![]() |
|
Gry - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27) +--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
281
282
283
284
285
286
287
288
289
290
291
292
293
294
295
296
297
298
299
300
301
302
303
304
305
306
307
308
309
310
311
312
313
314
315
316
317
318
319
320
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
|
- Negrin - 21-08-2008 Czy jakiś pecetowiec chce trzydniowy dostęp do Team Fortress 2? ;) Bo właśnie Steam mi powiedział, że mogę dać 1 znajomemu guest passa i nie mam komu dać, kto by albo już nie miał, albo w ogóle był zainteresowany ;) Ktoś chce wypróbować? - military - 22-08-2008 Jeszcze slowo o grach o kosmitach: prawdopodobnie poplacze sie ze szczescia kiedy wreszcie wyjdzie Aliens: Colonial Marines. :) Ustalono juz date premiery? Ta gra nawet nie ma oficjalnej strony, tak samo zreszta jak Aliens RPG... - Gal Anonim - 22-08-2008 Wow! http://polygamia.pl/gc08-pierwsze-wrazenia-alpha-protocol W moim odczuciu zapowiada się conajmniej ciekawa gierka. I Mierzwiaka nie będzie wkurzało, że jak strzela to nie trafia. ;) - Danus - 24-08-2008 Już wiadomo, że 5 września odbędzie się premiera drugiej części najlepszego FPSa wszech czasów. Już niedługo będzie można pograć w Stalkera Clear Sky który jest prequelem Shadow of Chernobyl. Już nie mogę się doczekać. Czy ktoś oprócz mnie zamówił już Clear Sky w przedsprzedaży?? - Negrin - 28-08-2008 http://www.wayofthepixel.net/pixelation/index.php?topic=5016.0 Niektóre "de-maki" urocze :) - Gal Anonim - 02-09-2008 http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=5059 - Batman zapowiada się przednio. - Karol - 02-09-2008 Cytat:Krótkie pytanie: znacie jakies strzelanki (FPP najlepiej), w ktorych strzela sie do najezdzcow z kosmosu? "Prey" na przykład, choć tam tak naprawdę to zostajemy przez nich porwani do siebie, ale strzela się do ufoków, do tego sporo ciekawych patentów (głównie zabawa z grawitacją i perspektywą - niezły schiz!). No i początek jest absolutnie genialny, z "Don't fear the Reaper" w tle. - Danus - 07-09-2008 Ktoś już gra w najnowszego Stalkera?? Gra prześwietna. Ten sam genialny i niezapomniany klimat i grywalność. Więcej napiszę jak przejdę grę. Ale jak na razie jest przecudna. Ale dodam że jest trochę trudna. - KrzychuS - 08-09-2008 Ja tez tak z początku myslałem, klimat faktycznie powala, niestety mój zachwyt powoli mija. Gra maksymalnie zabugowana i frustrująca, do tego hiper inteligencja wrogów. Nie rozumiem tego, skoro mozna bez problemu zrobić tak złożoną grę jak dajmy na to Deus Ex, dlaczego gra która w gruncie rzeczy jest prosciutkim FPS ze śladowymi elementami RPG jest programistycznym bublem ? Większosc błędów z jedynki występuje tez tutaj...na dobra sprawe sa chyba tylko trzy nowe poziomy -większosc czasu i tak pałętamy sie po lokacjach z SoC...Może faktycznie coś w tym jest ze w Stalkerze liczy sie tylko klimat bo grać normalnie sie w niego chyba nie da... - Gal Anonim - 08-09-2008 Od jakiegoś czasu jest dostępne kilka nowy gameplapyów z Fallouta 3. Prezentują się całkiem spoko. http://gamecorner.pl/gamecorner/10,86651,5652755,Fallout_3___Ucieczka_ze_Schronu_101.html - military - 10-09-2008 Kurcze, nie dosc ze nie moge sie doczekac F3, to jeszcze zobaczylem ponizszy filmik: http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/14226061/far-cry-2-/videos/FC2_immersion_090208.html;jsessionid=5e4pbcfs1fpj8 I szczeka mi opadla, przebila podloge i wyladowala u sasiada w owsiance. Do tej pory nie zmeczylem FarCry:IP ze wzgledu na kosmiczny poziom trudnosci, ale FC2 wyglada jak cos, co po prostu trzeba zobaczyc i przezyc. A poza tym... Alien Syndrome (PSP) - fajowy i relaksujacy klon Diablo, tyle ze na statku kosmicznym. Nieskomplikowana, latwa rozgrywka, w ktorej przeszkadzaja tylko malutkie bugi, np. nic nie miga, kiedy wskaznik energii jest niebezpiecznie nisko, wiec w ogniu walki mozna sie zagapic i umrzec, bo zapomnialo sie uzyc apteczki. Ogolnie gra wykonana niemal idealnie jak na tego typu produkcje; albo sie hack n slashe lubi, albo nie. Jesli sie lubi - pewnie sie spodoba. Ocena: 8\10 - Tyler Durden - 10-09-2008 W połowie filmiku byłem pewien, że zostanie spuentowany tekstem "jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia" i co? No i był. Sorry