![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
RE: Gry - Rudy102 - 07-03-2026 Przyznam się bez bicia, że podobnie jak Simek, grałem na wersji z "giełdy elektronicznej", tam były płytki z wydrukowaną już okładką :) Na starość trochę już sumienie gryzie, więc Undying mam zakupione na GOG-u, a Doomy, Hexeny i serię Quake oraz Heretic na Steamie. Grałem nawet niedawno w takie trochę odświeżone nieoficjalne wersje, Dooma z Path Tracingiem, a Heretica i Hexena z OpenGL RE: Gry - shamar - 07-03-2026 Nie ma wstydu. Ja czasem kupuje stare na plytach. Lecz czesto zdarza sie, ze trzeba sie pierdolic z odpaleniem. Kilka godzin meczylem sie z "Doomem 3". A jak sie udalo to okazalo sie, ze TYLKO polski dubbing. Sprzedalem w pizdu. RE: Gry - shamar - 07-03-2026 (27-09-2009, 21:44)Anonymous napisał(a): A ja z coraz większą przyjemnością gram w "Wolfensteina", który tak mniej więcej do połowy jest grą absolutnie słabą, w porywach przeciętną. Ale z czasem... Gram właśnie w to i mogę sie podpisac. W polowie bo jestem prawie dokladnie w polowie. RE: Gry - Rudy102 - 07-03-2026 To ten Wolf z Black Sun i Woalem? RE: Gry - shamar - 07-03-2026 Tak. Dodam jeszcze, że podoba mi sie realistyczna mechanika usmiercania tj. 3 kulki (a nawet 1) potrafi zabic. Nie trzeba walic serii. Minusem jest to, że wrog tez jest celny. I jak jeden typ cie zobaczy to od razu 10 innych wie gdzie jestes, co jest nonsensowne. Zgodnie z powyzszą recenzją: jestem po tej slabszej polowie. RE: Gry - shamar - 11-03-2026 Skonczylem. Fajna giera. Choc wszedzie piszą, że gorszy niż "Return". Też mi się tak wydaje aczkolwiek niewiele juz z niego pamiętam. 7/10 RE: Gry - Rudy102 - 12-03-2026 Ja nie skończyłem, ta część jakoś tak nie bardzo mi się podobała. The Old Blood i potem The New Order były dla mnie fajnym powrotem do uniwersum Wolfa, ale nie dałem już rady grać w te plansze z oryginału, które były tu jako znajdźki, do tej rzeki nie ma już dla mnie powrotu. Amerykańską część (The New Colossus) sobie darowałem i ten durnowaty twór Youngblood również. RE: Gry - shamar - 12-03-2026 Te 2 mają po kilkadziesiąt giga. Nie chce mi się takich gier sprawdzać ;) RE: Gry - Rudy102 - 12-03-2026 He, he, Shamar, witaj w XXI wieku, teraz nawet głupie dema to 20 GB w górę. Aż przecierałem ostatnio oczy ze zdumienia, bo zainstalowałem sobie demko gierki "REPLACED" i nie wierzyłem, że ma tylko 690 MB. Dzisiaj pograłem trochę w "Dark Messiah of Might and Magic", ale w wersji RTX Remix, no i właściwie te 20 GB to chyba tylko odświeżone tekstury zajmują. RE: Gry - Bucho - 12-03-2026 Szieeet: RE: Gry - shamar - 06-04-2026 Wygląda na to, że Teyon robi właściwe "Mascarade Bloodlines 2" RE: Gry - Danus - 06-04-2026 Za mna juz 70 godzin rozgrywki w Stalkera 2. Ale to jest zajebista gra. Klimat zony i cal ta otoczka niesamowita spraw. Uwielbiam serie Stalker ale ta czesc to jest marzenie kazdego fana. Fabula jak to fabula nic odkrywczego a nawet bym powiedział belkot ale nie o to w tej grze chodzi. FPS z calkowicie otwartym swiatem bez ekranow wczytywania. Ogromny swiat jak na cos co musisz przemierzac na pieszo. A strzelanie to gameplayowo jedna z najlepszych rzeczy jakie zobaczył growy swiat. Jedyny minus- ukraiński język ktory przez wojne w 2022 roku zostal wcisniety zamiast rosyjskiego. Reszta cacy. Dawno tez nie gralem w tak dlugiego fpsa, 60 godzin za mna i konca nie widac. Dopiero teraz zabralem sie na powaznie za zadania poboczne. RE: Gry - shamar - 06-04-2026 ***** ukraińskie gry :) RE: Gry - Paszczak - 14-04-2026 Jeszcze tylko dwa dni do mojej kandydatki na grę roku: POLSKA GUROM RE: Gry - slepy51 - 14-04-2026 Widziałem dziś reckę NRGeeka i tak jak napisałem tam w komentarzu, cytuję: Cytat:Wizualna estetyka świetna i chętnie bym w to zagrał, gdyby była to gra detektywistyczna w stylu "L.A. Noire" nastawiona bardziej na rozwiązywanie zagadek i filmowy klimat niż zwykła strzelanka. Cóż, szkoda. RE: Gry - shamar - 17-04-2026 Jak zapewne już wiecie "Mouse PI" zbiera same dobre recenzje. Głównie 9 i 8. Trochę 7. Kilku maruderów typu IGN dało jedynie 6/10. Z tego co pooglądałem: to głównie jest strzelanka ale ma tyle smaczków, że ryj się uśmiecha. ZAGRAM. Chyba, że ma kosmiczne wymagania to nie zagram. https://www.gry-online.pl/recenzje/recenzja-mouse-pi-for-hire-bardzo-dobra-gra-na-jedno-przejscie/zf490b RE: Gry - Żółte Krzesło - 17-04-2026 Jakiś czas temu polskie studio Byzel zapowiedziało grę "Hoarder" od współtwórcy "Darkwood". Zaczyna się jak typowy symulator sprzątania, ale potem robi się dziwniej. RE: Gry - Snappik - 22-04-2026 Nowy Bondzik zapowiada się naprawdę dobrze. Nie wierzyłem za bardzo w ten projekt, ale połączenie Uncharted z Hitmanem i swobodą w stylu rozgrywki (nie wszędzie ale jednak), a do tego mocne wsparcie po premierze z czego znane jest studio... Czuję jedną z lepszych pozycji w roku. Będę zdziwiony, gdy oceny będą poniżej ósemek. RE: Gry - Paszczak - 22-04-2026 Chyba Uncharted 2022. Widywałem starsze plemniki od tego piździelca. RE: Gry - shamar - 22-04-2026 Dlaczego Money Penny jest CZARNA? |