![]() |
|
NASZE PLAKATY - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Ogólne dyskusje filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Og%C3%B3lne-dyskusje-filmowe--25) +--- Wątek: NASZE PLAKATY (/Thread-NASZE-PLAKATY--845) |
RE: NASZE PLAKATY - Hitch - 29-08-2011 Ja bym dodał na środku kierownicy kultowe DMC :) RE: NASZE PLAKATY - Szaman - 31-08-2011 Plakat Huntersky'ego zagościł na ComicBookMovie.com, gratulacje! http://www.comicbookmovie.com/fansites/joshw24/news/?a=45544 RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 31-08-2011 Gratulacje Huntersky:) RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 31-08-2011 Jupi :) Miła sprawa, dzięki za cynk ;) RE: NASZE PLAKATY - Mefisto - 01-09-2011 Ale komentarzy radzę nie czytać ;) RE: NASZE PLAKATY - desjudi - 01-09-2011 Mierzw, plakat świetny, ale brakuje tam jednej daty: 1985 :) RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-09-2011 Dzięki :) Wiem że brakuje, ale konieczny był kompromis - trzy filmy i trzy najbardziej reprezentatywne daty. RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011 Chyba wyszło trochę zbyt "horrorowato".
RE: NASZE PLAKATY - military - 01-09-2011 Fajne, ale spróbuj innej konwencji, bo ostatnio jedziesz na jednym pomyśle.:) RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 01-09-2011 Fajne, ale nie mówi o czym jest film ;) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011 Dzięki:) Obejrzałem wczoraj ten świetny film (dzięki tobie, Albertino, bo wspomniałeś o nim w temacie o Wstręcie) i jeszcze sam do końca nie wiem o czym był:D A ten plakat to raczej tylko zabawa z tytułem. RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 01-09-2011 (01-09-2011, 13:30)patyczak napisał(a): jeszcze sam do końca nie wiem o czym był:D o kompleksie Edypa :) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011 O dzięki, to wiele tłumaczy. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 01-09-2011 Fajny plakat, ale zmieniłbym w nim dwie rzeczy: Fiennesa zastąpił Goldblumem, a tytuł zmienił na The Fly ;) RE: NASZE PLAKATY - patyczak - 01-09-2011 Niezły pomysł:P RE: NASZE PLAKATY - Huntersky - 04-09-2011 Nie tyle plakat do filmu, co do gry:
RE: NASZE PLAKATY - Craven - 04-09-2011 klawy. RE: NASZE PLAKATY - Mierzwiak - 04-09-2011 <ok> Mam tylko zastrzeżenie do dwóch rzeczy: - ten ozdobnik pod tytułem, co to? Jak niepotrzebne to wywalić - tekstura na środku mogłaby być nieco bogatsza (polecam zajrzeć tutaj: http://lostandtaken.com/gallery ) RE: NASZE PLAKATY - Albertino - 04-09-2011 mnie się nie podoba to tło, które wygląda jak tapeta naścienna :) ale generalnie fajna rzecz. RE: NASZE PLAKATY - Mental - 04-09-2011 Ten lepszy:
|