Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Gry - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5)
+--- Dział: Film a gry komputerowe (https://forumkmf.pl/Forum-Film-a-gry-komputerowe--27)
+--- Wątek: Gry (/Thread-Gry--95)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403


- Negrin - 21-08-2008

Czy jakiś pecetowiec chce trzydniowy dostęp do Team Fortress 2? ;) Bo właśnie Steam mi powiedział, że mogę dać 1 znajomemu guest passa i nie mam komu dać, kto by albo już nie miał, albo w ogóle był zainteresowany ;) Ktoś chce wypróbować?


- military - 22-08-2008

Jeszcze slowo o grach o kosmitach: prawdopodobnie poplacze sie ze szczescia kiedy wreszcie wyjdzie Aliens: Colonial Marines. :) Ustalono juz date premiery? Ta gra nawet nie ma oficjalnej strony, tak samo zreszta jak Aliens RPG...


- Gal Anonim - 22-08-2008

Wow!

http://polygamia.pl/gc08-pierwsze-wrazenia-alpha-protocol

W moim odczuciu zapowiada się conajmniej ciekawa gierka. I Mierzwiaka nie będzie wkurzało, że jak strzela to nie trafia. ;)


- Danus - 24-08-2008

Już wiadomo, że 5 września odbędzie się premiera drugiej części najlepszego FPSa wszech czasów. Już niedługo będzie można pograć w Stalkera Clear Sky który jest prequelem Shadow of Chernobyl. Już nie mogę się doczekać. Czy ktoś oprócz mnie zamówił już Clear Sky w przedsprzedaży??


- Negrin - 28-08-2008

http://www.wayofthepixel.net/pixelation/index.php?topic=5016.0

Niektóre "de-maki" urocze :)


- Gal Anonim - 02-09-2008

http://www.gry-online.pl/s022.asp?ID=5059 - Batman zapowiada się przednio.


- Karol - 02-09-2008

Cytat:Krótkie pytanie: znacie jakies strzelanki (FPP najlepiej), w ktorych strzela sie do najezdzcow z kosmosu?

"Prey" na przykład, choć tam tak naprawdę to zostajemy przez nich porwani do siebie, ale strzela się do ufoków, do tego sporo ciekawych patentów (głównie zabawa z grawitacją i perspektywą - niezły schiz!). No i początek jest absolutnie genialny, z "Don't fear the Reaper" w tle.


- Danus - 07-09-2008

Ktoś już gra w najnowszego Stalkera?? Gra prześwietna. Ten sam genialny i niezapomniany klimat i grywalność. Więcej napiszę jak przejdę grę. Ale jak na razie jest przecudna. Ale dodam że jest trochę trudna.


- KrzychuS - 08-09-2008

Ja tez tak z początku myslałem, klimat faktycznie powala, niestety mój zachwyt powoli mija. Gra maksymalnie zabugowana i frustrująca, do tego hiper inteligencja wrogów. Nie rozumiem tego, skoro mozna bez problemu zrobić tak złożoną grę jak dajmy na to Deus Ex, dlaczego gra która w gruncie rzeczy jest prosciutkim FPS ze śladowymi elementami RPG jest programistycznym bublem ? Większosc błędów z jedynki występuje tez tutaj...na dobra sprawe sa chyba tylko trzy nowe poziomy -większosc czasu i tak pałętamy sie po lokacjach z SoC...Może faktycznie coś w tym jest ze w Stalkerze liczy sie tylko klimat bo grać normalnie sie w niego chyba nie da...


- Gal Anonim - 08-09-2008

Od jakiegoś czasu jest dostępne kilka nowy gameplapyów z Fallouta 3. Prezentują się całkiem spoko.

http://gamecorner.pl/gamecorner/10,86651,5652755,Fallout_3___Ucieczka_ze_Schronu_101.html


- military - 10-09-2008

Kurcze, nie dosc ze nie moge sie doczekac F3, to jeszcze zobaczylem ponizszy filmik:

http://uk.xbox360.ign.com/dor/objects/14226061/far-cry-2-/videos/FC2_immersion_090208.html;jsessionid=5e4pbcfs1fpj8

I szczeka mi opadla, przebila podloge i wyladowala u sasiada w owsiance. Do tej pory nie zmeczylem FarCry:IP ze wzgledu na kosmiczny poziom trudnosci, ale FC2 wyglada jak cos, co po prostu trzeba zobaczyc i przezyc.

A poza tym...

Alien Syndrome (PSP) - fajowy i relaksujacy klon Diablo, tyle ze na statku kosmicznym. Nieskomplikowana, latwa rozgrywka, w ktorej przeszkadzaja tylko malutkie bugi, np. nic nie miga, kiedy wskaznik energii jest niebezpiecznie nisko, wiec w ogniu walki mozna sie zagapic i umrzec, bo zapomnialo sie uzyc apteczki. Ogolnie gra wykonana niemal idealnie jak na tego typu produkcje; albo sie hack n slashe lubi, albo nie. Jesli sie lubi - pewnie sie spodoba. Ocena: 8\10


- Tyler Durden - 10-09-2008

W połowie filmiku byłem pewien, że zostanie spuentowany tekstem "jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia" i co? No i był. Sorry za spoiler ;)

A tak na serio, to o ile tylko będzie potem można swobodnie grać na takich mapach online z innymi (a zdziwiłbym się, gdyby nie można było) to ma to ogromny potencjał niezliczonych godzin zabawy w ten tytuł. Szkoda, że ja już nie gram w FPP... no ale może się z nimi przeproszę...tylko że najpierw wypadałoby sprawić sobie w końcu jakiegoś current gena... :)


- military - 10-09-2008

Na ign jest filmik pokazujacy mozliwosci edytora map do multi - masakra, edytor z Flashpointa sie chowa.


