Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
NASZE PLAKATY - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25)
+--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845)



RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 29-08-2011

Ja bym dodał na środku kierownicy kultowe DMC :)


RE: NASZE PLAKATY - Szaman - 31-08-2011

Plakat Huntersky'ego zagościł na ComicBookMovie.com, gratulacje!

http://www.comicbookmovie.com/fansites/joshw24/news/?a=45544


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 31-08-2011

Gratulacje Huntersky:)


RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 31-08-2011

Jupi :) Miła sprawa, dzięki za cynk ;)


RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 01-09-2011

Ale komentarzy radzę nie czytać ;)


RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 01-09-2011

Mierzw, plakat świetny, ale brakuje tam jednej daty: 1985 :)


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-09-2011

Dzięki :)

Wiem że brakuje, ale konieczny był kompromis - trzy filmy i trzy najbardziej reprezentatywne daty.


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011

Chyba wyszło trochę zbyt "horrorowato".

[Obrazek: pajkkopiamala.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - military - 01-09-2011

Fajne, ale spróbuj innej konwencji, bo ostatnio jedziesz na jednym pomyśle.:)


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 01-09-2011

Fajne, ale nie mówi o czym jest film ;)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011

Dzięki:)

Obejrzałem wczoraj ten świetny film (dzięki tobie, Albertino, bo wspomniałeś o nim w temacie o Wstręcie) i jeszcze sam do końca nie wiem o czym był:D A ten plakat to raczej tylko zabawa z tytułem.


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 01-09-2011

(01-09-2011, 13:30)patyczak napisał(a): jeszcze sam do końca nie wiem o czym był:D

o kompleksie Edypa :)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011

O dzięki, to wiele tłumaczy.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-09-2011

Fajny plakat, ale zmieniłbym w nim dwie rzeczy: Fiennesa zastąpił Goldblumem, a tytuł zmienił na The Fly ;)


RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011

Niezły pomysł:P


RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 04-09-2011

Nie tyle plakat do filmu, co do gry:
[Obrazek: b1b85088c22610c29d6abd0efb8ebacf-d48u6f8.jpg]


RE: NASZE PLAKATY - Craven - 04-09-2011

klawy.


RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 04-09-2011

<ok>

Mam tylko zastrzeżenie do dwóch rzeczy:
- ten ozdobnik pod tytułem, co to? Jak niepotrzebne to wywalić
- tekstura na środku mogłaby być nieco bogatsza (polecam zajrzeć tutaj: http://lostandtaken.com/gallery )


RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 04-09-2011

mnie się nie podoba to tło, które wygląda jak tapeta naścienna :) ale generalnie fajna rzecz.


RE: NASZE PLAKATY - Mental - 04-09-2011

Ten lepszy:

[Obrazek: deus_ex_poster_by_egoyette.png]