![]() |
|
The Matrix (1999-2022) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: The Matrix (1999-2022) (/Thread-The-Matrix-1999-2022--97) |
RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 06-12-2021 jak ten film ma się trzymać kupy skoro 80% scen ze zwiastunów już było, nie ma nic nowego w sumie tylko scena w pociągu, pierwsza walka Neo z Morfeuszem w nowej sali treningowej, bieganie po mieście przez innych członków ekipy, nowa wersja agenta, werbowanie Neo, odświeżanie pamięci owszem to tylko zwiastuny ale serwowane są bliźniacze sceny z pierwszego Matrixa, nie wiem czy to ukłony dla fanów i tuszowanie prawdziwej fabuły czy też dali to co najlepsze aby tylko przyciągnąć widzów do kin RE: The Matrix (1999-2022) - Jan_Władeczek - 06-12-2021 Gówno na poziomie "Psów III" to będzie. Przerabianie scen, odwołania do poprzedników i nic nowego. Producencie, panie (?) rezyseze, nie trzeba widzom w taki sposób przypominać na jaki film idą. Wiemy, że to "Matrix", ale chuj, najebali tego tyle, że wybieram niebieską. Sami chcieli. RE: The Matrix (1999-2022) - Craven - 06-12-2021 Rozwala mnie, że oni wręcz chwalą się w tym trailerze, że odgrzewają scena po scenie. Do tego zachowują się jakby Matrix nie był filmem-legendą, gdzie każdy pamięta te sceny, więc naprawdę nie trzeba nam ich pokazywać, żebyśmy je rozpoznali. No i ten nowy agent jest kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy. RE: The Matrix (1999-2022) - Debryk - 06-12-2021 calm down everybody - to zmyła. Tako ja czuje :) RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 06-12-2021 (06-12-2021, 22:03)Craven napisał(a): No i ten nowy agent jest kompletnie pozbawiony jakiejkolwiek charyzmy. oj tak RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 06-12-2021 Fakt, agent jest fatalny, niczym wyciagniety z jakiegos folderu z przykladowymi korpo pracownikami. Nie bylo kogos bardziej charakterystycznego i charakternego?! RE: The Matrix (1999-2022) - Ted - 06-12-2021 Mogli postawić tym razem na chłodną panią Agent. RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 06-12-2021 Hmm... https://64.media.tumblr.com/d4be733cdbc77361cb9791ff934ba53e/e4b970dfc4e4bd6d-9a/s540x810/0d58d4c64bda11fd52a54e4e83af237bcd5875f1.gifv RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 06-12-2021 a jeszcze lepiej agentka która zmieniła płeć bo wcześniej była chłopem oj tak to by żarło dobrze nowy Morfeusz na początku zwiastuna mówi, że "że wszyscy są uwięzieni w dziwnych pętlach" no jeszcze pętli by brakowało RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 06-12-2021 A tam, narzekacie. Wciąż nie wiadomo o co chodzi, poza tym że Neo i Trinity nic nie pamiętają a akcja dzieje się jakiś czas po trylogii (bo są starsi :p) i w "kolorowym Matrixie" jaki się zrobił właśnie na zakończenie trylogii (zieleń won :). Granie nawiązaniami całkowicie zrozumiałe ;) RE: The Matrix (1999-2022) - Negatywny - 07-12-2021 kolejne wcielenie neo więc ta sama historia, tylko inaczej - inne wybory? Dla mnie spox. RE: The Matrix (1999-2022) - Lawrence - 07-12-2021 Efekty akurat nie wyglądają źle i na pewno bardziej wiarygodnie od tych co widziałem w zwiastunie najnowszego Spidermana: Tylko, zobaczymy na ile to będzie kopiowanie scena w scenę. Choć motyw z walką w pociągu i na pociągu zapowiada się ciekawie. RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 07-12-2021 Już gnoje z YT usunęli negatywne oceny. Co za dno. To jest jakiś ponury faszystowski żart. RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 07-12-2021 Zaraz, czy to jest Niobe (Jada Pinkett Smith )? - 1.21 RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 07-12-2021 Tak... RE: The Matrix (1999-2022) - Kluski - 07-12-2021 Koszmarnie to wygląda. RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 07-12-2021 Wizualnie to wygląda ślicznie, efekty dopracowane, fabualrnie zobaczymy. RE: The Matrix (1999-2022) - Pelivaron - 07-12-2021 Nie jaram się w ogóle, ale ten zwiastun chociaż zachęcił mnie do wizyty w kinie. Dodam jednak, że Smith wygląda, jak pizda. RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 07-12-2021 Ja go nie skreślam, trudno by kilkoma urywkami z miejsca przebił pieprzonego Hugo Weavinga, ale moim zdaniem będzie ok. O wiele gorzej prezentuje się nowy Morfeusz, chociaż wiem, że w jego przypadku jest pewien "haczyk", ale ja w ogóle nie jestem fanem samego aktora, gość jest przehajpowany w opór, ale i tak wszędzie go wciskają. RE: The Matrix (1999-2022) - Snappik - 07-12-2021 Co do visuali w nowej części to podobno sporo rzeczy w kontekście modeli i matte painting robił tam Polak, który chwali się tym na wykopie ;) https://www.wykop.pl/wpis/62273953/matrix-dwudziesty-film-w-mojej-10-letniej-karierze/ |