![]() |
|
Co w TV... - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: Co w TV... (/Thread-Co-w-TV--26) |
- Danus - 29-11-2009 Tak się kanał nazywa i tak naprawdę ciężko powiedzieć czy nadają wszystko w HD ale powiem tak że jakość obrazu puszczanych tam filmów jest oszałamiająca jak na telewizję:) Ostatnio oglądałem tam Noc Komety i muszę powiedzieć że jakość zajebista a film stary przecież. - Snappik - 30-11-2009 Hardware w HD straci pewnie z 90% klimatu. Lepiej jednak obejrzeć VHS-version. - Mierzwiak - 30-11-2009 Danus napisał(a):jakość obrazu puszczanych tam filmów jest oszałamiająca jak na telewizję:)Mówisz tak jakbyś nigdy na oczy HDTV nie widział :wink: Snappik napisał(a):Hardware w HD straci pewnie z 90% klimatu.Nie oglądałem, więc ocenę pozostawiam wam: http://www.blu-ray.com/movies/Hardware-Blu-ray-Screenshots/6356/ - Snappik - 30-11-2009 Widziałem te screeny z Blu. Owszem, jakość jest naprawdę świetna i w ogóle szacun za tak wzorowe odrestaurowanie obrazu i dźwięku. Ale lepiej zacząć od tego - - wujo444 - 01-12-2009 oczywiscie, screeny wygladaja swietnie, ale ten film w kiepskiej jakosci wyglada jakos tak.. odpowiednio :P choc do rewelacji mu daleko. - Azgaroth - 03-12-2009 10 grudnia godz. 20.10; Ale Kino puści rewelacyjny 9.99$. - Hannibal - 11-12-2009 Dziś o 21:45 na Polsacie Pudzian idzie na gołe klaty z jakimś bokserem. Mam nadzieję że walki nie będzie można puścić w całości w Teleexpressie:) - Snappik - 11-12-2009 Ja mam nadzieję, że ten pajac po prawej polegnie. Zasługuje na to :) - Mierzwiak - 11-12-2009 Hannibal, litości, zaraz się porzygam. Gdzie retusz kiedy jest potrzebny?! - Hannibal - 11-12-2009 Nie podobają Ci się chłopcy czy co?:) To powinno Ci się spodobać jak się będą okładać, wtedy już nie będą tacy ładni:) - Mierzwiak - 11-12-2009 Hannibal napisał(a):Nie podobają Ci się chłopcy czy co?:)Ci akurat nie :mrgreen: Hannibal napisał(a):To powinno Ci się spodobać jak się będą okładaćOglądam obowiązkowo, powinno być zabawnie. Czy dobrze kojarzę że ta walka jest efektem żałosnej akcji która miała miejsce na stronach Faktu? - piter87 - 11-12-2009 Mierzwiak napisał(a):Czy dobrze kojarzę że ta walka jest efektem żałosnej akcji która miała miejsce na stronach Faktu? Raczej odwrotnie. - Donia Agata - 13-12-2009 Dzisiaj na PLANETE o godz. 20.45 - dokument "Rublowka. Droga do szczęścia" czyli jedna z odsłon o rzeczywistości naszych wschodnich sąsiadów. Ten film, wchodzi w skład boxu "Oblicza Rosji". z 6-ma filmami dokumentalnymi o współczesnej Rosji własnie. - Hannibal - 04-01-2010 Dziś o 22:35 na Polsacie Nuklearna walizka, w obsadzie: Michael Biehn oraz Roy Scheider. Dawno temu już tego szukałem i cienko z tym w necie było, więc przeboleję reklamy. A jutro o 01:05 na TVP 2 intrygujący thriller pani Bigelow, Przekleństwo wyspy. - Azgaroth - 04-01-2010 TVP ja zwykle wie najlepiej o której godzinie najlepiej oglądać filmy :roll: - Tyler Durden - 05-01-2010 Taaa, w okresie poświątecznym trafiłem ok. 2 w nocy na TVP 1 na dokument Richarda Dawkinsa rozprawiający się z medycyną alternatywną. Dobrze, że nie byłem śpiący :) - Bartholomew - 29-01-2010 dzisiaj, tj. 29 stycznia o 20:10 na Ale Kino leci "Pojedynek" Ridleya Scotta - Kate - 31-01-2010 31.01 - Zone Europa, 22:15 - Gra, David Fincher - TVP Kultura. 22:45 - Królestwo, Lars von Trier (odcinek czwarty) - TCM, 22:55, Nagroda, Mark Robson - mariusz - 03-02-2010 Czyżby dzisiaj Telewizja Polska pokazywała nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku"? TVP 1 godz. 23:35 W programie telewizyjnym pisze "Królik po berlińsku - wersja oscarowa", jakby istniała jeszcze inna wersja tego filmu. Dziwne. - Mefisto - 03-02-2010 może zamiast królików są oscary? :D |