![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
RE: Rambo - shamar - 02-11-2018 Przecie ona hula już od 2ch tygodni RE: Rambo - Pelivaron - 02-11-2018 No ja ją widzę pierwszy raz. RE: Rambo - Dirk - 22-11-2018 Czyżby wyciekło streszczenie filmu? https://splashreport.com/rambo-last-blood-story-details-are-here/ RE: Rambo - Bucho - 24-11-2018 (24-11-2018, 00:59)Mental napisał(a):srebrnik napisał(a):chciałbym, żeby nowa część "Rambo" była dramatem o samotnym farmerze, który boryka się z wyjątkowo silną suszą, a w międzyczasie urząd skarbowy zajmuje mu jedyny ciągnik. Juz cos podobnego powstalo, z ta roznica, ze zamiast suszy byla powodz, a zamiast Slaja byl Mel: RE: Rambo - Mental - 25-11-2018
RE: Rambo - shamar - 25-11-2018 bedom retrospekcje? RE: Rambo - EL-Kal - 25-11-2018 Sly ma piąchę że łeb urywa. RE: Rambo - NPC Mi Się Śni - 26-11-2018 Ano, wyglada jak mlot :) RE: Rambo - Snappik - 27-11-2018 Będzie CGI-twarz młodego Sly'a nałożona na dublera ;) RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018 Sly patrzy na gościa jakby mówił - "To mam być kurwa ja!?" RE: Rambo - Monika - 27-11-2018 Bez przesady w I i II Syl miał bardzo podobną sylwetkę do tego sobowtóra. Był wyrzeźbiony ale szczupły. RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018 (27-11-2018, 09:27)Monika napisał(a): Bez przesady w I i II Syl miał bardzo podobną sylwetkę do tego sobowtóra. Był wyrzeźbiony ale szczupły. Mówię raczej o twarzy, bo Sly patrzy ewidentnie na nią ;) RE: Rambo - Monika - 27-11-2018 Nochal bardziej szpiczasty - ale cała reszta to jakby kserokopia. ;) RE: Rambo - Gieferg - 27-11-2018 Jakby mi ktoś powiedział, że gostek zagra Rambo w prequelu, dopisałbym do listy oczekiwanych premier. Pasuje idealnie. RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018 Nope. Not even close Monia :) ![]() Już Jason Segel jest momentami bardziej podobny. RE: Rambo - Huntersky - 27-11-2018 Sly jest charakterystyczny przez oczy i usta i tamten sobowtór to ma. RE: Rambo - Gieferg - 27-11-2018 ![]() ![]()
RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018 Zwracam honor, ale tylko co do pierwszego, stylizowanego zdjęcia. Reszta, no ludzie ... RE: Rambo - Gieferg - 27-11-2018 I tu jest niezły fragment (flashback z First Blood) https://youtu.be/vm3KOUFBOw0?t=111 Reszta wiadomo, amatorka z kiepską peruką. Ale przebłyski są ;) RE: Rambo - Juby - 27-11-2018 (27-11-2018, 09:27)Monika napisał(a): Bez przesady w I i II Syl miał bardzo podobną sylwetkę do tego sobowtóra. Był wyrzeźbiony ale szczupły. Akurat do dwójki to Stallone zaczął kłuć tyłek i pod okiem Franco Columbu przybrał 15-20 lbs mięśni w kilka tygodni. Szczupły to on był tylko w części pierwszej. Ten młody dubler jest na tyle podobny do Sly'a, że jeśli mają go kaleczyć sztuczną CGI-twarzą, to wolałbym żeby go zostawili tak jak jest (+ ewentualnie dubbing nagrany przez Sly'a). |