![]() |
|
LOST (ABC, 2004-2010) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Seriale (https://forumkmf.pl/Forum-Seriale--22) +--- Wątek: LOST (ABC, 2004-2010) (/Thread-LOST-ABC-2004-2010--77) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
|
- BezcelowyAlbatros - 15-05-2008 Matthew Abaddon. Drugi po Widmore, bezpośredni przełożony ludzi z frachtowca (między innymi).* :) * Z tego, co do tej pory o nim wiemy. Wszystko oczywiście może się okazać nieprawdą :) - Rozalia - 16-05-2008 a czy kiedy pierwszy raz widzielismy chatkę Jacoba - kiedy w trzeciej serii zobaczył ją Locke - siedząca w niej postać nie była czarna? Bo tak mi się jakoś kojarzy. Wlasnie mogłby to być ten Murzyn, ktory przeciez mowil Lockowi o tym, ze się spotkaja kiedys... - Mierzwiak - 16-05-2008 Nie.
- Khet - 16-05-2008 3x12 I mamy ŚWIETNE wprowadzenie do finału. Z drugiej strony pojawia się schemat - kolejny finał i kolejna stacja w roli głownej :P Czy tylko mi podobał się sposób w jaki Sun wyc***ała ojca? :) - Mierzwiak - 16-05-2008 Fantastyczny odcinek, dużo różnych wątków, takie lubię najbardziej. Wiemy jak Walt i Michael dostali się do NY, kwestia Jacka i Claire wyjaśniła się, a Ben jest po prostu niesamowity. Właśnie zdałem sobie sprawę, że on i Locke to moi ulubieni lostowicze. Plus za to, że wciąż nie mam pojęcia jak dojdzie do tego że to akurat ta Szóstka wydostanie się z wyspy :wink: - MOLQ - 16-05-2008 Odcinek naprawde mocny. Teksty Sawyera i Bena niesamowite :D Locke raczej stanowil tlo w tym odcinku ;) Osobiscie czuje ,ze bedzie niezla jadka ,bo Richard jest niezle uzbrojony ze swoja swita. Szkoda ,ze tak malo w odcinku bylo Keamiego (koles zly do szpiku) ,ale napewno bedzie go wiecej w 2h odcinku :) Podsumowujac - odcinek lepszy od The Constant :) - Hitch - 17-05-2008 Nie ma niczego lepszego od The Constant. To pelne, samodzielne dzielo, ktoremu nawet nie potrzeba reszty serialu :) - m010ch - 17-05-2008 Mierzwiak napisał(a):Plus za to, że wciąż nie mam pojęcia jak dojdzie do tego że to akurat ta Szóstka wydostanie się z wyspy A nie wydaje Wam się dziwne, że z pierwszoplanowych bohaterów, na tratwę z Faradayem zapakował się tylko Jin i Sun (z Aaronem), a pozostała trójka to byli jacyś "statyści"? Dołączyli do Michaela i Desmonda na statku, ale oprócz Sun z małym - nikt inny nie jest z Oceanic Six. IMO to C4, które znaleźli zapewne eksploduje zabijając wszystkich tam obecnych, a tylko Sun z Aaronem uda się jakimś cudem uciec (zapewne dostanie się na tratwę, gdy Faraday wróci z kolejną porcją statystów;). To by się nawet zgadzało - w końcu tratwa mieści 6 osób (o czym kilkakrotnie było mówione w tym odcinku). 6 miejsc na tratwie - 6 ocalałych. Aktualnie Oceanic Six rozbiło się na 3 grupy: - Kate/Sayid ("porwani" przez Innych) - Jack/Hurley (przy Orchidei, Jack z Sawyer'em pewnie niedługo dotrze do Locke'a z Hurleyem) - Sun/Aaron (na statku) IMO dwie pierwsze grupy spotkają się i połączą siły w kolejnym odcinku lub w finale i Ci, którzy przeżyją (i będą chcieli opuścić wyspę), dołączą do Sun z Aaronem. Tym sposobem (na tratwie bądź helikopterem) wydostaną się z wyspy. - Predator895 - 18-05-2008 LOST miażdży jajka. Finał będzie masakryczny. :D Serial jest zajebisty bo zamyka sie powoli w jedna niewyjaśnioną całość. Czuć to powoli w powietrzu. P.S. Pod koniec 12 odc myślałem ze Ben zostanie majestatycznie rozstrzelany a Lock w miedzy czasie wskoczy do dziury :D - MOLQ - 18-05-2008 Lostfan108 sie znowu pojawil :) i wszyscy sie boja o spoilery :D Polecam promo ,duzo sie nie dowiadujemy ,ale naprawde fajne jest :) Szczegolnie tekst Johna (jego oczka jak dwa szkielka) ,odezwa Jacka i mina Johna w promo 1 (0.22-0.26) :D http://spoilerslost.blogspot.com/2008/05/episode-412-theres-no-place-like-home_18.html - Mierzwiak - 19-05-2008 Prośba do osób które przeczytają spoilery dotyczące finału: nie piszcie o nich tutaj. Z góry dzięki. Grafomania ludzi którzy pisują na stronie Popcorner mnie rozwala. W sumie nie wiem po co tam zaglądam, ale co tam. Właśnie dowiedziałem się że pozostałe dwa sezony LOSTa nie będą się dziać na wyspie, więc finał tego sezonu to ostatnia szansa na wyjaśnienie tajemnic wyspy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,5220892,Lost__Zagubieni___Orchidea_jest_kluczem_do_wszystkiego.html EDIT: Dzisiaj śniło mi się, że "przesunięcie wyspy" spowodowało, że cofnęła się w czasie o kilkaset tysięcy lat. Mam nadzieję że nie wyśniłem finałowego twista :P - MOLQ - 20-05-2008 Lostfan108 napisal mega spoilery :D m.in kto jest w trumnie :D Uwazajcie i nie czytajcie ,ja nie rpzeczytalem :) - Gal Anonim - 20-05-2008 Na ten moment, dla mnie oczywistym byłoby, żeby w trumnie leżał Michael. - BezcelowyAlbatros - 20-05-2008 Mierzwiak, ale przyznasz, że w teorii z popcornera dotyczącej Abaddona pewna racja tkwi :) - Mierzwiak - 20-05-2008 Że to Walt? Z większą bzdurą się nie spotkałem. Jak na razie wszystkie te dziwaczne wymysły fanów którzy nie mają nic lepszego do roboty tylko snują domysły i doszukują się drugiego dna gdzie się da okazywały się nieprawdziwe. A oni dalej swoje... Teraz wymyślili sobie, że jak Jack budzi się w pierwszym odcinku, to po cofnięciu się w czasie na wyspę... litości! - BezcelowyAlbatros - 20-05-2008 No a mi się wydaje możliwa, ale nie z powodów, o których pisze autor tego arty... tego czegoś :) Przypomniałem sobie, że Abaddon w klinice rehabilitacyjnej mówi do Locke'a, że kiedy spotkają się po raz drugi on go o coś poprosi, czy jakoś tak. No i pamiętacie tą scenę, kiedy Locke leżał w tej "dolinie śmierci" :) i jak mu się Walt ukazał i kazał się zbierać? Nie chodzi mi tu przynajmniej o jednoznaczne stwierdzenie, że Walt to Abaddon, ale o to, że obie te postaci (nie mówię konkretnie o dziecku Michaela, ale o tej manifestacji wobec umierającego Locke'a) pochodzą z tego samego źródła. Nieważne. Ja tam unikam spojlerów i teorii, ale przez Ciebie, Mierzwiaku looknąłem na tą stronę :P i mam za swoje. A co do lostfana108, to udało mi się go uniknąć i od tej pory nic nie czytam. Tylko jedno mi się o oczy obiło - że niby cały mistycyzm Wyspy pójdzie się gonić. Kuźwa, nic już nie czytam! :( - Mierzwiak - 20-05-2008 Mówi do Locke'a, że jak się spotkają następnym razem, Locke będzie mu coś winien. Nie wiem co Walt miałby być winien oddać/zrobić Locke'owi kiedy spotykają się po katastrofie po raz pierwszy i nic takiego się nie stało. Znowu fani rozkładają każde zdanie na czynniki pierwsze i interpretują jak im się podoba. - Gal Anonim - 20-05-2008 BezcelowyAlbatros napisał(a):No a mi się wydaje możliwa, ale nie z powodów, o których pisze autor tego arty... tego czegoś :)Najbardziej przeciw tej kuriozalnej teorii świadczy fakt, że to Abaddon wysłał Naomi na Wyspę, a później Walt kazał Locke'owi ją zabić. Uważam, że jedyną osobą analizującą odcinki LOST jaką warto czytać jest Vozzek69. - Mierzwiak - 20-05-2008 Producenci mówili, że niektóre manifestacje Walta do Dym, więc nie wiadomo czy Walt z 3 sezonu to Walt :wink: Spostrzeżenia Vozzeka69 są dobre, bo opiera się na faktach i dobrze kombinuje zamiast wdawać się w bezpodstawne teorie, co mu się kiedyś zdarzało zbyt często. Teraz z tym skończył i jego recki czyta się wyśmienicie. - Gal Anonim - 20-05-2008 Tak czy siak, póki co nic nie świadczy o tym, żeby mógł to być Walt oprócz koloru skóry. Podróże w czasie, jakie dotychczas poznaliśmy, są możliwe jedynie poza ciałem także Walt musiałby wrócić chyba jako plemnik Michaela. ;) |