![]() |
|
The Matrix (1999-2022) - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: Działy tematyczne (https://forumkmf.pl/Forum-Dzia%C5%82y-tematyczne--5) +--- Dział: Serie filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Serie-filmowe--21) +--- Wątek: The Matrix (1999-2022) (/Thread-The-Matrix-1999-2022--97) |
RE: The Matrix (1999-2022) - Snappik - 10-12-2021 Wczoraj wydano też demko technologiczne Matrix Awakens na Unreal Engine 5. Można pobrać na konsolę: RE: The Matrix (1999-2022) - Corn - 10-12-2021 (10-12-2021, 12:27)Spoilerowo napisał(a): te kolorki w scenie pociągu i to CGI wali po oczach, jakby nie mogli nagrać normalnie pociągu w Tokio z drona albo np. nocąWydaje mi się, że albo nie mogli kręcić w Tokio bo Covid, albo tak miało być - sztucznie RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 10-12-2021
RE: The Matrix (1999-2022) - Bucho - 10-12-2021 Strzelam, ze w tej czesci Matrix bedzie programem stworzonym przez...czlowieka. Ludzie poszli w transhumanizm, polaczyli IA z ludzka swiadomoscia (i odwrotnie), a potem zniewololi reszte populacji. Zrobia doslownym to, co wczesniej bylo glownie symboliczne. RE: The Matrix (1999-2022) - Rozgdz - 10-12-2021 Tak to dokładnie wyglądało :p Niemal na pewno Priyanka Chopra to ta dziewczynka, Sati :) Tak zerknąłem i chyba nawet już na pewno, nawet na Filmwebie jest już wpisana jako Sati :p RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 13-12-2021 motywy z umywalką widzę nigdy się nie znudzą WB RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 13-12-2021 RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 19-12-2021 z sieci natrafiłem na takie info, coś co już znamy z trailerów no i chyba zastosowano motyw z Wonder Woman 1984 gdzie niestety ale transgenderowe równouprawnienie no jeżeli tak to wygląda to trylogia i to co w niej było zostało spuszczone w kiblu RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 19-12-2021 Podobno najsłabsze elementy tego filmu to jego wyglad i akcja, do tego jest przewidywalny i nie ma w nim nic zaskakującego. Jest nakręcony zupełnie inaczej niż poprzednie części i to nie jest coś co wypada na korzyść tej części, a sceny akcji nie są tak dynamicznie i nakręcone z pazurem jak wcześniej, są bardzo sztuczne i widać w którym momencie używano linek do podtrzymywania aktorów. Mój entuzjazm opadł, obejrzę i zobaczymy jak odbiorę tą część, ale... RE: The Matrix (1999-2022) - Snappik - 21-12-2021 Pierwsze opinie średnio entuzjastyczne. Widać, że film podzielił widownię - https://www.rottentomatoes.com/m/the_matrix_resurrections Moje obawy budzi głównie porównanie do The Force Awakens - czyli jedziemy na nostalgii, ale nie dajemy za wiele w zamian: Cytat:"Resurrections" feels like it's trying to tap into the success of other franchise reboots like "Star Wars: The Force Awakens," straddling the line between nostalgia and a reboot that will (likely) kick off an entirely new series of "Matrix" films. No cóż, jutro się przekonam, czy Wachowska umie jeszcze w kręcenie filmów po ostatnim kupsztalu. RE: The Matrix (1999-2022) - marsgrey21 - 21-12-2021 Jeremy Jahns nazwał ten film takim misz maszem The Force Awakens i The Last Jedi, czuję w kościach, że będzie sraka. RE: The Matrix (1999-2022) - Spoilerowo - 21-12-2021 OST cała playlista już jest cóż trylogia mi się podobała ale czuję, że ten film będzie ją brutalnie gwałcił RE: The Matrix (1999-2022) - Negatywny - 21-12-2021 zwykle zanim nie obejrzę filmu unikam wszelkich recenzji, rottentomateosów itd - ale teraz jakoś mówię a co mi tam i obejrzałem bezspojlerową recenzję grace randolph i poza ciekawostką że wachowska korzystając z pandemicznej przerwy chciała się wymigać od kończenia filmu (?) padły tam dwa przeciwstawne argumenty: Po pierwsze, żeby nie iść do kina tylko obejrzeć na hbo max, bo nie ma tam nic spektakularnego, słabe sceny akcji. i że film będzie się podobał osobom którym podobała się druga i 3cia część. No mi się podobała ale jakoś straciłem zapał. Pewnie będzie następny crap jak wszystko ostatnio. RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 21-12-2021 A to wyjdzie w tym samym czasie na HBO? RE: The Matrix (1999-2022) - Negatywny - 21-12-2021 najwyraźniej. The Matrix (1999-2022) - zombie001 - 22-12-2021 Ostatnia premiera równoległa na HBO MAX. A co do Grace to bym jednak uważał. Od początku była sceptycznie nastawiona i chyba nawet gdzieś napisała bzdurę, że WB powinno oddać markę w bezpieczniejsze ręce, a nie powierzać sequel Wachowskiej. Możnaby pewnie tutaj polemizować, ale ja uważam, że skoro sequel ma być spartolony, to niech chociaż odpowiedzialność spadnie na pierwotnego współtwórcę, a nie na jakiego no-name'a, którego w innych okolicznościach najpewniej przydzieliło by WB. Flopnie, to przynajmniej zamkną temat i tyle. Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 22-12-2021 To daruje se kino. Choć chciałbym zatoczyć koło: byłem na pierwszym - pójdę na ostatni. W sumie na drugim też byłem więc trochę nierówno ;). Ale znając życie na tej wsi będzie dopiero w styczniu więc... RE: The Matrix (1999-2022) - Doppelganger - 22-12-2021 Film juz dostepny na VHS-ach RE: The Matrix (1999-2022) - shamar - 22-12-2021 Z napisami? ;) RE: The Matrix (1999-2022) - raven.second - 22-12-2021 Z napisami czy bez, nie warto, naciągane 4/10 to maks co mogę dać :) scenka po napisach doskonale oddaje poziom tego filmu: |