Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Batman (temat ogólny) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a komiks (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-komiks--24)
+--- Wątek: Batman (temat ogólny) (/Thread-Batman-temat-og%C3%B3lny--375)



RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 18-09-2016

(17-09-2016, 18:09)Mierzwiak napisał(a): Eee, chyba to chyba nie to :P

No, widać, że masz gorączkę. :P


RE: Batman (temat ogólny) - Szpeku - 03-10-2016




RE: Batman (temat ogólny) - SonnyCrockett - 03-10-2016

Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?

[Obrazek: giphy.gif]

:D


RE: Batman (temat ogólny) - Szpeku - 03-10-2016

Dobre, no parsknąłem no ;D


RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 13-10-2016

Chandler uwielbia Batmana Nolana



RE: Batman (temat ogólny) - Cyberman - 25-10-2016

To Chandler nie ma gustu.. Batmany nolana to najgorsze adaptacje komiksu. Jako filmy są znośne, ale jako adaptacje komiksu to kompletna porażka, do tego pretensjonalna i pseudo ambitna. Nolan kojarzy mi się z takim kolegą gejem z liceum, co gadał o homofobii, ale tak naprawdę był głupim graczem MMO, który przeczytał kilka lewicowych memów. Własnie Nolan to dla mnie taki reżyser, co przeczytał 2 stronnicowy poradnik "jak filmy mają byc ambitne i podniosłe" i robi ludzi w bambuko, że robi dobre filmy. 


RE: Batman (temat ogólny) - Proteus - 09-11-2016




RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 10-11-2016

No dokument z dodatków na DVD/BD dostępny od 2005 roku. No i? Można wiedzieć w jakim celu to wklejałeś? Coś więcej, jakiś komentarz?


RE: Batman (temat ogólny) - szopman - 10-11-2016

Bo to jakiś ciekawy materiał związany z filmowym Batmanem i może nie każdy na tym forum go widział? Może wrzucił po to, żeby np. inni użytkownicy tego forum mogli go zobaczyć i później ewentualnie podyskutować (od tego jest właśnie forum) ?
Ty jak spamowałeś forum Chrisem jakimś tam to było ok no nie?


RE: Batman (temat ogólny) - Juby - 10-11-2016

Że niby też wklejałem po prostu filmik bez zdania, ani nawet słowa komentarza? Ciekawe.

Heheszki z wyborów w tematyce Batmana
[Obrazek: 14938144_882345121901942_394845986952435...e=58CA595A]

XD


RE: Batman (temat ogólny) - Krismeister - 12-11-2016

https://www.facebook.com/DonaldTrump/posts/10153266177225725
Donald J. Trump
19 wrzesień 2013 ·

Everyone should calm down. Ben Affleck is going to do a great job as Batman.

Serio ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co do Trumpa?


RE: Batman (temat ogólny) - Szpeku - 22-11-2016



Motyw z BvS jest nawet słabszy od motywu z B&R :)

Choć uwielbiam motywy Zimmera z trylogii Nolana i jeszcze bardziej arcydzieło Elfmana, to jednak król jest jeden...

Bo Mask of Phantasm ma najlepszy temat Batmana jak i jest najlepszym filmem o Batmanie ;)




RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - shamar - 22-11-2016

(22-11-2016, 00:57)Mierzwiak napisał(a): B&R: 7/10 i czysty fun, masa kultowych dialogów i scen


Słaba prowokacja.

(21-11-2016, 23:41)Juby napisał(a): B&R poległ przez niezdecydowanych, śpieszących się producentów po wielkim sukcesie BF, ale przynajmniej był FILMEM...

Do tego miejsca doczytałem... Bo mam rozumieć, że mega-ścierwo (powtarzam się?) uważasz za FILM ale już stonowany, powolny, mroczny (ale żeby nie było - niepozbawiony błędów) za FILM nie uważasz?


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Mierzwiak - 22-11-2016

Chcesz powiedzieć że wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie kultowe?


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Gieferg - 22-11-2016

Cytat: dla mnie kultowe?

Kultowe to kultowe (bo otoczone kultem), nie ma "kultowe" dla mnie czy dla kogoś. To tak przy okazji :)
Nigdy nie słyszałem o żadnym kulcie B&R. Słyszałem o Star Wars - sram na to, ale nie mogę zaprzeczyć, że film kultowy :P


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - shamar - 22-11-2016

(22-11-2016, 09:19)Mierzwiak napisał(a): Chcesz powiedzieć że wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie kultowe?


Chcę powiedzieć, że (uwaga, może wydać się znajome):
Nie wiem co bierzesz ale odstaw to póki nie jest za późno :)


(22-11-2016, 11:45)Gieferg napisał(a):
Cytat: dla mnie kultowe?

Kultowe to kultowe (bo otoczone kultem), nie ma "kultowe" dla mnie czy dla kogoś. To tak przy okazji :)
Nigdy nie słyszałem o żadnym kulcie B&R.


Miałem napisać to samo.


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Gieferg - 22-11-2016

Tak z ciekawości - wyszedłbyś na ulicę w koszulce z B&R? ;)


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Mierzwiak - 22-11-2016

(22-11-2016, 11:45)Gieferg napisał(a): Kultowe to kultowe (bo otoczone kultem), nie ma "kultowe" dla mnie czy dla kogoś.
Jest, przykładem jest mój stosunek do filmu Schumachera a to co o tym myślicie naprawdę mnie nie interesuje.


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Gieferg - 22-11-2016

Jakoś nie przypominam sobie żebyś kiedykolwiek wcześniej wspominał, że tak uwielbiasz B&R.


RE: Suicide Squad (2016) [wątek spoilerowy] - Mierzwiak - 22-11-2016

Bo nie uwielbiałem, jak dobrze poszukasz jest szansa że znajdziesz nawet na forum moje 1/10 dla tego filmu z czasów gdy podchodziłem do niego jak obrażony snob :) Czasy te jednak minęły i traktuję ten film wyłącznie jako zgrywę, skoro on nie jest śmiertelnie poważny to i po co tak do niego podchodzić?