![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 22-02-2012 Wywiad z Bugajskim, reżyserem "Układu zamkniętego". Trudno cokolwiek powiedzieć na pewno. Facet kreuje się na niezależnego partyjnie i niewygodnego politycznie, a osoba przeprowadzająca wywiad zadaje ni z gruchy ni z pietruchy kretyńskie pytanie, czy pana film będzie antykapitalistyczny? (o so chozi?). Film opowiadający o zbrodniczej działalności masywnego aparatu biurokratycznego, który dokonuje łupiestwa z pomocą postkomuszych aparatczyków i ich kumotrów sprawujących funkcje państwowe, miałby być manifestem antykapitalistycznym? Dziwię się, że Bugajski na to nie zareagował, np. tak: potrzaskało panią? Ja tu się chcę rozprawić z zaśmierdłą, złodziejską, socjalistyczną sitwą, a pani mi indukuje wrogość wobec kapitalistów? Kończymy ten wywiad... dla kogo w ogóle pani pracuje?! Jebać to! Proszę kasować zapis.. przy mnie.. No, ale to jest przecież "Newsweek", więc czego oczekuję? Wypada też roboczo nie ufać Bugajskiemu. Cytat:Newsweek: ?Przesłuchanie? nazywano filmem antykomunistycznym, a jaki będzie ?Układ zamknięty?? Antykapitalistyczny czy może antypolski? RE: Zapowiedzi - soldamn - 22-02-2012 (22-02-2012, 17:00)Tomkiewicz napisał(a): Dziwię się, że Bugajski na to nie zareagował, np. tak: potrzaskało panią? Ja tu się chcę rozprawić z zaśmierdłą, złodziejską, socjalistyczną sitwą, a pani mi indukuje wrogość wobec kapitalistów? Kończymy ten wywiad... dla kogo w ogóle pani pracuje?! Jebać to! Proszę kasować zapis.. przy mnie.. Dlatego to on jest reżyserem tego filmu, a nie ty :). Trzeba promować swoje dzieło, a nie obrażać się na głupotę innych. Wywiad jest dość stary, ma ok. pół roku. Nie wiedziałem, że Bugajewski ma takie poglądy, myślałem, że to będzie tylko o postkomunie, a zapowiada się że dostać mają wszystkie strony, również PiS z Kaczyńskim. RE: Zapowiedzi - Tomkiewicz - 22-02-2012 (22-02-2012, 18:41)soldamn napisał(a): a zapowiada się że dostać mają wszystkie strony, również PiS z Kaczyńskim. Widzisz jakieś strony, bo ja nie bardzo. Dostrzegam jedynie socjalistyczne, biurokratyczne, antywolnościowe państwo realnie rządzone przez spec-służby, a jego oficjalna morda-atrapa dla ludu, to dobrze znany wszystkim partyjny kartel, rotujący się w rytm wyborów. Nie ma żadnych istotnych różnic, nie ma najmniejszego znaczenia, czy to PiS, SLD, PO czy cokolwiek. Co ustalono przy okrągłym stole, skrzętnie jest realizowane i kropka. Nie mam zaufania do nikogo, kto jest rozdmuchiwany przez mainstream, z kim mainstream chce rozmawiać, kogo publikuje i kogo zaprasza, ale równocześnie cieszę się, że na ukończeniu jest film rzekomo mający uderzyć w system okradania obywateli z owoców ich pracy i przedsiębiorczości. To, że jak wspomniałem, PISF odwraca się od "Układu zamkniętego" MOŻE BYĆ - ale nie musi - istotną dla mnie przesłanką. RE: Zapowiedzi - soldamn - 23-02-2012 Ale kino zawsze jest rozdmuchiwane przez mainstream. Czy to polskie, czy to zagraniczne. No chyba, że ograniczasz jeśli chodzi o polskie kino do produkcji prezentowanych przez Gazetę Polską bądź Krytykę Polityczną w swoich klubach lub produkcji zupełnie offowych. Układ Zamknięty to film w 100% mainstreamowy, kręcony przez znanego reżysera i na podstawie głośnego scenariusza. RE: Zapowiedzi - shamar - 02-03-2012 Zwiastun oficjalny z wokalami. Lepiej brzmiał bez. Niestety jednak tani film TV, droższy teatr TV. Polecam cyfrowe wybuchy w 0:28. LOL sa