Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
Co w TV... - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


- Danus - 29-11-2009

Tak się kanał nazywa i tak naprawdę ciężko powiedzieć czy nadają wszystko w HD ale powiem tak że jakość obrazu puszczanych tam filmów jest oszałamiająca jak na telewizję:)
Ostatnio oglądałem tam Noc Komety i muszę powiedzieć że jakość zajebista a film stary przecież.


- Snappik - 30-11-2009

Hardware w HD straci pewnie z 90% klimatu. Lepiej jednak obejrzeć VHS-version.


- Mierzwiak - 30-11-2009

Danus napisał(a):jakość obrazu puszczanych tam filmów jest oszałamiająca jak na telewizję:)
Mówisz tak jakbyś nigdy na oczy HDTV nie widział :wink:

Snappik napisał(a):Hardware w HD straci pewnie z 90% klimatu.
Nie oglądałem, więc ocenę pozostawiam wam: http://www.blu-ray.com/movies/Hardware-Blu-ray-Screenshots/6356/


- Snappik - 30-11-2009

Widziałem te screeny z Blu. Owszem, jakość jest naprawdę świetna i w ogóle szacun za tak wzorowe odrestaurowanie obrazu i dźwięku. Ale lepiej zacząć od tego -


- wujo444 - 01-12-2009

oczywiscie, screeny wygladaja swietnie, ale ten film w kiepskiej jakosci wyglada jakos tak.. odpowiednio :P choc do rewelacji mu daleko.


- Azgaroth - 03-12-2009

10 grudnia godz. 20.10; Ale Kino puści rewelacyjny 9.99$.


- Hannibal - 11-12-2009

Dziś o 21:45 na Polsacie Pudzian idzie na gołe klaty z jakimś bokserem.

[Obrazek: 682625.jpeg]

Mam nadzieję że walki nie będzie można puścić w całości w Teleexpressie:)


- Snappik - 11-12-2009

Ja mam nadzieję, że ten pajac po prawej polegnie. Zasługuje na to :)


- Mierzwiak - 11-12-2009

Hannibal, litości, zaraz się porzygam. Gdzie retusz kiedy jest potrzebny?!


- Hannibal - 11-12-2009

Nie podobają Ci się chłopcy czy co?:)
To powinno Ci się spodobać jak się będą okładać, wtedy już nie będą tacy ładni:)


- Mierzwiak - 11-12-2009

Hannibal napisał(a):Nie podobają Ci się chłopcy czy co?:)
Ci akurat nie :mrgreen:

Hannibal napisał(a):To powinno Ci się spodobać jak się będą okładać
Oglądam obowiązkowo, powinno być zabawnie. Czy dobrze kojarzę że ta walka jest efektem żałosnej akcji która miała miejsce na stronach Faktu?


- piter87 - 11-12-2009

Mierzwiak napisał(a):Czy dobrze kojarzę że ta walka jest efektem żałosnej akcji która miała miejsce na stronach Faktu?

Raczej odwrotnie.


- Donia Agata - 13-12-2009

Dzisiaj na PLANETE o godz. 20.45 - dokument "Rublowka. Droga do szczęścia" czyli jedna z odsłon o rzeczywistości naszych wschodnich sąsiadów. Ten film, wchodzi w skład boxu "Oblicza Rosji". z 6-ma filmami dokumentalnymi o współczesnej Rosji własnie.


- Hannibal - 04-01-2010

Dziś o 22:35 na Polsacie Nuklearna walizka, w obsadzie: Michael Biehn oraz Roy Scheider.

Dawno temu już tego szukałem i cienko z tym w necie było, więc przeboleję reklamy.

A jutro o 01:05 na TVP 2 intrygujący thriller pani Bigelow, Przekleństwo wyspy.


- Azgaroth - 04-01-2010

TVP ja zwykle wie najlepiej o której godzinie najlepiej oglądać filmy :roll:


- Tyler Durden - 05-01-2010

Taaa, w okresie poświątecznym trafiłem ok. 2 w nocy na TVP 1 na dokument Richarda Dawkinsa rozprawiający się z medycyną alternatywną. Dobrze, że nie byłem śpiący :)


- Bartholomew - 29-01-2010

dzisiaj, tj. 29 stycznia o 20:10 na Ale Kino leci "Pojedynek" Ridleya Scotta


- Kate - 31-01-2010

31.01

- Zone Europa, 22:15 - Gra, David Fincher
- TVP Kultura. 22:45 - Królestwo, Lars von Trier (odcinek czwarty)
- TCM, 22:55, Nagroda, Mark Robson


- mariusz - 03-02-2010

Czyżby dzisiaj Telewizja Polska pokazywała nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku"?
TVP 1 godz. 23:35
W programie telewizyjnym pisze "Królik po berlińsku - wersja oscarowa", jakby istniała jeszcze inna wersja tego filmu. Dziwne.


- Mefisto - 03-02-2010

może zamiast królików są oscary? :D