Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



- Jakuzzi - 03-04-2009

Wychodzi, ze tak.


- Mental - 03-04-2009

a zatem specjalnie dla ciebie:

no to jest rzeczywiście nędza, płacz i zgrzytanie zębów.
z dopiskiem: plakat mierzwiaka 10x lepszy.

teraz pasi?:)


- Mefisto - 03-04-2009

Glut napisał(a):No tak, tylko że 'Crime Saga' to nie wymysł Mierzwiaka, tekst jest obecny na każdym posterze do Gorączki.

no jakoś ten poniżej, zapodany przez Monikę nie ma takiego cuda :>


- Jakuzzi - 03-04-2009

Mental napisał(a):a zatem specjalnie dla ciebie:
no to jest rzeczywiście nędza, płacz i zgrzytanie zębów.

Zauwazylem to juz przy poprzednim poscie.
Dlatego napisalem: wychodzi, ze tak. ;)


- Glut - 03-04-2009

Mefisto napisał(a):
Glut napisał(a):No tak, tylko że 'Crime Saga' to nie wymysł Mierzwiaka, tekst jest obecny na każdym posterze do Gorączki.

no jakoś ten poniżej, zapodany przez Monikę nie ma takiego cuda :>

Rzeczywiście, no ale na tym z pociągiem ( http://i237.photobucket.com/albums/ff55/bggruff/HeatPoster.jpg?t=1238780072 ) jest.


- Mierzwiak - 08-04-2009

Inspirowany kategorią wiekową nowego Terminatora oraz plakatem Transformers - panie i panowie, zajebiaszczy poster Terminator Salvation:

[Obrazek: t4tf.th.jpg]


- Bucho - 08-04-2009

Hehehe, niezle, niezle. Dobija mnie ta usmiechnieta morda Terminatora, ale to juz zupelnie inna historia ;)


- Danus - 08-04-2009

Mierzwiak świetne. Ile razy patrzę na te gęby terminatorów to zrywam boki. Są po prostu śmieszne. Ten nowy terminator to będzie "świetny film" :lol:


- Mental - 08-04-2009

plakat może byłby śmieszny, gdyby nie to, że film będzie dokładnie taki jak na załączonym obrazku.
tak czy siak, dobra robota, mierzwiak - czujesz klimat:)


- jarod - 09-04-2009

Watch and learn Mr Cameron, Robot Violence and intense sequences of sci - fi action... Uśmiałem się... Ale zapomniałeś dopisać The Movie of creator of Charlies Angels...


- Mierzwiak - 09-04-2009

Dzięki, jarod, jak mogłem o tym zapomnieć?! Uaktualniona wersja:)

[Obrazek: t4tf.th.jpg]


- Mefisto - 09-04-2009

dobre :D


- Ronaldinho - 09-04-2009

Doskonały plakat, dobra robota. Ja bym tylko przesunął "A McG FILM" na środek w tą czarną lukę na Bale'u i wysłał na jakiś konkurs :)


- Mefisto - 18-04-2009

znowu nieco zabawy ;)
[Obrazek: oczyy.th.jpg]


- Huntersky - 13-05-2009

Taki tam tizerowy poster filmu Half-Life, który mam nadzieję, że zostanie kiedyś zrealizowany przez godnych tego przedsięwzięcia ludzi: :)
[Obrazek: 4814ba6512a94cb2m.png]


- jarod - 22-05-2009

Mierzwiak, miej litość... Kogo w dzisiejszych czasach przekona czarno - biały plakat? gdzie pomarańczowe tło, ja się pytam?


- Snuffer - 22-05-2009

Spoko wodza, Mierzwiak za namową młodocianego kinomana wprowadzi zmiany które sprawią że plakat trafi do każdego młodzieńca oczekującego porządnego kina! <ok>


- Mierzwiak - 22-05-2009

Doszedłem do wniosku że nowe pokolenie kinomanów powinno dostać remake Heat. Film Manna jak wiemy wciąż broni się realistycznymi odgłosami wystrzałów, ale dzisiaj ta ramotka bardziej śmieszny niż emocjonuje, w dodatku przez większość czasu nic tam się nie dzieje. Moja propozycja:

[Obrazek: heatremake.jpg]

Specjalne podziękowania dla Snuffera za przypomnienie mi o iskrach!

Uprzedzając pytania:
- Tak, zamiast Vala Kilmera jest kobieta. Wszak chłopcy też muszą mieć na co popatrzeć.
- Nie, Miley Cyrus się nie nadaje : )


- Gal Anonim - 23-05-2009

Ten remake HEAT to najbardziej oczekiwany przeze mnie film najbliższej dekady!


- Negrin - 23-05-2009

Dowcipne, ale wklejenie tej foty Megan Fox to Ci, Mierzwiak, nie wyszło :)