Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe
PLAKATY! - Wersja do druku

+- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl)
+-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3)
+--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17)
+--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263)



- military - 18-03-2008

Wedlug stopklatki to jest "teaser plakatu" (CDK?), wiec moze wersja finalna bedzie lepsza.


- Negrin - 18-03-2008

Ja się domyślam, że chodziło o to, że to plakat-teaser :) Niewątpliwie tak jest.


- Snuffer - 18-03-2008

Dobry plakat, naprawdę mi się podoba - trochę przypomina plakat Fałszerzy, ale to tylko moje spostrzeżenie, dość dziwne : )


- military - 18-03-2008

A teraz plakat absolutnie REWELACYJNY:

[Obrazek: 1205156143.jpg]

Wiem, ze byl wklejany wczesniej, ale to byla chyba wczesniejsza wersja, bo nie bylo widac tak jasno, ze dolna czesc to nie inne zdjecie, tylko czesc tego samego, ale pod woda.


- Mierzwiak - 18-03-2008

To BYŁBY dobry plakat gdyby autorzy mieli choć odrobinę wyczucia smaku i nie napisali tytułu tak banalną czcioneczką dorabiając jej wieśniacką poświatę. Pewnie po prostu nie dotarli jeszcze do trzeciego rozdziału "Photoshopa dla opornych"...


- Mental - 18-03-2008

trzeciego rozdziału? taką poświate można dodać jednym kliknięciem. to nawet nie trzeci rozdział - to strona tytułowa:)

co do plakatu - nie podoba mi sie. jest typowy i jak na polski film grozy przystało straszy juz na starcie banalnie symetryczna kompozycja. ale biorąc poprawkę na to, ze to Pierwszy Polski Horror Od 100 Lat, zgadzam sie z militarym - rewelacja.


- Mierzwiak - 18-03-2008

Mental, to nie jest Pierwszy Polski Horror Od 100 Lat. I nie, nie mówię o Katyniu ale o Legendzie niejakiego Pujszo.


- Tyler Durden - 18-03-2008

A to nie był przypadkiem zwykły thriller o zabójcy wybijającym uczestniczki wieczoru kawalerskiego? No dobra, ewentualnie można to by podpiąć pod gatunek slasher-movie. Tak przynajmniej mi się wydaje, bo przebrnąć to przez to nie przebrnąłem, aż tak zdesperowany nie byłem :)


- Mierzwiak - 18-03-2008

Za dużo tego polskiego syfu. Zabawny jak dla mnie teaserek trzeciej Epoki:

[Obrazek: iceagedawnofthedinosaurwo4.th.jpg]

Patrzcie polscy tfurcy i uczcie się. Plakat z białym tłem może być ładny.


- romeck - 18-03-2008

Sorki, ja na tym plakacie widzę jeno, że chcą nas zanudzić tak jak Dreamworks Shrekiem.

EDIT: miało być "jeno", a nie "jedno", który moderator taki gorliwy? :D


- Tyler Durden - 18-03-2008

Dokładnie, jak wczoraj zobaczyłem ten plakat, w pierwszej chwili się zdziwiłem, że powstaje trzecia część, a następnie się skrzywiłem...że powstaje trzecia część.


- Mierzwiak - 18-03-2008

Co macie do Epoki? Sympatyczne toto, i nie jest popkulturowym rzygiem jak Shrek... :roll:

PS. Tyler, Epoka 2 zarobiła 652 miliony, dalej dziwi cię powstanie 3? :wink:


- Don Vito - 18-03-2008

Co mam do Epoki? Nudne i nieśmieszne.


- military - 18-03-2008

Co do czcionki Pory mroku: mnie sie podoba, pasuje do plakatu. Czasem lepsza jest prosta, ale stylowa od przekombinowanej. Bo niektore czcionki sa tak ladne, ze az nieczytelne.


- Tyler Durden - 18-03-2008

Mierzwiak napisał(a):Co macie do Epoki? Sympatyczne toto, i nie jest popkulturowym rzygiem jak Shrek... :roll:
A no bo ja już generalnie zmęczony jestem tymi cyfrowymi bajkami i przez dwójkę nawet nie przebrnąłem.
Mierzwiak napisał(a):PS. Tyler, Epoka 2 zarobiła 652 miliony, dalej dziwi cię powstanie 3? :wink:
Oczywiście, że nie dziwią mnie same powody takiej decyzji, po prostu myślałem, że nastąpi to trochę później.


- Mental - 18-03-2008

[Obrazek: mozscreenshot3up2.jpg]

co myślicie? polaczki dają rade czy w chuja lecą? lubie minimalizm, ale na to cos powyżej jest chyba inna nazwa.


- Snuffer - 18-03-2008

Polaczki w chuja lecą. W każdym razie tym plakatem.


- Mierzwiak - 18-03-2008

Dla mnie ewidentna porażka. Pomysł z główkami ludzików jest nie wiem, nie kupuję pomysłu na ten plakat. O co chodzi?

Dwa moim zdaniem bardzo dobre plakaty: prosty, ale sugestywny Dług i Czas surferów, który nie powala, ale coś sobą reprezentuje, ktoś nad nim chwilę pomyślał. Przykuwa uwagę, a to się liczy.

[Obrazek: poster640e36050kc9.th.jpg][Obrazek: poster640e3541bep5.th.jpg]


- Tyler Durden - 18-03-2008

"Dług" jest dobry, to prawda, ale "Czas Surferów"? C'mon, przecież to niemalże plagiat tego:

[Obrazek: swordfish.png]


- Mierzwiak - 18-03-2008

NIEMAL plagiat, gdyby nie poza tej lasencji nie można by tego powiedzieć.