![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-08-2011 RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 08-08-2011 ok :) RE: NASZE PLAKATY - Mental - 08-08-2011 Jakże bliskie memu sercu żółto-czarne barwy. Tak czy siak oryginalny plakat "Scarface" znacznie lepszy, patyczak - znowu zniżka formy :) A pistolet, którzy trzyma Walt, mega pedalsko wygląda, sorry bro :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-08-2011 (08-08-2011, 16:39)Mefisto napisał(a): Pytanie tylko, jak to poznałeś, skoro taka sama stopka jest na oficjalnych plakatach.Rany, bo ja ją zrobiłem :P Na żadnym oryginalnym plakacie Heat nie ma stopki napisanej takim fontem :) To jak, zmieniasz je na Miami Vice? patyczak, szczerze - nie podoba mi się to. I to bardzo. RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 09-08-2011 (08-08-2011, 23:43)Mierzwiak napisał(a): To jak, zmieniasz je na Miami Vice? Eee, nie ma sensu - nie będzie LA pozowało na Miami. A poza tym nie chce mi się :) Na razie mam pomysły na dwa super plakaciory i styknie póki co - i tak miszczem nie jestem ;) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 15-08-2011
RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 15-08-2011 "E" na sneak peeku było lepsze, bo teraz wygląda to dziwnie - jak matematyczne równanie.
RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 15-08-2011 Mierzwiak, całkiem całkiem plakat, ale rzeczywiście zmień to E. patyczak, fajny pomysł - zacząłeś wklejać stopki? :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 15-08-2011 patyczaku, zmień kolor kredki na czarny :) RE: NASZE PLAKATY - wujo444 - 15-08-2011 dlaczego? przecież on rysuje pomarańczowy obryj, nie rękę ;) co do Alienowego, to fajny pomysł, ale dziwnie mi wygląda to Widmo w środku gwiazdy. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 15-08-2011 Cytat:zacząłeś wklejać stopki? :) Pomyślałem, że spróbuję jak to będzie wyglądało ze stopką:) RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 15-08-2011 Patyczak - rewelacja! RE: NASZE PLAKATY - Snappik - 15-08-2011 Patyczak - to jest wybitne. Jak dla mnie twój najlepszy plakat obok Hunger. RE: NASZE PLAKATY - Pitero - 15-08-2011 Zrezygnowałbym tylko z napisu "a film by Rupert Wyatt". RE: NASZE PLAKATY - picek - 16-08-2011 Tak, tak. Jak najbardziej patyczak! RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 20-08-2011 Znalazłem stare, niepotrzebne kasety i zrobiłem coś takiego: ![]()
RE: NASZE PLAKATY - Berus - 20-08-2011 W porównaniu z Twoim poprzednim Ringiem te wyglądają gorzej. Ten pierwszy to właściwie w dużej mierze kalka poprzednika, drugi za to nawet całkiem fajnie pomyślany. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 20-08-2011 Cytat:Ten pierwszy to właściwie w dużej mierze kalka poprzednika To rimejk:D RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 20-08-2011 ale kalka z lepszym potencjałem :) szczególnie w tym drugim fajny pomysł. btw. może podaruj sobie te stopki, co? wydaje mi się, że Twoje plakaty lepiej wyglądają bez nich. RE: NASZE PLAKATY - Mickey - 20-08-2011 Nie żebym się znał, ale fajnie by wyglądało gdyby tytuł filmu był napisany na naklejce.. na kasecie. |