Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 05-08-2011

O łał:D

Ten plakat z Blade Runnera, który mi pokazałeś widnieje tam pod nickiem Voagar, bo w kilku miejscach w sieci tak się nazywam:D A jak kiedyś zakładałem konto na deviancie, to nie wiem czemu, wpisałem tam gdzieś "Stefan", chociaż nie jestem Stefan, no i wprowadziłem chaos:)

Potem napiszę do nich maila, żeby mi zmienili nazwę na "Patyczak".

Fajnie widzieć swój plakat wśród takich nazwisk:D


RE: NASZE PLAKATY - Jakuzzi - 05-08-2011

(05-08-2011, 06:47)Mierzwiak napisał(a): http://www.reelizer.com/

Ależ przezajebisty plakat Get Carter!



RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 05-08-2011

Stefan kontynuuje szturm: http://www.slashfilm.com/page-2-253/2/

:)


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 05-08-2011

patyczak, już do końca życia będziesz Stefanem :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 05-08-2011

To nie tak źle. Mogłem wymyślić coś gorszego, a Stefan brzmi jednak tak dumnie:D


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 05-08-2011

Mierzwiaku, gratulacje!:D

http://www.reelizer.com/

A ja teraz nazywam się Stefan Patyczak, masakra...


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 06-08-2011

Piotr Mierzwiak ROTFL Ale przynajmniej imię i pierwsza litera nazwiska się zgadza ;)

Dziwnie widzieć swój plakat w takim towarzystwie. Ale i miło :)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 07-08-2011

(01-08-2011, 13:04)patyczak napisał(a): Nie widać, żeby któraś linia się kończyła:)

Bo chodzi o to, że oni się tam wszyscy jebut w samym środku - mało widoczne, wiem :(

Więcej mojej radosnej tfurczości :P

Heat
[Obrazek: heat1a.th.jpg][Obrazek: heat2c.th.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 07-08-2011

Mogę ponarzekać? Mogę, błagam! :)

- Edge of Darkness - fajna kolorystyka, ale nie wiem o co chodzi ani co to przedstawia. To w tle to nóż? jeśli tak, to zmień tytuł na Scream i dodaj odbicie maski ducha.
- M:I:GP - po prostu NIE :)
- Heat - zdjęcia do wywalenia, chyba że zmienisz tytuł na Miami Vice. Tragiczne logo na pierwszym (font!!!), lepsze na drugim, ale sam zostałem tu zjechany za naśladowanie oryginalnego. Znajoma stopka na pierwszym ;)
- The Hobbit - drugi byłby udany gdyby to był Gollum.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-08-2011

Musisz trochę popracować nad typografią i jej kompozycją:)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 07-08-2011

(07-08-2011, 21:31)Mierzwiak napisał(a): Edge of Darkness - fajna kolorystyka, ale nie wiem o co chodzi ani co to przedstawia. To w tle to nóż? jeśli tak, to zmień tytuł na Scream i dodaj odbicie maski ducha.

A to tylko w Krzyku był nóż niby? :P

Cytat:- M:I:GP - po prostu NIE :)

oj tam, taki teaserek - wiem, że czegoś brak w sumie, ale z dodanymi fotkami wyglądało to jeszcze gorzej.

Cytat:- Heat - zdjęcia do wywalenia, chyba że zmienisz tytuł na Miami Vice.

W tym miejscu akurat działa się (za dnia) jedna z ważniejszych scen filmu - wiem, że woda, etc., ale to LA.

Cytat:sam zostałem tu zjechany za naśladowanie oryginalnego.


Tego właśnie chciałem uniknąć.

Cytat:Znajoma stopka na pierwszym ;)

No stopka z filmu - co w tym znajomego miałoby nie być?

Cytat:drugi byłby udany gdyby to był Gollum.

Gollum nie był od początku Gollumem, w sensie kreaturą :) Fakt, że nie jest to Serkis, ale tej foty akurat będę bronił.

Patyczak -> wiem, to i tak dla funu :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-08-2011

Cytat:Patyczak -> wiem, to i tak dla funu :)

Wiem:)

W "Edge of Darkness" zmień kolor na niebieski i napisz "Nóż w wodzie" i będzie git:D


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 07-08-2011

hehe, wtedy będzie zbyt dosłownie ;)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 07-08-2011

Albo "Szczęki", bo to nóż, albo ząb, albo ta płetwa grzbietowa:P Mniej dosłownie:P


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 07-08-2011

(07-08-2011, 21:56)Mefisto napisał(a): A to tylko w Krzyku był nóż niby? :P
Nie, ale ta ilustracja nie kojarzy mi się w ogóle z tym konkretnym filmem.

Cytat:W tym miejscu akurat działa się (za dnia) jedna z ważniejszych scen filmu - wiem, że woda, etc., ale to LA.
Rozumiem zamysł, ale mi osobiście natychmiast skojarzyło się to z Miami Vice, głównie przez kolorystykę i ziarno.

Cytat:Tego właśnie chciałem uniknąć.
Ale nie uniknąłeś, bo poza fontem skopiowałeś oryginalne logo; gdy ja zrobiłem to samo, napisałeś: wymuskany tytuł i napisy zupełnie nie pasują do ziarnistego tła. BUSTED! :)

Cytat:No stopka z filmu - co w tym znajomego miałoby nie być?
Stopka z mojego plakatu. Poznaję, bo sam ją zrobiłem :P

Cytat:Gollum nie był od początku Gollumem, w sensie kreaturą :) Fakt, że nie jest to Serkis, ale tej foty akurat będę bronił.
Nie musisz, to dobre zdjęcie.


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 08-08-2011

(07-08-2011, 22:07)Mierzwiak napisał(a): Ale nie uniknąłeś, bo poza fontem skopiowałeś oryginalne logo; gdy ja zrobiłem to samo, napisałeś: wymuskany tytuł i napisy zupełnie nie pasują do ziarnistego tła. BUSTED! :)

Fakt, ale może inaczej - chciałem uniknąć dokładnej kopii loga, czyli z połyskiem, czczionką i ze wszystkim. Cienka czerwona linia wydała mi się natomiast nieodłącznym elementem, choć może faktycznie przy drugim plakacie byłoby lepiej bez niej (bo do pierwszego jakoś pasuje).

Cytat:Stopka z mojego plakatu. Poznaję, bo sam ją zrobiłem :P

Nie rozumiem - zrobiłeś oficjalną, oryginalną stopkę? :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-08-2011

(08-08-2011, 01:16)Mefisto napisał(a): Nie rozumiem - zrobiłeś oficjalną, oryginalną stopkę? :)
Zawsze sam robię stopki, nigdy tak po prostu nie wycinam ich z plakatów. Przecież nie ma nic złego w tym że ją ode mnie wziąłeś, ale czemu zaprzeczasz? :)




RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 08-08-2011

Szczerze mówiąc nie pamiętam już skąd to brałem - ot, uroki google. Więc jeśli twierdzisz, że to na pewno na pewno Twoje, to ok. Pytanie tylko, jak to poznałeś, skoro taka sama stopka jest na oficjalnych plakatach.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-08-2011

Przeczytałem gdzieś, że w najnowszym sezonie Walter ma być jak Tony Montana, więc z nudów trzasnąłem coś takiego:

[Obrazek: walterkopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 08-08-2011

Zainspirowane Scarface :) Nie widziałem 4 sezonu jeszcze, więc nie wiem czy pasuje, ale jednak nie dawałbym Walterowi tej spluwy. No, ale w sumie fajny plakat.