nawet cyfrowe samoloty jakości filmików PS2. RE: Zapowiedzi - Albertino - 02-03-2012 motyla noga co za patałachy, już mi się nawet nie chce z tego śmiać... RE: Zapowiedzi - military - 02-03-2012 O, Asylum wykupiło prawa do Klossa? RE: Zapowiedzi - jajcasz - 02-03-2012 (02-03-2012, 13:50)shamar napisał(a): Zwiastun oficjalny z wokalami. Lepiej brzmiał bez. ale przynajmniej wydac te efekty a nie jak w 1920 cos tam a pozatym fajnie wyglada Marta Żmuda Trzebiatowska jak zwykle O RE: Zapowiedzi - Kaczor - 05-03-2012 Teledysk do "Historii Roja" jeśli ktoś lubi takie harcersko-bogoojczyźniane klimaty: RE: Zapowiedzi - Mefisto - 05-03-2012 wygląda trochę jak Janosik albo Robin Hood podczas wojny :D RE: Zapowiedzi - military - 05-03-2012 Jest parę fajnych ujęć. Ogólnie wygląda to jak niskobudżetowy, ale FILM. Obejrzałbym. RE: Zapowiedzi - shamar - 05-03-2012 (02-03-2012, 20:34)jajcasz napisał(a): ale przynajmniej wydac te efekty a nie jak w 1920 cos tam a pozatym fajnie wyglada Marta Żmuda Trzebiatowska jak zwykle O Ale na tym polegają efekty, że nie ma być ich widać. A Żmuda wygląda durnie. Wole Annę. RE: Zapowiedzi - Kaczor - 05-03-2012 (05-03-2012, 18:48)Mefisto napisał(a): wygląda trochę jak Janosik albo Robin Hood podczas wojny :DTak, tylko ten Robin zabierał biednym ;) RE: Zapowiedzi - Lawrence - 05-03-2012 Jakoś niezbyt mnie te dżihadowość przekonuje. Ten filmik toż to religijność, modlitwa na przemian z walką i strzelaniem. Ogólnie cały ten film mnie się średnio podoba, ale to akurat żadna nowość, gdyż nie jestem fanem filmów o martyrologii narodu polskiego. A robienie tej całej afery z rzekomą cenzurą już całkowicie mnie do niego zniechęciło. Ale niech film wyjdzie do kin tego mu życzę i wtedy zobaczymy ile ludzi na to pójdzie. Choć już teraz wiem, że jak frekwencja będzie słaba, to twórcy znajdą "winnych" takiego stanu rzeczy :/ RE: Zapowiedzi - shamar - 05-03-2012 Nie wiem czy to efekt beznadziejnej kopii teledysku (podobnie jak przy trailerze) ale zdjęcia wydają się znacznie mniej "teatralne" niż przy tym Klossie. RE: Zapowiedzi - Lawrence - 07-03-2012 I mamy najchętniej oglądany film w polskich kinach: Kac Wawa zarabia To tylko czekać na kolejne tego typu filmy:/ Chociaż jestem ciekaw, czy niektóre osoby nie idą na to do kina, aby na własne oczy przekonać się, czy ten film jest rzeczywiście tak zły jak się o nim pisze? RE: Zapowiedzi - Mefisto - 08-03-2012 żałosny naród - po prostu RE: Zapowiedzi - Hitch - 09-03-2012 http://www.filmweb.pl/video/wideo_wywiad/Tomasz+Kot+opowiada+o+filmie+%22Hans+Kloss.+Stawka+wi%C4%99ksza+ni%C5%BC+%C5%9Bmier%C4%87%22-27698 Kot wypowiada się o nowym Klossie. Poza tym, że sprawia wrażenie nieźle przyćpanego, to dodatkowo pieprzy jak potłuczony. Poniekąd krytykuje współczesne metody kręcenia filmów w Polsce, jednocześnie zapominając, że swoją osobą zaszczyca plany większości syfów pokroju "Wyjazdu Integracyjnego" :) RE: Zapowiedzi - military - 09-03-2012 Z tych fragmentów filmu po prostu epatuje niezrozumienie zasad rządzących kinem akcji. Nie wystarczy mieć na ekranie akcję, wybuch czy 120 statystów - trzeba to wszystko umieć pokazać. To rzecz, której Polacy po prostu nie rozumieją. RE: Zapowiedzi - Bucho - 09-03-2012 "bo artysta glodny, to artysta bardziej plodny" Gdyby jeden z drugim pierdolnal w stol i powiedzial, ze w takim gownie nie zagra, to moze w koncu filmy wygladalyby gownianie, ale chociaz scenariusze mialby sensowne. |