![]() |
|
Rambo (1982-2019) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: Rambo (1982-2019) (/Thread-Rambo-1982-2019--90) |
RE: Rambo - Juby - 26-05-2019 Dla mnie ekstra. A to, że "nie wygląda jak Rambo" - z perspektywy czasu pierwsza część też najmniej pasuje do serii. Po 2-4, które były w mniejszym, lub większym stopniu klonami poprzedników, chyba dobrze, że w finale otrzymamy coś świeższego? Teaser Rambo >>>>>>>>> Teaser Terminatora RE: Rambo - Pelivaron - 26-05-2019 Jedno ujęcie w teaserze sprawia, że dałbym sobie ręce uciąć, aby zobaczyć Sly'a w roli Punishera na emeryturze, który wraca :o A tak w ogóle mam tajemnicę, która jest straszna. Widziałem tylko Johna Rambo. Za świadomego życia nie nadrobiłem pierwszych filmów, mam tylko przebitki z dzieciństwa, jak w telewizji leciało, a ja za bardzo nie wiedziałem co to. W czerwcu nadrabiam. RE: Rambo - shamar - 26-05-2019 To powinno być w tym temacie o hańbach czy czymś :) Jak dla mnie po 1 mogła żadna kolejna nie powstać. Obciachu nie było, jak np z Terminatorami, no ale... i w sumie nie pamiętam dziś 3: chyba najbardziej przegietej RE: Rambo - Mental - 26-05-2019 Wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzyłem. 10/10. RE: Rambo - Paszczak - 27-05-2019 Wygląda jak idealna kontynuacja Pierwszej Krwi. Mamy być niezadowoleni, bo nie przypomina upośledzonych sequeli? RE: Rambo - Gal Anonim - 27-05-2019 Wygląda jak Punisher na jakiego czekałem. Tutaj chyba lepsza jakość nagrania: Czekam na oficjalna, żeby zaczac sie jarać. RE: Rambo - Gieferg - 27-05-2019 Wrzucałem na poprzedniej stronie. (27-05-2019, 03:34)Paszczak napisał(a): Wygląda jak idealna kontynuacja Pierwszej Krwi. Mamy być niezadowoleni, bo nie przypomina upośledzonych sequeli? Mówiąc, że nie wygląda jak Rambo miałem na myśli to, że spośród wszystkich postaci Sly'a Rambo wyróżniał się inną fryzurą, więc jak go widzę w standardowej, to nie czuję, że to Rambo :P Poza tym jest ok. RE: Rambo - Mental - 27-05-2019 Paszczak napisał(a):Mamy być niezadowoleni, bo nie przypomina upośledzonych sequeli? Ale czwartą część to ty szanuj, ok? RE: Rambo - Paszczak - 27-05-2019 Czwórkę z sequeli lubię chyba najbardziej, ale mimo wszystko jej wielki climax to: Rambo stoi w miejscu, nawala do wszystkiego z karabinu, a statystów rozrywa na strzępy. Trochę to kurwa leniwe. RE: Rambo - Mierzwiak - 27-05-2019 (27-05-2019, 08:50)Paszczak napisał(a): Trochę to do kroćset fur beczek! leniwe.W porównaniu z finałem Spectre to i tak akcja niemal jak z bitwy w Endgame :) RE: Rambo - Juby - 27-05-2019 Czy Mental przypadkiem nie oceniał czwartego Rambo na 1/10? Pamiętam takie posty. :) A z sequeli czwórka oczywiście jest zdecydowanie najsłabsza. Taki low-budget Rambo 2 bez charyzmatycznego czarnego charakteru i muzyki Goldsmitha. RE: Rambo - Mierzwiak - 27-05-2019 Zamienił oceny z Avatarem :) RE: Rambo - Gieferg - 27-05-2019 Cytat:A z sequeli czwórka oczywiście jest zdecydowanie najsłabsza. This. Ma oczywiście swoje plusy, ale jest za krótka, za mało się dzieje, Julie Benz jest wkurzająca, a finałowa akcja jest słabiutka w porównaniu z II i III. Ale co do muzyki to nawiązania do Goldsmitha były fajne i nowy motyw doklejony do starego również (obydwa czasem wrzucam do filmów z gór :)). Liczę na to, że i tym razem dostaniemy równie udane nawiązania muzyczne i nawet nie obraziłbym się jakby Tyler (którego ogólnie nie lubię) wrócił, choć z drugiej strony ciekawie byłoby usłyszeć też wersję tych tematów od innego kompozytora. RE: Rambo - shamar - 27-05-2019 (27-05-2019, 03:34)Paszczak napisał(a): Wygląda jak idealna kontynuacja Pierwszej Krwi. Mamy być niezadowoleni, bo nie przypomina upośledzonych sequeli? Gdyby TYCH sequeli nie było. Ze zwiastuna wynika, że gdyby (powtarzam się) był to spin-off Expandables to bys się nie polapal. Fajnie by chociaz było gdyby była sceana jak obcina te wlosy ;) No I licze na jakies retrospekcje. RE: Rambo - Mental - 27-05-2019 Juby napisał(a):Czy Mental przypadkiem nie oceniał czwartego Rambo na 1/10? Pamiętam takie posty. :) Po pierwszym obejrzeniu. Dzisiaj to dla mnie film wybitny. Mega nisko oceniałem też MV2006 i "Adwokata",. Człowiek jednak dorasta i dojrzewa ;) RE: Rambo - Gieferg - 27-05-2019 Do dzisiaj nie przebolałem fryzury Riggsa z LW4, więc i tu pewnie będzie podobnie :( RE: Rambo - shamar - 27-05-2019 Tam było to zaskakujace ale można uznać, że to tata który się ustatkowal. Tutaj Rambo ciągle jest tym samym samotnikiem. Dobra, to kiedy pełny zwiastun oficjalnie? Chociaz nie kasuja z sieci tego wiec może nie wypuszczą szybko skoro lud i tak pozytywnie nastawiony RE: Rambo - Juby - 27-05-2019 (27-05-2019, 10:03)Mental napisał(a):Juby napisał(a):Czy Mental przypadkiem nie oceniał czwartego Rambo na 1/10? Pamiętam takie posty. :) Adwokat to nieoglądalny syf absolutny, więc nie było czego rewidować. John Rambo to na pewno przy nim 10/10. ;) Przeżywacie te włosy, a dla mnie to zmiana na plus, bo Sly z długimi siwymi kudłami w tym wieku wyglądałby kuriozalnie. Niech wrzucą ten trailer oficjalnie i dadzą jakiś plakat, co by można na tapetę ustawić. :) RE: Rambo - Dirk - 27-05-2019 W sumie to chyba jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów tego roku. Mam tylko nadzieję, że nie ubiją Johna. Ale coś w kościach czuję, że tak to się skończy. RE: Rambo - simek - 27-05-2019 (27-05-2019, 11:04)Juby napisał(a):Sorki za offtop, ale proszę nie bluźnić, dorosnąć i wrócić do arcydzieła duetu McCarthy-Scott ;)(27-05-2019, 10:03)Mental napisał(a): Mega nisko oceniałem też MV2006 i "Adwokata",. Człowiek jednak dorasta i dojrzewa ;)Adwokat to nieoglądalny syf absolutny, więc nie było czego rewidować. |