- Gladius - 12-09-2008

Od początku wierzyłem, że F3 w wykonaniu FPP ma szanse nie tylko być dobry, ale nawet przebić klimatem poprzedników. Każdy kolejny filmik mnie utwierdza w tym przekonaniu, ale na finalny werdykt poczekam do premiery.

Co do FC2, to czekam na tą gre z pewnymi obawami, głównie dotyczącymi dwóch rzeczy. Pierwszą jest opatrywanie ran - pomysł świetny, ale boję się o wykonanie. Mianowicie czuję, że to będzie coś pośrednie pomiędzy realizmem, a jego brakiem - np. wyciągamy pręt z nogi, naklejamy plaster, wstrzykujemy se jakiś środek i jest git. Zbyt nieprzekonywujące może to być po prostu. A druga sprawa to niszczenie się broni wraz z upływem czasu, pomysł sam w sobie, jak powyższy - super. Ale znowu, chciałbym żeby skoro bronie się niszczą, była możliwość ich czyszczenia lub robienia czegoś co przedłużałoby ich żywot, a nawet stosowane systematycznie, praktycznie zapobiegało ich niszczeniu.
To się wydają błahostki, ale są to rzeczy z którymi będziemy mieli do czynienia przez całą gre, od początku do końca, więc mogą cholernie psuć zabawę...


- military - 12-09-2008

Opatrywanie ran bedzie pewnie wygladac jak w Call of Cthulhu - czyli na poczatku fajne, bo rzadkie, a wiec realistyczne, a kiedy akcja przyspiesza robi sie glupawo, bo co chwile nastawiasz sobie zlamana noge. Choc w FC2 animacja nastawiania reki robi wrazenie.

Co zas co niszczenia sie broni - jesli bedzie jak w Call of Juarez, bedzie ok. Tam nie ma problemu z wymiana zuzytego rewolweru - po prostu bierzesz jeden od najblizszego trupa. :) Choc w FC2 moze byc taki problem, ze o ile uwierze w szybko zuzywajace sie colty z dzikiego zachodu, to nie uwierze w koniecznosc wymiany nowoczesnego pistoletu po wystrzelaniu pieciu magazynkow. Zobaczymy.


- Guzeppe - 12-09-2008

Odnośnie Far Cry2, to z tym leczeniem ran to racja- w jednym filmiku widać jak koleś nastawia złamaną rekę (nie wybitą, a złamaną), później macha dłonią i wszystko ok. Typ albo jedzie na morfinie, albo ma upośledzony układ nerwowy i nic nie czuje.
Poza tym grafika wgniata w fotel i chętnie bym w to zagrał, ale jestem za pazerny żeby sobie kupić sprzęt, który by to uciągnął (poza tym granie uzależnia strasznie szybko i nie wiem jakby wyglądąło zaliczenie na studiach ;P). Eksplozje (te duże) są niesamowite- latające wszędzie odłamki, luźne kartki papieru, kurz i pył; po prsotu coś niesamowitego. Jak dotąd imho najlepsze ekslpozje były w Battlefield: Bad Company, ale widać Far Cry zdetronizuje aktualnego króla.


- Gal Anonim - 12-09-2008

Nie wiem jakiego masz kompa, ale z tego co pamiętam to FC2 ma mieć raczej rozsądne wymagania.


- Gladius - 12-09-2008

Dodatkowo w FC2 dochodzi problem przestrzeni i znalezienia trupa :P

Rozsądne bedą potrzebne pewnie do samego uruchomienia...

Jeśli kochasz filmy, książki i gry na raz, to zaliczenia na studiach są ciężkie, a nawet bardzo, wierz mi :D :P


- Gal Anonim - 13-09-2008

Wymagania minimalne: Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500 lub lepszy, Grafika: NVIDIAÂŽ 6800, ATIÂŽX1650 lub lepsza, Shader Model 3, 256 MB Pamięć: 1GB Napęd: DVD-ROM

Wymagania zalecane: Procesor: IntelÂŽ Core 2 Duo Family, AMDÂŽ64 X2 5200+, AMDÂŽ Phenom lub lepszy Grafika: NVIDIAÂŽ 8600 GTS lub lepsza, ATIÂŽX1900 lub lepsza, 512 MB Pamięć: 2 GB Dźwięk: karta dźwiękowa 5.1 Napęd: DVD-ROM

Nie jest to wcale taki kosmos. Zaskakuje mała ilość potrzebnego ramu zważywszy na otwartą przestrzeń.


- Mierzwiak - 13-09-2008

Crysis mi ładnie chodził więc i to pójdzie.

Bardziej martwią mnie wymagania pecetowego GTAIV, niestety Rockstar niezbyt dobrze optymalizuje gry. Pocieszam się jedynie tym że skoro X360 pociągnął GTA, dlaczego miałby nie zrobić tego mój komputer który dobrze radził sobie z innymi grami dostępnymi na tę konsolę?