Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90)



RE: Rambo - shamar - 02-11-2018

Przecie ona hula już od 2ch tygodni


RE: Rambo - Pelivaron - 02-11-2018

No ja ją widzę pierwszy raz.


RE: Rambo - Dirk - 22-11-2018

Czyżby wyciekło streszczenie filmu?

https://splashreport.com/rambo-last-blood-story-details-are-here/


RE: Rambo - Bucho - 24-11-2018

(24-11-2018, 00:59)Mental napisał(a):
srebrnik napisał(a):chciałbym, żeby nowa część "Rambo" była dramatem o samotnym farmerze, który boryka się z wyjątkowo silną suszą, a w międzyczasie urząd skarbowy zajmuje mu jedyny ciągnik.

Taka scena:

Urzędnicy IRS zjawiają się na farmie Rambo. Jeden z nich mówi:

"Przyszliśmy po twój ciągnik"

Rambo zaciska pięść.

Głos narratora w trailerze:

"War never changes"


Juz cos podobnego powstalo, z ta roznica, ze zamiast suszy byla powodz, a zamiast Slaja byl Mel:




RE: Rambo - Mental - 25-11-2018

[Obrazek: MV5BMjBlYjBhZDktOWVhOC00YWMyLWE0OTItY2Uw...00_AL_.jpg]


RE: Rambo - shamar - 25-11-2018

bedom retrospekcje?


RE: Rambo - EL-Kal - 25-11-2018

Sly ma piąchę że łeb urywa.


RE: Rambo - NPC Mi Się Śni - 26-11-2018

Ano, wyglada jak mlot :)


RE: Rambo - Snappik - 27-11-2018

Będzie CGI-twarz młodego Sly'a nałożona na dublera ;)


RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018

Sly patrzy na gościa jakby mówił - "To mam być kurwa ja!?"


RE: Rambo - Monika - 27-11-2018

Bez przesady w I i II Syl miał bardzo podobną sylwetkę do tego sobowtóra. Był wyrzeźbiony ale szczupły.


RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018

(27-11-2018, 09:27)Monika napisał(a): Bez przesady w I i II Syl miał bardzo podobną sylwetkę do tego sobowtóra. Był wyrzeźbiony ale szczupły.

Mówię raczej o twarzy, bo Sly patrzy ewidentnie na nią ;)


RE: Rambo - Monika - 27-11-2018

Nochal bardziej szpiczasty - ale cała reszta to jakby kserokopia. ;)


RE: Rambo - Gieferg - 27-11-2018

Jakby mi ktoś powiedział, że gostek zagra Rambo w prequelu, dopisałbym do listy oczekiwanych premier. Pasuje idealnie.


RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018

Nope. Not even close Monia :)

[Obrazek: rambo-mondo-steelbook-bild-news.jpg]

Już Jason Segel jest momentami bardziej podobny.


RE: Rambo - Huntersky - 27-11-2018

Sly jest charakterystyczny przez oczy i usta i tamten sobowtór to ma.


RE: Rambo - Gieferg - 27-11-2018

[Obrazek: MV5BNWU2MjEwYjYtNWJkMy00OGQ5LThhZGEtOGIz...@._V1_.jpg]
[Obrazek: MV5BZDAyNzNmOTAtZGJmZS00MzFkLWFjOTMtNTFk...00_AL_.jpg]
[Obrazek: MV5BNDdkNjYwYjAtMDI0Zi00YTZlLWEzNjMtMGRj...@._V1_.jpg]


RE: Rambo - Arahan - 27-11-2018

Zwracam honor, ale tylko co do pierwszego, stylizowanego zdjęcia. Reszta, no ludzie ...


RE: Rambo - Gieferg - 27-11-2018



I tu jest niezły fragment (flashback z First Blood)
https://youtu.be/vm3KOUFBOw0?t=111

Reszta wiadomo, amatorka z kiepską peruką. Ale przebłyski są ;)


RE: Rambo - Juby - 27-11-2018

(27-11-2018, 09:27)Monika napisał(a): Bez przesady w I i II Syl miał bardzo podobną sylwetkę do tego sobowtóra. Był wyrzeźbiony ale szczupły.

Akurat do dwójki to Stallone zaczął kłuć tyłek i pod okiem Franco Columbu przybrał 15-20 lbs mięśni w kilka tygodni. Szczupły to on był tylko w części pierwszej.

Ten młody dubler jest na tyle podobny do Sly'a, że jeśli mają go kaleczyć sztuczną CGI-twarzą, to wolałbym żeby go zostawili tak jak jest (+ ewentualnie dubbing nagrany przez Sly'a).