![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
RE: Rambo - Mental - 12-10-2018 Cytat:Jednocześnie też szkoda, że nie wyszło nic z tych plotek, jako Rambo miałby walczyć na Bliskim Wschodzie z ISIS, Szkoda? A jak niby chciałbyś wiarygodnie uzasadnić jego nagły wypad na Bliski Wschód z Arizony? Wracasz z Birmy, z kolejnej wojny, osiadasz na arizońskiej prowincji i co? Zew natury wzywa cię po raz kolejny gdzieś na zadupie do Libii, bo porwali córkę szeryfa z Yumy? Last blood w konfrontacji z kartelami ma milion razy więcej sensu. Dla ludzi zamieszkujących przygraniczne miasta w AZ czy Meksyku zmagania z kartelami to codzienność i nie musisz naciągać fabuły jak gumy od gaci, żeby zmotywować starego weterana do pójścia na ostatnia misję. Wstaw sobie w miejsce tego gościa Johna Rambo i masz zalążek scenariusza do R5: RE: Rambo - shamar - 12-10-2018 (10-10-2018, 20:10)Huntersky napisał(a): Chryste Panie shamar, ciągle podnosisz poprzeczkę :D Jaką kuwa poprzeczkę? Serwują wam dom starców a wy jeszcze przyklaskujecie. (12-10-2018, 11:23)Lawrence napisał(a): Jednocześnie też szkoda, że nie wyszło nic z tych plotek, jako Rambo miałby walczyć na Bliskim Wschodzie z ISIS, gdyż kiedyś i takie się pojawiały. Raczej dobrze. Już miałeś polityczną agitkę w "Rambo 3". Nawet podobnie jest z "Rambo 4", gdzie Birma wypadła już z obiegu tego dobrego i uciskanego. RE: Rambo - Corn - 12-10-2018 Cytat:Serwują wam dom starców a wy jeszcze przyklaskujecie.Raczej pochwałę siły mimo wieku i pokonywania ograniczeń starości RE: Rambo - Mental - 12-10-2018 shamar napisał(a):Serwują wam dom starców
RE: Rambo - Vallo - 13-10-2018 (12-10-2018, 14:01)Mental napisał(a):shamar napisał(a):Serwują wam dom starców Panie Mental ta odpowiedź to chyba najlepsza riposta jaką kiedykolwiek widziałem w internecie. Genialne. RE: Rambo - shamar - 14-10-2018 Stary "wysuszony" dziadek gra starego, wysuszonego dziadka. Co jest na zupełnie innym biegunie od GOŚCI-dziadków, którzy ćwiczą, biegają, strzelają, są w formie a w filmach się ich POSTARZA celowo choć mogliby jeszcze grać postaci 10 lat młodsze. Więc nie. To chybiona riposta RE: Rambo - Gieferg - 14-10-2018 Bardziej z dupy niż twoje problemy to już być nie może. RE: Rambo - komediowiec - 14-10-2018 Oni poważnie chcą to jeszcze ciągnąć? Pierwszy Rambo był fajnym dramatem. Niestety późniejsze to już tylko Sylvester Stallone absurdalnie zabija ludzi jak leci. Fajnie to obśmiano w Hot Shots 2. Poza tym jak każdy kolejny Rambo jest gorszy od poprzedniego to tego w ogóle nie będzie dało się oglądać. RE: Rambo - Corn - 14-10-2018 (14-10-2018, 00:33)shamar napisał(a): Stary "wysuszony" dziadek gra starego, wysuszonego dziadka. Co jest na zupełnie innym biegunie od GOŚCI-dziadków, którzy ćwiczą, biegają, strzelają, są w formie a w filmach się ich POSTARZA celowo choć mogliby jeszcze grać postaci 10 lat młodsze.A kto powiedział, że w świecie filmu, Rambo też dba o siebie tak jak Sly? RE: Rambo - shamar - 14-10-2018 A widziałeś poprzedni? Czy może sugerujesz, że w tej części Rambo będzie zmęczonym, zniedołężnaiłym starcem? I to on będzie walczył z kartelem/odbijał kobietę? I pomyśleć, że to Glover w sile wieku grał faceta, który "był już na to za stary" (14-10-2018, 07:17)Gieferg napisał(a): Bardziej z dupy niż twoje problemy to już być nie może. ja przynajmniej nie krytykuję filmów, których nie oglądam/nie zamierzam oglądać "a bo tak". RE: Rambo - Mierzwiak - 14-10-2018 Poprzedni powstał DEKADĘ temu gdy Sly miał 62 lata, teraz ma 72 lata. Dobrze się czujesz? Mój dziadek jest ledwie 3 lata starszy i już ledwo chodzi a Sly napierdala pompki na siłce więc nie rób z niego zniędołężniałego staruszka bo ani na takiego nie wygląda ani takiego nie będzie grać. RE: Rambo - zombie001 - 14-10-2018 (10-10-2018, 14:57)shamar napisał(a): (10-10-2018, 15:26)shamar napisał(a): Stallone pakuje na siłowni, do roli a w filmie prezentują go jako dziadka. Czy on wygląda już tak staro, żeby grać staruszka? Dżizas, Shamar, to tylko parę fotek z planu. Ten nieco zdziadziały wygląd może być celowym elementem fabuły np. po powrocie do domu i rzeczywistości, tj. normalnego życia, Rambo dopada taka lekka deprecha. Ale to wcale nie oznacza, że jego bohater nie trzyma formy, czy też później jej nie odzyska, żeby tłuc te kartele narkotykowe. RE: Rambo - Bucho - 14-10-2018 Slaj rzadzi: RE: Rambo - EL-Kal - 25-10-2018 To ja na starość. Jak to oglądam to aż mi wstyd że dzisiaj zrobiłem sobie na siłowni wolne. RE: Rambo - SonnyCrockett - 25-10-2018 Fajnie, fajnie tyle że kilka z tych ćwiczeń to technicznie słabo wykonanych. Ale to pewnie jako pokazówa do filmiku że taki power i szybkość. RE: Rambo - EL-Kal - 25-10-2018 Gość ma 73 lata, pomaga sobie podrzutem na barki, wiele próbuje z nóg, stawy ma pewnie wydymane, wiązadła bolą. To dobra technika, czepiasz się. RE: Rambo - SonnyCrockett - 26-10-2018 Pewnie tak ale wolę zwrócić uwagę że nie jest to modelowy przykład technik ćwiczeń dla młodzieży. :) RE: Rambo - Krismeister - 26-10-2018 To niech włączą Rockiego. RE: Rambo - SonnyCrockett - 26-10-2018 O tak prawdziwa szkoła boksu. :) RE: Rambo - Pelivaron - 02-11-2018 Pierwsza oficjalna fotka z filmu Rambo V: Last Blood:
|