![]() |
|
Westworld (HBO, 2016-) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: Westworld (HBO, 2016-) (/Thread-Westworld-HBO-2016--4072) |
RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 28-06-2022 Niewiele osób oglądało? Pierwszy odcinek jest kiepski.. Tak wybitnie nudny i monotonny, że idzie usnąć. Ale nie to jest najgorsze. Wychodzi na to, że to powtórka z rozrywki, z serii pierwszej. Tyle, że tu... Kicha RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 28-06-2022 A tak się pięknie wszystko zaczęło... pierwszy sezon chyba trzeba traktować jako jedną, zamkniętą całość. RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 28-06-2022 No jeszcze drugi, choć słabszy, kontynuował nieźle historię. I chyba nawet zamykał całość, w miarę. Choć szczerze to już nie pamiętam. To chyba w drugim były te flashbacki z młodym Hopkinsem. Hmmm... RE: Westworld (HBO, 2016-) - deymos - 28-06-2022 Tak to był drugi sezon. Drugi miał jeszcze miejsce w parku i był ok. Trzeci to padaka. Tego nie mam nawet zamiaru oglądać i z tego co czyram, słusznie. RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 04-07-2022 Okej, ten sezon ma już ogromną przewagę nad poprzednim: RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 04-07-2022 Nie czytam spoilera bo nie widziałem jeszcze drugiego odcinka. Ale.. pokazują znowu cycki i cipki? RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 04-07-2022 Nie pokazują. RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 06-07-2022 No i w sumie moje przewidywania się potwierdzają. Olali poprzednią serię i robią recykling sezonu 1. RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 12-07-2022 Idź pan w cholerę z tym serialem. Mogli zrobić recykling pierwszego sezonu (i byłoby doskonale), bo lata dwudzieste to wdzięczny temat, to nie, w ciągu jednego, niepełnego odcinka zrobili remake tamtego sezonu i pierwszego parku, a na dokładkę dali nam Bernarda-proroka i programowane muchy przy pomocy czarnej mazi z Prometeusza. RE: Westworld (HBO, 2016-) - Albertino - 12-07-2022 Ten sezon zaczął naprawdę kiepsko, nawet jak na standardy poprzednich dwóch sezonów. RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 12-07-2022 (12-07-2022, 12:02)raven.second napisał(a): Idź pan w cholerę z tym serialem. Miałem już wczoraj pisać. Jak.dla mnie najbardziej odlecieli z tym Edenem. To już przekroczenie granic ostatecznej durnoty. RE: Westworld (HBO, 2016-) - michax - 15-07-2022 Jakby cały 3 sezon był w parku jak z planu Zakazanego Imperium to byście narzekali, że dostajemy znowu to samo co w 1 serii, tylko park zmieniono, a jak zabawiono się w remake pierwszego sezonu w jednym odcinku to też narzekacie. Nie ważne co zrobią i tak Wam nie pasuje:) A mnie się podobał 3 odcinek poczynając od scen jak z Boardwalk Empire, w których pośmiali się z 1 serii, przez sceny z Bernardem na pustyni trochę jak z Mad Maxa, i kończąc na scenach z muchami. Największym zaskoczeniem jest dla mnie to, że twórcy potrafią się śmiać sami z siebie. Nie wiedziałem że małżeństwo Nolanów ma poczucie humoru;-) Ekipa serialu przestała udawać, że kręcą poważne i ambitne dzieło zmieniające telewizję, tylko robią zwykłą rozrywkę. Nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się bawiłem na Westworld, wystarczyło że twórcy wyciągnęli kijek z dupy. Najlepszy odcinek od...nie pamiętam jak dawna. W tym jednym odcinku działo się więcej jak przez cały poprzedni sezon. RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 18-07-2022 Olek lolek.
RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 19-07-2022 Multi-kulti World. Ze strong black females i lesbijkami. No i jeszcze, na topie, dorzucono trochę Azjatów. Jebie nachalnością na kilometr. A co odcinka? Beznadzieja. To idzie w jakieś bezsensowne rejony.. RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 27-07-2022 Wszyscy już odpuścili hita? 5 odcinek potwierdza wcześniejsze przypuszczenia. Powtórka z rozrywki RE: Westworld (HBO, 2016-) - first-pepe - 28-07-2022 Ten serial odpuściłem sobie po 3 sezonie, a powinienem był po 2. Scenarzyści odwalili Uroborosa dwa razy, na trzeci nie mam ochoty. RE: Westworld (HBO, 2016-) - shamar - 03-08-2022 Nie wiem kuwa o czym jest teraz ten serial. To jakaś żenada. Twórcy pokazują, że nie mają pojęcia co z tym zrobić. I to już pewnie ostatni sezon. Choas. RE: Westworld (HBO, 2016-) - michax - 03-08-2022 O walce robotów z ludźmi i wyborach, kto stoi po stronie ludzi, a kto po stronie Charlotte. Kolejny sezon w czasie, którego mam deja vu, bo wiele wątków biorą Nolanowie ze swojego wcześniejszego serialu Person of Interest, a zdarzają się też wątki z Dollhouse Whedona. 5 sezon ma być najprawdopodobniej ostatnim, o czym niedawno mówił Ed Harris, choć żadne oficjalne informacje nie padły na ten temat. RE: Westworld (HBO, 2016-) - raven.second - 03-08-2022 Polecam traktować Westworld jako miniserial, czyli jeden, jedyny sezon, zamkniętą całość a o reszcie zapomnieć i od razu jest lepiej. RE: Westworld (HBO, 2016-) - al_jarid - 03-08-2022 Ja wlaśnie oglądałem tylko pierwszy sezon i okrutnie się przy nim wynudziłem. Więc moim zdaniem ten serial nigdy nie był dobry. Smuty takie, że można przysnąć. |