![]() |
|
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24) +--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375) |
RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 18-09-2016 (17-09-2016, 18:09)Mierzwiak napisał(a): Eee, chyba to chyba nie to :P No, widać, że masz gorączkę. :P RE: Batman (temat ogólny) - Szpeku - 03-10-2016 RE: Batman (temat ogólny) - SonnyCrockett - 03-10-2016 Have you ever danced with the devil in the pale moonlight? ![]() :D RE: Batman (temat ogólny) - Szpeku - 03-10-2016 Dobre, no parsknąłem no ;D RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 13-10-2016 Chandler uwielbia Batmana Nolana RE: Batman (temat ogólny) - Cyberman - 25-10-2016 To Chandler nie ma gustu.. Batmany nolana to najgorsze adaptacje komiksu. Jako filmy są znośne, ale jako adaptacje komiksu to kompletna porażka, do tego pretensjonalna i pseudo ambitna. Nolan kojarzy mi się z takim kolegą gejem z liceum, co gadał o homofobii, ale tak naprawdę był głupim graczem MMO, który przeczytał kilka lewicowych memów. Własnie Nolan to dla mnie taki reżyser, co przeczytał 2 stronnicowy poradnik "jak filmy mają byc ambitne i podniosłe" i robi ludzi w bambuko, że robi dobre filmy. RE: Batman (temat ogólny) - Proteus - 09-11-2016 RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 10-11-2016 No dokument z dodatków na DVD/BD dostępny od 2005 roku. No i? Można wiedzieć w jakim celu to wklejałeś? Coś więcej, jakiś komentarz? RE: Batman (temat ogólny) - szopman - 10-11-2016 Bo to jakiś ciekawy materiał związany z filmowym Batmanem i może nie każdy na tym forum go widział? Może wrzucił po to, żeby np. inni użytkownicy tego forum mogli go zobaczyć i później ewentualnie podyskutować (od tego jest właśnie forum) ? Ty jak spamowałeś forum Chrisem jakimś tam to było ok no nie? RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 10-11-2016 Że niby też wklejałem po prostu filmik bez zdania, ani nawet słowa komentarza? Ciekawe. Heheszki z wyborów w tematyce Batmana ![]() XD RE: Batman (temat ogólny) - Krismeister - 12-11-2016 https://www.facebook.com/DonaldTrump/posts/10153266177225725 Donald J. Trump 19 wrzesień 2013 · Everyone should calm down. Ben Affleck is going to do a great job as Batman. Serio ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do Trumpa? RE: Batman (temat ogólny) - Szpeku - 22-11-2016 Motyw z BvS jest nawet słabszy od motywu z B&R :) Choć uwielbiam motywy Zimmera z trylogii Nolana i jeszcze bardziej arcydzieło Elfmana, to jednak król jest jeden... Bo Mask of Phantasm ma najlepszy temat Batmana jak i jest najlepszym filmem o Batmanie ;) RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - shamar - 22-11-2016 (22-11-2016, 00:57)Mierzwiak napisał(a): B&R: 7/10 i czysty fun, masa kultowych dialogów i scen Słaba prowokacja. (21-11-2016, 23:41)Juby napisał(a): B&R poległ przez niezdecydowanych, śpieszących się producentów po wielkim sukcesie BF, ale przynajmniej był FILMEM... Do tego miejsca doczytałem... Bo mam rozumieć, że mega-ścierwo (powtarzam się?) uważasz za FILM ale już stonowany, powolny, mroczny (ale żeby nie było - niepozbawiony błędów) za FILM nie uważasz? RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Mierzwiak - 22-11-2016 Chcesz powiedzieć że wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie kultowe? RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Gieferg - 22-11-2016 Cytat: dla mnie kultowe? Kultowe to kultowe (bo otoczone kultem), nie ma "kultowe" dla mnie czy dla kogoś. To tak przy okazji :) Nigdy nie słyszałem o żadnym kulcie B&R. Słyszałem o Star Wars - sram na to, ale nie mogę zaprzeczyć, że film kultowy :P RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - shamar - 22-11-2016 (22-11-2016, 09:19)Mierzwiak napisał(a): Chcesz powiedzieć że wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie kultowe? Chcę powiedzieć, że (uwaga, może wydać się znajome): Nie wiem co bierzesz ale odstaw to póki nie jest za późno :) (22-11-2016, 11:45)Gieferg napisał(a):Cytat: dla mnie kultowe? Miałem napisać to samo. RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Gieferg - 22-11-2016 Tak z ciekawości - wyszedłbyś na ulicę w koszulce z B&R? ;) RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Mierzwiak - 22-11-2016 (22-11-2016, 11:45)Gieferg napisał(a): Kultowe to kultowe (bo otoczone kultem), nie ma "kultowe" dla mnie czy dla kogoś.Jest, przykładem jest mój stosunek do filmu Schumachera a to co o tym myślicie naprawdę mnie nie interesuje. RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Gieferg - 22-11-2016 Jakoś nie przypominam sobie żebyś kiedykolwiek wcześniej wspominał, że tak uwielbiasz B&R. RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Mierzwiak - 22-11-2016 Bo nie uwielbiałem, jak dobrze poszukasz jest szansa że znajdziesz nawet na forum moje 1/10 dla tego filmu z czasów gdy podchodziłem do niego jak obrażony snob :) Czasy te jednak minęły i traktuję ten film wyłącznie jako zgrywę, skoro on nie jest śmiertelnie poważny to i po co tak do niego podchodzić? |