![]() |
|
Co to za film? - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: Co to za film? (/Thread-Co-to-za-film--99) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
|
- Snuffer - 14-04-2010 Znajoma filmu poszukuje : Opis filmu przez znajomą napisał(a):mam info o filmie, ciężko było, bo ojciec zapomniał sobie trochę, ale się udało mniej więcej: wieczór panieński babki, która ma wyjść za reżysera. Ten podstawia tam aktora do knajpy. Kelner podchodzi i mówi, że laska może pocałować wybranego kolesia, całuje aktora podstawionego przez reżysera, zakochują się w sobie, ona się żeni z reżyserem, jak to tata mówi - wszystko się miele xD potajemnie się ze sobą spotykają i wtedy nakręcany jest ten film, później jest zamarkowane chyba, że ten koleś-aktor zostaje zastrzelony, ona wpada w doła i w ogóle. jadą na festiwal, a żeby było widowiskowo- chyba już wiedzą, że to był film - przy odbieraniu nagród ma być strzał do reżysera ślepakiem, on miał udać, że coś mu się stało. Laska albo ten kolo - żeby się odegrać- któreś wyciąga pistolet prawdziwy i go zabija. - military - 15-04-2010 Ja też mam pytanie. W którym filmie Arnold (chyba on - albo jakiś inny paker, np. Sylwek) bije się z bad guyami na pokładzie lecącego samolotu i jednego z nich wyrzuca przez otwarte drzwi, tak że gościu wpada prosto w silnik? Czy to nie był Eraser? - SonnyCrockett - 15-04-2010 Tak to był Eraser. - military - 15-04-2010 Ok, dzięki. - tomashec - 25-04-2010 Kumpel szuka: Dokument, polski, rok cos kolo 2005. Wydaje mi sie ze to był debiut rezyserski gościa i przy okazji jakas praca magisterska albo cos. Krecone w domu, czasem z ukrycia zwykła kamerą z ręki albo gosc stawiał kamere na statywie, właczał i kręcił monolog matki jak wrzeszczała że do niczego sie nie nadaje. - vera - 25-04-2010 podejrzewam, ze moze chodzic o "takiego pieknego syna urodzilam" z 1999, rez. m. koszałka - Perfik - 25-04-2010 Albo sequel z 2004 roku "Jakoś to będzie". Jest jeszcze część trzecia "Do bólu". - tomashec - 25-04-2010 Serdeczne dzięki Vero droga! :) To jest to! Dzięki Tobie koleżka może spokojnie zasnąć :) Szacunek ludzi ulicy! EDIT: Perfik, również Tobie należy się szacunek ludzi ulicy :) - DUX - 29-04-2010 Hejka, ma może ktoś kabaret Monty Pythona na DVD? Potrzebuję pilnie zrzutkę z: sezon 1 odcinek 6 - ze skeczu "Nudne życie maklera", konkretnie monstrum Frankensteina w wykonaniu Johna Cleese ;) - majlo - 29-04-2010 There you go :) http://www.sendspace.com/file/bsb6yg - DUX - 29-04-2010 Piękne dzięki! - Snuffer - 30-04-2010 To ja ponownie ze screenem..
- soldamn - 04-05-2010 To ja poszukuje czegoś innego: swego czasu trafiłem na listę filmów z najlepszymi zdjęciami. Wiem, że była ona przygotowana przez jakąś uznaną strone lub czasopismo operatorów zdjęć, że charakteryzowała się wieloma miejscami ex aequo, była na niej m.in podróż do serca ziemi Guya Maddina i jakiś film Malicka, bodajże Thin Red Line. Pierwsze miejsce okupował jakiś mało znany dramat azjatycki, chyba tajlandzki. Czy ktoś mi pomoże ? albo może znacie jakąś inna dobrą listę filmów z najpiękniejszymi zdjęciami? - shamar - 09-05-2010 1. Poczukuje takiej VHSowej b-klasowej kalki Rambo ( tak byl niby okreslany ). O gosciu - jakis przypakowany blondynek z dlugimi klakami ( standardwowo pomalowany na barwy wojenne ) , ktoremu porwano chyba zone / dziewczyne i trzymano ja ( chyba ) w jakims lesie ( domku / rezydencji ). Nasz kolo oczywiscie ją odbija przez caly film - polega to głownie na tym, ze eliminuje w lesie najemników na rozne sposoby ( ręcznie / pułapki - stad chyba przyrownanie do Rambo) 2. Lajtowa komedia erotyczna Zakazany Owoc (polskie tlumaczenie ) - film o jakiejs nastolatce na wakacjach . Niestety tylko tyle pamietam. 3. Erotica ( takie bylo polskie tlumaczenie ) - francuski / brytyjski ( nie jestem pewny ) erotyk o striptizerkach. Głowną bohaterką byla jakas blondi. Film przypoiminal obrazy w stylu Emanuelle ( te najstarsze ) - Luis Cyfer - 09-05-2010 shamar napisał(a):1. Poczukuje takiej VHSowej b-klasowej kalki Rambo ( tak byl niby okreslany ). O gosciu - jakis przypakowany blondynek z dlugimi klakami ( standardwowo pomalowany na barwy wojenne ) , ktoremu porwano chyba zone / dziewczyne i trzymano ja ( chyba ) w jakims lesie ( domku / rezydencji ). Nasz kolo oczywiscie ją odbija przez caly film - polega to głownie na tym, ze eliminuje w lesie najemników na rozne sposoby ( ręcznie / pułapki - stad chyba przyrownanie do Rambo)deadly prey - shamar - 09-05-2010 Luis Cyfer napisał(a):deadly prey :grin: <ok> Dzięki. Nie wierze ( znaczy wierze ). Nigdy bym nie wpadl , ze to miało taki tyuł. Az mi sie łezka w oku zakrecila. :grin: :mrgreen: shamar napisał(a):3. Erotica ( takie bylo polskie tlumaczenie ) - francuski / brytyjski ( nie jestem pewny ) erotyk o striptizerkach. Głowną bohaterką byla jakas blondi. Film przypoiminal obrazy w stylu Emanuelle ( te najstarsze ) I Chyba znalazłem. Az dziwne, ze mi to wczesneij nie wyskakiwalo.
- Craven - 18-06-2010 Co to za film - na plakacie była laska z krótkimi włosami i sztachetą w łapie, jeśli mnie pamięć nie myli to tytuł był jednowyrazowy, tonacja pastelowa 2008-2009 (a przynajmniej tak mi się zdaje). - Crash - 20-06-2010 Tylko to mi przychodzi do głowy, choć film powstał nieco wcześniej. http://www.impawards.com/2005/high_tension_ver3.html - Craven - 20-06-2010 O to chodziło. Dzięki bardzo, choć sprawa nieaktualna, to wciąż mnie męczyło. - Nemen84 - 22-06-2010 1. Film animowany: wydaje mi się, że produkcji farancuskojęzycznego kraju... kojarze, że nie mowili nic w tej bajce, ale napisy chyba były po francusku. Ogolnie to było to o jakimś gościu chyba co porywał kolarzy, bo napędzali mu jakąś maszyne. 2. http://grabarz.net/forum/viewtopic.php?t=916 jesli ktoś kojarzy film z tego watku niech da znac 3. Przypominam film o ktorym juz pisalem ale nie dostalem odpowiedzi: film o Robinsonie Cruzo (lub inspirowany) w ktorym robinson na koncu strzela sobie w usta. |