![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- Eorath - 21-02-2008 Nie tylko dla Ciebie... straszne toto jest... - Cassel - 21-02-2008 No, wreszcie równouprawnienie. Choć raz przerażenie budzi męski duet, a nie ciągle zestaw dwóch lasek. :) A jeśli ten film ma być tak głupi jak "Ricky Bobby, demon prędkości", to ja podziękuję. I tylko Johna C. Reilly'ego szkoda. Mgła? - majkel78 - 21-02-2008 ![]() Jadę dziś autem i w oczy rzuca mi się plakat z Mgły. Szczególnie przykuło moją uwagę hasło reklamowe. Kurna o co chodzi? Filmu ani powieści Kinga nie znam ale jakoś nie wierzę, że będzie to miało coś wspólnego z ID4 lub Wojną Światów. Ale ktoś wymyślił... - Karol - 21-02-2008 Słowem kluczowym jest tu "przeżyliście" - chodzi po prostu o rodzaj niespodziewanego zagrożenia. - Mierzwiak - 21-02-2008 Mnie to wygląda na kolejną fuszerkę, w której dystrybutor - podpinając się pod znane hity - udowadnia że nie ma pojęcia jaki film reklamuje, bo Mgła to zupełnie co innego niż Wojna i ID4. Pracownikom Kino Świat już podziękujemy. - desjudi - 24-02-2008 lekkie kurwa przegięcie:
- Hitch - 24-02-2008 Ten plakat az krzyczy "Slincie sie, odciety palec!" Kolejne mega gowno w stylu Pily... - Azgaroth - 25-02-2008 Hitch napisał(a):"Slincie sie, odciety palec!" Gdzie tu widzisz odcięty palec? ;) - Hitch - 25-02-2008 Chodzilo mi o krzyk na zasadzie nawiazania do plakatow Pily. Z daleka widac poplamiona krwia dlon, myslisz se Pila 5, podchodzisz a tu nie! Gwozdz wbity w palec i WAZ! Szczyt oryginalnosci i pomyslowosci. - Eorath - 27-02-2008 ![]()
- Negrin - 27-02-2008 Hehe, najlepsze w tym plakacie Indy'ego jest to, że chyba dla równowagi -- bo odmłodzenie Forda o kilkanaście lat to normalka -- Shia też wygląda, jakby miał 15 lat ;) - Mierzwiak - 27-02-2008 "Plakat" Indy'ego to jeden z materiałów promocyjnych filmu (jakieś zabawki czy cuś) a Wolverine'a to fan art: http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=6851 - Mierzwiak - 28-02-2008
- Don Vito - 28-02-2008 Czy to film twórców Epic movie i Meet my spartans? ps. Co to za koleś w zielonym wdzianku obok Niewidzialnej kobiety? - Mierzwiak - 28-02-2008 Don Vito napisał(a):Czy to film twórców Epic movie i Meet my spartans?Na szczęście nie! Co prawda to film kolesia od Scary Movie 3 i 4, więc jakoś dobrze nie jest, ale źle chyba nie będzie. - Don Vito - 28-02-2008 Myslałem, że to parodia jakiegoś bohatera o którym nie wiem. Swoją drogą kolejna produkcja pokroju Scary movie. Ile można? - Mierzwiak - 28-02-2008 Ugh, nie lepiej zamiast zadawać kolejne pytania po prostu obejrzeć trailer? Tak, to jest parodia znanego bohatera :roll: - Don Vito - 28-02-2008 Obejrzałem, ale najpierw zadałem pytanie. :oops: Chodziło mi o to, że może do kin wszedł film o jakimś człowieku waszdze, tylko że ja nic o tym nie wiem. - Mierzwiak - 28-02-2008 Don Vito napisał(a):Obejrzałem, ale najpierw zadałem pytanie. :oops:Zostajesz rozgrzeszony 8) - military - 28-02-2008 Don Vito napisał(a):Chodziło mi o to, że może do kin wszedł film o jakimś człowieku waszce, tylko Nie wiesz, że pisze się nie "waszka", tylko "waszga"? Powinno być "człowieku waszdze". |