![]() |
|
Zapowiedzi - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Filmy polskie (https://forumkmf.pl/Forum-Filmy-polskie--13) +--- Wątek: Zapowiedzi (/Thread-Zapowiedzi--806) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
|
RE: Zapowiedzi - soldamn - 09-03-2012 Poza tym ja w przypadku tego argumentu o tym, że trzeba grać w gównie żeby mieć za co żyć, podaję przykład Radziwiłowicza - mu się jakoś udaję, że nawet gdy gra w serialu to jest to "Glina", a nie sprzątaczka w polsacie jak Linda. RE: Zapowiedzi - military - 10-03-2012 Cytat:"bo artysta glodny, to artysta bardziej plodny" Bucho, a po cholerę ten przecinek?:) RE: Zapowiedzi - Bucho - 10-03-2012 Dobre pytanie <wstydnis> RE: Zapowiedzi - simek - 10-03-2012 Ja również, jak Phil wybieram się na nowego Klossa do kina. Z jednego prostego powodu - w zwiastunie pojawiają się nazistowskie sztabki złota, a jest to motyw który z automatu sprawia, że chcę film zobaczyć, nieważne jakby miał być gówniany:) RE: Zapowiedzi - MOLQ - 10-03-2012 Boze :D jaka zenada :D RE: Zapowiedzi - Gieferg - 10-03-2012 Wow, nawet ludkom na Filmwebie się nie podoba: http://www.filmweb.pl/film/Kac+Wawa-2012-629035 RE: Zapowiedzi - raven.second - 10-03-2012 Pyskówka jeszcze bardziej żenująca niż spotkanie z panią absolwentką tylu kierunków. Więcej nie trzeba pisać, bo szkoda czasu, nerwów, klawiatury i pieniędzy. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 10-03-2012 Co to kurwa jest za moda, żeby nagle tłumaczyć się ze swoich filmów? Ale widać przynajmniej jacy ludzie tworzą nasze kino, to trochę je tłumaczy... biedne kino, bieeedne kino *głaszcze* RE: Zapowiedzi - Mefisto - 10-03-2012 debil i tyle - zresztą jeden skrypt na koncie i od razu wielki twórca :D RE: Zapowiedzi - Corn - 10-03-2012 Cytat:Co to do kroćset fur beczek! jest za moda, żeby nagle tłumaczyć się ze swoich filmów? Ale widać przynajmniej jacy ludzie tworzą nasze kino, to trochę je tłumaczy.Przypomina mi się nasz kolega Wallace, z dawnego forum BatCave, który też usilnie bronił swoich przyszłych pomysłów. RE: Zapowiedzi - Gal Anonim - 10-03-2012 Rzeczywiście. Chociaż Wallace miał już więcej racji w tym swoim bronieniu pomysłów niż ci twórcy, w końcu on wypuszczał jeszcze pomysły w powijakach, a polscy twórcy przedstawiają nam niby gotowe dzieła. RE: Zapowiedzi - Mierzwiak - 10-03-2012 Kto chętny do pojedynku z Hoffmanem i Idziakiem? :D RE: Zapowiedzi - shamar - 11-03-2012 W telewizorze puszczają spot nowego Klossa. Jest w pełnej panoramie (czyli film taki będzie) i wygląda mniej nędznie niż internetowe spoty 16/9. RE: Zapowiedzi - Martinipl - 11-03-2012 Widziałem zwiastun Klossa w kinie. Bez dźwieku jest ok, a dźwiękiem (dialogi czytane ze skruptu podczas próby?) to już tragdyja... :( RE: Zapowiedzi - shamar - 11-03-2012 Mnie rozwaliło, że musieli ale to musieli wstawić to wyświechtane: "nie ze mną te numery Brunner" RE: Zapowiedzi - Kaczor - 12-03-2012 Czy Raczek skończy jak bohater "Superprodukcji"? :D http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11325615,Producent__Kac_Wawa__pozywa_Raczka___Stracilem_przez.html RE: Zapowiedzi - Hitch - 12-03-2012 Proponuję nie rozpoczynać dwóch takich samych dyskusji w różnych tematach. Przecież to już jest wałkowane w "głupich wypowiedziach". RE: Zapowiedzi - Khet - 12-03-2012 Sam to przed chwilą tu linkowałem, tylko wywaliłem bo zobaczyłem dyskusję we wspomnianym temacie. Nie winił bym tu jednak linkujących - dyskusja o tym gównie toczy się od jakiegoś już czasu w różnych tematach/działach i nie wiadomo w sumie gdzie uderzać najpierw. Inna sprawa, że to własnie tu, kilka postów wyżej zaczęły się dywagacje o tej "aferze". RE: Zapowiedzi - Lawrence - 12-03-2012 Strach się bać, Antoni Krauze kręci film o katastrofie smoleńskiej: Smoleńsk RE: Zapowiedzi - Mefisto - 12-03-2012 nakręcić to se powinien fiuta, bo chyba dawno nie cipciał i ocipiał |