Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Godzilla - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21)
+--- Wątek: Godzilla (/Thread-Godzilla--704)



RE: Godzilla - slepy51 - 15-03-2014




RE: Godzilla - katedra - 15-03-2014

Pierwszy plakat z błękitną Godzillą przypomina mi jakiś program dla dzieci, bodajże Ulicę Sezamkową...


RE: Godzilla - raven.second - 15-03-2014

Tak zwykle bywa w przypadku starych polskich plakatów - wyglądają intrygująco, ale z filmem poza tytułem nie mają wiele wspólnego.


RE: Godzilla - Juby - 15-03-2014

Niektóre były bardzo klimatyczne, tylko nie rozumiem... po cholerę je tutaj Mefisto wkleił? Odkrywa krańce internetu?


RE: Godzilla - Craven - 15-03-2014

Może to mieć coś wspólnego z tym, że to temat o Godzilli a plakaty są do Godzilli?


RE: Godzilla - Mierzwiak - 15-03-2014

(15-03-2014, 11:13)Juby napisał(a): Odkrywa krańce internetu?
Odkrycie z tej samej kategorii, co montaż w trailerach :)




RE: Godzilla - und3r - 15-03-2014

A propos trailerów, to cieszy mnie, że nie wynika z nich, jakoby występował w filmie laseroogień. I bardzo dobrze, bo nie ma on sensu w przyjętej konwencji.


RE: Godzilla - Mierzwiak - 15-03-2014

Z trailera wynika również, że Godzilla trwa 2,5 minuty.


RE: Godzilla - SonnyCrockett - 15-03-2014

Laseroogień nie miałby sensu w konwencji filmu gdzie (wg obecnej wiedzy)
Seriously?


RE: Godzilla - OGPUEE - 15-03-2014

Plus ten potwór z księżyca wg plotek ma być złotym trójgłowym smokiem z dwoma ogonami :).

A i sam reżyser potwierdził, że Goji ma buchać ogniem.


RE: Godzilla - slepy51 - 15-03-2014

Nie wiem skąd te ploty o tej scence po napisach, pewnie znowu jakieś mokre sny gików ;) Sam Edwards wyraźnie mówi, że żadnej tego typu sceny ma nie być, a film w takiej formie w jakiej powstał jest zamkniętą całością i jeśli ludziom się spodoba (czytaj - zarobi wuchtę kasy) to być może wtedy studio da zielone światło na sequel i dopiero wtedy będą myśleć jak to wszystko dalej pociągnąć (choć jakieś niewykorzystane patenty, które nie pasowały do tej konkretnej historii ma, ale na razie schowane głęboko do szuflady).

Cytat:So we don’t have to sit through the credits and wait for something in the end?

Edwards: There’s no … I don’t know what they call it. They have stupid terms for these things, like “button”? I know these terms now. There’s no “button” at the end of this film. I had a little campaign that we weren’t going to do that. It should just be a movie on its own. And if there’s another film ever, that should be on its own as well. All my favorite sequels and originals, films that got it right, exist on their own.

http://collider.com/gareth-edwards-godzilla-interview/

Plus kolejny wywiad do pooglądania:




RE: Godzilla - Mefisto - 15-03-2014

(15-03-2014, 11:13)Juby napisał(a): Niektóre były bardzo klimatyczne, tylko nie rozumiem... po cholerę je tutaj Mefisto wkleił?

Bo lubię jak Ci się odbyt zwęża, kiedy się spinasz.

(15-03-2014, 13:07)Mierzwiak napisał(a): Odkrycie z tej samej kategorii, co montaż w trailerach :)

Uszczypliwość byłaby trafiona, gdybym faktycznie w mieście 44 czepiał się montażu - wybiórcza pamięć czy trafiłeś już na niemca?


RE: Godzilla - und3r - 15-03-2014

(15-03-2014, 13:59)Mierzwiak napisał(a): Z trailera wynika również, że Godzilla trwa 2,5 minuty.
2/10

(15-03-2014, 14:23)SonnyCrockett napisał(a): Laseroogień nie miałby sensu w konwencji filmu gdzie (wg obecnej wiedzy)
Seriously?
Owszem. Tłumaczyłem to już obszernie wcześniej, nie mam czasu się powtarzać, odsyłam więc do moich wcześniejszych postów na ten temat i zapraszam do polemiki z argumentami. Seriously. Poza tym, skoro wiemy już trochę więcej o fabule (wielkie szkielety z trailera, sugerujące istnienie całej rasy), to laseroogień jest tym bardziej bez sensu. W Japońskim pierwowzorze Godzilla jest odpowiedzią natury na próby nuklearne i stąd też "atomowy" laseroogień, skoro tutaj przyjęty został wariant prehistorycznej rasy to laseroogień po prostu nie pasuje i już. A w to info o ksieżycu to w ogóle nie wierzę i jak się potwierdzi może zepsuć wydźwięk całego filmu.



RE: Godzilla - SonnyCrockett - 15-03-2014

Dla mnie to ta Godzilla może transformować w MegaHiperZorda, ziać popcornem czy tańczyć go-go bo i tak cienka granica zawieszenia niewiary została przekroczona jakimiś pierdołami o wielowiekowych potyczkach dwóch ras potworów. I "mam wyjebane" na ten film jak mawia młodzież ;)


RE: Godzilla - slepy51 - 16-03-2014

Jakby komuś jeszcze było mało wywiadów z Edwardsem:




RE: Godzilla - Szaman - 17-03-2014

Wygląda to na dość wiernie odtworzoną zabawkę. Więcej zdjęć w linku.
[Obrazek: 3cGZCpu.jpg]

http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=96219


RE: Godzilla - Craven - 17-03-2014

Fota wygląda makro jakiegoś mema. "Godzilla jest rozczarowana twoim postem".


RE: Godzilla - slepy51 - 17-03-2014

Więcej fot zabawek od Bandai, są 2 rodzaje Muto plus ziejący Godzilla -

http://www.tohokingdom.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=18097

Plus zwiastun gierki:



Dali tez foty dwóch rodzajów figurek od NECA, ta większa, niepokolorowana to ponoć finalny dizajn:

[Obrazek: roaqPE4.jpg]
[Obrazek: ZS0EZRi.jpg]
[Obrazek: BjWX9lN.jpg]

więcej tu - http://www.tohokingdom.com/news/2014/03-17_neca_godzilla2014_12htt_24htt.html



RE: Godzilla - Szaman - 17-03-2014

I okładka książki
[Obrazek: Godzilla-Cover-hires.jpg]
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=116107


RE: Godzilla - slepy51 - 17-03-2014

Super, album zamówiłem już w tamtym tygodniu ;)