![]() |
|
Godzilla - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Godzilla (/Thread-Godzilla--704) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
|
RE: Godzilla - slepy51 - 15-03-2014 RE: Godzilla - katedra - 15-03-2014 Pierwszy plakat z błękitną Godzillą przypomina mi jakiś program dla dzieci, bodajże Ulicę Sezamkową... RE: Godzilla - raven.second - 15-03-2014 Tak zwykle bywa w przypadku starych polskich plakatów - wyglądają intrygująco, ale z filmem poza tytułem nie mają wiele wspólnego. RE: Godzilla - Juby - 15-03-2014 Niektóre były bardzo klimatyczne, tylko nie rozumiem... po cholerę je tutaj Mefisto wkleił? Odkrywa krańce internetu? RE: Godzilla - Craven - 15-03-2014 Może to mieć coś wspólnego z tym, że to temat o Godzilli a plakaty są do Godzilli? RE: Godzilla - Mierzwiak - 15-03-2014 (15-03-2014, 11:13)Juby napisał(a): Odkrywa krańce internetu?Odkrycie z tej samej kategorii, co montaż w trailerach :) RE: Godzilla - und3r - 15-03-2014 A propos trailerów, to cieszy mnie, że nie wynika z nich, jakoby występował w filmie laseroogień. I bardzo dobrze, bo nie ma on sensu w przyjętej konwencji. RE: Godzilla - Mierzwiak - 15-03-2014 Z trailera wynika również, że Godzilla trwa 2,5 minuty. RE: Godzilla - SonnyCrockett - 15-03-2014 Laseroogień nie miałby sensu w konwencji filmu gdzie (wg obecnej wiedzy) Seriously? RE: Godzilla - OGPUEE - 15-03-2014 Plus ten potwór z księżyca wg plotek ma być złotym trójgłowym smokiem z dwoma ogonami :). A i sam reżyser potwierdził, że Goji ma buchać ogniem. RE: Godzilla - slepy51 - 15-03-2014 Nie wiem skąd te ploty o tej scence po napisach, pewnie znowu jakieś mokre sny gików ;) Sam Edwards wyraźnie mówi, że żadnej tego typu sceny ma nie być, a film w takiej formie w jakiej powstał jest zamkniętą całością i jeśli ludziom się spodoba (czytaj - zarobi wuchtę kasy) to być może wtedy studio da zielone światło na sequel i dopiero wtedy będą myśleć jak to wszystko dalej pociągnąć (choć jakieś niewykorzystane patenty, które nie pasowały do tej konkretnej historii ma, ale na razie schowane głęboko do szuflady). Cytat:So we don’t have to sit through the credits and wait for something in the end? http://collider.com/gareth-edwards-godzilla-interview/ Plus kolejny wywiad do pooglądania: RE: Godzilla - Mefisto - 15-03-2014 (15-03-2014, 11:13)Juby napisał(a): Niektóre były bardzo klimatyczne, tylko nie rozumiem... po cholerę je tutaj Mefisto wkleił? Bo lubię jak Ci się odbyt zwęża, kiedy się spinasz. (15-03-2014, 13:07)Mierzwiak napisał(a): Odkrycie z tej samej kategorii, co montaż w trailerach :) Uszczypliwość byłaby trafiona, gdybym faktycznie w mieście 44 czepiał się montażu - wybiórcza pamięć czy trafiłeś już na niemca? RE: Godzilla - und3r - 15-03-2014 (15-03-2014, 13:59)Mierzwiak napisał(a): Z trailera wynika również, że Godzilla trwa 2,5 minuty.2/10 (15-03-2014, 14:23)SonnyCrockett napisał(a): Laseroogień nie miałby sensu w konwencji filmu gdzie (wg obecnej wiedzy) Seriously?Owszem. Tłumaczyłem to już obszernie wcześniej, nie mam czasu się powtarzać, odsyłam więc do moich wcześniejszych postów na ten temat i zapraszam do polemiki z argumentami. Seriously. Poza tym, skoro wiemy już trochę więcej o fabule (wielkie szkielety z trailera, sugerujące istnienie całej rasy), to laseroogień jest tym bardziej bez sensu. W Japońskim pierwowzorze Godzilla jest odpowiedzią natury na próby nuklearne i stąd też "atomowy" laseroogień, skoro tutaj przyjęty został wariant prehistorycznej rasy to laseroogień po prostu nie pasuje i już. A w to info o ksieżycu to w ogóle nie wierzę i jak się potwierdzi może zepsuć wydźwięk całego filmu. RE: Godzilla - SonnyCrockett - 15-03-2014 Dla mnie to ta Godzilla może transformować w MegaHiperZorda, ziać popcornem czy tańczyć go-go bo i tak cienka granica zawieszenia niewiary została przekroczona jakimiś pierdołami o wielowiekowych potyczkach dwóch ras potworów. I "mam wyjebane" na ten film jak mawia młodzież ;) RE: Godzilla - slepy51 - 16-03-2014 Jakby komuś jeszcze było mało wywiadów z Edwardsem: RE: Godzilla - Szaman - 17-03-2014 Wygląda to na dość wiernie odtworzoną zabawkę. Więcej zdjęć w linku. ![]() http://www.comicbookmovie.com/fansites/nailbiter111/news/?a=96219 RE: Godzilla - Craven - 17-03-2014 Fota wygląda makro jakiegoś mema. "Godzilla jest rozczarowana twoim postem". RE: Godzilla - slepy51 - 17-03-2014 Więcej fot zabawek od Bandai, są 2 rodzaje Muto plus ziejący Godzilla - http://www.tohokingdom.com/forum/viewtopic.php?f=9&t=18097 Plus zwiastun gierki: Dali tez foty dwóch rodzajów figurek od NECA, ta większa, niepokolorowana to ponoć finalny dizajn: ![]() ![]() ![]() więcej tu - http://www.tohokingdom.com/news/2014/03-17_neca_godzilla2014_12htt_24htt.html RE: Godzilla - Szaman - 17-03-2014 I okładka książki ![]() http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=116107 RE: Godzilla - slepy51 - 17-03-2014 Super, album zamówiłem już w tamtym tygodniu ;) |