Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- Eorath - 21-02-2008

Nie tylko dla Ciebie... straszne toto jest...


- Cassel - 21-02-2008

No, wreszcie równouprawnienie. Choć raz przerażenie budzi męski duet, a nie ciągle zestaw dwóch lasek. :)
A jeśli ten film ma być tak głupi jak "Ricky Bobby, demon prędkości", to ja podziękuję. I tylko Johna C. Reilly'ego szkoda.


Mgła? - majkel78 - 21-02-2008

[Obrazek: 71824573wk6.th.jpg]

Jadę dziś autem i w oczy rzuca mi się plakat z Mgły. Szczególnie przykuło moją uwagę hasło reklamowe. Kurna o co chodzi? Filmu ani powieści Kinga nie znam ale jakoś nie wierzę, że będzie to miało coś wspólnego z ID4 lub Wojną Światów. Ale ktoś wymyślił...


- Karol - 21-02-2008

Słowem kluczowym jest tu "przeżyliście" - chodzi po prostu o rodzaj niespodziewanego zagrożenia.


- Mierzwiak - 21-02-2008

Mnie to wygląda na kolejną fuszerkę, w której dystrybutor - podpinając się pod znane hity - udowadnia że nie ma pojęcia jaki film reklamuje, bo Mgła to zupełnie co innego niż Wojna i ID4.

Pracownikom Kino Świat już podziękujemy.


- desjudi - 24-02-2008

lekkie kurwa przegięcie:

[Obrazek: 43833-21.jpg]


- Hitch - 24-02-2008

Ten plakat az krzyczy "Slincie sie, odciety palec!"
Kolejne mega gowno w stylu Pily...


- Azgaroth - 25-02-2008

Hitch napisał(a):"Slincie sie, odciety palec!"

Gdzie tu widzisz odcięty palec? ;)


- Hitch - 25-02-2008

Chodzilo mi o krzyk na zasadzie nawiazania do plakatow Pily. Z daleka widac poplamiona krwia dlon, myslisz se Pila 5, podchodzisz a tu nie! Gwozdz wbity w palec i WAZ! Szczyt oryginalnosci i pomyslowosci.


- Eorath - 27-02-2008

[Obrazek: indyvf2.th.jpg][Obrazek: wolverinexh1.th.jpg]


- Negrin - 27-02-2008

Hehe, najlepsze w tym plakacie Indy'ego jest to, że chyba dla równowagi -- bo odmłodzenie Forda o kilkanaście lat to normalka -- Shia też wygląda, jakby miał 15 lat ;)


- Mierzwiak - 27-02-2008

"Plakat" Indy'ego to jeden z materiałów promocyjnych filmu (jakieś zabawki czy cuś) a Wolverine'a to fan art: http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=6851


- Mierzwiak - 28-02-2008

[Obrazek: shm1a5bealg1.th.jpg]


- Don Vito - 28-02-2008

Czy to film twórców Epic movie i Meet my spartans?

ps. Co to za koleś w zielonym wdzianku obok Niewidzialnej kobiety?


- Mierzwiak - 28-02-2008

Don Vito napisał(a):Czy to film twórców Epic movie i Meet my spartans?
Na szczęście nie! Co prawda to film kolesia od Scary Movie 3 i 4, więc jakoś dobrze nie jest, ale źle chyba nie będzie.


- Don Vito - 28-02-2008

Myslałem, że to parodia jakiegoś bohatera o którym nie wiem.

Swoją drogą kolejna produkcja pokroju Scary movie. Ile można?


- Mierzwiak - 28-02-2008

Ugh, nie lepiej zamiast zadawać kolejne pytania po prostu obejrzeć trailer? Tak, to jest parodia znanego bohatera :roll:


- Don Vito - 28-02-2008

Obejrzałem, ale najpierw zadałem pytanie. :oops:

Chodziło mi o to, że może do kin wszedł film o jakimś człowieku waszdze, tylko że ja nic o tym nie wiem.


- Mierzwiak - 28-02-2008

Don Vito napisał(a):Obejrzałem, ale najpierw zadałem pytanie. :oops:
Zostajesz rozgrzeszony 8)


- military - 28-02-2008

Don Vito napisał(a):Chodziło mi o to, że może do kin wszedł film o jakimś człowieku waszce, tylko

Nie wiesz, że pisze się nie "waszka", tylko "waszga"? Powinno być "człowieku waszdze".