Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


RE: Gry - Rudy102 - 07-03-2026

Przyznam się bez bicia, że podobnie jak Simek, grałem na wersji z "giełdy elektronicznej", tam były płytki z wydrukowaną już okładką :) Na starość trochę już sumienie gryzie, więc Undying mam zakupione na GOG-u, a Doomy, Hexeny i serię Quake oraz Heretic na Steamie. Grałem nawet niedawno w takie trochę odświeżone nieoficjalne wersje, Dooma z Path Tracingiem, a Heretica i Hexena z OpenGL


RE: Gry - shamar - 07-03-2026

Nie ma wstydu. Ja czasem kupuje stare na plytach. Lecz czesto zdarza sie, ze trzeba sie pierdolic z odpaleniem. Kilka godzin meczylem sie z "Doomem 3". A jak sie udalo to okazalo sie, ze TYLKO polski dubbing. Sprzedalem w pizdu.


RE: Gry - shamar - 07-03-2026

(27-09-2009, 21:44)Anonymous napisał(a): A ja z coraz większą przyjemnością gram w "Wolfensteina", który tak mniej więcej do połowy jest grą absolutnie słabą, w porywach przeciętną. Ale z czasem...

Gra jest bardzo oldschoolowa, ale to jest fajne. Strzelanie do szwabów jest budujące i daje dziką satysfakcję. Dlaczego? Bo uśmiercam ich brutalnie i bez litości. Niemców podpalam, odstrzeliwuję im głowy, przestrzeliwuję gardła, odrywam im ręce i nogi, pozwalam im konać w męczarniach i krzyczeć z bólu. Do tego zabijam wszystkich naukowców i lekarzy pracujących nad Projektem i nie mam wyrzutów sumienia. :).
Po prostu masakra, a krew tryska pod niebiosa.

Wszystko to dlatego, że po prostu z czasem udaje się upgrade'ować broń, więc jest czym postrzelać i czym nasiekać faszystowskiego mięsa. Ok, grafika jest sprzed wielu lat (silnik "Doom 3", tylko mocno podrasowany), ale to nie przeszkadza. Poziomy są pomysłowe, dobrze przemyślane grywalne. Ot, właśnie przed chwilą musiałem wedrzeć się do silnie strzeżonej rezydencji niemieckiego generała i wykraść pewien dokument. Wchodzę do jednego pokoju, a tam facet w bieliźnie i dwie dziwki. Oczywiście zabiłem go, niestety dziwek nie mogłem, co mnie ciekawi, bo do tej pory wszystkie cywilne osoby można było zabijać bez problemu. Potem odwrót i wyrąbywanie sobie przejścia dokładnie tak jak to robił Eastwood w "Where Eahles Dare". Miód. Taki słodki powrót do przeszłości.

Fajna gra.

Gram właśnie w to i mogę sie podpisac. W polowie bo jestem prawie dokladnie w polowie.


RE: Gry - Rudy102 - 07-03-2026

To ten Wolf z Black Sun i Woalem?


RE: Gry - shamar - 07-03-2026

Tak.
Dodam jeszcze, że podoba mi sie realistyczna mechanika usmiercania tj. 3 kulki (a nawet 1) potrafi zabic. Nie trzeba walic serii.
Minusem jest to, że wrog tez jest celny. I jak jeden typ cie zobaczy to od razu 10 innych wie gdzie jestes, co jest nonsensowne.

Zgodnie z powyzszą recenzją: jestem po tej slabszej polowie.


RE: Gry - shamar - 11-03-2026

Skonczylem. Fajna giera. Choc wszedzie piszą, że gorszy niż "Return". Też mi się tak wydaje aczkolwiek niewiele juz z niego pamiętam.

7/10


RE: Gry - Rudy102 - 12-03-2026

Ja nie skończyłem, ta część jakoś tak nie bardzo mi się podobała. The Old Blood i potem The New Order były dla mnie fajnym powrotem do uniwersum Wolfa, ale nie dałem już rady grać w te plansze z oryginału, które były tu jako znajdźki, do tej rzeki nie ma już dla mnie powrotu. Amerykańską część (The New Colossus) sobie darowałem i ten durnowaty twór Youngblood również.


