Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 08-08-2011




RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 08-08-2011

ok :)


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 08-08-2011

Jakże bliskie memu sercu żółto-czarne barwy.
Tak czy siak oryginalny plakat "Scarface" znacznie lepszy, patyczak - znowu zniżka formy :)
A pistolet, którzy trzyma Walt, mega pedalsko wygląda, sorry bro :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 08-08-2011

(08-08-2011, 16:39)Mefisto napisał(a): Pytanie tylko, jak to poznałeś, skoro taka sama stopka jest na oficjalnych plakatach.
Rany, bo ja ją zrobiłem :P Na żadnym oryginalnym plakacie Heat nie ma stopki napisanej takim fontem :)

To jak, zmieniasz je na Miami Vice?

patyczak, szczerze - nie podoba mi się to. I to bardzo.


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 09-08-2011

(08-08-2011, 23:43)Mierzwiak napisał(a): To jak, zmieniasz je na Miami Vice?

Eee, nie ma sensu - nie będzie LA pozowało na Miami. A poza tym nie chce mi się :) Na razie mam pomysły na dwa super plakaciory i styknie póki co - i tak miszczem nie jestem ;)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 15-08-2011

[Obrazek: alienposterbydrmierzwia.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 15-08-2011

"E" na sneak peeku było lepsze, bo teraz wygląda to dziwnie - jak matematyczne równanie.
[Obrazek: malpy2kopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 15-08-2011

Mierzwiak, całkiem całkiem plakat, ale rzeczywiście zmień to E.

patyczak, fajny pomysł - zacząłeś wklejać stopki? :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 15-08-2011

patyczaku, zmień kolor kredki na czarny :)


RE: NASZE PLAKATY - wujo444 - 15-08-2011

dlaczego? przecież on rysuje pomarańczowy obryj, nie rękę ;)

co do Alienowego, to fajny pomysł, ale dziwnie mi wygląda to Widmo w środku gwiazdy.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 15-08-2011

Cytat:zacząłeś wklejać stopki? :)

Pomyślałem, że spróbuję jak to będzie wyglądało ze stopką:)


RE: NASZE PLAKATY - Gal Anonim - 15-08-2011

Patyczak - rewelacja!


RE: NASZE PLAKATY - Snappik - 15-08-2011

Patyczak - to jest wybitne. Jak dla mnie twój najlepszy plakat obok Hunger.


RE: NASZE PLAKATY - Pitero - 15-08-2011

Zrezygnowałbym tylko z napisu "a film by Rupert Wyatt".


RE: NASZE PLAKATY - picek - 16-08-2011

Tak, tak. Jak najbardziej patyczak!


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 20-08-2011

Znalazłem stare, niepotrzebne kasety i zrobiłem coś takiego:

[Obrazek: ring2kopiamala.jpg]

[Obrazek: ringkopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Berus - 20-08-2011

W porównaniu z Twoim poprzednim Ringiem te wyglądają gorzej. Ten pierwszy to właściwie w dużej mierze kalka poprzednika, drugi za to nawet całkiem fajnie pomyślany.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 20-08-2011

Cytat:Ten pierwszy to właściwie w dużej mierze kalka poprzednika

To rimejk:D


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 20-08-2011

ale kalka z lepszym potencjałem :) szczególnie w tym drugim fajny pomysł.

btw. może podaruj sobie te stopki, co? wydaje mi się, że Twoje plakaty lepiej wyglądają bez nich.


RE: NASZE PLAKATY - Mickey - 20-08-2011

Nie żebym się znał, ale fajnie by wyglądało gdyby tytuł filmu był napisany na naklejce.. na kasecie.