Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
The Matrix (1999-2022) - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: The Matrix (1999-2022) (/Thread-The-Matrix-1999-2022--97)



RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 06-12-2021

jak ten film ma się trzymać kupy skoro 80% scen ze zwiastunów już było, nie ma nic nowego w sumie tylko scena w pociągu, pierwsza walka Neo z Morfeuszem w nowej sali treningowej, bieganie po mieście przez innych członków ekipy, nowa wersja agenta, werbowanie Neo, odświeżanie pamięci

owszem to tylko zwiastuny ale serwowane są bliźniacze sceny z pierwszego Matrixa, nie wiem czy to ukłony dla fanów i tuszowanie prawdziwej fabuły czy też dali to co najlepsze aby tylko przyciągnąć widzów do kin


RE: The Matrix (1999-2022) - Jan_Władeczek - 06-12-2021

Gówno na poziomie "Psów III" to będzie. Przerabianie scen, odwołania do poprzedników i nic nowego. Producencie, panie (?) rezyseze, nie trzeba widzom w taki sposób przypominać na jaki film idą. Wiemy, że to "Matrix", ale chuj, najebali tego tyle, że wybieram niebieską. Sami chcieli.


RE: The Matrix (1999-2022) - Craven - 06-12-2021

Rozwala mnie, że oni wręcz chwalą się w tym trailerze, że odgrzewają scena po scenie. Do tego zachowują się jakby Matrix nie był filmem-legendą, gdzie każdy pamięta te sceny, więc naprawdę nie trzeba nam ich pokazywać, żebyśmy je rozpoznali. No i ten nowy agent jest kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy.


RE: The Matrix (1999-2022) - Debryk - 06-12-2021

calm down everybody - to zmyła. Tako ja czuje :)


RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 06-12-2021

(06-12-2021, 22:03)Craven napisał(a): No i ten nowy agent jest kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy.

oj tak




RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 06-12-2021

Fakt, agent jest fatalny, niczym wyciagniety z jakiegos folderu z przykladowymi korpo pracownikami. Nie bylo kogos bardziej charakterystycznego i charakternego?!


RE: The Matrix (1999-2022) - Ted - 06-12-2021

Mogli postawić tym razem na chłodną panią Agent.


RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 06-12-2021

Hmm...

https://64.media.tumblr.com/d4be733cdbc77361cb9791ff934ba53e/e4b970dfc4e4bd6d-9a/s540x810/0d58d4c64bda11fd52a54e4e83af237bcd5875f1.gifv


RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 06-12-2021

a jeszcze lepiej agentka która zmieniła płeć bo wcześniej była chłopem oj tak to by żarło dobrze

nowy Morfeusz na początku zwiastuna mówi, że "że wszyscy są uwięzieni w dziwnych pętlach" no jeszcze pętli by brakowało


RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 06-12-2021

A tam, narzekacie. Wciąż nie wiadomo o co chodzi, poza tym że Neo i Trinity nic nie pamiętają a akcja dzieje się jakiś czas po trylogii (bo są starsi :p) i w "kolorowym Matrixie" jaki się zrobił właśnie na zakończenie trylogii (zieleń won :).

Granie nawiązaniami całkowicie zrozumiałe ;)


RE: The Matrix (1999-2022) - Negatywny - 07-12-2021

kolejne wcielenie neo więc ta sama historia, tylko inaczej - inne wybory?

Dla mnie spox.


RE: The Matrix (1999-2022) - Lawrence - 07-12-2021

Efekty akurat nie wyglądają źle i na pewno bardziej wiarygodnie od tych co widziałem w zwiastunie najnowszego Spidermana:

Tylko, zobaczymy na ile to będzie kopiowanie scena w scenę. Choć motyw z walką w pociągu i na pociągu zapowiada się ciekawie. 


RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 07-12-2021

Już gnoje z YT usunęli negatywne oceny. Co za dno.
To jest jakiś ponury faszystowski żart.


RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 07-12-2021




Zaraz, czy to jest Niobe (Jada Pinkett Smith )? - 1.21


RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 07-12-2021

Tak...


RE: The Matrix (1999-2022) - Kluski - 07-12-2021

Koszmarnie to wygląda.


RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 07-12-2021

Wizualnie to wygląda ślicznie, efekty dopracowane, fabualrnie zobaczymy.


RE: The Matrix (1999-2022) - Pelivaron - 07-12-2021

Nie jaram się w ogóle, ale ten zwiastun chociaż zachęcił mnie do wizyty w kinie. Dodam jednak, że Smith wygląda, jak pizda.


RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 07-12-2021

Ja go nie skreślam, trudno by kilkoma urywkami z miejsca przebił pieprzonego Hugo Weavinga, ale moim zdaniem będzie ok.

O wiele gorzej prezentuje się nowy Morfeusz, chociaż wiem, że w jego przypadku jest pewien "haczyk", ale ja w ogóle nie jestem fanem samego aktora, gość jest przehajpowany w opór, ale i tak wszędzie go wciskają.


RE: The Matrix (1999-2022) - Snappik - 07-12-2021

Co do visuali w nowej części to podobno sporo rzeczy w kontekście modeli i matte painting robił tam Polak, który chwali się tym na wykopie ;) https://www.wykop.pl/wpis/62273953/matrix-dwudziesty-film-w-mojej-10-letniej-karierze/