RE: Gry - shamar - 12-03-2026

Te 2 mają po kilkadziesiąt giga. Nie chce mi się takich gier sprawdzać ;)


RE: Gry - Rudy102 - 12-03-2026

He, he, Shamar, witaj w XXI wieku, teraz nawet głupie dema to 20 GB w górę. Aż przecierałem ostatnio oczy ze zdumienia, bo zainstalowałem sobie demko gierki "REPLACED" i nie wierzyłem, że ma tylko 690 MB.

Dzisiaj pograłem trochę w "Dark Messiah of Might and Magic", ale w wersji RTX Remix, no i właściwie te 20 GB to chyba tylko odświeżone tekstury zajmują.


RE: Gry - Bucho - 12-03-2026

Szieeet:




RE: Gry - shamar - 06-04-2026

Wygląda na to, że Teyon robi właściwe "Mascarade Bloodlines 2"





RE: Gry - Danus - 06-04-2026

Za mna juz 70 godzin rozgrywki w Stalkera 2. Ale to jest zajebista gra. Klimat zony i cal ta otoczka niesamowita spraw. Uwielbiam serie Stalker ale ta czesc to jest marzenie kazdego fana. Fabula jak to fabula nic odkrywczego a nawet bym powiedział belkot ale nie o to w tej grze chodzi. FPS z calkowicie otwartym swiatem bez ekranow wczytywania. Ogromny swiat jak na cos co musisz przemierzac na pieszo.
A strzelanie to gameplayowo jedna z najlepszych rzeczy jakie zobaczył growy swiat.
Jedyny minus- ukraiński język ktory przez wojne w 2022 roku zostal wcisniety zamiast rosyjskiego.
Reszta cacy. Dawno tez nie gralem w tak dlugiego fpsa, 60 godzin za mna i konca nie widac. Dopiero teraz zabralem sie na powaznie za zadania poboczne.


RE: Gry - shamar - 06-04-2026

***** ukraińskie gry :)


RE: Gry - Paszczak - 14-04-2026

Jeszcze tylko dwa dni do mojej kandydatki na grę roku:

POLSKA GUROM


RE: Gry - slepy51 - 14-04-2026

Widziałem dziś reckę NRGeeka i tak jak napisałem tam w komentarzu, cytuję:

Cytat:Wizualna estetyka świetna i chętnie bym w to zagrał, gdyby była to gra detektywistyczna w stylu "L.A. Noire" nastawiona bardziej na rozwiązywanie zagadek i filmowy klimat niż zwykła strzelanka. Cóż, szkoda.



RE: Gry - shamar - 17-04-2026

Jak zapewne już wiecie "Mouse PI" zbiera same dobre recenzje. Głównie 9 i 8. Trochę 7. Kilku maruderów typu IGN dało jedynie 6/10. Z tego co pooglądałem: to głównie jest strzelanka ale ma tyle smaczków, że ryj się uśmiecha. ZAGRAM. Chyba, że ma kosmiczne wymagania to nie zagram.


https://www.gry-online.pl/recenzje/recenzja-mouse-pi-for-hire-bardzo-dobra-gra-na-jedno-przejscie/zf490b


RE: Gry - Żółte Krzesło - 17-04-2026

Jakiś czas temu polskie studio Byzel zapowiedziało grę "Hoarder" od współtwórcy "Darkwood". Zaczyna się jak typowy symulator sprzątania, ale potem robi się dziwniej.




RE: Gry - Snappik - 22-04-2026

Nowy Bondzik zapowiada się naprawdę dobrze. Nie wierzyłem za bardzo w ten projekt, ale połączenie Uncharted z Hitmanem i swobodą w stylu rozgrywki (nie wszędzie ale jednak), a do tego mocne wsparcie po premierze z czego znane jest studio... Czuję jedną z lepszych pozycji w roku. Będę zdziwiony, gdy oceny będą poniżej ósemek.




RE: Gry - Paszczak - 22-04-2026

Chyba Uncharted 2022. Widywałem starsze plemniki od tego piździelca.


RE: Gry - shamar - 22-04-2026

Dlaczego Money Penny jest CZARNA?