za spoiler ;) A tak na serio, to o ile tylko będzie potem można swobodnie grać na takich mapach online z innymi (a zdziwiłbym się, gdyby nie można było) to ma to ogromny potencjał niezliczonych godzin zabawy w ten tytuł. Szkoda, że ja już nie gram w FPP... no ale może się z nimi przeproszę...tylko że najpierw wypadałoby sprawić sobie w końcu jakiegoś current gena... :) - military - 10-09-2008 Na ign jest filmik pokazujacy mozliwosci edytora map do multi - masakra, edytor z Flashpointa sie chowa. - Gladius - 12-09-2008 Od początku wierzyłem, że F3 w wykonaniu FPP ma szanse nie tylko być dobry, ale nawet przebić klimatem poprzedników. Każdy kolejny filmik mnie utwierdza w tym przekonaniu, ale na finalny werdykt poczekam do premiery. Co do FC2, to czekam na tą gre z pewnymi obawami, głównie dotyczącymi dwóch rzeczy. Pierwszą jest opatrywanie ran - pomysł świetny, ale boję się o wykonanie. Mianowicie czuję, że to będzie coś pośrednie pomiędzy realizmem, a jego brakiem - np. wyciągamy pręt z nogi, naklejamy plaster, wstrzykujemy se jakiś środek i jest git. Zbyt nieprzekonywujące może to być po prostu. A druga sprawa to niszczenie się broni wraz z upływem czasu, pomysł sam w sobie, jak powyższy - super. Ale znowu, chciałbym żeby skoro bronie się niszczą, była możliwość ich czyszczenia lub robienia czegoś co przedłużałoby ich żywot, a nawet stosowane systematycznie, praktycznie zapobiegało ich niszczeniu. To się wydają błahostki, ale są to rzeczy z którymi będziemy mieli do czynienia przez całą gre, od początku do końca, więc mogą cholernie psuć zabawę... - military - 12-09-2008 Opatrywanie ran bedzie pewnie wygladac jak w Call of Cthulhu - czyli na poczatku fajne, bo rzadkie, a wiec realistyczne, a kiedy akcja przyspiesza robi sie glupawo, bo co chwile nastawiasz sobie zlamana noge. Choc w FC2 animacja nastawiania reki robi wrazenie. Co zas co niszczenia sie broni - jesli bedzie jak w Call of Juarez, bedzie ok. Tam nie ma problemu z wymiana zuzytego rewolweru - po prostu bierzesz jeden od najblizszego trupa. :) Choc w FC2 moze byc taki problem, ze o ile uwierze w szybko zuzywajace sie colty z dzikiego zachodu, to nie uwierze w koniecznosc wymiany nowoczesnego pistoletu po wystrzelaniu pieciu magazynkow. Zobaczymy. - Guzeppe - 12-09-2008 Odnośnie Far Cry2, to z tym leczeniem ran to racja- w jednym filmiku widać jak koleś nastawia złamaną rekę (nie wybitą, a złamaną), później macha dłonią i wszystko ok. Typ albo jedzie na morfinie, albo ma upośledzony układ nerwowy i nic nie czuje. Poza tym grafika wgniata w fotel i chętnie bym w to zagrał, ale jestem za pazerny żeby sobie kupić sprzęt, który by to uciągnął (poza tym granie uzależnia strasznie szybko i nie wiem jakby wyglądąło zaliczenie na studiach ;P). Eksplozje (te duże) są niesamowite- latające wszędzie odłamki, luźne kartki papieru, kurz i pył; po prsotu coś niesamowitego. Jak dotąd imho najlepsze ekslpozje były w Battlefield: Bad Company, ale widać Far Cry zdetronizuje aktualnego króla. - Gal Anonim - 12-09-2008 Nie wiem jakiego masz kompa, ale z tego co pamiętam to FC2 ma mieć raczej rozsądne wymagania. - Gladius - 12-09-2008 Dodatkowo w FC2 dochodzi problem przestrzeni i znalezienia trupa :P Rozsądne bedą potrzebne pewnie do samego uruchomienia... Jeśli kochasz filmy, książki i gry na raz, to zaliczenia na studiach są ciężkie, a nawet bardzo, wierz mi :D :P - Gal Anonim - 13-09-2008 Wymagania minimalne: Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500 lub lepszy, Grafika: NVIDIAÂŽ 6800, ATIÂŽX1650 lub lepsza, Shader Model 3, 256 MB Pamięć: 1GB Napęd: DVD-ROM Wymagania zalecane: Procesor: IntelÂŽ Core 2 Duo Family, AMDÂŽ64 X2 5200+, AMDÂŽ Phenom lub lepszy Grafika: NVIDIAÂŽ 8600 GTS lub lepsza, ATIÂŽX1900 lub lepsza, 512 MB Pamięć: 2 GB Dźwięk: karta dźwiękowa 5.1 Napęd: DVD-ROM Nie jest to wcale taki kosmos. Zaskakuje mała ilość potrzebnego ramu zważywszy na otwartą przestrzeń. - Mierzwiak - 13-09-2008 Crysis mi ładnie chodził więc i to pójdzie. Bardziej martwią mnie wymagania pecetowego GTAIV, niestety Rockstar niezbyt dobrze optymalizuje gry. Pocieszam się jedynie tym że skoro X360 pociągnął GTA, dlaczego miałby nie zrobić tego mój komputer który dobrze radził sobie z innymi grami dostępnymi na tę konsolę? |