![]() |
|
Interstellar (2014) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy zagraniczne (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-zagraniczne--12) +---- Dział: Filmy Christophera Nolana (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-Christophera-Nolana--60) +---- Wątek: Interstellar (2014) (/Thread-Interstellar-2014--3183) |
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Badus - 26-09-2014 Wybacz koleś, ale nie potrafię wejść do tego mentalnego bajora, z którego wypluwasz swoje dupotezy. Mem Ci na drogę, odezwij się po premierze filmu jak będzie o czym dyskutować zamiast toczyć deliryczną gównoburzę. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - patyczak - 26-09-2014 Nie neguję tego, że Interstellar może nawiązywać do ducha Kubricka czy Spielberga. Neguję to wszystko, co ty na tej podstawie wnioskujesz. Bo jest bezsensowne i irracjonalne. No, ale nie powinienem się dziwić, bo zaraz to wszystko okaże się żarcikiem
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Cator - 26-09-2014 Rotfl. Wystawianie cienkich jak siki węża powiązań pomiędzy Incepcją, a Matrixem na zasadzie "zrzynania", to dobitna oznaka człowieka, któremu się mylnie wydaje, że popkulturę ma w małym palcu, i że wie jak funkcjonuje. Nie no. Panowie. Zostawmy to już. W tym wątku jest już wystarczająco dużo pieprzenia. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - patyczak - 26-09-2014 Yhy. A Matrix był zżyną z Ghost in the shell, to z kolei było zżyną ze Scotta, który zżynał z Philipa Dicka. Dick też pewnie z czegoś zżynał - za dużo się naczytał tekstów w sanskrycie i walnął go różowy promień z kosmosu, który zainspirował go zapewne filmami z innego wymiaru. Incepcja jest zatem plagiatem fabuły z jakiejś planety jaszczuroludzi! I żaden z tytułów, które wymieniłem nie jest oryginalny i autorski
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Gieferg - 26-09-2014 Można go już zbanować?
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - patyczak - 26-09-2014 Ja jestem za
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Juby - 26-09-2014 (26-09-2014, 14:35)Gieferg napisał(a):Cytat:Serio Gieferg? Nawet jeśli to forum obwieści, że Nolan wrócił do swojej najwyższej formy? Wtedy to było wtedy. Obecnie na forum jest taki hejt na Nolana (porównaj reakcje na cokolwiek opublikowanego o tym filmie, a reakcje na słaby zwiastun nowego filmu Manna), że zachwyty nad Interstellar nie mogą przejść obojętnie. No ale nie będę cię zachęcał jeśli nie chcesz. W filmografii Nolana tylko TDKR mnie cholernie rozczarowało ale nie na tyle, abym na Interstellar nie wybrał się w dniu premiery. PS Być może film trwa dłużej niż wcześniej pisałem. Z napisami końcowymi może być 175 minut. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - military - 27-09-2014 Uwaga, przewiduję twist: oni trafiają na Ziemię w przyszłości / przeszłości / innym wymiarze. Pamiętajcie moje słowa. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Juby - 28-09-2014 RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Predator895 - 28-09-2014 Chyba najlepsza jak do tej pory zajawka promująca nowe filmidło Nolana
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - und3r - 28-09-2014 ...ale i tak dość słaba;] Pamiętacie zwiastuny Incepcji oraz Batmanów? To były dobre zajawki. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Red - 28-09-2014 Ja jestem nastawiony dość neutralnie, a nuż się pozytywnie zaskoczę . Co do zajawek, potwierdzono, że przed Interstellar będą puszczać zwiastun drugiej części Avengersów, niezły dopalacz do wyników w BO .
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - simek - 28-09-2014 Ten dwunożny robocik mnie rozczulił Ciekawe co robi jak się przewróci, merda nogami do wyczerpania baterii?
RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Juby - 28-09-2014 (28-09-2014, 14:44)Red napisał(a): Co do zajawek, potwierdzono, że przed Interstellar będą puszczać zwiastun drugiej części Avengersów, niezły dopalacz do wyników w BO Link bo nie uwierzę? Trailer Avengers powinien być opublikowany wcześniej, pierwsze zwiastuny do Avengers i Iron Mana 3 (taka sama data premiery) pojawiały się już w pierwszej połowie października. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - patyczak - 28-09-2014 Ten robot wygląda niestety przekomicznie i głupio. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Badus - 28-09-2014 To już wiadomo o co chodziło z tymi monolitami u Kubricka. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Craven - 28-09-2014 Nowy gif "haters gonna hate"? ![]() Szkoda, że robot nie jest jednak humanoidalny, tylko będzie jakimś monolitem-transformerem. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - simek - 28-09-2014 Ja hejtuję, bo kółka, albo gąsienice są dużo bardziej niezadownym sposobem na poruszanie się w nieznanym terenie, marsjańskie łaziki z jakichś powodów mają kółka, a nie nóżki. Humanoidalna sylwetka to też nie jest najlepszy sposób na świecie na poruszanie się. Odszczekam wszystko jeśli okaże się, że ten robot może płynnie zmieniać kształty, czy coś, ale na razie nie mam pojęcia jakie jest uzasadnienie tego, że posiada dwie, niezginające się kończyny i wysoko położony środek ciężkości. RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - Gal Anonim - 28-09-2014 No wlasnie, jest jakis sensowny powod, dla ktorego on chodzi? RE: Interstellar (2014) (Reż. Christopher Nolan) - PropJoe - 28-09-2014 Nie hejtujcie. Robot jest wzruszający. Kroczy obok Mefiu jak wierny pies. |