Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Zapowiedzi - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13)
+--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806)



RE: Zapowiedzi - soldamn - 09-03-2012

Poza tym ja w przypadku tego argumentu o tym, że trzeba grać w gównie żeby mieć za co żyć, podaję przykład Radziwiłowicza - mu się jakoś udaję, że nawet gdy gra w serialu to jest to "Glina", a nie sprzątaczka w polsacie jak Linda.


RE: Zapowiedzi - military - 10-03-2012

Cytat:"bo artysta glodny, to artysta bardziej plodny"

Bucho, a po cholerę ten przecinek?:)


RE: Zapowiedzi - Bucho - 10-03-2012


Dobre pytanie <wstydnis>


RE: Zapowiedzi - simek - 10-03-2012

Ja również, jak Phil wybieram się na nowego Klossa do kina. Z jednego prostego powodu - w zwiastunie pojawiają się nazistowskie sztabki złota, a jest to motyw który z automatu sprawia, że chcę film zobaczyć, nieważne jakby miał być gówniany:)


RE: Zapowiedzi - MOLQ - 10-03-2012

Boze :D jaka zenada :D








RE: Zapowiedzi - Gieferg - 10-03-2012

Wow, nawet ludkom na Filmwebie się nie podoba:

http://www.filmweb.pl/film/Kac+Wawa-2012-629035


RE: Zapowiedzi - raven.second - 10-03-2012

Pyskówka jeszcze bardziej żenująca niż spotkanie z panią absolwentką tylu kierunków. Więcej nie trzeba pisać, bo szkoda czasu, nerwów, klawiatury i pieniędzy.


RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 10-03-2012

Co to kurwa jest za moda, żeby nagle tłumaczyć się ze swoich filmów? Ale widać przynajmniej jacy ludzie tworzą nasze kino, to trochę je tłumaczy... biedne kino, bieeedne kino *głaszcze*


RE: Zapowiedzi - Mefisto - 10-03-2012

debil i tyle - zresztą jeden skrypt na koncie i od razu wielki twórca :D


RE: Zapowiedzi - Corn - 10-03-2012

Cytat:Co to do kroćset fur beczek! jest za moda, żeby nagle tłumaczyć się ze swoich filmów? Ale widać przynajmniej jacy ludzie tworzą nasze kino, to trochę je tłumaczy.
Przypomina mi się nasz kolega Wallace, z dawnego forum BatCave, który też usilnie bronił swoich przyszłych pomysłów.




RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 10-03-2012

Rzeczywiście. Chociaż Wallace miał już więcej racji w tym swoim bronieniu pomysłów niż ci twórcy, w końcu on wypuszczał jeszcze pomysły w powijakach, a polscy twórcy przedstawiają nam niby gotowe dzieła.


RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-03-2012

Kto chętny do pojedynku z Hoffmanem i Idziakiem? :D


RE: Zapowiedzi - shamar - 11-03-2012

W telewizorze puszczają spot nowego Klossa. Jest w pełnej panoramie (czyli film taki będzie) i wygląda mniej nędznie niż internetowe spoty 16/9.


RE: Zapowiedzi - Martinipl - 11-03-2012

Widziałem zwiastun Klossa w kinie. Bez dźwieku jest ok, a dźwiękiem (dialogi czytane ze skruptu podczas próby?) to już tragdyja... :(


RE: Zapowiedzi - shamar - 11-03-2012

Mnie rozwaliło, że musieli ale to musieli wstawić to wyświechtane: "nie ze mną te numery Brunner"


RE: Zapowiedzi - Kaczor - 12-03-2012

Czy Raczek skończy jak bohater "Superprodukcji"? :D
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11325615,Producent__Kac_Wawa__pozywa_Raczka___Stracilem_przez.html


RE: Zapowiedzi - Hitch - 12-03-2012

Proponuję nie rozpoczynać dwóch takich samych dyskusji w różnych tematach. Przecież to już jest wałkowane w "głupich wypowiedziach".


RE: Zapowiedzi - Khet - 12-03-2012

Sam to przed chwilą tu linkowałem, tylko wywaliłem bo zobaczyłem dyskusję we wspomnianym temacie. Nie winił bym tu jednak linkujących - dyskusja o tym gównie toczy się od jakiegoś już czasu w różnych tematach/działach i nie wiadomo w sumie gdzie uderzać najpierw. Inna sprawa, że to własnie tu, kilka postów wyżej zaczęły się dywagacje o tej "aferze".


RE: Zapowiedzi - Lawrence - 12-03-2012

Strach się bać, Antoni Krauze kręci film o katastrofie smoleńskiej:

Smoleńsk


RE: Zapowiedzi - Mefisto - 12-03-2012

nakręcić to se powinien fiuta, bo chyba dawno nie cipciał i ocipiał