![]() |
|
PLAKATY! - Wersja do druku +- Forum KMF - internetowe cwaniaki i snoby filmowe (https://forumkmf.pl) +-- Dział: FILM i wszystko co z nim związane (https://forumkmf.pl/Forum-FILM-i-wszystko-co-z-nim-zwi%C4%85zane--3) +--- Dział: Plakaty, trailery, prasa branżowa, nagrody filmowe (https://forumkmf.pl/Forum-Plakaty-trailery-prasa-bran%C5%BCowa-nagrody-filmowe--17) +--- Wątek: PLAKATY! (/Thread-PLAKATY--263) Strony:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
|
- military - 18-03-2008 Wedlug stopklatki to jest "teaser plakatu" (CDK?), wiec moze wersja finalna bedzie lepsza. - Negrin - 18-03-2008 Ja się domyślam, że chodziło o to, że to plakat-teaser :) Niewątpliwie tak jest. - Snuffer - 18-03-2008 Dobry plakat, naprawdę mi się podoba - trochę przypomina plakat Fałszerzy, ale to tylko moje spostrzeżenie, dość dziwne : ) - military - 18-03-2008 A teraz plakat absolutnie REWELACYJNY: ![]() Wiem, ze byl wklejany wczesniej, ale to byla chyba wczesniejsza wersja, bo nie bylo widac tak jasno, ze dolna czesc to nie inne zdjecie, tylko czesc tego samego, ale pod woda. - Mierzwiak - 18-03-2008 To BYŁBY dobry plakat gdyby autorzy mieli choć odrobinę wyczucia smaku i nie napisali tytułu tak banalną czcioneczką dorabiając jej wieśniacką poświatę. Pewnie po prostu nie dotarli jeszcze do trzeciego rozdziału "Photoshopa dla opornych"... - Mental - 18-03-2008 trzeciego rozdziału? taką poświate można dodać jednym kliknięciem. to nawet nie trzeci rozdział - to strona tytułowa:) co do plakatu - nie podoba mi sie. jest typowy i jak na polski film grozy przystało straszy juz na starcie banalnie symetryczna kompozycja. ale biorąc poprawkę na to, ze to Pierwszy Polski Horror Od 100 Lat, zgadzam sie z militarym - rewelacja. - Mierzwiak - 18-03-2008 Mental, to nie jest Pierwszy Polski Horror Od 100 Lat. I nie, nie mówię o Katyniu ale o Legendzie niejakiego Pujszo. - Tyler Durden - 18-03-2008 A to nie był przypadkiem zwykły thriller o zabójcy wybijającym uczestniczki wieczoru kawalerskiego? No dobra, ewentualnie można to by podpiąć pod gatunek slasher-movie. Tak przynajmniej mi się wydaje, bo przebrnąć to przez to nie przebrnąłem, aż tak zdesperowany nie byłem :) - Mierzwiak - 18-03-2008 Za dużo tego polskiego syfu. Zabawny jak dla mnie teaserek trzeciej Epoki: ![]() Patrzcie polscy tfurcy i uczcie się. Plakat z białym tłem może być ładny. - romeck - 18-03-2008 Sorki, ja na tym plakacie widzę jeno, że chcą nas zanudzić tak jak Dreamworks Shrekiem. EDIT: miało być "jeno", a nie "jedno", który moderator taki gorliwy? :D - Tyler Durden - 18-03-2008 Dokładnie, jak wczoraj zobaczyłem ten plakat, w pierwszej chwili się zdziwiłem, że powstaje trzecia część, a następnie się skrzywiłem...że powstaje trzecia część. - Mierzwiak - 18-03-2008 Co macie do Epoki? Sympatyczne toto, i nie jest popkulturowym rzygiem jak Shrek... :roll: PS. Tyler, Epoka 2 zarobiła 652 miliony, dalej dziwi cię powstanie 3? :wink: - Don Vito - 18-03-2008 Co mam do Epoki? Nudne i nieśmieszne. - military - 18-03-2008 Co do czcionki Pory mroku: mnie sie podoba, pasuje do plakatu. Czasem lepsza jest prosta, ale stylowa od przekombinowanej. Bo niektore czcionki sa tak ladne, ze az nieczytelne. - Tyler Durden - 18-03-2008 Mierzwiak napisał(a):Co macie do Epoki? Sympatyczne toto, i nie jest popkulturowym rzygiem jak Shrek... :roll:A no bo ja już generalnie zmęczony jestem tymi cyfrowymi bajkami i przez dwójkę nawet nie przebrnąłem. Mierzwiak napisał(a):PS. Tyler, Epoka 2 zarobiła 652 miliony, dalej dziwi cię powstanie 3? :wink:Oczywiście, że nie dziwią mnie same powody takiej decyzji, po prostu myślałem, że nastąpi to trochę później. - Mental - 18-03-2008 ![]() co myślicie? polaczki dają rade czy w chuja lecą? lubie minimalizm, ale na to cos powyżej jest chyba inna nazwa. - Snuffer - 18-03-2008 Polaczki w chuja lecą. W każdym razie tym plakatem. - Mierzwiak - 18-03-2008 Dla mnie ewidentna porażka. Pomysł z główkami ludzików jest nie wiem, nie kupuję pomysłu na ten plakat. O co chodzi? Dwa moim zdaniem bardzo dobre plakaty: prosty, ale sugestywny Dług i Czas surferów, który nie powala, ale coś sobą reprezentuje, ktoś nad nim chwilę pomyślał. Przykuwa uwagę, a to się liczy. ![]()
- Tyler Durden - 18-03-2008 "Dług" jest dobry, to prawda, ale "Czas Surferów"? C'mon, przecież to niemalże plagiat tego:
- Mierzwiak - 18-03-2008 NIEMAL plagiat, gdyby nie poza tej lasencji nie można by tego powiedzieć. |