Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Westworld (HBO, 2016-) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22)
+--- Wątek: Westworld (HBO, 2016-) (/Thread-Westworld-HBO-2016--4072)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 28-06-2022

Niewiele osób oglądało?
Pierwszy odcinek jest kiepski.. Tak wybitnie nudny i monotonny, że idzie usnąć.
Ale nie to jest najgorsze. Wychodzi na to, że to powtórka z rozrywki, z serii pierwszej. Tyle, że tu...

Kicha


RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 28-06-2022

A tak się pięknie wszystko zaczęło... pierwszy sezon chyba trzeba traktować jako jedną, zamkniętą całość.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 28-06-2022

No jeszcze drugi, choć słabszy, kontynuował nieźle historię.
I chyba nawet zamykał całość, w miarę.
Choć szczerze to już nie pamiętam. To chyba w drugim były te flashbacki z młodym Hopkinsem. Hmmm...


RE: Westworld (HBO, 2016-) - deymos - 28-06-2022

Tak to był drugi sezon. Drugi miał jeszcze miejsce w parku i był ok. Trzeci to padaka. Tego nie mam nawet zamiaru oglądać i z tego co czyram, słusznie.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 04-07-2022

Okej, ten sezon ma już ogromną przewagę nad poprzednim:



RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 04-07-2022

Nie czytam spoilera bo nie widziałem jeszcze drugiego odcinka. Ale.. pokazują znowu cycki i cipki?


RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 04-07-2022

Nie pokazują.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 06-07-2022

No i w sumie moje przewidywania się potwierdzają. Olali poprzednią serię i robią recykling sezonu 1.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 12-07-2022

Idź pan w cholerę z tym serialem. Mogli zrobić recykling pierwszego sezonu (i byłoby doskonale), bo lata dwudzieste to wdzięczny temat, to nie, w ciągu jednego, niepełnego odcinka zrobili remake tamtego sezonu i pierwszego parku, a na dokładkę dali nam Bernarda-proroka i programowane muchy przy pomocy czarnej mazi z Prometeusza.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - Albertino - 12-07-2022

Ten sezon zaczął naprawdę kiepsko, nawet jak na standardy poprzednich dwóch sezonów.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 12-07-2022

(12-07-2022, 12:02)raven.second napisał(a): Idź pan w cholerę z tym serialem.

Miałem już wczoraj pisać. Jak.dla mnie najbardziej odlecieli z tym Edenem.
To już przekroczenie granic ostatecznej durnoty.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - michax - 15-07-2022

Jakby cały 3 sezon był w parku jak z planu Zakazanego Imperium to byście narzekali, że dostajemy znowu to samo co w 1 serii, tylko park zmieniono, a jak zabawiono się w remake pierwszego sezonu w jednym odcinku to też narzekacie. Nie ważne co zrobią i tak Wam nie pasuje:)

A mnie się podobał 3 odcinek poczynając od scen jak z Boardwalk Empire, w których pośmiali się z 1 serii, przez sceny z Bernardem na pustyni trochę jak z Mad Maxa, i kończąc na scenach z muchami. Największym zaskoczeniem jest dla mnie to, że twórcy potrafią się śmiać sami z siebie. Nie wiedziałem że małżeństwo Nolanów ma poczucie humoru;-)

Ekipa serialu przestała udawać, że kręcą poważne i ambitne dzieło zmieniające telewizję, tylko robią zwykłą rozrywkę. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiłem na Westworld, wystarczyło że twórcy wyciągnęli kijek z dupy. Najlepszy odcinek od...nie pamiętam jak dawna. W tym jednym odcinku działo się więcej jak przez cały poprzedni sezon.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 18-07-2022

Olek lolek.

[Obrazek: Sex_World_%281977%29_poster.jpg]


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 19-07-2022

Multi-kulti World.

Ze strong black females i lesbijkami. No i jeszcze, na topie, dorzucono trochę Azjatów.
Jebie nachalnością na kilometr.

A co odcinka? Beznadzieja. To idzie w jakieś bezsensowne rejony..


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 27-07-2022

Wszyscy już odpuścili hita? 5 odcinek potwierdza wcześniejsze przypuszczenia. Powtórka z rozrywki


RE: Westworld (HBO, 2016-) - first-pepe - 28-07-2022

Ten serial odpuściłem sobie po 3 sezonie, a powinienem był po 2. Scenarzyści odwalili Uroborosa dwa razy, na trzeci nie mam ochoty. 


RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 03-08-2022

Nie wiem kuwa o czym jest teraz ten serial. To jakaś żenada.
Twórcy pokazują, że nie mają pojęcia co z tym zrobić.
I to już pewnie ostatni sezon. Choas.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - michax - 03-08-2022

O walce robotów z ludźmi i wyborach, kto stoi po stronie ludzi, a kto po stronie Charlotte.

Kolejny sezon w czasie, którego mam deja vu, bo wiele wątków biorą Nolanowie ze swojego wcześniejszego serialu Person of Interest, a zdarzają się też wątki z Dollhouse Whedona.

5 sezon ma być najprawdopodobniej ostatnim, o czym niedawno mówił Ed Harris, choć żadne oficjalne informacje nie padły na ten temat.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 03-08-2022

Polecam traktować Westworld jako miniserial, czyli jeden, jedyny sezon, zamkniętą całość a o reszcie zapomnieć i od razu jest lepiej.


RE: Westworld (HBO, 2016-) - al_jarid - 03-08-2022

Ja wlaśnie oglądałem tylko pierwszy sezon i okrutnie się przy nim wynudziłem. Więc moim zdaniem ten serial nigdy nie był dobry. Smuty takie, że można przysnąć.