatem specjalnie dla ciebie: Zauwazylem to juz przy poprzednim poscie. Dlatego napisalem: wychodzi, ze tak. ;) - Glut - 03-04-2009 Mefisto napisał(a):Glut napisał(a):No tak, tylko że 'Crime Saga' to nie wymysł Mierzwiaka, tekst jest obecny na każdym posterze do Gorączki. Rzeczywiście, no ale na tym z pociągiem ( http://i237.photobucket.com/albums/ff55/bggruff/HeatPoster.jpg?t=1238780072 ) jest. - Mierzwiak - 08-04-2009 Inspirowany kategorią wiekową nowego Terminatora oraz plakatem Transformers - panie i panowie, zajebiaszczy poster Terminator Salvation:
- Bucho - 08-04-2009 Hehehe, niezle, niezle. Dobija mnie ta usmiechnieta morda Terminatora, ale to juz zupelnie inna historia ;) - Danus - 08-04-2009 Mierzwiak świetne. Ile razy patrzę na te gęby terminatorów to zrywam boki. Są po prostu śmieszne. Ten nowy terminator to będzie "świetny film" :lol: - Mental - 08-04-2009 plakat może byłby śmieszny, gdyby nie to, że film będzie dokładnie taki jak na załączonym obrazku. tak czy siak, dobra robota, mierzwiak - czujesz klimat:) - jarod - 09-04-2009 Watch and learn Mr Cameron, Robot Violence and intense sequences of sci - fi action... Uśmiałem się... Ale zapomniałeś dopisać The Movie of creator of Charlies Angels... - Mierzwiak - 09-04-2009 Dzięki, jarod, jak mogłem o tym zapomnieć?! Uaktualniona wersja:)
- Mefisto - 09-04-2009 dobre :D - Ronaldinho - 09-04-2009 Doskonały plakat, dobra robota. Ja bym tylko przesunął "A McG FILM" na środek w tą czarną lukę na Bale'u i wysłał na jakiś konkurs :) - Mefisto - 18-04-2009 znowu nieco zabawy ;)
- Huntersky - 13-05-2009 Taki tam tizerowy poster filmu Half-Life, który mam nadzieję, że zostanie kiedyś zrealizowany przez godnych tego przedsięwzięcia ludzi: :)
- jarod - 22-05-2009 Mierzwiak, miej litość... Kogo w dzisiejszych czasach przekona czarno - biały plakat? gdzie pomarańczowe tło, ja się pytam? - Snuffer - 22-05-2009 Spoko wodza, Mierzwiak za namową młodocianego kinomana wprowadzi zmiany które sprawią że plakat trafi do każdego młodzieńca oczekującego porządnego kina! <ok> - Mierzwiak - 22-05-2009 Doszedłem do wniosku że nowe pokolenie kinomanów powinno dostać remake Heat. Film Manna jak wiemy wciąż broni się realistycznymi odgłosami wystrzałów, ale dzisiaj ta ramotka bardziej śmieszny niż emocjonuje, w dodatku przez większość czasu nic tam się nie dzieje. Moja propozycja: ![]() Specjalne podziękowania dla Snuffera za przypomnienie mi o iskrach! Uprzedzając pytania: - Tak, zamiast Vala Kilmera jest kobieta. Wszak chłopcy też muszą mieć na co popatrzeć. - Nie, Miley Cyrus się nie nadaje : ) - Gal Anonim - 23-05-2009 Ten remake HEAT to najbardziej oczekiwany przeze mnie film najbliższej dekady! - Negrin - 23-05-2009 Dowcipne, ale wklejenie tej foty Megan Fox to Ci, Mierzwiak, nie wyszło :) |